Gönderen Konu: Castello Av Tüfeği Rus Baikal'a karşı ( Mutlaka İzleyin!!! )  (Okunma sayısı 32612 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Castello Av Tüfekleri Ankara Bayisi olarak Castello av tüfeğini sizlere tanıtmaktan gurur duyuyorum...

Tüfeğimiz Amerikalı Mühendisler ile birlikte çalışma yapılarak imal edilmektedir...

24 Gr fişekten 60 Gr fişeğe kadar atışı firmamız garantisindedir. Sorun çıkardığı taktirde birebir sıfırı ile değişim veya paranızı geri ödeme garantisi veriyoruz

Made in  O0

http://www.facebook.com/?ref=home#!/video/video.php?v=480444719685&oid=250388441086&comments
« Son Düzenleme: 07 Aralık 2010, 10:29:23 Gönderen: Serhat GÜMÜŞLÜOĞLU »
Serhat GÜMÜŞLÜOĞLU
Eryaman ANKARA
Barutun kokusunu alan bir daha iflah olmazmış!!!

Çevrimdışı A.Hakan SARIYILDIZ

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Castello Av Tüfeği Rus Baikal'a karşı ( Mutlaka İzleyin!!! )
« Yanıtla #1 : 07 Aralık 2010, 10:36:41 »
Güzel makina dogal şartlara elverişli

Hayırlı müşteriler dilerim

Selamlar
Ahmet Hakan SARIYILDIZ
1966 GİRESUN - ANKARA
O RH +

« Yanıtla #2 : 07 Aralık 2010, 10:38:42 »
Teşekkür Ederim.

Güzel makina dogal şartlara elverişli

Hayırlı müşteriler dilerim

Selamlar

Serhat GÜMÜŞLÜOĞLU
Eryaman ANKARA

Çevrimdışı Fatih KÖSE

• *
« Yanıtla #3 : 07 Aralık 2010, 12:49:07 »
evet makina  gayet gzl  görünüyor  göl avcıları  için biçilmiş  kaftan   keşke bir  de   menzil  ve   saçmaların  dagılımını bi hedefde görseydik   açıklayıcı   bir video da     başarılarınızın  devamını dilerim    saygılar
Fatih 1982 mugla

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #4 : 07 Aralık 2010, 15:13:19 »
Videoyu izledim ama kopuk kopuk. Dış görünüş güzel. Ülkemizdeki diğerlerinden farkları varsa onları da tanıtırsanız iyi olur. Mesela fişek basıncına göre çalışma hızını ayarlayan bir şeyler mevcut mu? Beretta'da, Hatsan otomatiklerdeki valf gibi bir şeyler. Fatih Bey'in yazdığı da doğru.

İlaveten, işinize karışmak niyetiyle demiyorum. Görüyorsunuz yeni bir marka görünce almadan önce forumlarda danışmaya geliyorlar. Herkes de kullandığı markayı tavsiye ediyor. Bir müddet fiyatı tanıtım için daha düşük tutsanız da alıcılar reklamınızı yapsa daha iyi olabilir.

Hayırlı işler dilerim
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Abbas ÖZBAYRAK

• *
« Yanıtla #5 : 07 Aralık 2010, 15:35:50 »
NAMLU seçeneklerinide belirtirseniz bence dahaiyi olur yerli yapım iyi ve sağlam fişek seçmeyen tüfeğe ihtiyaç var hayırlı satışlar
Abbas ÖZBAYRAK
1961-Kocaeli

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #6 : 07 Aralık 2010, 15:39:55 »
Bilinmeyen ve tanınmamış bir marka için 1.100 TL. iyi para...
Yıllardır tanınan, Ata, Armsan, Sarsılmaz, Vursan Stoeger, Hatsanı 1.100 TL. yada daha aşağı rakamlara almak varken, kaç kişi Castello adında duyulmamış bir markayı tercih eder.? ...Soru işareti...
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #7 : 07 Aralık 2010, 15:53:30 »
öncelikle böyle bir video nun inandırıcı olması için kesintisiz olması gerekir,yani montaj olmayacak...
atayı armsanı sarsılması alırken bile içimizde kuşku oluşurken yeni çıkan ürüne o parayı vermek kolay olmasa gerek...ama 24 gr la çalışmayan tüfegin para iadesi kulaga hoş geliyor...eger her modeli 24 gr la sorunsuz çalışıyorsa işçilik yönünden tüfekte sıkıntı yok demektir....kullanılan malzemede kaliteliyse bu otomatik iş görür....
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Mustafa Kabadayı

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 08 Aralık 2010, 19:16:20 »
video ilginç ama dedikleri gibi grupman ve tesir avcılar için bence daha önemlidir.tamam güzel çalışıyor lakin başlangıç için fiyatta fazla.biraz aşağıdan girip piyasada tanındıktan sonra bu seviyeye çekilebilir diye düşünüyorum.bu işi hakkıyla yapan firmaların çoğalması hoşumuza gider.başarılar dilerim.. ^-^

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #9 : 08 Aralık 2010, 20:26:08 »
71 namluyla net agırlıgı nedir bu otomatigin...
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Selami FİLİK

• *
« Yanıtla #10 : 09 Aralık 2010, 23:48:53 »
şu çamur ve su muhabbetinde sıkılan 15 fişek bir tüfeğin standartını belirleyebiliyorsa ve tüfeğin değerini 1100 tl yapıyor ise piyasada ki 250 tl değerindeki yerli tüfeklere dahi haksızlık yapmışız bugüne kadar
Selami FİLİK
1977-Adana

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #11 : 10 Aralık 2010, 14:08:06 »
şu çamur ve su muhabbetinde sıkılan 15 fişek bir tüfeğin standartını belirleyebiliyorsa ve tüfeğin değerini 1100 tl yapıyor ise piyasada ki 250 tl değerindeki yerli tüfeklere dahi haksızlık yapmışız bugüne kadar
Aynen :) Şu da var, bu çamur testini geçmek için çok kaliteli olmaya da gerek yok. Veya tersi halde kalitesiz olunmaz. Hareketli parçaların arasına sıkışan azıcık çamur her markayı sınıfta bırakabilir. Ama reklama faydası olduğu gerçek. Bunda da sakınca yok tabi.

Benim esas beğendiğim, yine Baikal otomatikle binlerce fişeğin üstüste atıldığı test. İşte onu herkes yapamaz da yapmaz da :)

Bunları konu başındaki tüfeği eleştirmek için yazmadım. Herkesten farklı bilgim yok.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

« Yanıtla #12 : 11 Aralık 2010, 12:53:01 »
Videoyu izledim ama kopuk kopuk. Dış görünüş güzel. Ülkemizdeki diğerlerinden farkları varsa onları da tanıtırsanız iyi olur. Mesela fişek basıncına göre çalışma hızını ayarlayan bir şeyler mevcut mu? Beretta'da, Hatsan otomatiklerdeki valf gibi bir şeyler. Fatih Bey'in yazdığı da doğru.

İlaveten, işinize karışmak niyetiyle demiyorum. Görüyorsunuz yeni bir marka görünce almadan önce forumlarda danışmaya geliyorlar. Herkes de kullandığı markayı tavsiye ediyor. Bir müddet fiyatı tanıtım için daha düşük tutsanız da alıcılar reklamınızı yapsa daha iyi olabilir.

Hayırlı işler dilerim

Yorumunuz için teşekkürler.

Fişek basıncına göre çalışma hızını ayarlayan bir parça tüfeğimizde gerekmiyor. Yani 24 gr atacağınız zaman içirisine bir parça takmaya veya farklı gramajda bir fişek atarken tüfekte oynama yapmanıza gerek yok.

Saçma dağılımına ve yakıcılık olayına gelince tüfeği sattığımız bir müşterimizin yorumu şu şekilde; Yer çekimi olmasa tavşan havada asılı kalırdı!!!

Fiyatlar kullanılan malzemeye göre bedava sayılır. Şuan sayılı firmalar 4140 çeliğini namluda kullanıyor! Bizim tüfeğimizde de 4140 çeliği kullanılmıştır ve  1.ci sınıf işcilik ve 1.ci sınıf malzeme kullanılmış olup her malzemenin belli bir fiyatı vardır. Mesela bir kilo sucuğu ele alalım. Tavuk eti kullanılan sucuk ucuz olur. Dana eti kullanılan sucuk pahalı olur. İkiside sucuk değil mi?

Ayrıca garanti olayına gelirsek tüfek bilmem kaç gr ile çalışmadı diyerek hiçbir firma birebir değişim veya para iade garantisi veremez! Biz size bu garantiyide veriyoruz.

Fiyat konusuna gelince bu söylediklerimi göz önüne getirin ve  ona göre karar verin.

Bu arada Castello'nun tüm tüfekleri 24 gr atış ve karmama garantilidir. Ve fiyatlarımız 750 ile 1100 TL arasındadır.  Yani 1100 TL olan tüfeğimiz Castello'nun en üst modelidir.

Saygılar.
Serhat GÜMÜŞLÜOĞLU
Eryaman ANKARA

« Yanıtla #13 : 11 Aralık 2010, 12:56:41 »
NAMLU seçeneklerinide belirtirseniz bence dahaiyi olur yerli yapım iyi ve sağlam fişek seçmeyen tüfeğe ihtiyaç var hayırlı satışlar

Namlu seçenekleri slug, 51,65,71,76 'dır

Saygılar.
Serhat GÜMÜŞLÜOĞLU
Eryaman ANKARA

« Yanıtla #14 : 11 Aralık 2010, 12:58:29 »
Bilinmeyen ve tanınmamış bir marka için 1.100 TL. iyi para...
Yıllardır tanınan, Ata, Armsan, Sarsılmaz, Vursan Stoeger, Hatsanı 1.100 TL. yada daha aşağı rakamlara almak varken, kaç kişi Castello adında duyulmamış bir markayı tercih eder.? ...Soru işareti...

Yukarıdaki yazılarımız sizin sorunuzun cevabınıda içeriyor.

Saygılar
Serhat GÜMÜŞLÜOĞLU
Eryaman ANKARA

« Yanıtla #15 : 11 Aralık 2010, 13:10:53 »
öncelikle böyle bir video nun inandırıcı olması için kesintisiz olması gerekir,yani montaj olmayacak...
atayı armsanı sarsılması alırken bile içimizde kuşku oluşurken yeni çıkan ürüne o parayı vermek kolay olmasa gerek...ama 24 gr la çalışmayan tüfegin para iadesi kulaga hoş geliyor...eger her modeli 24 gr la sorunsuz çalışıyorsa işçilik yönünden tüfekte sıkıntı yok demektir....kullanılan malzemede kaliteliyse bu otomatik iş görür....

Atışlarda bir kesinti mevcut değil sadece deneme aralarında montaj var. Tüfek atış öncesi ve sonrası çalışması kesintisiz veriliyor. Kullanılan malzeme ve işçilik yönünden şüpheniz olmasın 50 kuruşluk bir malzemeden dolayı bile tüfek çalışmazsa tüfeği komple kırar parçalar ve söz verdiğimiz gibi garantimizi uygularız.

71 namluyla net agırlıgı nedir bu otomatigin...

Sayın M.Birol DEMİRTAŞ 71 namlu ile tüfeğimizin ağırlığı 2955 Gram'dır

Saygılar.

Siz 1000 adet fişek atın veya 10000 adet atın tüfekte laçkalaşma olursa garanti şartlarımız aynen geçerlidir.

Aynen :) Şu da var, bu çamur testini geçmek için çok kaliteli olmaya da gerek yok. Veya tersi halde kalitesiz olunmaz. Hareketli parçaların arasına sıkışan azıcık çamur her markayı sınıfta bırakabilir. Ama reklama faydası olduğu gerçek. Bunda da sakınca yok tabi.

Benim esas beğendiğim, yine Baikal otomatikle binlerce fişeğin üstüste atıldığı test. İşte onu herkes yapamaz da yapmaz da :)

Bunları konu başındaki tüfeği eleştirmek için yazmadım. Herkesten farklı bilgim yok.

Selami filik bey'e verdiğim cevap aynen sizin içinde geçerlidir.

Saygılar...

Serhat GÜMÜŞLÜOĞLU
Eryaman ANKARA

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #16 : 11 Aralık 2010, 13:40:38 »
Serhat Bey; Açıklamalar için teşekkürler. Anladığım kadarıyla sizler Bayiisiniz. Bu tüfeğin üretim yeri hangi İlimiz yada İlçemiz, Huğlu, Üzümlü, Burdur, Düzce, Antalya ??? Açıklarsanız ve varsa İlgilenen arkadaşların detaylı bilgi alabilmeleri için; Fabrika  İnternet adreslerini ve telefonlarını paylaşırsanız memnun oluruz..
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

« Yanıtla #17 : 11 Aralık 2010, 15:44:30 »
Serhat Bey; Açıklamalar için teşekkürler. Anladığım kadarıyla sizler Bayiisiniz. Bu tüfeğin üretim yeri hangi İlimiz yada İlçemiz, Huğlu, Üzümlü, Burdur, Düzce, Antalya ??? Açıklarsanız ve varsa İlgilenen arkadaşların detaylı bilgi alabilmeleri için; Fabrika  İnternet adreslerini ve telefonlarını paylaşırsanız memnun oluruz..

Sayın Alkan YOKSUL; Ben Castello Ankara Bayisiyim. Tüfek Üzümlü kasabasında imal edilmektedir.

Üretici Firma: Konbeyler Av
İnt. Adres: www.konbeyler.com
Tel: 0 535 499 60 00
Satış Müdürü: Yusuf Çetindede

Her ilimizde 1 adet castello ana bayii mevcuttur.
Serhat GÜMÜŞLÜOĞLU
Eryaman ANKARA

Çevrimdışı Erdem YAMAN

• *
  • av tüfekleri satış pazarlama bayi
    • mevlanaavpazari
« Yanıtla #18 : 14 Mayıs 2011, 14:09:45 »
serhat bey bıraz salladın ya bana oyle gelıyor.ne amerikası ne almanı musterılerın gozunu barı boyama.tamam tufek guzeldır atısı ıyıdır.avcıların yenı tanımaya başladıgı bır tufek markası ve modelıdır.ama sen salladıkca musterıler.bence sana guvenı kalmaz. hersey kısa ve öz anlatılır.ballandıra ballandıra anlatılmaz.satcagın.3, 5 ,tüfek için değmez kardeş.beni sakın yanlış anlama.saygılar.alan alır almayan kendıne kalmış bir şey renkler ve zevkler hesabı anladın benı sen.
Erdem YAMAN
1985 bursa/karacabey/ av tüfekleri satış pazarlama bayi :05414167294

Çevrimdışı Ramazan AKNARÇAY

• Gravürcü
  • *
    • www.vurucuav.com
« Yanıtla #19 : 15 Mayıs 2011, 03:48:57 »

:D :D :D

Kaybetmeyi öğren, yoksa kazanmayı çok ciddiye alırsın..
Ramazan AKNARÇAY       0 542 337 14 71
1977- Üzümlü/ KONYA
www.vurucuav.com

Çevrimiçi Osman ÇALIŞÖREN

• *
« Yanıtla #20 : 15 Mayıs 2011, 03:51:36 »
tufek üzümlüde üretiliyor demişşsiniz gerçekten güzelde olmus her şartlarda yuksek performans sergiliyor ama ben arastırdım üzümlüde hemen hemen hiç bir firmada castello modelini goremedim acaba özel üretimmi??  üzümlüyü iyi bilirim castello isminde  imalat yapan  firmayı bir ilkkez duyuyorum
vede  hiç  görmedim .Benmi  atladım  acaba  bu  imalathaneyi  bidahaki  üzümlü  ziyaretimde  ilk  
 uğrayacağım  yer  
 castello imalathanesi olacak
 yakından  görmek için  sabırsızlanıyorum  gerçekten çok güzel bir tufek kısmet olursa yaptırırız artık üzümlüde ölçülerimize göre hayırlı satışar. birde bunun 61 namlu varmı yoksa standarmı tufekler????
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2011, 03:59:31 Gönderen: Osman ÇALIŞÖREN »
Osman ÇALISÖREN
1984 KONYA....

Çevrimdışı Mahmut UYSAL

• *
« Yanıtla #21 : 15 Mayıs 2011, 13:23:07 »
güzel video olmuş ellerinize sağlık
Mahmut UYSAL
1988-Kocaeli

evanix monster .22+ Hawke SideWinder 6-24x56 SR 12 Reticle

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #22 : 23 Haziran 2011, 21:58:51 »
yiğidi öldür hakkını yeme iyi tüfek olmak için  sadece su çamur testi yeterli olmaz.mesela mp 153 ün 50000 fişeklik testi var.bence bu test biraz zayıf kalır baikal ın yanında.kaba yapılıdır ağırdır işçiliği zayıf diyenler bile olabir belki ama sağlamlık ve sorunsuzdur baikal.Ramazan ustama yollarsın keman gibi oluverir
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

Çevrimdışı Nazım ALAGÖZ

• *
« Yanıtla #23 : 24 Haziran 2011, 20:37:37 »
komşunun tavuğu komşuya kaz görünüyor ya avrupalılar eminim bizim avcıları kaz görüyorlar yerli 1000 tl satılan tüfeği 10000 tlye bize satıp kendileri bizden aldığına göre değil mi ama )))
Nazım ALAGÖZ
1980 zonguldak

Çevrimdışı Furkan CAN 09

• *
« Yanıtla #24 : 26 Haziran 2011, 19:38:57 »
güzel tüfeye benziyor başarlarınızın devamını dilerim
Furkan CAN
1979 söke sarıkemer