Gönderen Konu: stoeger p 350  (Okunma sayısı 15505 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Abdullah GÜLTEPE

• Müdavim Üyemiz
stoeger p 350
« : 11 Aralık 2011, 01:21:46 »
bu yıl sezon başlamadan hem sağlam hemde kaliteli ürün yapar diye otomatiklerini kullananların yorumları hep olumlu pompalı tüfek daha önce kullandığım için biraz bilgi sahibiyim bu yüzden pompalı almak istedim tüfeği ancak internetten inceleyebildim. tüfeği aldım yalnız şansmı diyelim yoksa yine yerli sanayimizim özenli üretimimi diyeyim bilmiyorum. sezona girmeden tüfek sahibi olmak için can atıyordum temin av dan stoeger marka p 350 model tüfek aldım ilk gelen tüfek sorunluydu bazı fişeklerde mekanizma kilidi kilitlemiyor alttan çift fişek salıyordu, durumu temin avın sahibi tevfik abiyle görüştüm sağ olsun tüfeği hemen gönder başka bir tüfekle değiştirelim dedi tüfeği gönderdim fabrikadan yeni tüfek geldi ilk denemelerde tüfekte sorun yoktu daha sonra ben fazla atış yapmadım epey süre tüfekle 20 civarı fişek attıktan sonra tüfek fişek dikmeye başladı bir iki sefer dikme yaptıktan fabrikayı aradım tüfeğin aralıklı olarak fişek diktiğni söyledim gönderin dediler tüfeği gönderdim fabrikada atış yapmışlar hiç sorun çıkmadı dediler ama denilene göre kaşık değişmiş atış denemesi yapıldı tüfek geri geldi ve tüfeği denemeye gittim üçün cü feşekte yine dikme yaptı fişeği namludaki fişek dip tablasının oturduğu yere yada atım penceresine fişeğin ucunu yaslıyor ve yatağa sürülemiyor. daha sonra akşama kadar 10 a yakın fişek attım sorun yoktu geri dönerken 5 e yakın fişek attım iki fişekte yine dikme yaptı, ertesi gün tekrar denemeye gittim ve bu defasında atışları ilk arkadaşa yaptırdım sorun çıkmayacak şimdi diyerek bir atış yaptı tüfek dikti devam et dedim tekrar dikti   o gün akşama kadar 20 ye yakın atış yaptık sorun devam ediyo ve arkadaşın tüfeğiyle aynı olduğu için tüfekleri karşılaştırdık ve en sonunda tüfeklerin tetik tertibatını değiştirdik onun tüfek hiç sorunsuz çalışırken ,ilk fişekte dikme yaptı yani sorun tüfeğin tetik tertibatında ve tüfek kısa olan fişeklerde sorun çıkarıyo  28 gram ve 32 gram fişekler kısa olduğu için sorun oluyo ama atış yapmadan doldur boşalt yaptığımda sorun yok daha sonraki gün yine deneme atışları yaptım  tüfek mekanizma kilidini açmama fişek şişirme alttan çift fişek salma gibi değişik sorunlarda çıkardı resmen hüsrana uğradım hatta bu sefer aynı marka 2 tane tüfek geldi birincisini hemen gönderdim ikinciside servise git gel yapıyo ama ben tüfekten öğle soğudum fabrikadaki usta gönderin yapalım diyolar geçen ki gidişinde bayram tatiline falan denk geldi 20 gün civcarında elime geçti tüfek bir daha gidecek gelecek hem av sezonu tüfeksiz kaldım hemde verdiğim korgo parası ve denemek için verdiğim fişek parası 100 lirayı buldu yerli firmalarımızı teşekkür ediyorum tüfeklerini bize denettikleri için bence yerli firmalar avrupaya tüfek sattıklarıyla övünüyorlar avrupaya çıkamayacak kendi kalite kontrollerinden yada gümrüklerden dönen sorunlu tüfekleri bizlere iç piyasaya veriyorlar. şimdi tüfeğin sıfırını gönderelim deseler kulanmmak gelmiyor içimden yeni tüfek alma imkanım olsa arkadaşa hediye edeceğim ama zaten bu tüfeği alırken ucuza kaçmadım sorun çıkmasın diye ama  sonuç hiçde istediğim gibi olmadı. eğer imkanınız varsa hele temiz sorunsuz bulursanız ikinci elde olsa avrupa alın. belki garantisi servisi yok ama o tüfekler sorun çıkarana kadar yerlli kaçtane tüfeği eskitir.
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2011, 20:56:59 Gönderen: Abdullah GÜLTEPE »
  • baikal mp 153 0tomatik
  • yıldız p71 otomatik
  • turkuaz sn12 otomatik
  • akdaş ah 212
Abdullah GÜLTEPE 1984 KARABÜK-İSKENDERUN/HATAY
 Tel: 05354083156

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
Ynt: stoeger p 350
« Yanıtla #1 : 11 Aralık 2011, 09:27:02 »
çok karışık ve uzun yazmışsınız.sonuçta iade etme hakkınız var.yada fabrikasına yollayıp arızayı da yaptırabilirsiniz.yerli tüfek işi biraz şans gibi.iyisine denk gelirsen ala yoksa gerisi çok tırmalatıyor.işin ilginç tarafı sıfır tüfek al hatırı sayılır para öde tüfek çalışmasın psikolojin  bozulsun tüfekten soğu.çifteleri bu yüzden seviyorum genelde sorunsuz oluyorlar.
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #2 : 11 Aralık 2011, 13:27:47 »
Hatayı tespit edebildiklerini sanmıyorum. Yazıktır bu kadarı eziyettir. İade edin gitsin ve en az 2-3 sene bu modele dönmeyin bence. Bu kadardan sonra çoktan halletmeliydiler, öyle veya böyle. Hatta kargo paralarını bile almamalılar. Çünkü keyfi işlem değil, arıza var, kusurlular.

Başka bir şık, müsaitseniz fabrikasına gidin(haber vererek) orada deneyin, nasıl kullandığınızı görsünler. İçinize sinerse alın.

Bu konu çözülse iyi olurdu. Bozulmasına değil de şu kadar sürünmesine ben de kızdım.

Bu konu burada kalacak. Neticeyi görelim. Tekrar geçmiş olsun.

Not: Fabrikada Ümit Bey ile temasa geçmeye çalışın. İşine sadık birine benziyor.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Ayhan TAŞDEMİR

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #3 : 12 Aralık 2011, 21:11:55 »
!
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2013, 22:07:37 Gönderen: Ayhan TAŞDEMİR »
  • remington 1187 premier lc
  • remington 870
  • labrador
Ayhan TAŞDEMİR
1966-Samsun

Çevrimdışı Hüseyin ÖZEN 35

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 12 Aralık 2011, 21:46:03 »
Bu türlü sorunlar yaşamışsınız üzüldüm sizin adınıza.Ama şahsi kanaatim böyle sorunlar yaşamak istemiyorsanız kesinlikle ve kesinlikle ATA alın.Nacizane önerim olsun size
Hüseyin ÖZEN
1983 İZMİR KEMALPAŞA
0 rh +

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 13 Aralık 2011, 00:30:18 »
suat bey karışık anlatmışım evet bu doğru ama tüfekte de zaten kafa karıştıracak şekilde bir arıza var tüfeğin fabrikada denendiği söylendi tüfek geldi üçüncü atışımda yine aynı arızayı verdi ve sonrasındada artarak devam etti hatta arızaya yenileride eklendi kilit açmama çift fişek salma. tüfekte kaşık değişimi yapıldı deniliyordu ama ben hiç sanmıyorum değişim yapıldığını. tüfek 2 atar bir takar cinsinden yer yer 5 fişeği sorun suz atıyor bazende iki fişek arka arkaya atmıyor. sorunuda kısa fişeklerde yapıyor dolu fişek boyu uzun fişeklerde yapmıyor. tüfekten öle soğudumki fabrika yarı parasını verse hiç düşünmeden iade ederim. aslında imkanım olsa bu tüfeği hiç kullanmam bu saatten sonra ama imkanım yok şuan. fabrikadaki ümit usta biraz daha kaliteli fişek kullan diye bir tavsiyede bulundu kullanım hatası olabilir dedi. bakılım yarın bir daha gönderecem bir dahakinde ne tavsiyeleri olacak.
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2013, 15:45:56 Gönderen: Abdullah GÜLTEPE »
  • baikal mp 153 0tomatik
  • yıldız p71 otomatik
  • turkuaz sn12 otomatik
  • akdaş ah 212

Çevrimdışı Ali ÖZTÜRK 06

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 15 Aralık 2011, 22:41:02 »
abdullah abi seni en iyi anlayan benimdir heralde çünki bende  m3500 aldım hevesle ava gittim keklik kalktı tetiği çektim patlamadı hemen aldığım yere götürdüm biraz sitemle iade ettim bana ertesi gün sıfır başka bir tüfek geldi şuan çok memnunum size tavsiyem gerekirse çok ama çok sert bir üslupla fabrikaya bildirin bu durumu gereğini yapacaklardır yapmazlarsa zaten 2 yıl garantili bu ürünler tüketici mahkemesine gitme hakkınız doğar .....
Ali ÖZTÜRK
1990 ANKARA

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #7 : 11 Ocak 2012, 23:03:36 »
ali kardeşim senin adına sevindim. benim bu ikinci tüfek zaten ilkini aldığım gün deneme atışlarını yaptım ve sorunlu olduğu için değiştirdim ama ikinci gelen tüfekte sorun çıkardı hemde 20 kadar fişke anca attım ilk sorunu gördükten sonra birkaç fişekle denemeye devam ettim sorunun varlığı tamamen ortaya çıksındiye benden kaynaklı yada fişekten kaynaklı bir sorun o0labilirmi diye ama sorun tüfekte olduğunu anladığımda tüfeği gönderdim tüfek iki sefer gitti geldi daha geleli 7-8 gün oldu bu süre içinde 7-8 sefer sorun verdi attığım fişek 20-25 civarı arkadaşların alay konusu oldum ava gidelim diyene tüfeğim diyorum tüfek ne oldu dedikleri zaman arızalı tamirde diyorum yada iki kere gitti geldi hala sorun devam ediyor diyorum. ban söyledikleri bu nasıl tüfekmiş böyle nerden buldun bunu çok aradınmı falan deyip makara yapıyolar haklılarda şimdi soruyorum bir tüfek tavsiyesi isteseler bu tüfeği tavsiye edermiyim. bir iki arkadaşım daha almaya niyetliydi bu tüfekten ama benim tüfeği gördükten sonra adınıda anmazlar artık. arkadaşın babası her gidişimde makara yapıyor 50 lira ver çaya atayım diye .... ? ? bu sezon zehir oldu volkan abi 2-3 yıl bu modele dönme demiş ben artık hiç bu modeli düşünmüyorum bile elimdekinden bir kurtulayım sorunlu bir tüfeğin ruhsatımda bulunmasının bir anlamı yok ve benimde onun sorunuyla uğraşacak vaktimde yok.

bu videolarıda ikinci sefer tüfeği gönderdikten sonra buldum sorunlu olan sadece bendeki tüfek değil yani yurt dışındaki verdikleri tüfeklerdede sorun var.beni tüfekte olan sorunların aynısı bu videolarda var.

« Son Düzenleme: 05 Ocak 2013, 15:52:04 Gönderen: Abdullah GÜLTEPE »
  • baikal mp 153 0tomatik
  • yıldız p71 otomatik
  • turkuaz sn12 otomatik
  • akdaş ah 212

Çevrimdışı Ali ÖZTÜRK 06

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 12 Ocak 2012, 00:08:09 »
hakikaten çok üzücü vede çok onur kırıcı bir durum biz bizim sanayimiz kazansın diye gidip yerli tüfek alalım ondan sonrada böyle basit hatalardan dolayı bizi madur etsinler ben anlamıyorum vallaha bu remingtonu benelliyi browningi yapanların bizden ne farkı var dahı zekiler 4 eli ayağımı var bunların gözlerimi daha iyi görüyor bizi böyle üzüp kendilerinden soğutacaklarına 750 liraya tüfek yapmasınlar adam gibi tüfek yapsın sonrada 3 4 bin liralara satsın bizde gururlanalım bu tüfek bizim ülkemizin sanayimizin tüfeği diye ayıptır günahtır.......
Ali ÖZTÜRK
1990 ANKARA

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #9 : 25 Ocak 2012, 19:56:27 »

son fotoda tüfek fişek şişirdi kolu çekmeye uğraşıyorum.
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2012, 20:19:42 Gönderen: Abdullah GÜLTEPE »
  • baikal mp 153 0tomatik
  • yıldız p71 otomatik
  • turkuaz sn12 otomatik
  • akdaş ah 212

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #10 : 25 Ocak 2012, 20:12:55 »
evet sorunlar bariz şekilde  görünüyor.stoeger  bu ayıbı düzeltmeli.yani iyi mamullerini görünce gururlanıyoruz ama böylelerini görünce de ... malesef yerli otolarda  istikrar sorunu bir gerçek.çifteler  daha az sorunlu.bir tüfek aynı arızadan bir kaç kere fabrikaya gidip tekrar geri gelmemeli.yerine yeni sorunsuz bir tüfek verilip  bu ayıp kapatılmalı.geçmiş olsun.selamlar.
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #11 : 25 Ocak 2012, 20:29:04 »
bu sorun hiç bir eksilme olmadan devam ediyor ikinci sefer gönderdiğimde bu fotoları bir CD de gönderdim. bana hala biz atış yaptık sorun olmadı diyorlar. bunları ben isteyerek mi yaptırıyorum ozaman ben yaptırıyorsan onlarda isteyerek ve bilerek bu şekilde yaptırsınlar ama yaptıramazlar çünkü ben defalarca boş kovanlarla deniyorum ben ne yaparsam yapayım olmuyo sorun ortadan kalktı herhalde derken bir bakmışsınki bir şarjörü boşaltmıyo sorunsuz.
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2012, 20:30:51 Gönderen: Abdullah GÜLTEPE »
  • baikal mp 153 0tomatik
  • yıldız p71 otomatik
  • turkuaz sn12 otomatik
  • akdaş ah 212

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #12 : 29 Şubat 2012, 23:47:34 »
şuan ülkemizde her firmada hatalı ürünle karşılaşma ihtimalimiz var ve bunun sıfır olmasını beklememizde haksızlık olur ama hemen hemen her firmadan sıkıntısının giderilmediği için şikayeti olanlar var yerli firmalar bunuda müşteri kabul eder biraz oyalarsak unuttururuz falanmı diye düşünüyolar bilmiyorum. yerli tüfek alayım kullanayım diye çok çaba harcadım çokta zarar ettim. kargo parası denemek için fişek parası v.s. stoeger için bu gün hakem heyetine başvuruda bulundum. fabrikada teknik servisle görüştüm gönderin tekrar bakalım hemen yapalım falan dediler değişim bile önermediler iki defa tamire gelmiş tüfeğe, üçüncü defa gönderdim 1 ayı geçti hala ses yok bir ürünün serviste kalma süresi 30 günden 20 güne düşürülmüş bence çokta iyi yapılmış artık sonucu buradan paylaşacağım. daha bir kere arayıp tüfeğiniz elimize ulaştı  tamiri yapılıyor yada şu tarihte bitecek falan diye bir bildirimde bulunmadılar bile.   

bayi aracıyla 2-3 defa arattırdım çok yoğun çalıştıklarını yurtdışına ağırlık verdiklerini falan söylemişler. buda demek oluyorki biz müşteri değiliz yurt içine ne kadar önem verdikleri ortada.   beni yerli tüfek kullanmaktan nefret ettirdi. şimdi bazı arkadaşların ve büyüklerimin neden alacaksan avrupa tüfek al dediklerini çok daha iyi anlıyorum.
« Son Düzenleme: 01 Mart 2012, 17:52:14 Gönderen: Abdullah GÜLTEPE »
  • baikal mp 153 0tomatik
  • yıldız p71 otomatik
  • turkuaz sn12 otomatik
  • akdaş ah 212

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #13 : 01 Mart 2012, 11:06:09 »
apdullah belliki tüfeklerde üretim hatası var.... butür tüfeklerin kesinlikle mekanik tamiri olmaz...   eger iade edemezsen eline ege alıp fişegin agzının takıldıgı yeri biraz aşındıracaksın... belki ozaman normale döner... geçmişolsun....
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #14 : 01 Mart 2012, 18:09:19 »
birol abi üretim hatası kesin ama fişeği takıldığı bir yer yok fotolardada görüldüğü gibi bazı fişekleri tüfeğinn kasasına yaslıyor kimi fişekleri ise fişekteki tınağın oturduğu çıkıntıya yaslıyor onlar fabrika olarak düzeltemezse vede değişiminide yapmazsa fabrikanın teknik yetersizliği ve çaresizliğidir diye düşünüyorum. bu konunun güncel kalması için bütün gelişmeleri yazıyorum. maksadım yeni tüfek almak isteyenlerin araştırma yaparken bu konuyu görmesi ve bilgi sahibi olması karşında ne kadar alakadar bir firma olduğunu görmesi.

şahsen ben tüfek araştırırken böyle bir konu görseydim bu şekilde bir tecrübe yaşamış bir kişinin yorumlarını görseydim kesinlikle bu tüfeği almazdım.

elimde remington 870 vardı maddiyat sebebiyle sattım ama tekrar tüfek alırken yerli sanayimiz kazansın vede tamir gerektiğinde servisi var falan diye düşünerek yerli malı aldım çok ama çok pişmanım kullanım olrakta remington kadar rahat değil ve arızalı tüfek çok fazla.....

avrupa tüfeğiniz varsa kesinlikle onu satıp yerli tüfek almayın imkanınız varsa tüfeğiniz elinizde dursun yine alacaksanız yerli tüfek alın çünkü yerli üretim tüfek heran sizi yarı yolda bırakabilir, sizin kalite kontrolünğzden geçtikten sonra kararınızı verirsiniz.
« Son Düzenleme: 01 Mart 2012, 18:10:51 Gönderen: Abdullah GÜLTEPE »
  • baikal mp 153 0tomatik
  • yıldız p71 otomatik
  • turkuaz sn12 otomatik
  • akdaş ah 212

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #15 : 18 Mayıs 2012, 20:52:55 »
stoeger p 350 3. defa servisten geldi namlu dahil bütün parçalar değişti tüfekle 80 civarı fişek attım 3 adet fişeği dikti sayısını tam bilmiyorum bazı fişekleri fişek yatağından çekmedi çift fişek salma olayıda var. benim son kanaatim bu tüfeğin mekanik aksamında parça ölçülerinde yada parça dizaynında hata var tüfeğin arızasının bir standardı yok diktiği fişeği bir kaç defa doldur boşalt yapıyorum sorun çıkartmıyor hatta aynen namlu fişek yatağına farklı fişek sürüp atış yapıyorum sorun çıkarmıyor ne zaman sorun çıkaracagı belli değil iki hafta önce arkadaş atış yaptı yaf marka 7 fişekten 2 tanesini fişek yatağından çekmedi aynı sorunu bendede yaptı, fabrikayı aradım tüfeği sıfırlandığını söylediler ve arızalarınıdetaylı yaz gönder dediler ama ben daha önceki gönderişimden önce hakem heyetine başvuruda bulunduğum için onun sonuçlanmasını bekliyorum. iade kararı verilirse çok iyi olacak çünkü tamirle parça değişimiyle sonuç alınamıyor. ben daha önce kullanmış olduğum pompalılarda fişek yatağına elle sürülebilen her fişeği kullanıyordum otomatiktede aynı şekilde makanizmayı açıp fişeği fişek yatağına sürüyordum bu şekilde sorun çıkarmayan fişekler pompalıda ve  gramajıda uygunsa otomatiktede hiçbir sorun çıkarmıyordu 2,5 yıl kral pompalı kullandım hem el dolusu hemde  fabrikasyon fişekler kullandım hiçbir sıkıntı olmadı. bu tüfektende beklentim oydu açıkçası el dolusu fişekleri çok rahat kullanabilmek fabrikasyon fişeklerde gramaj sıkıntısı çekmeden her grmajda ve her marka fişeği kullanabileceğim düşüncesiyle aldığım tüfekten malesef normal fabrika fişeklerinde dahi istediğim ver,imi alamadım.....
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2012, 22:39:42 Gönderen: Abdullah GÜLTEPE »
  • baikal mp 153 0tomatik
  • yıldız p71 otomatik
  • turkuaz sn12 otomatik
  • akdaş ah 212

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #16 : 03 Eylül 2012, 22:40:22 »
stoeger p350 pompalı alacaklara referans olması için yazıyorum. stoegerin bu modelininin siteminde hata var bana ilk tüfek geldi sorunluydu gönderdim ikincisi sorunluydu onuda 3 defa servise gönderdim 3. gönderişimde tüfeğin bütün parçalarının değişerek yenilendiğini beliirttiler yani bu şekilde elime gelen üçüncü tüfek olmuş oluyor oda birkaç defa fişek dikme yaptı ve fişeklerin plastık kısmının ucunda çizikler meydana getiriyor. benimle beraber alan arkadaşımın tüfeğinin dipçiği gevşedi çift fişek saldı bizden önce alan bir arkadşaımız vardı onunda tüfeğinin dipçiği gevşemişti ve oda benim gibi tüfekle baya uğraştı 2-3 defa servise gittikten sonra ancak düzeldi benim anladığım kadarıyla sorunsuz bir p350 modelinin elinize geçmesi sanş çünkü tüfeklerin başta mekanizma sistemi olmak üzere tüfekler hatalı ben hala uğraşıyorum hakem heyetinden para iade kararı çıktı parayı kurtarmaya uğraşıyorum. tüfek servisten her gelişinde umutlanıyorum tüfek düzeldi bundan sonra kullanırım diye her seferinde beni hayal kırıklığına uğrattı.
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2013, 16:02:39 Gönderen: Abdullah GÜLTEPE »
  • baikal mp 153 0tomatik
  • yıldız p71 otomatik
  • turkuaz sn12 otomatik
  • akdaş ah 212

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #17 : 05 Ocak 2013, 16:25:36 »
stoeger p350yi hakem heyeti kararıyla icra takibi başlattım  04.01.2013 te  geri iade ettim parasını yatırdıklarını söylediler vergi dairesince para bana intikal edecek çok uzun ve uğraşlı bir süreçti bu kadar uğraşmamın sebebi sebebi fabrikanın iade isteğimi kabul etmemeleri ve tüfeklerinin sorunlu olmadığını savunarak beni mağdur etmeleriydi.

Allah'a şükür çok sıkıntı çektim ama en azından tüfeği geri iade ettim. bir avcının elinde güvenebileceği bir tüfeği olmazsa avda rahat edemiyor ve o tüfek lüzumsuz ağırlık oluyor avcıyı psikolojik olarak yoruyor.

herkese hayırlı bir sezon diliyorum.
  • baikal mp 153 0tomatik
  • yıldız p71 otomatik
  • turkuaz sn12 otomatik
  • akdaş ah 212

Çevrimdışı Ayhan TAŞDEMİR

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #18 : 05 Ocak 2013, 17:54:11 »
.
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2013, 22:08:13 Gönderen: Ayhan TAŞDEMİR »
  • remington 1187 premier lc
  • remington 870
  • labrador
Ayhan TAŞDEMİR
1966-Samsun

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #19 : 05 Ocak 2013, 22:22:53 »
remington veya uygun fiyatlı bir mossberg denk gelirse neden olmasın. zaten sezon sonu yeni tüfek almak için acelem yok para durumunu ayarlayabilirsem düşünüyorum.
  • baikal mp 153 0tomatik
  • yıldız p71 otomatik
  • turkuaz sn12 otomatik
  • akdaş ah 212

Çevrimdışı Gökhan KAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #20 : 06 Ocak 2013, 00:12:47 »
Abdullah kardeşim ALLAH KURTARSIN...
HEP Sölüyorum bugun dünyanın en iyi silah yapan fabrikalarını bütün ekipmanların la türkiyeye taşıyın eger çalışanlar bu memlekettense o firmanın işi bitmiş demektir çünkü zihinler hastalıklı..
  • REMİNGTON 1187 SPECİAL PURPOSE.(71CM) 51CM FULLY RİFLED.
  • VURSAN 92-A (71-61CM)
  • AVSAN.S.POZE.(76-61) TRAP VE SKEET.
  • İNG.SETTER.
Gökhan KAN
1978-Sakarya-AKYAZI
DEL FABIOMASSIMO.
--------CİNA-----------

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #21 : 06 Ocak 2013, 17:33:00 »
gökhan abi sağol, kurtardı şükür :)  tüfeği alın sorunlu dedim beni uğraştımayın dedim dinletemedim biraz uğraşlıda olsa hakem heyeti kararı ve en son icra takibiyle paramı almaya hak kazandım.
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2013, 19:22:00 Gönderen: Abdullah GÜLTEPE »
  • baikal mp 153 0tomatik
  • yıldız p71 otomatik
  • turkuaz sn12 otomatik
  • akdaş ah 212

Çevrimdışı Fehmi TAŞKIN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #22 : 06 Ocak 2013, 19:08:24 »
Abdullah Bey öncelikle geçmiş olsun. Bu konuda izlediğiniz yolu,hukuki girişimlerinizi açık bir şekilde yeni bir başlıkta yazarsanız başımıza benzer bir olay geldiğinde takip edeceğimiz yolu bilir buna göre davranırız.Hatta site yönetimi bunu sabit başlık olarak açsa harika olur
  • MAUSER M03 300 Win. Mag.
  • Beretta A400 Xtreme Plus 76
  • Akus Custom Deluxe 71-76
  • Glock 19 Gen 5
  • Sig Sauer P 229 ALSO 9mm
  • Smith Wesson 686 4'' 357 Mag.
1977-İZMİR

Çevrimiçi Fatih S.M.YAPAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #23 : 06 Ocak 2013, 21:04:34 »
benim ilk tüfeğim yeriydi 3 sene kullandım,otomatik oldu tek kırma bi dahada yerliye bulaşmadım,kendimizi kandırmayalım iç piyasayı önemsemiyorlar,yurtdışınada mükemmel yapıyorlar.öyleyse bende alırım browningimi franchimi bakarım keyfime ;)
kusura bakma aldullah kardeşim ama remington 870 satılıp stoger alınırmı....dünyada ençok satmış en ünlü pompalıdan bahsediyoruz...
  • Benelli Bellmonte 1 12 çap 71 cm namlu
  • Mossberg 500A pompalı 12 çap 71 namlu
  • Kral Cara Cara süperpoze 12 çap 71 cm namlu
  • Özhuğlu Alesta çifte 36 çap 71 namlu
  • İngiliz Seter; Şanslı
Tarsus Avcılar Kulübü
Fatih S.M.YAPAR
1976 Tarsus/Mersin

Çevrimdışı Fuat ARANMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #24 : 06 Ocak 2013, 21:20:37 »
Abdullah Bey öncelikle geçmiş olsun. Bu konuda izlediğiniz yolu,hukuki girişimlerinizi açık bir şekilde yeni bir başlıkta yazarsanız başımıza benzer bir olay geldiğinde takip edeceğimiz yolu bilir buna göre davranırız.Hatta site yönetimi bunu sabit başlık olarak açsa harika olur

bence çok güzel bir fikir...
  • P.Beretta A 303 -12 cal - 81cm
  • Hatsan Escort Supreme 12 Cal. Cantilever Sol Slug 61cm
  • Fias & Cesa 1800 Favorit 12 Cal - 71cm O/U
1976 ANKARA - MEMUR