Gönderen Konu: herkesin canını yakan bir tüfek vardır ya sizin ki ?  (Okunma sayısı 9276 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
Ynt: herkesin canını yakan bir tüfek vardır ya sizin ki ?
« Yanıtla #50 : 15 Şubat 2024, 00:13:14 »
Franchi first claas hakkındaki yorumum silinmiş,franchi denildimmi ya konu kilitleniyor,yada yorum siliniyor,kimin zoruna gidiyor bu konu,benim franchi hakkındaki yorumumu silen arkadaş,ben bu sitenin en eski üyelerindenim,zoruna gidiyorsa çık söyle.
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2024, 00:25:33 Gönderen: Ahmet ÖZTÜRK »
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

The following users thanked this post: Mustafa YAKAR

Çevrimdışı B.Ulaş EREN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #51 : 15 Şubat 2024, 13:05:22 »
Huğlu kop.200 ae çifte pas sorunu ve çift patlama yerlide alınmayacaklar listesinin başı huğlu kop.
Sattım kurtuldum artık yerli almam gereksiz aksiyon ithal kullan kafa rahat sıkıntısız
  • D.K MAYA
ULAŞ EREN
Antalya / konyaaltı

Çevrimiçi Mustafa YAKAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #52 : 15 Şubat 2024, 14:22:19 »
Franchi first claas hakkındaki yorumum silinmiş,franchi denildimmi ya konu kilitleniyor,yada yorum siliniyor,kimin zoruna gidiyor bu konu,benim franchi hakkındaki yorumumu silen arkadaş,ben bu sitenin en eski üyelerindenim,zoruna gidiyorsa çık söyle.
her şey olabilir yerli bir firmaya dokunulabilir first class seven biri olabilir.first class la akrabalığı olabilir öyle kötü yorumlar yapmayın  cok iyi  tüfek  super çalışıyor gibi yorumlar yapin. daha kaç nesil oldu ki en az 20 nesil çıkacak o tufek yapmayın oyle kötü yorumlar.
  • Baikal 54 ussr
  • baikaltoz34 sscb
  • valmet finland
  • remington 11-87 premier
  • toztula 16 ussr vursan a92
  • franchi 48 al ,franchi prestij ,beretta 303
Mustafa YAKAR
1985 EDİRNE

Çevrimiçi Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #53 : 16 Şubat 2024, 01:18:57 »
Ahmet bey merhaba.
Yorumunuzda ciddi itham var.
Ben bu forumda 14 yıldır üye,10 yıldır da elimden geldiğince yöneticilik yapmaya çalışıyorum.( yorumunuzu şahsen üzerime alındığımdan değil!! )
Benim bu zaman zarfında kasten yapılmış böyle bir duruma şahitliğim hiç olmadı.
Hiçbir arkadaşımında böyle bir marka takıntısı olduğunu düşünmüyorum.
Forumun düzenini sağlamak adına bazen farklı yerlerde açılmış konular ayrılıp birleştirilebiliyor,veya yanlış yere yazılmış yorumlar uygun olduğu yerlere taşınabiliyor.
Fakat,kavga,gürültü,forum huzurunu bozucu veya hakaret küfür içermediği sürece hiçbir konu ve yorumun silindiğini,kaldırıldığını ben hatırlamıyorum. ( Sizinde buzamana kadar son satırda belirttiğim türden bir yorumunuza şahit olmadım )
Yanlışlıkla veya forum güncellemesi sırasında böyle birşey olduysa onu bilemem,ama kasıt veya art niyet kesinlikle söz konusu değil...
Selamlar.
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE

Çevrimiçi Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #54 : 16 Şubat 2024, 01:25:26 »
her şey olabilir yerli bir firmaya dokunulabilir first class seven biri olabilir.first class la akrabalığı olabilir öyle kötü yorumlar yapmayın  cok iyi  tüfek  super çalışıyor gibi yorumlar yapin. daha kaç nesil oldu ki en az 20 nesil çıkacak o tufek yapmayın oyle kötü yorumlar.
Mustafa bey Ahmet beye hitaben yazdığım üstteki yorumu okumanızı ve dikkate almanızı rica ediyorum...
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE

Çevrimiçi Mustafa YAKAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #55 : 16 Şubat 2024, 13:59:11 »
erol bey ilgilendiğiniz icin teşekkürler art niyet olmadığı kesin bazen yanlış anlaşılmalar olabiliyor.
  • Baikal 54 ussr
  • baikaltoz34 sscb
  • valmet finland
  • remington 11-87 premier
  • toztula 16 ussr vursan a92
  • franchi 48 al ,franchi prestij ,beretta 303
Mustafa YAKAR
1985 EDİRNE

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #56 : 16 Şubat 2024, 23:18:16 »
Ahmet bey merhaba.
Yorumunuzda ciddi itham var.
Ben bu forumda 14 yıldır üye,10 yıldır da elimden geldiğince yöneticilik yapmaya çalışıyorum.( yorumunuzu şahsen üzerime alındığımdan değil!! )
Benim bu zaman zarfında kasten yapılmış böyle bir duruma şahitliğim hiç olmadı.
Hiçbir arkadaşımında böyle bir marka takıntısı olduğunu düşünmüyorum.
Forumun düzenini sağlamak adına bazen farklı yerlerde açılmış konular ayrılıp birleştirilebiliyor,veya yanlış yere yazılmış yorumlar uygun olduğu yerlere taşınabiliyor.
Fakat,kavga,gürültü,forum huzurunu bozucu veya hakaret küfür içermediği sürece hiçbir konu ve yorumun silindiğini,kaldırıldığını ben hatırlamıyorum. ( Sizinde buzamana kadar son satırda belirttiğim türden bir yorumunuza şahit olmadım )
Yanlışlıkla veya forum güncellemesi sırasında böyle birşey olduysa onu bilemem,ama kasıt veya art niyet kesinlikle söz konusu değil...
Selamlar.

Erol bey merhaba,geçtiğimiz günlerde yine ufak bir franchi fiyatı ile ilgili yorumum olmuş ve akabinde yeni bir paylaşımda franchi marka nın 17500'e satıldığı belirtilmişti,konunun altına "ederi odur" yazacaktım ki konu kilitlendi ve kayboldu gitti,kesinlikle ve kesinlikle bir polemiğe girmeden sade bir yorumda bulunacaktım,konu kayboldu,güldüm geçtim.Sebebide Suat bey beni iyi tanır,değiştirdiğim tüfek sayısı bir traktör römorkuna dolarda taşar.Ama artık uslandım,duruldum,bir çok yerli markanın ismini görünce bunu da kullandım diyorum ama yazmak gelmiyor içimden,çünkü hangi birini yazayım.sonuca bağlarsak kırdığım kişi varsa özür dilerim,bu markanın ismini duyunca geriliyorum istemeden ve de o markaya istinaden Sarsılmaz ın hiç bir modelinide almıyorum.Ortak paylaşım alanımız olduğu için sizinde değerli yorumlarınızı bekliyorum
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

The following users thanked this post: Abdullah GÜLTEPE

Çevrimdışı Muzaffer KUZU

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #57 : 18 Şubat 2024, 15:49:15 »
Sarsılmaz otomatik
Seyfe gölüne kaz avına gittim. Budak tarafından karaçayır denilen yerden giriş yapacağız. Taksi ile girersek don çözüldüğünde çıkamayız diye motorsiklet (Rus planet 5) ile gittik, hava - 25 ilk atışta iğne kırdı. Ömer Yalın abimiz av yaptı biz seyrettik. Bir daha Sarsılmaz mı bedava verseler eve götürmem.
  • Huğlu Süperpoze 12 Skeet Özel yapım 71 namlu
  • Huğlu Çifte 12 Çukurbant 71 namlu 1-2 şok
  • Marocchı 12 Süper Poze 71 namlu 2-4 şok
  • Üzümlü Çifte 12 jetli yüksek bant 71 namlu 1-3 şok
İZMİR 1957   0Rh+     05344463032
Branş Kodu:2036

Çevrimdışı Engin FERAH

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #58 : 24 Şubat 2024, 16:53:07 »

Geçmiş olsun Ulaş.Kurtulmuşsun insan birkere soğudumu en güzeli gözünün görmemesi.
  • Yıldız elegante A3 çifte 71 cm,61 cm
  • Yıldız Spz 71 cm
1983 BEŞKAZA-ANKARA

Çevrimdışı B.Ulaş EREN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #59 : 26 Şubat 2024, 13:54:24 »
Geçmiş olsun Ulaş.Kurtulmuşsun insan birkere soğudumu en güzeli gözünün görmemesi.

Aynen öyle yerlimi uzak dursun
  • D.K MAYA
ULAŞ EREN
Antalya / konyaaltı