SİLAHLAR, MÜHİMMAT, EKİPMAN HAKKINDA HER ŞEY > Franchi Av Tüfekleri

Franchi Affinity kervanına katıldık hadi hayırlısı..

(1/8) > >>

Hasan TOKGÖZ 02:
Selâmün aleyküm ustalar. Uzun bir araştırma sonucu franchi affinity'de karar kıldım. Karar vermemde forumdaki bu tüfeği kullanan ustaların yorumları ve geri dönüşleri çok etkili oldu. Özelliklede Tuncay Kahraman abinin yorumları çok etkili oldu. Bu forumda olmak büyük bir şans vede keyif veriyor. Tüfeği alalı yirmi gün oldu ama bugün deneme fırsatı buldum. Grupman denemesi yapamadım ama farklı gramajlardaki fişeklerle deneme yaptım. Elimde 24 gram fişek yoktu ama 28 gramda desteksiz yani omuzdan destek almadan yaptığım atışlar da bile takılma olmadı çok şükür. Tüfeği alma aşamasında gösterdikleri kolaylık ve kibarlıklarından dolayı Rıfat ve Murat Sivaslı beylere çok teşekkür ederim. Aras Kargo rezaletinden dolayı el kundağı kırık geldi. Sağolsun Rıfat ve Murat beyler tereddüt etmeden elinde bulunan başka tüfeğin el kundağı ile değiştirdiler. Üstüne çok kalite birde kılıf hediye ettiler. İşlerinin ehli sağlam insanlar, sağolsunlar. Çok uzattım galiba başınızı ağrıttım. Rabbim gönlünüzdekini sizlerede nasip etsin...

Tuncay KAHRAMAN:
Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Ziyaettin AYHAN:
canım kardeşim ömürlük bir tüfek almışsın bol ve bereketli avların olsun , senin sevincin bizimde sevincimizdir.ALLAH sağlık sıhhat versin kal sağlıcakla.

Bilal AYDIN:
Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallah

Hasan TOKGÖZ 02:
Sağol Tuncay abi. Paylaşımlarınız çok yardımcı oldu bana teşekkürler..

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git