Gönderen Konu: arkadaşlar ve abilerim 104a çift tetik bilgi  (Okunma sayısı 1367 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat ÇÖMEZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
arkadaşlar ve abilerim 104a çift tetik bilgi
« : 02 Mart 2014, 01:30:15 »
abilerim ve arkadaşlarım bir ay gibi kısa bir sürede avcılığa merak sardım sabah akşam yotubeden av videoları televizyondan yaban tv izler oldum
eşim ve kızım bunalma derecesine kadar geldiler sabah aksam bıkmıyormusun bunları izlemeye deyip durdu

lafın kısası aşıyı aldık birkere emniyete gttim ruhsat çıkarttım satın alma belgesi aldım ve bu gün itibari ile araştırmalarım sonucu en ekonomik huğlu 104 a çift tetik aldım

iyi mi ettim kötü mü ettim bilmiyorum
1000 tl bonusa 5 taksit yanında kılıf+kayış+yaş+harbi+1 kutu yaf fişek hediye verdiler

tüfek hakkına bilgisi olan ve fiyatını uygun mu aldım acaba

herkese hayırlı avlar
1976-Mekan Ankara vatan Kastamonu

Emrah CANDAN

• Ziyaretçi
Ynt: arkadaşlar ve abilerim 104a çift tetik bilgi
« Yanıtla #1 : 02 Mart 2014, 09:55:54 »
öncelikle hayırlı olsun Murat bey. Rabbim kazasız belasız hayırlı ve güzel bir şekilde kullanmayı nasip etsin. Tüfek biraz da şans işi. Tüfeginizde hedef atışları düzgünse avı da yıkıcılıgı yakması iyi ise başka sorun olacağını sanmam. Sağlamdır ve uzun yıllar kullanırsınız.

Çevrimdışı İsmail SEFER

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 02 Mart 2014, 10:13:47 »
Ömürlük tüfek almışsınız aynısı bende de var. hayırlı olsun Allah kazasız kullanmayı nasip etsin. benimkinin modeli 90lı yıllara dayandığı için sıkıntı yok ama yenilerde vurmuyor öldürmüyor gibi yorumları görüyoruz deneme atışları yapın saçma dağılımına bakın, ha bide biraz ağırlığı var tabi ben genç olduğum için şimdilik bana çok bi zararı yok ağırlığının...
  • Huğu Renova 12 ga 71 cm
  • Huğlu 104A 12 ga 76 cm
İsmaiL SEFER
1986 Vatan ANTALYA - Mekan ISPARTA

Çevrimdışı Murat ÇÖMEZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 02 Mart 2014, 16:34:56 »
ilgi ve alakanıza sonsuz teşekkürler Allahım herkeze kazasır belasız hayırlı avlar nasip etsin
1976-Mekan Ankara vatan Kastamonu