Gönderen Konu: YENİ SERİ STERLİNG TORNADO PALLA İNCELEME VE 65 METRE TEST VİDEOSU  (Okunma sayısı 1848 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tevfik GÜN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Sterling tornado pallada barut değişikliği yapılınca yeni fişekleri test etme fırsatı buldum vakit kısa oluncs  bazı kısımlardan feragat etmek zorunda kaldım kısa ve öz bir video oldu 720 p tavsiye edilir iyi seyirler.Fişeğin bu hali daha güzel olmuş barut haddi artırılarak güzel bir domuz kurşunu yapılabilir.

1978 Eğirdir-Isparta

Çevrimdışı Hüseyin İŞCEN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI

Maşallah  Tevfik  abi yine atıcılık ve her zamanki  üçten grupman oluşmuş   elinde bu iş için  tam  istediğin  barut kovan tapa kapsül   v.s  olsa ortaya neler çıkar neler gereken  bilgi tecrübe yetenek fazlasıyla  mevcut 
Yanliz şöyle bir karabarutlu kurşun doldurup atsan görsel bir şölen izlesek  yok sa karabarutu  ben gönderiyim :)
Fişek anotomileri bölümünde paylaşılan numunelerin üretici  üzerinde bir etkisi oluyor galiba  başarılarının dilerim
  • huğlu kooperatif 12 calibre 76 namlu süperpoze
  • Üzümlü kooperatif 16 calibre 71 namlu çifte
  • Akdaş ah 212 w hybrit 71namlu yarıotomatık
Gerçek avcı doğayı  koruyan nefsini dizginleyebilendir.

1986 sivas

The following users thanked this post: Tevfik GÜN

Çevrimdışı Muhammet YENER

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Elinize sağlık güzel atışlar yapıyorsunuz takipteyim sizi Tevfik Bey.
Zuber Global Palla isimli kurşunu inceleme ve 50 metre üzeri deneme şansınız olur mu acaba? Şimdden teşekkür ediyorum.

https://www.karacaogluav.com/av-fisekleri/tek-kursun/zuber-global-tek-kursun.html
1988 Sinop

The following users thanked this post: Tevfik GÜN

Çevrimdışı Tevfik GÜN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Maşallah  Tevfik  abi yine atıcılık ve her zamanki  üçten grupman oluşmuş   elinde bu iş için  tam  istediğin  barut kovan tapa kapsül   v.s  olsa ortaya neler çıkar neler gereken  bilgi tecrübe yetenek fazlasıyla  mevcut 
Yanliz şöyle bir karabarutlu kurşun doldurup atsan görsel bir şölen izlesek  yok sa karabarutu  ben gönderiyim :)
Fişek anotomileri bölümünde paylaşılan numunelerin üretici  üzerinde bir etkisi oluyor galiba  başarılarının dilerim
Teşekkür ederim Hüseyin Bey,bu aralar malzeme konusunda sıkıntı çekmiyorum, sağolsun Temin av dan Tevfik Abi ne istesek bi şekilde buluyor ve iletiyor.
Avcılarımız gün geçtikçe daha fazla bilgi sahibi oluyor buda haliyle talebe dönüşüyor hiçbir firma bilinçli talebe kayıtsız kalamaz ve az çok yazılan çizilenide takip ettiklerini düşünüyorum.
Kara baruta gelince hatsan hariç bütün tüfeklerimi sattım hatsanda bakımda ilerleyen zamanlarda temin edebilirsem belki bi deneme yaparım.

Elinize sağlık güzel atışlar yapıyorsunuz takipteyim sizi Tevfik Bey.
Zuber Global Palla isimli kurşunu inceleme ve 50 metre üzeri deneme şansınız olur mu acaba? Şimdden teşekkür ediyorum.

https://www.karacaogluav.com/av-fisekleri/tek-kursun/zuber-global-tek-kursun.html
Teşekkür ederim Muhammet Bey, zuber bir yıl öncesine kadar çok istikrarlı dolum yapan bir firmaydı son aldığım bir kaç üründe saçma sapan barut oranları çıktı fotoğrafını paylaştığınız fişekten iki kutu aldım birinden s4 barut(1.10-1.40-1.50 gram)çıktı diğerinden 206 s barut çıktı istikrarlı olmayacağını düşündüğümden denemesini bile yapmadım lakin 1.75 s4 barutla doldurduğum aynı kurşunların 36 metre denemesini yaptım buda linki.
1978 Eğirdir-Isparta

The following users thanked this post: Muhammet YENER

Çevrimdışı Muhammet YENER

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Elinize sağlık,  ben de hem uygun fiyatlı hem de yakın ve orta mesafede durdurucu olur diye alayım diyordum. İnşallah tamamı sorunlu değildir.
1988 Sinop

Çevrimdışı Yaşar KÖKÇEN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Yeni seride, beyaz renk Ateşçi yazan tapa mı kullanılmış Tevfik Bey?
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2019, 00:53:17 Gönderen: Yaşar KÖKÇEN »
1980-Antalya