Gönderen Konu: bi bakarmisiniz  (Okunma sayısı 1627 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Furkan AVCU

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
bi bakarmisiniz
« : 08 Mayıs 2014, 12:44:29 »
Bir kaç hafta önce kral a 12 aldim ve halamin ogluda alacak ama kararsiz kaldi torun brillantmi yoksa kral a12 mi diye bana sordu bende siz de gerli abilerim ve kardeşlerine sormak istedim sizce hangisini alsin ben a12 kullanıyorum ama torunu kullanmadim sizce nasildir
1993-Malatya

Çevrimdışı Kadir TANYILDIZI

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: bi bakarmisiniz
« Yanıtla #1 : 08 Mayıs 2014, 13:13:40 »
Furkan kardeşim tüfeğin hayırlı olsun,kral daha büyük bir firma sorun olursa daha kolay olur.Bende torunla kral arasında kalmıştım kral aldım ama memnun değilim yinede seçim sizin.
1993 ERZİNCAN

Çevrimdışı Şükrü SUNAR

• *
  • ÖRDEK AVCISI
« Yanıtla #2 : 08 Mayıs 2014, 13:51:54 »
fiyatlarını bilmiyorum her iki tufeğin de yalnız bundan 3-4 yıl sonra başınızı ağrıtacağı kesin bana sorarsanız 700 vereceğinize 1100 lira verin armsan a612w alın keyfinize bakın daha memnun kalmayanı görmedim grupta 4 kişiyiz herkesde bu tüfekten var karar sizin armsan:yerli benelli
Şükrü SUNAR 1989
                         (SALİHLİ/MANİSA-ISPARTA)
        Sultaniye köklü Bağ Fidanı yetıstırıcısı
                         P-A-Ş-A [email protected]

Çevrimdışı Mustafa SUNAR

• *
« Yanıtla #3 : 08 Mayıs 2014, 13:51:57 »
Furkan kardeşim ben birillant aldım ve memnunum ama hani derler ya huzurdan muzur aramak diye bayi arkadaş ta kral vardı çok tavsiye etti öve öve bitiremedi test amaçlı bir av günü geçirmek üzere bayi verdi kıramadım aldım dağda dolaşırken uzaktan geçen bir keklik e atış yaptım tüfek orada elimde kaldı iki parça kırmış hemen aradım arkadaşı önemli değil dedi ama benim bir günüm boşa gitti kral ı gezdirmiş oldum karar senin ama benim fikrimi sorarsan ikisi de değil yıldız almanı tavsiye ederim arkadaşlarımın çoğunluğunda yıldız var ve süper tartışmasız  tabi maddiyat meselesi biraz neyse hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin 
Mustafa SUNAR-1981
0543 716 7018 Gölhisar/BURDUR

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 08 Mayıs 2014, 14:08:16 »
Furkan bey.  otomatik düşünürseniz uygun fiyata HUĞLU 601 G modelini tavsiye ederim. Çifte olarak 200 AC superpoze 103 DE 103 CE derim

Çevrimdışı Mustafa KARAGÖZ

• Avlak Yönetici
  • VATAN SEVDALISI,DOĞA DOSTU,UÇAR AVCISI
« Yanıtla #5 : 08 Mayıs 2014, 17:44:02 »
 O0 Merhaba Furkan kardeşim.

İki tüfek de halaoğlunun işini görür. Ancak benim senden bir ricam var. Kullandığımız dil Türkçe ve kendine has bir dil bilgisi var, arkadaşımıza mesaj atıyor gibi değil de, avlak forumda paylaşım yaptığımızı bilerek ileti yazarsak daha güzel olur bence.

Dilimize sahip çıkalım ve saygı gösterelim. Kullandığımız dil ve üslup aynı zamanda birbirimize karşı saygımızın da göstergesidir. Herkese rastgele... O0
  • Merkel Custom Made Boxlock Ejector S×S 20 ga
  • Robust 222 S×S 16 ga
  • MKE Kırıkkale 1963 S×S 12 ga
  • Derya-Lion mc391 Yarıoto
YA SEV YA TERK ET, YA TABİ OL YA DEFOL
1982/ELAZIĞ - İkamet: Malatya

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 08 Mayıs 2014, 19:19:32 »
Furkan küçük yaz şu yazıları,gözümüz dürbün gibi,görüyor halen..
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 08 Mayıs 2014, 21:06:35 »
Furkan kardeşim torundan çok şikayet var otomatiklerini bilmem ama  pozelerini alanlara nalet ettirdi kral üzümlünün 3. büyük firması tüfek iç yapıları huğlu yıldız armsan kadarda kaliteli olmasada namlu kalitesi çok yüksek yıkıcı tabi eğer senin arkadaşının durumu varsa armsan yada yıldıza huğluya bir baksın 1100 1200 liraya çok iyi otomatikleri var
1985
BURSA