Gönderen Konu: 2. EL FİYATLARI AVRUPA TÜFEKLER,,,  (Okunma sayısı 26918 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ziya ÇOBANOĞULLARI

• Müdavim Üyemiz
  • Avın başı rasgele sonu nasiptir.
Ynt: 2. EL FİYATLARI AVRUPA TÜFEKLER,,,
« Yanıtla #50 : 26 Ocak 2013, 17:26:10 »
Polat Osso hangi model?
Fiyatları uçuk ... 3500-4150-7500 TL
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2013, 17:30:16 Gönderen: Ziya ÇOBANOĞULLARI »
  • Belçika Piper Çakmaklı Çifte(Constantinople-Lazaro Gabay)
  • Çifsan Çsp 555 Süperpoze
  • Sarsılmaz Concorde Yarı otomatik
  • Luigi Franchi Black Magic Yarı otomatik
  • Pietro Beretta S56E
  • Savaşcı Pointer's Altar
Ziya ÇOBANOĞULLARI      A rh +
02.06.1972 Bergama/İZMİR
İkamet : Çandarlı

Çevrimdışı Ferdi EFE

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #51 : 26 Ocak 2013, 18:27:12 »
öncelikle arınaza yenikatılan biri olarak herkesi selamlar saygılar duyarım sorularınıza bende bir cevap vermek istiyorum arkadaşlar ve değerli büyüklerim butüfeklere bu fiyatları istemelerinin tek bir nedeni var oda biziz gerek yerli gerekse avrupa biz avcılar hangi markaya yönelirsek ve hangi marka daha çok rabet görürse hemen fiyatını yükseltiyolar bize düşen burda eğer ilerdede istediğimiz tüfekleri cazip fiyatlara almak istiyor sak iş birliği yapmalıyız ve buna herkes katılmalı tıpkı birdernek gibi aksi taktirde bizler birdaha bu tüfekleri rüyamizda bile göremez hale geliriz ileride benim kanaatim şu kim yüksek fiyat istiyorsa hiç üstüne düşmemek lazım diyorum yok eğer arayıpta satan şahsı ya şu fiyat olmazmı şöyle olmazmı diye yalvarırgibi iş yaparsak bunun bedelini yine bizler öderiz ve bize buşahıslar satılmayınca fiyatın yüksek olduğunu anlayıp illaki düşecekler abiler ve arkadaşlarım bu konu birimiz için değil hepimiz için önemlidir saygılar tüm avcılara
Ferdi EFE
1984 ANKARA

Çevrimdışı Ferdi EFE

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
birol abi beni şaşırtanda bu yurt dışı fiyatlarıyal ükmeizdeki fiyatları arasında cok büyük ucurumlar var..
bu siteden bakıyorum genelde...
http://www.armslist.com/posts/578615/pennsylvania-shotguns-for-sale-trade--browning-auto-five-12ga-magnum-32--full-choke-excellent-condition--650-00-or-trade ve bu link bir auto 5 satılık linki..ve fiyat 650 dolar...
Ferdi EFE
1984 ANKARA

Çevrimdışı Ferdi EFE

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ne gibi arızalar merak ettim doğrusu,ben arıza kabul etmediğim ufak tefek bazı konular ki bazı mesajlarımda belirti ve çözümlerini ayrıntılı bir şekilde anlatmaya çalışmışımdır ve kimisine kendim sebep olduğum kozmetik sorunlar dışında zayıf noktalarını bilmiyorum,bence son derece kaliteli tüfekler,genelde ekstra isteklerim sebebiyle servise müracaat ediyorum, şimdiye değin servislik çalışma arızalarını görmedim.
Ferdi EFE
1984 ANKARA

Çevrimdışı Ferdi EFE

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
öncelikle arınaza yenikatılan biri olarak herkesi selamlar saygılar duyarım sorularınıza bende bir cevap vermek istiyorum arkadaşlar ve değerli büyüklerim butüfeklere bu fiyatları istemelerinin tek bir nedeni var oda biziz gerek yerli gerekse avrupa biz avcılar hangi markaya yönelirsek ve hangi marka daha çok rabet görürse hemen fiyatını yükseltiyolar bize düşen burda eğer ilerdede istediğimiz tüfekleri cazip fiyatlara almak istiyor sak iş birliği yapmalıyız ve buna herkes katılmalı tıpkı birdernek gibi aksi taktirde bizler birdaha bu tüfekleri rüyamizda bile göremez hale geliriz ileride benim kanaatim şu kim yüksek fiyat istiyorsa hiç üstüne düşmemek lazım diyorum yok eğer arayıpta satan şahsı ya şu fiyat olmazmı şöyle olmazmı diye yalvarırgibi iş yaparsak bunun bedelini yine bizler öderiz ve bize buşahıslar satılmayınca fiyatın yüksek olduğunu anlayıp illaki düşecekler abiler ve arkadaşlarım bu konu birimiz için değil hepimiz için önemlidir saygılar tüm avcılara
Ferdi EFE
1984 ANKARA

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #55 : 26 Ocak 2013, 19:06:08 »
her zaman şehir efsanesi olmuş  bu sayede h gerçek fiyatlarından daha fahiş fiyatlara satılan günümüz simsarlarının baş tacıdır bu tüfekler.fitiller, buruşturur, yıldızdan düşürürler,yakıcıdırlar.asla  fiyatları aşağıya düşmez.mantıklı ve makul olanları hemen satılır.fahiş olanlarıda ya tutarsa misali  aylarca satışta kalır.kimisi bir arsa kimisi bir çift inek parası vermiştir memlekette silah olmadığı zamanlarda.ve herkes aldığı zamanki fiyatı bu günün fiyatıyla mukayese ederek fiyat yazıyor.bu gün bir aya  1000 lira gibi bir paraya alınabiliyorken  bir simsom a 2500 vermek ne kadar mantıklı ? Yenisi bu parayı yaparmıydı acaba.kısacası 2.el avrupa  tüfekler şehir efsaneleri ve fahiş fiyatlarıyla daha çok  kazan kaldırır....
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979