AVCILIK - ATICILIK İLE İLGİLİ RESMİ KURUM, FEDERASYON VE DERNEKLER > KAYHAF

Karadenizli Avcılar KOTALI AVCILIĞA HAYIR Dedi !!!

(1/3) > >>

Ş.Burak SEZER:
20 Temmuz'da Trabzon'da Doğu Karadeniz Av Yaban Hayatı Federasyonu ev sahipliğinde gerçekleştirilen ''AVBIS'E HAYIR !! '' eylemine KAYHAF Karadeniz Av Yaban Hayatı Avcılık Federasyonu olarak tam kadro katılmış bulunmaktayız.Üye derneklerimiz Bafra Kızılırmak Avcılar Derneği, İlkadım Avcılar Derneği, Engiz Avcılar Derneği, Çarşamba Safari Avcılar Derneği, Terme Amazon Avcılar Derneği, Fatsa FAVDER, Fatsa Avcılar Derneği, Salıpazarı Avcılar Derneği, Yalova Avcılar Derneği, Ulubey Avcılar Derneği, Ordu Büyük Şehir Avcılar Derneği, Bulancak Avcılar ve Doğayı Sevenler Derneği, Görele Avcılar Derneği dernek başkanlarımıza ve üyelerimize teşekkür ederiz.
Bizlere zorla dayatılmak istenilen bu sistemi düzeltmek adına avcılarımız ile birlikte her alandan mücadele edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.Aynı duyarlılığı ve hassasiyeti diğer federasyon ve derneklerimizden de beklemekteyiz.

KAYHAF Yönetim Kurulu

Fazlı BOZ:
Sevgili Burak haberim olmaığından dolay katılamadım,üzgünüm,katılan tüm dostları kutluyorum.

Sinan TANLIKOLU:
tüm Türkiye'nin hayır demesi lazım

Ahmet ÖZTÜRK:
Hepinizi tebrik ederim..olması gereken artık budur..

Ş.Burak SEZER:

--- Alıntı yapılan: Fazlı BOZ - 21 Temmuz 2014, 17:10:10 ---Sevgili Burak haberim olmaığından dolay katılamadım,üzgünüm,katılan tüm dostları kutluyorum.

--- Alıntı sonu ---

Fazlı amca internet üzerinde sürekli yayın yaptık ama internete giremediğin için göremedin herhalde..Aslında birebir görüşmemiz gerekiyordu..O da bizim hatamız kusura bakma..
Bu haftasonu inşallah Ordu'da da bir yürüyüş gerçekleştireceğiz..Haberin olsun..

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git