Gönderen Konu: 02-03 Nisan 2011 Eskişehir CACT (Mera Yarışması hakemi İngiliz Peter O'driscol  (Okunma sayısı 14673 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kadir SARI

• Çolak 43
  • Müdavim Üyemiz
Değerli arkadaşlar 02-03 Nisan 2011 Tarihinde Eskişehirde yapılan CACT Mera yarışmasına Dostlarla katılmak amacıyla Eskişehirde idik.Yol Arkadalarım Mahir İNCİ,Murat OKYAY,Rıza DESTAN la birlikte Seminerin verildiği ESKİŞEHİR TEPE BAŞI AVCILAR VE ATICILAR Kulubüne bizleri yolda karşılayarak refakatçilik eden Tefik arkadaşımızla birlikte vardığımızda Sy Hasan CANSEVER,Sy Dr Ali BÜRKEY,Sy Adnan ÜKE,Sy Bülen MUTLU,Sy Ümit ÖZKANAL, karşılaştık.Avcı arkadaşlarımızla muhabbetten sonra İngiltereden Seminer ve Hakemlik için KIF tarafından davet edilen Peter O'DRİSCOL ve Eşi de bizlere verdikleri bilgilerle  faydalı oldular.Organizasyonda emeği geçen Tepe Başı Avcılar ve Atıcılar külübüne ve bizleri yakın ilgiyle karşılayan Tüm Eskişehirli dostlara teşekkür ederim.
Ayrıca KIF,ın bu tür organizasyonlarla avcı ve köpek severleri bilinçlendirmeye çalışarak doğru yolu göstermesi ülkemizi bir yerlere getirme çalışmasından dolayıda kutlarım.

URL=http://img849.imageshack.us/i/smnradnanblentben.jpg/][/URL]

URL=http://img156.imageshack.us/i/smnr3.jpg/][/URL]

URL=http://img715.imageshack.us/i/top2m.jpg/][/URL]

URL=http://img225.imageshack.us/i/yrbkl2.jpg/][/URL]

Ömürleri av meralarında ve köpek sevgisiyle geçmiş ve halada arkadan gelen biz gençlere önderlik ederek bu sevgiyi aşılamaya çalışan DUAYİNLER Sy Dr Ali bey,İnal Bey ve arkadaşları hepsine huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ederim.

URL=http://img13.imageshack.us/i/pointergsteri1.jpg/][/URL]

« Son Düzenleme: 04 Nisan 2011, 21:32:23 Gönderen: Kadir SARI »
Kadir SARI
1967 Emet KÜTAHYA
Tel.0 543 603 29 02

***** ŞİVA - LEXUS - BARBY *****

Çevrimdışı Murat AKGÜN

• Free Üye
  • *
güzel bir organizasyondu başarı saglayan arkadaşları tebrik eder emegi geçenleri canı gönülden kutlarım....YALVAÇtan selamlar..
Murat AKGÜN
1981-ısparta/Yalvaç cep: 0 533 212 42 22     

Çevrimdışı Berkun EKEN

• Müdavim Üyemiz
dereceye girenleri kutlarım orada olmayı çok isterdim ama cumartesi günü işbaşı yaptım .

dereceye giren köpeklerin isimlerini açıklarsanız sevinirim abi.
Berkun EKEN KOCAELİ/İZMİT 1985
0544 977 1000

Çevrimdışı Adnan ÜKE

• *
Sevgili Kadir eşsiz güzellikte kareler yakalamışsın.Çok keyif aldığım 2 gün oldu.Yağmura soğuğa rağmen ilgi büyük oldu.Jandarma komutanı, Milli eğitim Müdürü gibi devlet erkanının  katılması çok güzeldi.

Derece alan arkadaşları tebrik ederim.Hakemin Birinci gelen seter ve ikinci gelen pointer için imkanım olsa İngiltere ye götürürüm demesi çok hoştu.Köpeklerimiz den ziyade handler lar kendilerini yetiştirirse daha güzel işler çıkacak.Her şey tecrübe ile

Öğlen hakemle beraber gittiğimiz cafe de gelen Menü listesinin başında yazan cümle çok hoşuma gitti.

"SEVGİYLE YAPILAN HER ŞEY MÜKEMMELDİR"

Evet herkes sevgisini katkı.Güzel bir şey ortaya çıktı.

Sevgiler .... Rast gele.

Adnan ÜKE - 1963 İstanbul
Balıkesir/Gönen
TEL : 0532 245 03 47
Tanrı Türkü Korusun ve Yüceltsin
  www.pointerturkiye.com  [email protected]                                  

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
dereceye giren arkadaşları tebrik ederim inşallah  mera  yarışma organizasyonları bizim antalya bölgesinde de olurda bizede nasip olur bu güzellikleri yaşamak.bu organizasyonda emeği geçen herkesi tebrik ederim.

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı Yunus ÖZÇELİK

• *
  • ÖNEMLİSİ DOSTLUK SEVGİ KARDEŞLİK
Sevgili Kadir abi bu defa sanırım doğru bir hakem ve doğru bir organizasyon olmuş Emeği geçen herkesi tebrk ederim Saygı ve sevgilerimle
Yunus ÖZÇELİK
1977 DÜZCE
0 532 799 13 37

Çevrimdışı Mahir İNCİ

• *
bunlarda benden olsun ata,nın çektiği fotolar

Mahir İNCİ
1965 TAVŞANLI
KIF POİNTER IRK DERNEĞİ KÜTAHYA ŞUBE BAŞKANI
05308844198-05456215112

Çevrimdışı Mahir İNCİ

• *
tüm emeği geçen arkadaşlara teşekürler,ayrıca başkanım hasan cansever,ümit hoca,ma ve emeği geçen tüm kıf yetkililerine teşekür ederim.ayrıca sıcak dostlukla bizleri karşılayan eşkişehir tepe başı avcılar kulüvbü mensuplarınada çok teşekür ederim.
Mahir İNCİ
1965 TAVŞANLI
05308844198-05456215112

Çevrimdışı Nusret KAYA

• Free Üye
  • *
    • www.avkopeklerim.com
          Kadir faydalı bir organizasyon olduğu kesin,yolculuğunuz esnasın da konuştuk orada olmayı sizler kadar bende istedim bazı olumsuzluklar dan dolayı gelemedim.Derece alan arkadaşları kutlarım.Tavşanlı da görüşmek üzere,paylaşım için teşekkürler.selamlar...
Nusret KAYA
1968 DÜZCE
05357693054

Çevrimdışı Turgay SULU

• *
  • DRAHTHAAR YOLUN SONU :)
katılan ve organize eden herkesi kutlarım . sn Ümit hocam geçmiş olsun ayagınızı yeni gordum ..

Turgay SULU 1969
AKSARAY - ANTALYA

Çevrimdışı Mahir İNCİ

• *

vayy kardeşlerim lavarro murat,dual rıza,belleza kadir
üçüncü oldum diye utanma kardeşim gün gelir sende katılır kazanırsın,ama önemli olan kazanmak değil katılmak.
Mahir İNCİ
1965 TAVŞANLI
05308844198-05456215112

Çevrimdışı Selçuk GÖKHAN

• Müdavim Üyemiz
  • av keklik köpek ise pointer
sevgili Kadir ağbi güzel ve renkli bir organizasyon olmuş. orada olmayı çok isterdim, ama malum iş. bu yarışmaya emek veren ve katılanları kutluyorum. inşallah daha güzel günler bizleri bekliyor...
Selçuk GÖKHAN
1975 MANİSA AKHİSAR  A(RH)+

[email protected]  0532 623 22 98

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Onursal Üyemiz
Herşey 10 numara olmuş bu harika resimler sayesinde orada bulunamamamın üzüntüsü bir nebze hafifledi,organizasyonu yapan Tepebaşı avcılar kulübüne ve başkan Nedim UYSAL kardeşime ve katılan tüm yarışmacı arkadaşlara böyle bir güne renk kattıkları için sonsuz teşekkürler,hep birlikte daha iyilerinde buluşmak üzere
Özhan KELEŞ
28/05/1962-İstanbul

Çevrimdışı Emin VURAL

• Onursal Üyemiz
       Kadir aBİ faydalı bir organizasyon olduğu kesin,Derece alan arkadaşları kutlarım.Tavşanlı da görüşmek üzere,paylaşım için teşekkürler.selamlar...
  • Le Fusil Darne Saint-Etienne V 19 Paris France

Çevrimdışı Ramazan KİLLİ

• Onursal Üyemiz
Organizasyonda emeği geçen, katılan, yarışan, derece alan, alamayan bütün dostları kutlarım.

Güzel bir organizasyon olduğu fotoğraflardaki yüzlere yansımış.

Kadir Ustaya da paylaşım için ayrıca alkışşşş.
1970 Antalya (İkamet Eşme/UŞAK) 

Çevrimdışı Adnan ÜKE

• *
Tepebaşı Avcılar Kulübüne göstermiş oldukları misafirperverlik için teşekkür etmeyi unuttum.Çok güzel dernekleri var.Çok organizeler,çok iyi işler çıkaracaklarına eminim,Başkanları Nedim Uysal görevli olmasına rağmen uzaktan her işi kontrol etti.Organizasyonun kusursuz olması için uğraştı.Derneğin kusursuz çalışması takdire şayan.Başta Nedim Uysal olmak üzere hepsine çok çok teşekkürler,bize organizasyonun güzel yaşattılar.

Sevgiler ....

Adnan ÜKE - 1963 İstanbul
Balıkesir/Gönen
TEL : 0532 245 03 47
Tanrı Türkü Korusun ve Yüceltsin
  www.pointerturkiye.com  [email protected]                                  

Çevrimdışı İsmail ÖZDEMİR

• Müdavim Üyemiz
  • http://www.facebook.com/pages/Kurzhaar-VOM-BAFRA-%
    • http://www.facebook.com/pages/Kurzhaar-VOM-BAFRA-%C3%96zdemir/325654497557412
yarışmayı düzenleyenlere,soğuk hava şartlarında özveriyle çalışan hocalarımıza ,katılan tüm yarışmacıları ,emegi gecen herkeze resimleri yollayanlara,herkeze ,saygılarımı sunarım.
(ümit hocam geçmiş olsun)

Çevrimdışı Hüseyin SERTÇETİN

• Müdavim Üyemiz
Emeği geçen herkezi ve yarışmada derece yapan arkadaşları kutlarım. Bu yarışmada bulunamadık ama, nasipse Kütahyada olucaz...
Hüseyin SERTÇETİN 1978 AKHİSAR 0542 5328869

Çevrimdışı Kadir SARI

• Çolak 43
  • Müdavim Üyemiz
Değerli arkadaşlar bende sizlere teşekkür ederim elimden geldiğince butür organizasyonlarda bulunup eksiklerimizi gidermek fazlalığımızı paylaşmak ve çıktığımız yolda desteklerimizi esirgememek adına çektiğim fotoları sizlerle paylaşarak bende mutlu oluyorum.
Yunus evet faydalı ve doğru bir organizasyonla inş bundan sonrada hep bir adım doğrulara yaklaşarak bizimde dünyada söz sahibi olacağımız günler yakındır.
Değerli arkadaşlar Tavşanlıdaki organizasyona katılımlarınızı bekliyoruz inş güzel,hoş sohbet bir ortamda dostları görmek nasip olur.
Selamlar.
Kadir SARI
1967 Emet KÜTAHYA
Tel.0 543 603 29 02

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• *
  • POİNTER HERZAMAN :)
emegıı gecen herkeseee tesekkurler guzell bır organizasyon
dereceye gıren herkesııı tebrıkk ederım sevgılerlee
ESREF YILDIZ SAMSUN CARSAMBA 1987

resim yülke

Çevrimdışı Hakan YALÇIN

• *
    • SINDIRGI ARMA BİLGİ İŞLEM HİZMETLERİ
HER ŞEY COK GÜZEL OLMUŞ RESIMLER HER ŞEYİ ANLATIYOR ARANIZDA OLMAYI COK İSTERDİM MALESEF OLMADI KADIR ABI RESIMLER İCİN COK TEŞEKÜÜRLER DERECEYE GIRENLERİ  KUTLARIM KADİR ABİ YEMEKLER BELEŞMİYDİ :) CANIM CEKTI YAADAM EKMEK ARASI YAPAR KARDEŞİNE GETIRIDI  :)ŞAKA ŞAKA
I LOVE YOU KIF   :)    I LOVE YOU ADNAN ÜKE :)
HAKAN YALCIN - 1979 - BALIKESIR /SINDIRGI 0536 231 7097

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı Kadir SARI

• Çolak 43
  • Müdavim Üyemiz
Adnan abi kareler içindekilerle güzelleşiyor oradaki sizler ve diğer dostlar sayesinde o güzellikler yakalandı.Bülent Abiye selamlar
Kadir SARI
1967 Emet KÜTAHYA
Tel.0 543 603 29 02

Çevrimdışı Rıza DESTANOĞLU

• *
Böylesine güzel ve koordineli bir organizasyonda bulunmaktan çok keyif aldım. Bizlerin bilgilendirilmesinde eksikleri daha iyi görmemizde bir nebzede olsa yardımcı olan Sy.Peter O'DRİSCOL - Sy. Hasan CANSEVER - Sy.Ümit ÖZKANAL - Sy. Adnan ÜKE ve Tepebaşı Avcılar Ve Atıcılar Kulübü yöneticilerine teşekkürü bir borç bilirim...Sonuç olarak yarışmalara katılacak arkadaşların bence saha yarışmalarında kullandıkları köpekler ile tip güzellik yarışmalarında kullanacakları köpeklerin farklı olması her iki yarışmada ben başarılı olacağım biraz hayal gibi... Çünkü ingiltereden gelen yetiştici ve aynı zamanda hakem olan Sy.Peter O'DRİSCOL bugüne kadar yetiştirdiği sadece iki köpeğinin mera ve ırk şampiyonu olduğunu belirtti...Güzel ve eğlenceli geçen bir organizasyondu emeği geçenlere teşekkürler Tavşanlı Yarışmasına tüm arkadaşları bekliyoruz 30.04-01.05.2011
RIZA DESTANOĞLU - 1975
   TAVŞANLI / KÜTAHYA
         05386178838

Çevrimdışı T.Uğur ÖZCAN

• *
Kadir Abi affına sığınarak yeni konu açmadan bendeki resimleri buraya eklemek istiyorum,kirlilik oluşturmasın düşüncesiyle...Gerçekten çok eğlenceli bir o kadar eğitici ve çok keyifli bir birliktelikti.Her anıda dolu dolu geçti ben akşam katılamadım,umarım mazeretimi mazur görmüşsünüzdür.Eskişehirli ve ev sahibi sayılarak uzak yakın aramıza katılan orada bulunan herkeze katılımları için teşekkür eder yarışmada da ayrıca derece alanları tebrik eder,derece alamayanlarıda cesaretleri ve emekleri için kutlarım....Sevgiler,Saygılar dilerim!!!

Anadolu Tazısı Dernek Başkanı ile DR.ALİ BÜRKEV'İN ropörtajı

Onlarda artık Akbaşlar gibi federasyon tarafından tescil edildi ve ırk dernek catısı altında korunma ve üretimi yapılmaya çalışılıyor

Tevfik Uğur ÖZCAN
1975-Eskişehir

Çevrimdışı T.Uğur ÖZCAN

• *

Ali Beyin Özverileri ve bize kazandırdıkları için bir kez daha teşekkür ederim...

Birinci nasıl olunur'la ilgili Birifing olsa gerek,buda...

Ercan Ares/Hasan Asya

Murat AKGÜN'ün dergiden resimlerini gösterdiği pointerleri MR.peter'in eşi çok beğendi özellikle fiziki yapıları ile ilgili güzel şeyler söyledi bizim anlayabildiğimiz kadarıyla gerçi Murad OKYAY'IN tercümesi öğle demedi ama:))))))

Bendekiler bu kadar umarım katılamayanlara ufak bir teselli olabilmiştir Resimlerim...

Tevfik Uğur ÖZCAN
1975-Eskişehir