Gönderen Konu: GAYSERİ'Lİ ZEHİR AVCILAR 2 EYLÜL AVIMIZ AHMET ŞAKİROĞLU VE EKİBİ  (Okunma sayısı 28051 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sezer İNAN

• AvlakForum Üye
  • *
sabri yaşlandı sanırım.katarak varmı baktır.
Ayrıca taşkın bey uzaklardan kareler vardır sende.yüklede gözümüz açılsın.
Ahmet bey avınız daim olsun.
Sezer İNAN
1975-Kayseri

Çevrimdışı Ahmet ŞAKİROĞLU

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
Avlarınız ve muhabbetleriniz daim olsun kardeşim. Daha güzellerine inşallah.....
Rastgele...........

Teşekkürler Alkan Abi..

Paylaşımlarını bekliyoruz..... ;) ;)

Rastgele;
« Son Düzenleme: 04 Eylül 2012, 14:12:30 Gönderen: Ahmet ŞAKİROĞLU »
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
Kayseri Merkez Avcılar ve Atıcılık Kulubü
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı Taşkın GESİLİ

• Taşkın GESİLİ
  • Müdavim Üyemiz
  • Taşkın GESİLİ

Ayrıca Sabri Bey,

Bir rivayete göre bu hafta sadece 3 adet kuş vurduğunu burası çok önemli ...'' Onuda yukarıdaki fotolarda zaman zaman koltuğunun altında ve poponun altında duran takım çantasında sakladığını hatta senden habersiz alıp saç tavaya atmasınlar diye sıkı sıkı sakladığını '' söylüyorlar.... :) :) ; ;)
Taşkın GESİLİ
1976 KAYSERI
BLUE PICARDY SPANIEL

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI

Bence tedavi olmasın.Eğer katarak varken böyle av yapıyorsa atış yapıyorsa bence tedavi olmasın..Yoksa Kayseride herkez sığırcık cırık avına gider ;D ;D ;D ;D

Bu arada icraaat bekliyoruz paylaşım bekliyoruz,tüm Türkiye sizi bekliyor,gözümüz gönlümüz açılsın :D :D :D
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI

Ayrıca Sabri Bey,

Bir rivayete göre bu hafta sadece 3 adet kuş vurduğunu burası çok önemli ...'' Onuda yukarıdaki fotolarda zaman zaman koltuğunun altında ve poponun altında duran takım çantasında sakladığını hatta senden habersiz alıp saç tavaya atmasınlar diye sıkı sıkı sakladığını '' söylüyorlar.... :) :) ; ;)

Sakın Sabri Başkan sakın...Gaza gelme..Ben vuramadım ben kötü avcıyım bırak bana desinler ;D ;D ;D
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı Taşkın GESİLİ

• Taşkın GESİLİ
  • Müdavim Üyemiz
  • Taşkın GESİLİ
Artık bizler avın, sportmenliğin yanında olan usta avcılar olarak vurulmuş avları paylaşmama kararı aldık bu sebep ile sadece av sonrası yapılan yemek ve muhabbetin fotoraflarını paylaşıyorum.....

Bu kaynaktaki su varya....... 30 derece havada buzlu olarak akıyor ... Rabbime bin şükür...

Ekibimizden bir kaç kişi..

Köpeğim Cola akşam avını' da hakkıyla yaptıktan sonraki pimi çekmiş hali... Köpek horlarmı diye soran varsa tüm köpekler horluyordu dönerken....

Maşalllah.......... ;)

Taşkın GESİLİ
1976 KAYSERI
BLUE PICARDY SPANIEL

Çevrimdışı Sabri KESKİN

• Müdavim Üyemiz
Taşkın arkadaşım haftaya Sezer beyle beraber sünnetimiz var deyin ekibinize ekin kibarca beraber bir kaç meraya ugrayalım giderken gözlerinizi baglarım şimdiden söyleyeyim ayıp olmasın, ikinizin ortasında gezeyim ben kalkana atmak serbest kimden kalkarsa kalksın varmısınız.  8) 8) >:D >:D
Sabri KESKİN
keskin nişancı
1979-Kayseri

Çevrimdışı Sezer İNAN

• AvlakForum Üye
  • *
Taşkın arkadaşım haftaya Sezer beyle beraber sünnetimiz var deyin ekibinize ekin kibarca beraber bir kaç meraya ugrayalım giderken gözlerinizi baglarım şimdiden söyleyeyim ayıp olmasın, ikinizin ortasında gezeyim ben kalkana atmak serbest kimden kalkarsa kalksın varmısınız.  8) 8) >:D >:D
varollllll.Sabri bey....bu hafta üveyikteyim.inş.ancak nazik davetiniz için tesekkürler.ileriki zamanlarda davetinize katılırız.

« Son Düzenleme: 04 Eylül 2012, 14:20:43 Gönderen: Ahmet ŞAKİROĞLU »
Sezer İNAN
1975-Kayseri

Çevrimdışı Taşkın GESİLİ

• Taşkın GESİLİ
  • Müdavim Üyemiz
  • Taşkın GESİLİ

Sabri kardeşim, lafla peynir gemisi yürümez derler foto görelim... Ayrıca beraber ava gider hele de aynı tarak dişinde olursak boş yere yanına yelek, fişeklik hatta zahmet edip tüfek falan alma yazık sıcakta kendini yoran boş yere.... Haaa yelek al soğuk su taşırsın kuş gözünde biz vurdukça sinirini yatıştırmaya buzlu su içersin ..... hahaha haha :) :) :)  >:D >:D :P 8) ;D :D
Taşkın GESİLİ
1976 KAYSERI
BLUE PICARDY SPANIEL

Çevrimdışı Sabri KESKİN

• Müdavim Üyemiz
Taşkın kardeşim şunu da belirtiyim soguk su istersen dagda veririm kuş vurursanız sevinirim sinirlenmem kendim vurmuş gibi iftihar ederim
ama tarak dişinde gezerken kesinlikle  3-4 tüfek attıktan sonra yanımdan çavarsınız Müdürümmm ne diyorsun sen bu konuda... ;) ;) ;)
« Son Düzenleme: 04 Eylül 2012, 14:47:58 Gönderen: Ahmet ŞAKİROĞLU »
Sabri KESKİN
keskin nişancı
1979-Kayseri

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
Taşkın kardeşim şunu da belirtiyim soguk su istersen dagda veririm kuş vurursanız sevinirim sinirlenmem kendim vurmuş gibi iftihar ederim
ama tarak dişinde gezerken kesinlikle  3-4 tüfek attıktan sonra yanımdan çavarsınız Müdürümmm ne diyorsun sen bu konuda... ;) ;) ;)

Baskanım en son bizi takip eden gurubu sen biliyorsun...Avlak stıcker logolu arabayı gördülermi araziyi terkediyorlar ;D ;D ;D
« Son Düzenleme: 04 Eylül 2012, 14:48:35 Gönderen: Ahmet ŞAKİROĞLU »
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
Sabri kardeşim, lafla peynir gemisi yürümez derler foto görelim... Ayrıca beraber ava gider hele de aynı tarak dişinde olursak boş yere yanına yelek, fişeklik hatta zahmet edip tüfek falan alma yazık sıcakta kendini yoran boş yere.... Haaa yelek al soğuk su taşırsın kuş gözünde biz vurdukça sinirini yatıştırmaya buzlu su içersin ..... hahaha haha :) :) :)  >:D >:D :P 8) ;D :D

Gaza gelme başkanım..Bizde bundan sonra 3 4 tane bıldırcınla göveç resmi atalım >:D >:D
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
varollllll.Sabri bey....bu hafta üveyikteyim.inş.ancak nazik davetiniz için tesekkürler.ileriki zamanlarda davetinize katılırız.

HODRİ MEYDAN diyoruz ;D ;D ;D ;D Sağ çaprazda Mehmet ŞAKİROĞLU sol Çaprazda Sabri KESKİN defans ve bekte köpekle es geçtiğiniz kuşlar için ahmet ŞAKİROĞLU ;D ;D ;D ;D

Açılış: Keklik avının ilk haftası
Mekan: Şeyşaban köyü,fındık tepesindeki meşelikler...

Not:Meşelerde kaybolan,dağda kalan,üstünü başını karamık çalılarında yırtanın mesuliyeti kendinedir >:D >:D >:D
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı Sedat BABAOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • [quo3.msg
güzel kareler ellerinize sağlık özellikle sac kavurma süper
sedat babaoğlu 1976 mardin. 5323861267batıkent{ANKARA
resim upload servisleri

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
güzel kareler ellerinize sağlık özellikle sac kavurma süper

Teşekkürler Sedat Bey...

Rastgele;
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı Mehmet ŞAKİROĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
ELLERİNİZİ SEVERİM ELLERİNİZİ HA. REŞAT ABİNİN OĞLU MEHMETİ DE AYRICA GÖRDÜĞÜME SEVİNDİM. AVCI ADAMIN AVCI OĞLU OLUR. BİZİM OĞLANLARIN ZAMANINA DA AV KALIRSA ONLARDA BİZİ ARARLARMI ACABA.

KAFANI YORMA ABİ BEN MUKAYYET OLUR AVDAYKEN ARATIRIM SİZLERİ :) MALUM ÇOCUKLARDA İLLA BİZ MEHMET AMCAMIZLA AVA GİTMEK İSTİYORUZ O SİZLERDEN GENÇ  DİYECEKTİR :) :)
Mehmet ŞAKİROĞLU
1983 KAYSERİ/MERKEZ

• AvlakForum Üye
  • *
KEKLİK AVINAMI GİDİYORUZ .. NE ZAMAN...  BENDE GİTCEM BANANE BANANE  :)
Mehmet ŞAKİROĞLU
1983 KAYSERİ/MERKEZ

• AvlakForum Üye
  • *
ABİ BEN ŞAHİDİM ÇİFTE STANDART VAR DAHA NE VİDEO GÖRÜNTÜLERİ NE FOTOLAR VAR SIRF BEN GÜZEL POZLAR VERDİM DİYE SABRİ VE AHMET ATMIYOLAR BANA ÜVEY KARDEŞ MUAMELESİ YAPIYOLAR :)
Mehmet ŞAKİROĞLU
1983 KAYSERİ/MERKEZ

Çevrimdışı Serkan ÇAKAR

• Müdavim Üyemiz
rastgeleyin gayserili dostlar....

muhabbetiinizi izlemekten keyf alıyorum.....

serkan çakar 1979 MERZİFON / AMASYA
05423436587

Çevrimdışı Taşkın GESİLİ

• Taşkın GESİLİ
  • Müdavim Üyemiz
  • Taşkın GESİLİ
ABİ BEN ŞAHİDİM ÇİFTE STANDART VAR DAHA NE VİDEO GÖRÜNTÜLERİ NE FOTOLAR VAR SIRF BEN GÜZEL POZLAR VERDİM DİYE SABRİ VE AHMET ATMIYOLAR BANA ÜVEY KARDEŞ MUAMELESİ YAPIYOLAR :)

Mehmed' im sizin ekibe 2 tane Şakiroğlu çok... Bak sana teklif ; gel bizim ekibe aşçısı ayrı, kameracısı ayrı, şöförü ayrı 4 yıldızlı otel rahatlığında hem abi ile avlanmak nerden çıkmış... >:D Abi ve baba anca avda emir verir yanlışmıyım..... ;)Sen gel hem bizim ekipteki ihtiyarlara analar ne aslanlar doğuruyor birde sen göster , bizim avlara çekemediklerinden şans diyolar ... ;)  >:D >:D >:D 8) ;D

Ellerini severm ellerni çat çat çat ...... (Benelli Otomatik.... ;) )

Taşkın GESİLİ
1976 KAYSERI
BLUE PICARDY SPANIEL

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
rastgeleyin gayserili dostlar....

muhabbetiinizi izlemekten keyf alıyorum.....

Sağolasın Serkan Abi

Bizde balık dedinmi ördek dedinmi kulaklarını çınlatıyoruz...

Rastgele;
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI

Mehmed' im sizin ekibe 2 tane Şakiroğlu çok... Bak sana teklif ; gel bizim ekibe aşçısı ayrı, kameracısı ayrı, şöförü ayrı 4 yıldızlı otel rahatlığında hem abi ile avlanmak nerden çıkmış... >:D Abi ve baba anca avda emir verir yanlışmıyım..... ;)Sen gel hem bizim ekipteki ihtiyarlara analar ne aslanlar doğuruyor birde sen göster , bizim avlara çekemediklerinden şans diyolar ... ;)  >:D >:D >:D 8) ;D

Ellerini severm ellerni çat çat çat ...... (Benelli Otomatik.... ;) )

Tırınnnnn tırınnn tırınnnnnn...Bu tarz spekülasyonlarla bir yere varamazsınız..Bizim  merakımız kamera olsa YABAN TV çekime gelir  :D :D Merakımız yemek olsa avda ne işimiz var aşçımıyız biz  ;) Biz avı dededen babadan abiden öğrendik,gaza gelip yaban tv izledikten sonra otomatikle ava başlamadık  ;) İhtiyarlarla gidecek olsak bizde yeteri kadar ihtiyar var,sizin ihtiyarları askılığa kuş diye takar gezdirirler >:D >:D >:D

« Son Düzenleme: 05 Eylül 2012, 09:24:02 Gönderen: Ahmet ŞAKİROĞLU »
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI

Mehmet Kardeşim,sen güzel pozlar verdinde resim çekinirken biz yayınlamadıkmı  :D :D
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2012, 11:02:35 Gönderen: Ahmet ŞAKİROĞLU »
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı Taşkın GESİLİ

• Taşkın GESİLİ
  • Müdavim Üyemiz
  • Taşkın GESİLİ

Mehmed'im bak sen ge bizim ekibe katıl ben bu şekilde sana ne sofralar hazırlattırırım.... Dağda hem yanlız gezmek zorunda kalmazsın beraber senin hızna yetişecek av arkadaşları lazım sana öyle yandan yandan aşağıdan aşağıdan gezen uçkun avcısı değil... Sen abine bakma...  >:D >:D >:D

Taşkın GESİLİ
1976 KAYSERI
BLUE PICARDY SPANIEL

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
Mehmedim..
Bardağımız yokken pet şişeden bardak,kaşığımız yokken ağaçlardan kaşık,salçamız yokken köyden istediğimiz günleri unutma,ben siz aç kalmayın diye neler yaparım neler ;) ;)

Yabanın süslü botları,ithal kıyafetler,avrupa fişekler tüfekler gözünü boyamasın...Düşme tuzağa sakın :D :D

« Son Düzenleme: 05 Eylül 2012, 12:23:58 Gönderen: Ahmet ŞAKİROĞLU »
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com