Gönderen Konu: M2000 YeniSorun  (Okunma sayısı 4382 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Davut ATACA

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
M2000 YeniSorun
« : 16 Şubat 2016, 18:53:59 »
Daha silahı alalı 2 ay bile olmadı ama sorunlar bitmiyor malesef. Aldıktan iki gün sonra yan sac bozuldu fabrikaya gitti geldi,namlu kasaya aşağı doğru çap oturuyor onu önemsemedik bu seferde fişek sıkıştırıyor patlatmıyor mekanizma sıkışıyor kundağı namluyu sökmeden fişeği alamıyorum.
1993 Ankara

Çevrimdışı İsmail DAL 01

• *
  • Av doğa demek, avcı doğayı koruyan demek
Ynt: M2000 YeniSorun
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2016, 12:08:54 »
Geçmiş olsun diyorum başka birşey de demiyorum.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Remington 11 87 Premier Light Contour
  • Ata als 2100 tradition
  • kral Quen
  • Kral pompalı
  • pointer
Bismillahirrahmanirrahim
1980 Kadirli

The following users thanked this post: Davut ATACA

Çevrimdışı Erdem BOZKURT

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2016, 12:27:33 »
Geçmiş olsun diyorum başka birşey de demiyorum.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmiş olsun, tüfeği değiştirmiyorlarmı?
1982-İstanbul

Çevrimdışı Davut ATACA

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2016, 14:13:35 »
Teşekkür ederim aradım sordum tüfeği gönderin yapalım değişim olmaz diyorlar. Tüfekten soğudum fsbrikaya göndermek bile içimden gelmiyo, sezonda kapandı duruyo bakalım göndermedim.
1993 Ankara

Çevrimiçi Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #4 : 21 Şubat 2016, 14:21:10 »
Orada kenarda kendi kendine düzelirmi ? illa birşeyler yapmak lazım   :) Geçmiş olsun.
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE

Çevrimdışı Mesut ÖZKAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 21 Şubat 2016, 14:27:51 »
Teşekkür ederim aradım sordum tüfeği gönderin yapalım değişim olmaz diyorlar. Tüfekten soğudum fsbrikaya göndermek bile içimden gelmiyo, sezonda kapandı duruyo bakalım göndermedim.
Kardeş para verip aldın hakkın olan şeyin peşini bırakma ben olsam her türlü hakkımı kullanırım ...
  • d-docxarms dcx 16 otomatik
  • akdaş ak 212 s otomatik
  • tek kirma
1981 MUŞ

Yokluktan değil,adaletsizlikten çıkar bu dünyada sorunlar.....

Çevrimdışı Davut ATACA

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 21 Şubat 2016, 14:46:28 »
Haklısınız yarın göndereyim.
1993 Ankara

Çevrimdışı Ergin ŞİMŞEK

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 21 Şubat 2016, 21:00:15 »
Davut bey bence hiç üzülmeyin teknik servis gavet ilgi ve alakali ne gerekiyosa yapacaklarina eminim firmaya mail atin sizi arasinlar  forumda almiş başini gidiyor stoegere ulasilmiyor diyor hićde öyle deil kardeşim
1984 SAMSUN/BAFRA  *****HAYALİN KADAR YAŞAR CESARETİN KADAR BÜYÜR ADAMLIĞIN KADAR ANILIRSIN*****

Çevrimdışı İsmail DAL 01

• *
  • Av doğa demek, avcı doğayı koruyan demek
« Yanıtla #8 : 22 Şubat 2016, 20:38:40 »
Bence gönder ama teknik servis pek te harika değil. tüfeği deneyecek yerleri bile yok tamiri yapar gönderirler sen denersin olmamışsa tekrar gönderirsin
  • Remington 11 87 Premier Light Contour
  • Ata als 2100 tradition
  • kral Quen
  • Kral pompalı
  • pointer
Bismillahirrahmanirrahim
1980 Kadirli

Çevrimdışı Enes BAŞARAN

• Müdavim Üyemiz
  • Av avlayanın, kemer bağlayanın.
« Yanıtla #9 : 23 Şubat 2016, 12:44:29 »
                        Stoeger kullanıcıları kızmasın,baştan söyleyeyim burası bi forum arkadaşlar burda herkes bilgi ve fikir paylaşımı için var.
Herkes fikrini,bilgisini paylaşır dolayısıyla bir bilgi birikimi oluşur ve bu bilgi birikiminden ihtiyacın olan bilgiyi alırsın forumun amacı budur.
Bir silahı eleştiriyorsun o silahı kullananlar o eleştirilerin gerçek olduğunu bilse bile hemen savaş açıyor resmen bu çok yanlış.

Şimdi gelelim konumuza malesef ki stoeger yeterli kalitede silah üretemiyor bana göre bu benim fikrim,arkadaşımda stoeger var 2 sene oldu alalı nerdeyse aldığından beri tüfek fabrikadan gelmedi sürekli arıza çıkarıyor,yapılıyor geliyor,yine arıza.En son av bayine gittik adam acı bi itirafta bulundu stoeger tüfekten çok şikayet aldım daha satmıyorum dedi.

Yani ne yazık ki Stoeger kullanıp memnun olan daha göremedim ben.Umarım sorununuz çözülür.
  • Armsan A612 DW2 Slug Boar
  • Akkar 205 SP
1991-Sivas

Çevrimdışı Salih KATLANIR

• *
  • GENÇ AVCI
« Yanıtla #10 : 23 Şubat 2016, 16:30:05 »
Ben memnunum Enes bey m3000'den. Herşeyin bir ilki var bakın şimdi gördünüz. Kendi kullandığı tüfeği AŞIRI öven insanları bende hiç sevmiyorum . Ama kullanmadığı tüfekle kulaktan dolma bilgi verenleride ayrı bi sevmiyorum. Armsanla ilgili bizim buralarda neler diyorlar ne yani bende mi yazayım heryere.

Stoeger kullanıcıları kızmasın,baştan söyleyeyim burası bi forum arkadaşlar burda herkes bilgi ve fikir paylaşımı için var.
Herkes fikrini,bilgisini paylaşır dolayısıyla bir bilgi birikimi oluşur ve bu bilgi birikiminden ihtiyacın olan bilgiyi alırsın forumun amacı budur.
Bir silahı eleştiriyorsun o silahı kullananlar o eleştirilerin gerçek olduğunu bilse bile hemen savaş açıyor resmen bu çok yanlış.

Şimdi gelelim konumuza malesef ki stoeger yeterli kalitede silah üretemiyor bana göre bu benim fikrim,arkadaşımda stoeger var 2 sene oldu alalı nerdeyse aldığından beri tüfek fabrikadan gelmedi sürekli arıza çıkarıyor,yapılıyor geliyor,yine arıza.En son av bayine gittik adam acı bi itirafta bulundu stoeger tüfekten çok şikayet aldım daha satmıyorum dedi.

Yani ne yazık ki Stoeger kullanıp memnun olan daha göremedim ben.Umarım sorununuz çözülür.

Çevrimdışı Ergin ŞİMŞEK

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #11 : 23 Şubat 2016, 16:34:49 »
Ben memnunum Enes bey m3000'den. Herşeyin bir ilki var bakın şimdi gördünüz. Kendi kullandığı tüfeği AŞIRI öven insanları bende hiç sevmiyorum . Ama kullanmadığı tüfekle kulaktan dolma bilgi verenleride ayrı bi sevmiyorum. Armsanla ilgili bizim buralarda neler diyorlar ne yani bende mi yazayım heryere.
+1
1984 SAMSUN/BAFRA  *****HAYALİN KADAR YAŞAR CESARETİN KADAR BÜYÜR ADAMLIĞIN KADAR ANILIRSIN*****

Çevrimiçi Ceyhun SÖNMEZER

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #12 : 23 Şubat 2016, 16:50:50 »
+1
  • Ata Neo12 Max5
1987 Adana

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #13 : 23 Şubat 2016, 16:53:58 »

bende iki tane armsan kullandım 612 s red line modeli çok güzel ve memnun kaldığım  diğeri 612w armsan bu tüfektende ben bir sürü sıkıntı yaşadım  her markada,da iyi yada problemli tüfek çıkabilir en önemlisi hangi markanın ne kadar az problemliği tüfeği üretmesidir  üretim sayısına göre hata oranı hangi firmanın daha az ise  başarılı olan o firmadır
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2016, 17:03:11 Gönderen: Özgür ATAŞ »
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus armsan phenoma argentum, akkar churcıll 812, doxcarms sp, doxcarms mx2 , tuka çifte

Çevrimdışı Enes BAŞARAN

• Müdavim Üyemiz
  • Av avlayanın, kemer bağlayanın.
« Yanıtla #14 : 23 Şubat 2016, 22:27:17 »

Demek istediğim buydu farkındaysanız ben tüfeğimi övmedim armsan kelimesi bile geçmedi konuda
  • Armsan A612 DW2 Slug Boar
  • Akkar 205 SP
1991-Sivas