SİLAHLAR, MÜHİMMAT, EKİPMAN HAKKINDA HER ŞEY > AV DOĞA GİYİM, MALZEME, EKİPMANLARI

Demar çizme

(1/3) > >>

Ersan ARGIÇ:
Arkadaşlar selam, demar marka eva çizme almak istiyorum.Acaba hangi modeli ava uygun.Bir avcı arkadaşla görüştüm, hem inşaat işlerinde hel avda kullanmış 4 yıldır giyiyordum dedi, dün yenisini sipariş ettim dedi.Demardan memnun yani. Kısa olanlarından değil uzun olanlarından alma istiyorum.Kullanan var ise hangi modeli tavsiye edersiniz?

Abdullah GÜLTEPE:
Ben derby eva çizme aldım bir yılda sertleşti bir numara büyük almama rağmen ikinci yıl içkinle giyemedim ve çok dayanıksızdı kesilmiş ağaç dallarının arasından geçerken dal çizmeyi yandan deldi, polyy marka aldım  ilk kullanımda memnun kaldım buyıl yine deneyeceğim sıkıntı olacağını sanmıyorum içliği ayrı almanız gerekiyor linki aşağıda
 https://m.n11.com/polly-boot-kamuflaj-bogazli-k-taban-cizme-celik-burunsuz-P221544173?Numara=41+NUMARA&gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAiA5o3vBRBUEiwA9PVzavgVykNGz3-cRozBn0X4basFb7P8ZswtBublj4iIxKxxAOqXQNR1yhoCmBsQAvD_BwE

Ersan ARGIÇ:
Demar markayı aldım, kaliteli bir çizmeye benziyor deneyeceğim bakalım

Necdet GÜNEY:
Kesinlikle polly boot 5-6 altı  senedir kullanıyorum hafif ve eva malzemeden o zamanlar 49 tl ye almıştım fiyat performans ürünü

Osman LİMAN:
Yaklaşık 6-7 yıldır Poly boot çizmeyi kullanıyorum tavsiye ederim.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git