Gönderen Konu: f.sarriugarte-elgoibar-espana  (Okunma sayısı 3727 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

musa karakuşçu

• Ziyaretçi
f.sarriugarte-elgoibar-espana
« : 14 Ekim 2012, 13:24:41 »
f.sarriugarte-elgoibar-espana.... evet bu marka hakında bilgisi olanlar varmı... ben az bi araştırdım lakin pek fazla bilgiye ulaşamadım bilenler bu konuda ban yardımcı olurlarsa cok sevinirim.. bir bayide 2. elini buldum tam çakmaka çift tetik ve ejektör sellektör mevcut.. yanlız tüfek poze tarzı..alt namlu ucunda ufak bir darbe den kaynaklı ezilme var 1800 tl istiyorlar tüfek çok hoşuma gitii lakin ederi  sizce de normalmidir...avantaj dezavantaşları kronik bir sorunu varmıdır ..hiç bilgim olmayan çok hoşume giden bir tüfek...yardımlarınız bekliyourm...

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
Ynt: f.sarriugarte-elgoibar-espana
« Yanıtla #1 : 14 Ekim 2012, 15:36:00 »
belliki ispanyol tüfegi,avrupa ve amerika av sitelerinde bizim tüfeklerle ispanya tüfeklerini eşdeger görüyorlar... öyleki bizim ve ispanya tüfeklerinin en üst modellerinin ikinci elleri 100-200 usd yi geçmiyor.... ben o parayı vermezdim.....
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

musa karakuşçu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 14 Ekim 2012, 19:53:52 »
sağol birol abi teşşekür ederim bir youm yapan sen olmuşsun... abi yerli tüfeklerden yan yüzm gülmedi bu takoz olayından dolayıda otomatihten vaz geçtim pozeden ziyade bir çifte arıyorum abi... bu konuda yardımcı olursanz buda benim için önemli gözümü karartım para konusunda sağlam olsun sorunsuz olsun ederse derini vercem(2000 tlye kadar)...varmı abi aklında bir model marka şunu ara şnu bulursan al yada ben olsam sunu alırdım dediğin bir tüfek varmı abi...
« Son Düzenleme: 14 Ekim 2012, 19:55:02 Gönderen: Musa KARAKUŞÇU »

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 14 Ekim 2012, 20:35:56 »
sağol birol abi teşşekür ederim bir youm yapan sen olmuşsun... abi yerli tüfeklerden yan yüzm gülmedi bu takoz olayından dolayıda otomatihten vaz geçtim pozeden ziyade bir çifte arıyorum abi... bu konuda yardımcı olursanz buda benim için önemli gözümü karartım para konusunda sağlam olsun sorunsuz olsun ederse derini vercem(2000 tlye kadar)...varmı abi aklında bir model marka şunu ara şnu bulursan al yada ben olsam sunu alırdım dediğin bir tüfek varmı abi...

musa imza kısmın boş nerdesin ne avı yapacan çifteyle...keklik tavşan diyorsan iyi temiz bir simson hiç fena olmaz.... yalnız fiyatları uçuk bizim sitede.... akus un güzel çifteleride mevcut bir incele istersen....  rastgelsin....

VEFAT ETMİŞTİR

musa karakuşçu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 15 Ekim 2012, 09:11:53 »
abi ankaradayım çifteyi sezonun sonu ortalarına doğru kullanmayı düşünüyorum sozon sonunda keklikde tavşanda hep uzak kalkıyor onun için 1.3 sabit şoklu 12. cal bir tüfek ördeğede kullancam nasipse... ve sence iyi temiz bir simsona nakdar verilir abi...

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 15 Ekim 2012, 10:26:49 »
abi ankaradayım çifteyi sezonun sonu ortalarına doğru kullanmayı düşünüyorum sozon sonunda keklikde tavşanda hep uzak kalkıyor onun için 1.3 sabit şoklu 12. cal bir tüfek ördeğede kullancam nasipse... ve sence iyi temiz bir simsona nakdar verilir abi...
klasik yani özelliksiz çok temiz orjinal bir simson benim paramla en fazla 1500 tl eder.... sadece artı ejektörlüyse 2000 verilir...artı tamçakmak gravürlü vs ise yapardayapar :))

VEFAT ETMİŞTİR

musa karakuşçu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 15 Ekim 2012, 16:15:24 »
teşekkür ederim abi...