Gönderen Konu: Huglu sağlamlığına kanıt ve sürpriz bir üretim..  (Okunma sayısı 5997 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kamil ÜNLÜTÜRK

• Expert Üye
Amerika lılar kasa ve dipçik sağlamlığına güveniyor olmalılar ki huglu çifteleri-Amerikada cz adıyla biliniyor malumunuz,fişek yataklarında huglu yazısı okunuyor yalnız-çifte yivliye dönüştürmüşler ve hemen hemen bilinen tüm yivli çaplarında ki buna .470 hatta .500 nitro express de dahil ve Afrika avlarında da başarıyla kullanıldığını gösterir fotolar da var.Gerçekten gururlandırıcı..

http://www.clarkcustomguns.com/double_rifle.html
  • P.Beretta 687 SP5 67cm
  • P.Beretta ES100 71cm
Kamil ÜNLÜTÜRK
1965 - Bartın

Çevrimdışı Mustafa ÖZBÜLBÜL

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Huglu sağlamlığına kanıt ve sürpriz bir üretim..
« Yanıtla #1 : 24 Temmuz 2012, 17:15:52 »
Tebrikler Huğlu O0
Mustafa ÖZBÜLBÜL
1968 KÜTAHYA

Çevrimdışı Zafer YILDIRIM

• *
« Yanıtla #2 : 24 Temmuz 2012, 17:35:53 »
gercekten gurur verici,namlu da cift kartal ben buradayim diyor zaten...
Zafer YILDIRIM / 1985 / SAMSUN/TERME

Çevrimdışı Kadir GONAYDIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 24 Temmuz 2012, 17:50:16 »
tebrikler
Kadir GONAYDIN-1978 İstanbul - Beylikdüzü

Yedi yaşında ki bir çocuk kalbimizdekileri bilse dağların arkasına kaçarız. Mevla (c.c.) her şeyi biliyor, hiç utanmıyoruz.

Çevrimdışı Emin VURAL

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #4 : 24 Temmuz 2012, 20:01:54 »
Huğlu her zaman kaliteli işlere imza atıyor tebrikler.
  • Le Fusil Darne Saint-Etienne V 19 Paris France

Çevrimdışı Ahmet GÜÇLÜ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 24 Temmuz 2012, 20:17:57 »
Ahmet GÜCLÜ
1980 DENIZLI
[email protected]

Çevrimdışı Nuri ÖNEL

• Müdavim Üyemiz
    • www.ekomakkazan.com.tr
« Yanıtla #6 : 24 Temmuz 2012, 21:31:34 »
Nuri ÖNEL
1957 NAZİLLİ

Çevrimdışı Ersin TETİK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #7 : 25 Temmuz 2012, 03:28:24 »
Gurur verici durumlar . Avrupa snayini geçtiğimiz günler de gelicek mi acaba ?
:)
  • Duetsch Drahthaar
Ersin
1982 KOCAELİ

Çevrimdışı Can EMiR

• *
  • Kırmızı ve Beyaz
« Yanıtla #8 : 14 Aralık 2012, 19:22:18 »
Ah birde elin amerikalısına yaptıkları silahları kendi ülkesindeki vatandaşlarına yapsa daha iyi olurdu. İmkanınız varsa dışarıya yapılan silahlar ile içeriye yapılan silahları inceleyin farkı anlarsınız.
Avcılık Merhamet ve Vicdan Gerektiren Bir Sorumluluktur. İkisini Bir Arada Taşımayana Avcı Değil, İNSAN Bile Denemez. EMİR

https://www.facebook.com/kirmizivebeyaz
0542 560 EMiR

Can Kaçmaz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 04 Ağustos 2013, 13:20:18 »
Ah birde elin amerikalısına yaptıkları silahları kendi ülkesindeki vatandaşlarına yapsa daha iyi olurdu. İmkanınız varsa dışarıya yapılan silahlar ile içeriye yapılan silahları inceleyin farkı anlarsınız.

Birkaç yerde daha aynı bu şekilde yanlış bilgilendirme ve yönlendirme yorumlarınızı gördüm, bir tanesine de aşağıdaki linkte olduğu gibi cevap yazdım. Bu silahları üreten insanların günahına giriyorsunuz (hoş, aldığınız bu günahları nasıl taşıyacaksınız o da sizin probleminiz) İnsanları yanlış yönlendiriyorsunuz,  birkaç yerde aynı yorumu aynı şekilde yaptığınızı görmek de bunu kasıtlı yaptığınızı düşündürtüyor insana...Aşağıdaki linkte de yazdım, tekrar yazıyorum. Eğer bu kadar bu konu için endişe duyuyorsanız kalkarsınız Huğlu Koop fabrikasına gidersiniz benim yaptığım gibi ve bütün üretim bandını kendi gözlerinizle görürsünüz, Huğlu Koop yönetimi herkesi davet ediyor zaten, bunu da bulduğu her ortamda açıklıyor. Benim bütün fabrikada gördüğüm şu. Tüfeklerin namlu, kasa, başlık, mekanizma gibi bütün bölümleri ve parçaları üretildikten sonra sadece dış görünümü konusunda bazı değişiklikler görülüyor. Dış görünüm derken de ağaç kısımlarının dizaynından da bahsetmiyorum. Ağaç kısımları hep aynı. Parlak siyah krom, mat siyah krom, parlak siyah başlık, mat siyah başlık, bazı değişik kuş gravürleri gibi farklılıklar var sadece. Ayrıca siz de tüfeğinizi mat krom ya da parlak krom olarak seçebiliyorsunuz. Bu konuda millet olarak hastalığımız olan araştırmadan, sormadan, kulaktan dolma bilgilerle yorum yapmayın, insanları yanlış yönlendirmeyin. Madem bu kadar endişe ediyorsunuz gidin fabrikasında görün.

http://avlakforum.com/forum/huglu-av-tufekleri/***-huglu-av-tufekleri-kooperatifi-kalitesini-tescilledi***/msg1152013/#msg1152013
« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2013, 13:34:50 Gönderen: Can KAÇMAZ »

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #10 : 04 Ağustos 2013, 13:41:13 »
çokta abartmaya gerek yok.yeni yeni tüfeklerin üzerine model yapzmaya başladılar.hala avrupa sıradan bir çiftenin benim için 50 sene gerisinde.20 cal bir ejektörlü selektörlü bir s poze aldı arkadaşım.içi dışı ahşabı  çapak içinde idi.hiç mi bakmadınız kardeşim.20 cal  ve sıkı durun 3400kg ağırlığında.benim 12 cal çişftemle  aynı ağırlıkta başka bişey söylemeye gerek duymuyorum.malzemeden çalınmamış ama bayada abartılmış.al şimdi 20 cal tüfeği hafif olsun diye  yürüyüş avında kullan........
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #11 : 04 Ağustos 2013, 13:58:56 »
çokta abartmaya gerek yok.yeni yeni tüfeklerin üzerine model yapzmaya başladılar.hala avrupa sıradan bir çiftenin benim için 50 sene gerisinde.20 cal bir ejektörlü selektörlü bir s poze aldı arkadaşım.içi dışı ahşabı  çapak içinde idi.hiç mi bakmadınız kardeşim.20 cal  ve sıkı durun 3400kg ağırlığında.benim 12 cal çişftemle  aynı ağırlıkta başka bişey söylemeye gerek duymuyorum.malzemeden çalınmamış ama bayada abartılmış.al şimdi 20 cal tüfeği hafif olsun diye  yürüyüş avında kullan........

sporting yada özel amaç tüfegi degilse agır tüfek demek işçilikten kaçınılmış tüfek demektir..... birkez sıfır huglu poze aldım, tartıya koydum 3.600 kg geldi sattım birdahada yanına yaklaşmadım...
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR