Gönderen Konu: 7 yaşinda kopoyy yardımcı olursanız sevınırım  (Okunma sayısı 3345 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bayram İLHAN

• *
7 yaşinda kopoyy yardımcı olursanız sevınırım
« : 09 Haziran 2011, 12:35:42 »
arkadaşlar herkese merebalar ben bu bolume yenı katıldım bana bır arkadaşim kopoy  kopeği veriyo kopek 7 yaşında bu kopek domuz avına gıtmış çoğunlukla acaba tavşan avıda yaparmıkı bu konuda bılgısı olan avcı dostlarımda bılgı almk istıyorum daha once kopoy bakmamiştım.
Bayram İLHAN
1986-Samsun

Çevrimdışı Abdullah GÜLTEPE

• Müdavim Üyemiz
Ynt: 7 yaşinda kopoyy yardımcı olursanız sevınırım
« Yanıtla #1 : 09 Haziran 2011, 18:44:24 »
daha önce tavşan avı yaptıysa az çok yapar ama sırf domuz avı için yetişmişse bu yaştan sonra o köpeğe tavşan kovmak ağır gelir gitmez yada uzun kovmaz gibi geliyor çünkü domuzcu köpek hiçbir zaman katlak çözmek gibi bir tecrübe kazanmamıştır domuz tavşan gibi zikzak çizmez ve izine dönmez ve kokusu her zaman için tavşandan fazladır. ama yinede bazı köpeklerin ne yapacağı belli olmuyor bakarsın gider, gitme ihtimali çok düşük onuda belirteyim tekrar.  inşallah herşey gönlünüzce olur.
  • baikal mp 153 0tomatik
  • yıldız p71 otomatik
  • turkuaz sn12 otomatik
  • akdaş ah 212
Abdullah GÜLTEPE 1984 KARABÜK-İSKENDERUN/HATAY
 Tel: 05354083156

Çevrimdışı Bayram İLHAN

• *
« Yanıtla #2 : 09 Haziran 2011, 19:34:38 »
abdulah arkadaşım öncelikle mesajimi dikate alıp yorum yaptığın için teşekur ederim.benı bu konuda bılgılendırdığın için de teşekur edıyorum sansımı inşallah gıder tavsan avına::)

Bayram İLHAN
1986-Samsun

Çevrimdışı Ümit BERBEROĞLU

• *
  • hemşinli
« Yanıtla #3 : 10 Haziran 2011, 20:24:18 »
ağaç yaşkeneğilir.
Ümit yaşar BERBEROĞLU
1974 karasu

Çevrimdışı Cemil ÖZTÜRK

• *
  • Barakla domuz avı ayrıcalıktır
« Yanıtla #4 : 10 Haziran 2011, 21:29:17 »
bayram kardeşim sizin oranın köpekleri tavsana daha çok yatkın gider gitmez ise sen canını sıkma köpeğin domuzu iyi ise sana usta bi tavsancı ayarlarız takas ederiz seninde işin görülür bizimde bizim burda pek tavsanı sevmeyiz domua hastayız canavar gibi tavsan köpekleri var
Cemil ÖZTÜRK
1979-Ordu

Çevrimdışı Davut YUSUFOĞLU

• *
« Yanıtla #5 : 11 Haziran 2011, 12:00:39 »
Sayın Bayram arkadaşım diğer arkadaşlarn dediği gibi hiç tavşan yapmamış köpek ise boşa vakit harcama derim ben ama yinede karar senin. bende sıkı bi domuz avcısıyım çok iyi köpeğim vardı kayboldu ve tavşanla hiç işi olmazdı. şimdi 3 yaşında bi tavşancı aldım ve bende o köpeği domuza çevirmeye çalışıyom gitmiyo ama bekliyorum artık. senin için hayırlısı olsun.
Davut HOCA TRABZON

Çevrimdışı Bayram İLHAN

• *
« Yanıtla #6 : 13 Haziran 2011, 09:25:28 »
ümit abi sağol abi seninle gercekten bu konuda paslaşmak isterim.
Bayram İLHAN
1986-Samsun

Çevrimdışı Bayram İLHAN

• *
« Yanıtla #7 : 13 Haziran 2011, 10:31:16 »
cemıl abi yardımlarından dolayı tesekur edıyorum bı tavsana goturyim eğırkı gıtmezse boyle bırseye basvura bılirız sızcede tabı uygunsa saygılarımla.
Bayram İLHAN
1986-Samsun