Gönderen Konu: sazlık alan göl içinde kamera suya dayanıklılık test sonucu  (Okunma sayısı 2880 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
<a href="http://2.imgland.net/mNb6d.jpg" target="_blank">ImgLand.net image[/url] acı dostlar kaza ilede olsa yeni aldığığım kameranın suya dayanıklılık testini yapmış oldum. sonuç gayet başarılı sorunsuz şekilde kamerayı kaybolan sazlık kamışlık göl içinde buldum. vede halada daha çalışır çekim yapar duurumda idi.
     bu videoda kameranıon suya düşüş vede su içinde ki 3 dakikya yakın bekleyişi vede su ve çamurun içinden çıkarttığım  anın çekimi.  sonuna kadar izleyin .

lütfen bütün çekimleri 1080p ayarında izleyin. you tube üzerinden
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2013, 09:17:40 Gönderen: Adem KOCA »
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
:D Glu glu gidiyodu nerdeyse. Suni tenefüssüz kurtarmışsın ama test denir mi buna şimdi :D
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Cüneyt ESMER

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
abi geçmiş olsun ama o anda yanında olmak isterdim harbi :)
  • Yan-yana Patlar
  • Alt-üst Patlar
  • Sıralı Patlar

Çevrimdışı Murat TEPE

• Müdavim Üyemiz
Alemsin Adem  ;D , istemeden de olsa güzel bir test yapmışsın. Sizin tavsiyeleriniz doğrultusunda dün ben de sipariş verdim aynı kameradan.
Sağlıcakla.... ;)
KAYSERİ / 1976
Beretta 686 Spz.-12, Franchi Affinity-12
Waffen-16
Akus Spz-20-28-36

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
:D Glu glu gidiyodu nerdeyse. Suni tenefüssüz kurtarmışsın ama test denir mi buna şimdi :D
abi yokk sadece mikrofon glu glu oluyordu. ustama sordum sorun olmaz bozulsa bile değişmesi çok kolay dedi. içime su serpti :))
 abicim zoraki test oldu bu. bilsemki garantili suya düşmeye yinede ben kamerayı suya atmam zaten. :)) bakma su testi dedim kamera düşünce sağlam çıkınca yüzekten :)))  test adı olsun dedim :))
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
abi geçmiş olsun ama o anda yanında olmak isterdim harbi :)
eyvallah kardeşim . cüneyt ördeği yakaladım canlı idi bi baktım kamera yok ördeğinide deyip az daha ağzımla boynunu koparıyordum  az daha :)))
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Alemsin Adem  ;D , istemeden de olsa güzel bir test yapmışsın. Sizin tavsiyeleriniz doğrultusunda dün ben de sipariş verdim aynı kameradan.
Sağlıcakla.... ;)
muratım  ben çok memnunum ama derlerya herkez goprohero3 gibi değil yaa bende diyorum veridğinzi fiyat belli benim aldığım fiyat belli kıyaslama yaparken bunuda düşünün diyorum yetiyor bu cevap
  ama sana şunu söylim bence gayet başarılı kamera :)).
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Murat TEPE

• Müdavim Üyemiz
Adem bey; açıkçası çok arada kaldım Gopro mu Mini F9 mu diye ama dediğiniz gibi işte fiyat farkına ve çekimlere baktım, o kadar fiyat farkı olacak bi çekim kalitesi göremedim. F9 a karar verdim. Ben de başarılı buldum. bu da benim kararım için yeterli oldu. :P
KAYSERİ / 1976
Beretta 686 Spz.-12, Franchi Affinity-12
Waffen-16
Akus Spz-20-28-36

Çevrimdışı Çağkan DURMAZ

• *
ustam nereden siparis verdiniz
Sağlıcakla.... ;)
Çağkan DURMAZ
1992 çaycuma/ZONGULDAK