Gönderen Konu: browning maxsus hunter gr2 veya baretta a400 unica  (Okunma sayısı 11856 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Caner YEŞİLTEPE

• *
browning maxsus hunter gr2 veya baretta a400 unica
« : 26 Şubat 2013, 15:37:27 »
Arkadaşlar browning maxsus gr2 veya baretta a400 almayı ndüşünüyorum ama birtürlü karar veremedim..sizinde değerli düşüncelerini almak istedim.şimdiden hepinize çok teşekür ederim SAYGILARIMLA...YENİPAZAR/BİLECİK
Caner YEŞİLTEPE
1972 BİLECİK

Çevrimdışı Hakan SEÇKİN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: browning maxsus hunter gr2 veya baretta a400 unica
« Yanıtla #1 : 26 Şubat 2013, 15:44:09 »
browning maxus geniş namluya sahip yani backbored diye geçiyor çapı 18,8 bildiğim kadarıyla. beretta a400 ise 18,5 namlu çapına sahip.. forumda bu konuda paylaşılmış konuları iyi okumanı isterim. benelli sbe2 ye de bir bak derim..
Hakan SEÇKİN
1975 ANTALYA
BEN HAYATIMDA 2 MUSTAFA İSMİNİ ÇOK SEVDİM 1.CİSİ EY MÜMİNLERİM DİYEN SAV MUHAMMED MUSTAFA 2.Sİ EY YÜCE MİLLETİM DİYEN MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. BİR YILDIZ VAR KANINDAN YADİGAR, BİR DE HİLAL UNUTTUN MU ÇOCUK? SADECE BİR CADDE ADI DEĞİLDİR İSTİKLAL.

Çevrimdışı Uygar TANDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2013, 16:39:13 »
ikisini de eline al.yüzüne daya.hangisi hoşuna giderse al.ikisi de baba tüfek.
  • HUĞLU RENOVA SENTETİK 66CM
  • VURSAN 92A EUROPE 66cm
  • HUĞLU GX 812 TACTICAL
Uygar TANDOĞAN
1977 MUĞLA

Çevrimiçi B.Ulaş EREN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 26 Şubat 2013, 18:04:04 »
ben baretta kullandim elimde deden kalma bi barettamda var ama benim dusuncem browningden yana olur ama baretta da yabana atilmaz ama kullanan ve sahibi sen olucagindan dolayi iki tufegide eline al omuzla kaldir indir iyice incele derim ama kullanis bakimindan sana maxus daha keyifli gelicektir ama unucoda atisda omuz yormaz hafif ve biraz kullanmada bu yonden agir basicaktir ama baskasinin etkisi altinda kalma derim sen iyi dusun kullaniciisi sen ollucaksin ama satmaya kalktigin zamanda nasil bi piyasa olur onu da bi dusun derim kardes dunya hali her an hersey olur.
  • D.K MAYA
ULAŞ EREN
Antalya / konyaaltı

Çevrimdışı Ömer ÇİRKİNYILAN

• *
« Yanıtla #4 : 26 Şubat 2013, 19:57:18 »
beretta a400 almada ne alırsan al beretta alma demiyorum yanlış anlama sadece a 400 alma onun dışında ne alırsan al fark etmez hepsi güzel berettanın diğer modelleri olsun brownıng olsun benelli olsun fark etmez.breda yı da incele ben çok beğendim kusursuz yapmışlar tavsiye ederim ben bir  abiye tavsiye ettim adam ladı elinde başka ne varsa otomatik hepsini sattı çok memnun
Ömer ÇİRKİNYILAN
1983-Hatay 
resim upload servisleri

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 17 Mayıs 2013, 13:11:18 »
a400 almayın arkadaşlar namlu küflenmesi gibi birkaç ufak sorun. avların canlı düşmesi gibi büyük bi sorunu var. bizzat denedik inanılır gibi değil marka beretta ve son ürettiği son teknolojilerle yapılmış bi silah
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 17 Mayıs 2013, 17:32:30 »
a400 almayın arkadaşlar namlu küflenmesi gibi birkaç ufak sorun. avların canlı düşmesi gibi büyük bi sorunu var. bizzat denedik inanılır gibi değil marka beretta ve son ürettiği son teknolojilerle yapılmış bi silah

makusunda farkı yoktur...üç fişekle sülünü düşüremeyen otomatik olarak aklımda yeretti.......
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Ömer ÇİRKİNYILAN

• *
« Yanıtla #7 : 18 Mayıs 2013, 20:40:52 »
yeni çıkan a5 de avrupada tutulmamış yani iyice kötüye gidiyolar ne hikmetse .birol bey a 400 le kartuvuk 3 fişekte düşürdüm siz sülünden bahsediyosunuz :( :)
Ömer ÇİRKİNYILAN
1983-Hatay 
resim upload servisleri

Çevrimiçi Fatih S.M.YAPAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 18 Mayıs 2013, 21:24:16 »
uygun mühimmatı bulma kralı randıman vermez heleki günümüz krom namlusu ve çelik saçmasıyla...
32 gramın altında atacaksan browning alma,a400 ü hiç kullanmadım bilemem,ama gramajı yükselttikçe browning avı çaput ediyor resmen.
  • Benelli Bellmonte 1 12 çap 71 cm namlu
  • Mossberg 500A pompalı 12 çap 71 namlu
  • Kral Cara Cara süperpoze 12 çap 71 cm namlu
  • Özhuğlu Alesta çifte 36 çap 71 namlu
  • İngiliz Seter; Şanslı
Tarsus Avcılar Kulübü
Fatih S.M.YAPAR
1976 Tarsus/Mersin

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #9 : 30 Haziran 2013, 14:58:22 »
haklısınız birol bey ama tek atışta düşen hatta havada sönen sülünler var üstelik düşünsenize bunu yayınlama cesaretinde olan bi firma hiç çekinmeden bence o sülünler tam hedef olmadı, olanlar ortada cansız düşüyor. tek gösterdiği sülünde değil ördekler kazlar hepsi ortada, sülüne kullandıkları fişekler yetersizde kalmış olabilir biraz. bence maxsus alanlar pişman olmaz.
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

Çevrimdışı Mehmet AKKUŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #10 : 30 Haziran 2013, 15:25:19 »
O paraları yabancı sermayeye vemeyin bence iki tüfekte o paraları hak etmiyor(şahsi kanaatim)303-304 serileri kulanan herkes beretta müptelası olurken tadına doyamazken a400 dne çok şikayet duyuyoruz olduk 25-30 sene önce yapılan tüfekler bu durumdayken en son üretimlerde böyle şikayetler düşündürücü ne avı yapacağınızı bilmiyorum avcılıkta ve atıcılıkta tecrübenizi bilemeyiz ama inanın arkasında durduktan sonra bir armsan size yetecektir böyle av kıtlığı olan bir zamanda
  • Webley Scott (AKUS) SxS 20/66
  • Akus SxS 12/66
  • Özkanlar FX017 12/66
Mehmet AKKUŞ
1973 Kemaliye-ERZİNCAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #11 : 22 Temmuz 2013, 16:50:57 »
haklısınız birol bey ama tek atışta düşen hatta havada sönen sülünler var üstelik düşünsenize bunu yayınlama cesaretinde olan bi firma hiç çekinmeden bence o sülünler tam hedef olmadı, olanlar ortada cansız düşüyor. tek gösterdiği sülünde değil ördekler kazlar hepsi ortada, sülüne kullandıkları fişekler yetersizde kalmış olabilir biraz. bence maxsus alanlar pişman olmaz.
özgür zaten vurması avı indirmesi gerekir,normal olması gereken budur.... ama o atıcıların elinde o birinci kalite fişeklerle üç fişek yiyen sülün hala uçup gidebiliyorsa düşünmek gerekir... bizim elimizde orta kalite fişeklerle hiç iş yapmaz o tüfek.... kalın saçma magnum fişek belki iş görüyordur....

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Zafer YILDIRIM

• *
« Yanıtla #12 : 24 Temmuz 2013, 10:37:59 »
Arkadaslar o video sizi yaniltmasin.BLACK BORE namlu ile belirli kalite de fisek kullandiginiz da inanin sizi yeterince tatmin edecektir.ince sacma kalin sacma fark etmiyor grupman  ve vurus benim kanatimce cook cook iyi ve sacmalar orantili sekil de dagilim yapiyor.üst grm.36 gibi kulaninca ince sacmasi da kalin sacmasi da super vuruyor.bu benim deneyimlerimden yazdiklarim.saygilar.
Zafer YILDIRIM / 1985 / SAMSUN/TERME

Çevrimdışı Erdal BİLGİN

• Müdavim Üyemiz
  • erdal bilgin -1975/KUYUCAK/AYDIN-kurtuluş ksb.
« Yanıtla #13 : 24 Temmuz 2013, 12:41:20 »
brownıng...

Erdal BİLGİN-1975 kurtuluş ksb.kuyucak/AYDIN

Çevrimdışı Murat DENİZ

• *
« Yanıtla #14 : 24 Temmuz 2013, 13:09:28 »
brownıng derim yok sülün düşmemiş 3 atmış bunlar hikaye eline alan kolay bırakmaz her avı yaptırır sana çulluk ince saçma randıman vermezmiş hepsi uydurma kaldır bas tetiğe bakalım nasıl düşürüyor gurupman olarak çok güzel.hiç düşünme derim bukadar büyük bir firma öldürücülüğü yok diye vidiyo yayınlayacak sülün düşmüyormuş,güldürmeyin kimseyi
Murat İLDENİZ
1980 İSTANBUL

Çevrimdışı Erdal BİLGİN

• Müdavim Üyemiz
  • erdal bilgin -1975/KUYUCAK/AYDIN-kurtuluş ksb.
Erdal BİLGİN-1975 kurtuluş ksb.kuyucak/AYDIN

Çevrimdışı Murat DENİZ

• *
« Yanıtla #16 : 24 Temmuz 2013, 22:47:36 »
Erdal bey sen nekadar browning desen yinede bazıları sülün düşürmüyor der, ince saçma kullanılmıyor der .....
Murat İLDENİZ
1980 İSTANBUL

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #17 : 25 Temmuz 2013, 00:23:00 »
Erdal bey sen nekadar browning desen yinede bazıları sülün düşürmüyor der, ince saçma kullanılmıyor der .....

kardeş browningin sitesindeki videoyu hiç izledinmi ????

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Murat DENİZ

• *
« Yanıtla #18 : 25 Temmuz 2013, 12:05:51 »
evet izledim abi,ben benellide kullanıyorum herkezin başına butür atışlar gelmiştir sanırım, çokta butür avları dinlemişimdir avcılardan attım düşmedi havada asılı kaldı sanki gibi,3 tane attım çulluk anca düştü diyenler çok olmuştur.bu firma bu videoyla kendini küçümseyecek kadar boş bir firma değil tepki alsaydı kaldırırlardı filmi....
Murat İLDENİZ
1980 İSTANBUL

Çevrimdışı Murat DENİZ

• *
« Yanıtla #19 : 25 Temmuz 2013, 12:09:47 »
birol abi hiç browning kullandınmı bilmiyorum ama,ben butüfek gibi gurupman yapan tüfek görmedim saçma aralıkları okadar orantılıki anlatamam
Murat İLDENİZ
1980 İSTANBUL

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #20 : 25 Temmuz 2013, 13:23:46 »
murat bizde video da gördügümüzü yorumluyoruz... benzer şikayetleride netten okuduk... a 400 de beretta ürünü ondanda benzer şikayetler var.... bu firmalar dünya firmaları kabul ama bazı denemeler yapıyorlar hatda bazen fantazide(vinci) yapıyorlar azda olsa satıyorlarda....
neyse bu modelleri kullanan arkadaşlarda vardır alınıpgücenebilirler diye bu konuda artık birşey yazmayacagım.... selamlar...

VEFAT ETMİŞTİR

Ercan ERCAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 30 Temmuz 2013, 10:21:15 »
Merhaba
yakın zamanda maxus kullanmaya başladım,daha önceki tüfeğimde benelli vinci'ydi.
aralarında 18.8 olmasından kaynaklı bariz bir fark bulunmamakta.
Fakat o sülüne 3 atış yapıldı vs gibi problem olsaydı,emin olun Browning o video yu yayınlamazdı...

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #22 : 30 Temmuz 2013, 18:23:56 »
Sayın Ercan DERİCİ sonunda forumda biri maxsus aldı :) lütfen bize maxsus hakkında gözlemlerinizi yazarmısınız burdada yapılan olumlu veya olumsuz tartışmalara son verebilmek adına ve çatlıyan merakım :) adına bizimle paylaşın. 18.8 namlu yüksek gramaj severmiş deliciliği az olurmuş sülün düşmezmiş kuş ölmezmiş:) 28 30 32 34 gramlarla bize sonuçları, avda etkilerini paylaşırmısınız lütfen herkeste bi rahatlasa
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

Çevrimdışı Y.Mehmet BİLİR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #23 : 04 Aralık 2013, 16:39:33 »
bende maxus kullanıcısıyım32 gr wınchester 33 gr s4 ve jk6 ile cok ıyı mesefelerden keklıklerı çaput etti.a400 ile maxus arasında cok kaldım.şimdi iyiki maxus dıyorum.
30.05.1989
Seferihisar/İzmir

Çevrimdışı Muhsin DEMİRÖRS

• Müdavim Üyemiz
  • GEZEN AVCI BULUR.
« Yanıtla #24 : 04 Aralık 2013, 17:50:42 »
BENCE PARAN ÇOKSA BERTTA 1301 YADA REMİNGTON UN YENİ MODELİNİ ALMANI TAVSİYE EDERİM.
  • DİAMOND GE 12Ga.OTM.
  • CESA-SARSILMAZ 12Ga.S.P.
Muhsin DEMİRÖRS
1976 KASTAMONU/İSTANBUL                 [email protected]

HERKES BİR GÜN AVCI OLACAK.