Gönderen Konu: Beretta A300 outlander yardım ?  (Okunma sayısı 19888 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Beretta A300 outlander yardım ?
« Yanıtla #25 : 28 Eylül 2013, 21:47:17 »
şahin bey merhabalar; breda chiron 3500.-tl civarında ve benelli fabrikasında yapılıyor. çelik kasa ancak 3050.- 3100 gr civarında hatta türkiyede satılmayan karbon modeli 2950 gr. ben de bu tüfeği alacağım bazı av bayileri a300 lerin türkiye de stgeer fabrikasında üretildiğini söylüyor bu nedenle kafamda bir soru işareti oldu. bana kalırsa iyice araştırın derim. selamlar 
Sayın Bozkurt bey bu sitede yorum yapıyorsunuz biraz araştırın diyorsunuz. Birazcık araştırsanız en güzel cevabı birkaç tıkla yine bu sitede bulucaksınız. a300 nerde üretiliyor burada çok net açıklandı.
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

Şahin BİTEN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : 02 Ekim 2013, 20:20:52 »
beretta A300' tüfeklerin namlusuna stoeger md2000'in şoklarını takabilirsiniz arkadaşlar...ben A300ün üstünde gelen orjinal 3 şoku söktüm stoegerin 3 şokla karşılaştırdım pafta sayısı,uzunluğu aynı taktım orjinal şoku gibi rahatca girdi cuk oturdu adeta..komando avı aradık orjinal şoklarını parayla veriyorlar..1ve5 şok..onlarda 120 liradan 2si 240lira..siparişi verdik yarın gelir yola çıkmış.evde bi baktım bugun stoeger şoklar orjinalinden daha güzel duruyor namluda..boşuna masrafa girdik..standart 5 cm mobil şoklu tüm tüfeklerin şokları birbirine uyuyor kanımca..gitsek herhangi bi av bayinden şok alsak huğlunun şokları dolu piyasada ucuz bide.olucak demekki...boşuna şok istemeyin bu tüfekten alırsanız biraz pahalı..bide askı kayışı aparatları yok onuda ayrı satıyorlar parayla..50 lira oda..nasıl iştir anlamıyorum..tüfeği al işin gücün yoksa şok bekle..sonra askı kayışı aparatı bekle..kutusunda çıkmıyor..ben anlamıyorum bu işi..bana kutusunda geliyor hepside,Türkiyede çıkarıp ayrı ayrı satıyorlar gibi geldi..Allahtan şok anahtarı kutuda..onuda parayla deselerdi tüfekten vazgeçecektim..bana beretta al 391 urika parasına mal olucak sıfır urika al daha karlı o zaman bin lira fazla verirsin ama tam takım üstünde gelir herşeyi adam gibi..fiyatı biraz hesaplı diye bu kadar eziyet neden yaparlar anlamıyorum.
« Son Düzenleme: 02 Ekim 2013, 20:28:20 Gönderen: Şahin BİTEN »

Çevrimdışı Ersin BAHAR

• *
« Yanıtla #27 : 02 Ekim 2013, 23:25:20 »
Aynı tüfekten bende sipariş verdim. Tüfek dediğiniz gibi tek şokla ve kayış aparatsız geliyor. Bu yurt dışında da böyle. Tanıtım videolarında tüfeğin kundağının diğer modellerden daha düşük kalitede olduğu ve tek şokla (3 çentik) geldiği belirtiliyor, içiniz rahat olsun yani çıkarılıp ayrı satılma olayı yok. Sipariş verdiğim bayi bana bu tüfeğe huğlu şoklarının birebir uyduğunu söyledi. Denedik ve hakikaten hiç bir sıkışma-zorlama olmadan uydu. Ben direk huğlunun şok takımını alacağım, askı kayışı kullanmıyorum zaten.
Ersin BAHAR
1983 mersin

Şahin BİTEN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : 02 Ekim 2013, 23:34:35 »
Aynı tüfekten bende sipariş verdim. Tüfek dediğiniz gibi tek şokla ve kayış aparatsız geliyor. Bu yurt dışında da böyle. Tanıtım videolarında tüfeğin kundağının diğer modellerden daha düşük kalitede olduğu ve tek şokla (3 çentik) geldiği belirtiliyor, içiniz rahat olsun yani çıkarılıp ayrı satılma olayı yok. Sipariş verdiğim bayi bana bu tüfeğe huğlu şoklarının birebir uyduğunu söyledi. Denedik ve hakikaten hiç bir sıkışma-zorlama olmadan uydu. Ben direk huğlunun şok takımını alacağım, askı kayışı kullanmıyorum zaten.

anladım..ben askı kayışsız kullanamıyorum..genelde düz arazide avlanmıyoruz pek..hata kaza elimden düşecek falan olsa hemen askı kayışından yakalıyorum bi kaç kez geldi başıma..kundak bence gayet kaliteli bizim yerlilere bakınca..el kundağındaki gaz tahliye delikleri A400 yada urikalar gibi değil..biraz daha basit yapılmış..
« Son Düzenleme: 02 Ekim 2013, 23:40:27 Gönderen: Şahin BİTEN »

Çevrimdışı Erol SARI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #29 : 02 Ekim 2013, 23:38:13 »
Ben Armer avdan sanırım 70 tl'ye bu tüfeğe uyan amerikan malı aparatlı güzel bir kayış almıştım.
Huğlu şoklarda oluyormuş.Huğluda mert Nedim diye bir arkadaş da güzel şoklar üretiyormuş.
Erol SARI
1976 KONYA

Şahin BİTEN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : 02 Ekim 2013, 23:43:55 »
Ben Armer avdan sanırım 70 tl'ye bu tüfeğe uyan amerikan malı aparatlı güzel bir kayış almıştım.
Huğlu şoklarda oluyormuş.Huğluda mert Nedim diye bir arkadaş da güzel şoklar üretiyormuş.

valla benim stoegerin tüm şokları uydu..zorlanmadan,paftaları bozmadan birebir aynı kendi şoku gibi rahat sökülüp takılıyor..huğluda olur..uzatma şok alıcam bi tane..orjinal almayıda düşünmüyorum yerli bir uzatma şok alsamda uyacak gibi.orjinali dünya kadar paradır şimdi.