Gönderen Konu: Antalya büyük şehir belediyesine Hediye Gündüz emir vaki iş yaptırıyor  (Okunma sayısı 2463 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet KARAY

• *
Sayın Hediye Gündüz Yüzlerce KÜRT kedi Antalya nın neresin de ölürüldü.Yeni bir ırk mıdır KÜRT kedisi .Sizler yalan beyanla kendinizi reklam yapıp siyaset yaptığınızı düşünerek karşınızdaki kişiyi savunmasız bırakarak reklam yapmanız .Kocası Yalova da evli buraya 1 kadın nın yanına senede 1 veya iki defa gelen Yargı nezdinde suç olduğunu bilerek ispat edeceğim bir konuyu Nafiye Erdinç isimli yalan beyan lar ile sizi buralara kedi sever davranıp getirten Diyabakırlı yalancı iftiracı Nafiye ERDİNÇ kızlarının ve damatlarının hiç ziyaret etmediği Yılda 1- 2 defa Antalya ya gelen başka kadınla evli kocası ile görüşen damatlarının hiç görüşmediği apartmanda dışlanan bir kişi yi beni bir Antalyalı hayvan sever olarak Dedemin Hacı MEHMET ÇİÇEK camii ni yaptıması na karşılık beni kedi katili diye Antalya Büyük şehir belediyesine şikayet etmenizi ayıplıyor ve sizlere yakıştıramıyorum Ayrıca AK PARTİLİ BİR BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYEsiNİN DE KÜRT KEDİLLERİ öldürtüyormuşun deyip Köpeklerime kanuni bir gerekçe olmadan 4 koruma 3 zabıta ile 2 köpeğim birisi dünya şampiyonu alman Profosör LEMER İN köpeği vayrusu diğeri ORLADO veJİNANIN kızı olan 2 köpeğimi 150 kürt cinsi kedi öldürdü diye şikayet edilerek aldırıp Antalya Büyük şehir Belediyesi hayvan barınağına alınması ve tarafıma verilmemesi ni takdirlerinize bırakıyorum.Mehmet Karay
Mehmet KARAY
1953 ANTALYA

Çevrimdışı Yaşar KÖKÇEN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Antalya merkezde haziran ayından beri, parkta 2 av köpeğini serbest bırakıp kedi ve köpek yavrularını öldüren bir şahıs vardı. Köpeklerine bir kez el koyuldu, karakola ifade verdi. Bazı hayvanseverler parkta 24 saat nöbet tutuyordu kedileri korumak için, bu durum aynı olay sanırım. Eğer öyleyse tabiki devlet o köpeklere el koyacak. Biz avcıları da çok kötü gösteren bir durumdu gazetlerde ve internet sitelerinde çıkan haberlerde sürekli "av köpeklerine kedi parçalatılıyor" benzeri başlık atılıyordu.
1980-Antalya

Çevrimdışı Yaşar KÖKÇEN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
1980-Antalya

Çevrimdışı Tunç GEÇGİL

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • 1978 / BURSA
Mehmet bey köpekleriniz kedi öldürdü mü öldürmedi mi?
1978 Bursa
Bir aptalın hatasını düzeltmeye kalkmayın, sizden nefret edecektir. Bir bilgenin hatasını düzeltin, size minnettar kalacaktır.

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Mehmet Bey; belli ki sıkıntınız var. Ancak Sitenin de bazı kuralları var. Lütfen uyunuz.
http://avlakforum.com/forum/yonetim-ve-duyurulari/forum-kurallari/
2. Forum katılımcıları yeni bir konu başlıgı açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için Forum'un arama özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz.
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Şener CANKAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • 1983 / ANTALYA
O köpekler Antalya' da meşhur birkaç avcı abimin de köpeklerine zarar vermişti. Dava da sonuçlandı 3 ay hapis cezası aldı.
1983 - Antalya