Gönderen Konu: VİZE VE PUL HAKKINDA  (Okunma sayısı 2253 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet ARI

• AvlakForum Üye
  • *
VİZE VE PUL HAKKINDA
« : 07 Ocak 2013, 14:41:45 »
DEĞERLİ AVCI KARDEŞLERİM ABİLERİM belirtmek istediğim şudur ki biz her yıl sonu vize yaptırıp ağustos ayında (sezon başlamadan 1-2 hafta önce) pul alıyoruz bunların ikisinide mesela 2013 yılınnın vizesini yaptırırken neden puluda almayalım bu yılın sonundada 2014 yılının vize ve pulunu alırız. şu anki sistemde ben kendi adıma konuşayım türkiye geneli pul alıyorum ama gidebildiğim yer zaman konusundan kısıtlı burdur yada ısparta ya gidebiliyorum ve gitgide kısıtlanıyor av sahaları haritalar önceden çıkartılsa mesela vize ve pul işini sonra yapsak daha iyi olmazmı. haritaya bakarak alsak zaten kısıtlı imkanlarla av yapmaya çalışıyor çoğu avcı arkadaşlar. bide hayal kırıklığı yaşamasalar herkez için iyi olmazmı
Ahmet ARI
1983 antalya

Çevrimiçi Fatih S.M.YAPAR

• Müdavim Üyemiz
Ynt: VİZE VE PUL HAKKINDA
« Yanıtla #1 : 07 Ocak 2013, 15:26:45 »
Ah ahmet  kardeşim ah iyi olmaz olurmu.daha neler var iyi olacak ama önce bunları dinleyecek sonra değerlendirip çözecek muhatap lazım,ama malesef...
  • Benelli Bellmonte 1 12 çap 71 cm namlu
  • Mossberg 500A pompalı 12 çap 71 namlu
  • Kral Cara Cara süperpoze 12 çap 71 cm namlu
  • Özhuğlu Alesta çifte 36 çap 71 namlu
  • İngiliz Seter; Şanslı
Tarsus Avcılar Kulübü
Fatih S.M.YAPAR
1976 Tarsus/Mersin

Çevrimdışı Ahmet ARI

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 07 Ocak 2013, 15:32:46 »
bakalım gelen tepkiler ne yönde olacak ona göre gerekirse elektronik ortamda imza toplayabiliriz ve bakanlığa dilekçe olarak göndeririz olmadı bütün av atıcıık derneklerıne kuluplere mail atarak konuyu dillendiririz
Ahmet ARI
1983 antalya

Çevrimdışı Tolga GÜVENDİK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 07 Ocak 2013, 15:45:51 »
Çok mantıklı,,yıl sonunda harita yayınlanırsa çok iyi olur,,bakarız haritaya işimize gelirse yenileriz,,baktık ki avlandığımız yerler kapalı dondururuz o yıl için,,ama onun için mak toplantısının tarihleri değişmeli,,,uygulamaya geçermi bilemem ama çok iyi olur bizim için
Tolga GÜVENDİK
1990 / MANİSA
ImgLand.net image

Çevrimdışı Fehmi TAŞKIN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 07 Ocak 2013, 16:01:48 »
Bu arada avcılıkla ilgili tüm işlemlerimizi neden internetten yapamıyoruz? Bu işin alt yapısı çok mu zor?İşi gücü bırakıp vergi pul peşinde koşmak zorunda mıyız ? Okadar para alıyorsunuz birde sağı solu keyfinize göre yasaklıyorsunuz ama şu avcının yararına tek bir iş bile yapmıyorsunuz.
  • MAUSER M03 300 Win. Mag.
  • Beretta A400 Xtreme Plus 76
  • Akus Custom Deluxe 71-76
  • Glock 19 Gen 5
  • Sig Sauer P 229 ALSO 9mm
  • Smith Wesson 686 4'' 357 Mag.
1977-İZMİR

Çevrimdışı Coşkun AKBULUT

• AvlakForum Üye
  • *
  • kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar
« Yanıtla #5 : 04 Ağustos 2013, 17:38:15 »
arkadasların hepsi haklı bence devamlı bildim il dışı osene yasaksa ne gideyim doru ilimde avlanırım ...aslında cok sey varda biz avcıları kimse galeye almıyor nedim zaten busenede böyle olsun bidahaki seneye bohcacıların yaptı gbi yapıcam yüzliralık tüfek devam ....
Coşkun AKBULUT
1970 izmit/derince     kargalar sürüyle...kartallar tek uçar

Çevrimdışı Ahmet ARI

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 04 Ağustos 2013, 17:59:21 »
Vize olayini mak kararlarinin sonuna braksalar mesela haziran yada temmuz ayi herkez ona gore plan yapar bi kararlara bakariz bide haritaya yolumuzu ona gore belirleriz
Ahmet ARI
1983 antalya