Gönderen Konu: Bu Hafta Sonu Fransa Bonniers Yarismasindan Goruntuler  (Okunma sayısı 3202 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa UYARLAR

• AvlakForum Üye
  • *
Ufff Ulen artik bana birisi delisin dese evet diyecegim cumartesi gunu gece saat 3 kalktim uykumdan yarisma var gidecegim mesafe 400 km olan fransanin kucuk kabasi bonniers. Biliyorum burda asiri guzel yarismalar cok fazla kopek katilimi oluyor.Ben kendi arabamla jan van harende diger bir hollandali arkadasiyla bir arabada iki araba 3 kopek ciktik yola saat 8:30 tam saatinde ordayiz birde kayit islemi para yatirma yarisma icin derken ben hemen dur dedim bu ani kesinlikle resimlemem lazim.Cunku Bazi arkadaslarimdan duydum turkiyede mustafa yaris kazandim falan diye yaziyor gittigi yarismalarin amator diyorlarmis.Ben guldum ama isteyen herkes istedigini dusunurde ama bazende ulen egerki unlu birisi yarismada kicini kasisa bizdede turkiyede hemen yarismada herkes kicini kasir acaba ise yariyor diye. Avrupali cikar yarismadan once kopegini oper bizde operiz o kopegiyle resim cekilir kopek fazla birseye benzemez o avrupada yarisiyor diye super kopek olur ucuyor olur su olur bu olur. Bende dedim takip edenler varsa baksin mustafa kimlerin yanina gidip yarisyor bunlar fransali fransa sitelerinde resimlerini gorduklerimizle ayni sahaya cikiyorum. Izle arkadasim bak resimlere belki ulen bunlar kim dersin.

Gelelim yarismaya birincimi olduk yok elendik ama gururlu sekilde elendik Gadea bana hakeme ve orda olan jose condado icin yasindan buyuk isler yapmis ve harika kosmustu ama sanssizlik bugdaylarin kisa olmasi kekliklerin cok fazla yurumesine neden oluyor pismiyorlardi benim gurubumda 6 kopek yuruyen kekliklerin gazabina ugradi. Tamamen yarismaya katilan yanimiyorsam 140 ile 150 kopek vardi ikili birakmali yarislar tekli birakmali yarislar her gurupta en az 17 en fazla 26 kopek olmak sartiyla bir ton grup vardi her grup farkli yerlerde yarisacakti. Aman ne  sahalar var aman ne keklikler var arabalarin ustunden ucan keklikler ylda gezen keklikler dedim burasi neresi keklik cenneti heralde ama bu kadar fazlasida iyi degildiki salak oluyorduk kopeklerde dahil. neyse uzatmiyalim daha fazla simdi yarisma benim icin nasil gecti anlatsam yine arkadas derki alamadin derece atarsin tabi bolbol. Ben gururla elendim arkadas elenmekte kazanmakta bu isin ozu. iste resimler

bayanin karsisinda konusan gozluklu amcamda benim yillardir hastasi oldugum johson de bou des perches saxo de bou des perches gibi sayisinin cok fazla oldugu iyi kopekleri egiten egitimci emanuel bourgeis

Ulen bu adam kim be sanki ben bu amcayla bir yerde zeybek havasi oynadim ozel el yapimi bogma rakisi ictim gibime geliyor

Mustafa UYARLAR
1984 ADANA HOLLANDA

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Bu Hafta Sonu Fransa Bonniers Yarismasindan Goruntuler
« Yanıtla #1 : 01 Nisan 2013, 16:41:39 »
iyide köpekler nerede mustafa....  virüsü kapmışsın artık iflah olmazsın... daha iyisi en iyisi derken birde bakmışsın yıllar geçmiş... avrupada tanınan bilinen bir yarışmacı belki üretici olmuşsun....  moralini bozma bizde iş yapmayanların çenesi düşük olur herşeyi söylerler....
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #2 : 01 Nisan 2013, 18:18:23 »
Paylaşım için teşekkürler Mustafa hocam...
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Mustafa YAMANER

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 01 Nisan 2013, 18:41:28 »
Mustafam, başlamak ! başarmanın yarısıdır,devam..!
Mustafa YAMANER
1965 EREĞLİ-KONYA / ADANA

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 01 Nisan 2013, 20:19:19 »
iyide köpekler nerede mustafa....  virüsü kapmışsın artık iflah olmazsın... daha iyisi en iyisi derken birde bakmışsın yıllar geçmiş... avrupada tanınan bilinen bir yarışmacı belki üretici olmuşsun....  moralini bozma bizde iş yapmayanların çenesi düşük olur herşeyi söylerler....
Birol abi iyi kopeklerin hepsi arabalarda bizim ordaki gibi adamlar kopeklerini cikarip gosteri yapmiyorlar. yarisma zamani cikariyor sahaya birakiyor sonra arabaya geri koyuyorlar
Mustafa UYARLAR
1984 ADANA HOLLANDA

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 01 Nisan 2013, 20:20:24 »
Paylaşım için teşekkürler Mustafa hocam...
guzel yorumun icin sende sagol burak bey
Mustafa UYARLAR
1984 ADANA HOLLANDA