Gönderen Konu: HUĞLU SPECIAL GOLD  (Okunma sayısı 12097 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Akın AKDENİZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
HUĞLU SPECIAL GOLD
« : 26 Ağustos 2013, 19:12:00 »
Merhaba arkadaşlar. Ben bir süperpoze almayı planlıyorum ve araştırmalarım sonucunda HUĞLU SPECIAL GOLD tüfeğinde karar kıldım. Bu tüfeğin dış görüntüsünün dışında kullanmı ve av persormansı hakkında bilgilerinize başvurmak istiyorum... Bende ayrıca Sarsılmaz concorde L 71 cm yarı otomatik var. Süperpozeyi 66 ve 76 namlu olarak almak istiyorum. Bu silahın sıfır fiyatı ve kullanan arkadaşların memnuniyet durumu hakkında bilgi verirseniz memnun olurum. SAYGILARIMLA...
DOĞUM YILI YAZINIZ
HOLLANDA

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
Ynt: HUĞLU SPECIAL GOLD
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2013, 19:42:42 »
nasıl bir tüfek bu hiç fotosu yokmuydu...
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Akın AKDENİZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2013, 19:51:15 »
nasıl bir tüfek bu hiç fotosu yokmuydu...

Ah birde nereden foto ekleniyor bilsem??? :) Yeniyim burda daha tam kesfedemedim...
DOĞUM YILI YAZINIZ
HOLLANDA

Çevrimdışı Akın AKDENİZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 26 Ağustos 2013, 19:56:04 »
DOĞUM YILI YAZINIZ
HOLLANDA

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #4 : 26 Ağustos 2013, 21:54:34 »
Hoşgeldiniz Akın Bey, internette satış sitelerinden araştırabilirsiniz. Daha iyisi sitemize de üye olan Mehmet Tatlıcı veya Ali Ağır'a sorabilirsiniz. Her ikisi bunlardan da satıyordu ve belkide ilan bölümünde hala duruyordur. Olmasa da yardım ederler.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 27 Ağustos 2013, 09:29:45 »
 Mehmet Tatlıcı veya Ali Ağır'a sorabilirsiniz.
----------------------
-------------------------

hertürlü özel isteginizide yerine getirirler.... site üyeleri referanslarıdır... kötü iş yapmazlar....

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Akın AKDENİZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 28 Ağustos 2013, 11:51:22 »
Tesekkurler arkadaslar...Ama fiyat olarak 11 ila 12 bin tl konmus... Bu fiyata oldukca iyi yabanci pozeler alinabilir diye dusunuyorum. Sizin dusuncelerinizi alabilirmiyim acaba?
DOĞUM YILI YAZINIZ
HOLLANDA

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #7 : 28 Ağustos 2013, 21:58:45 »
Bu tüfek gösterişiyle yüksek fiyat hakediyor aslında ama daha detayını şahsen bilmiyorum ve o modeli aramızda kullanan olduğunu da duymadım. Size önerim, yazdığım iki kişiye telefon açın ve kafanıza takılanları sorun. İsterseniz aldığınız cevabı buraya da yazın. Biz de öğrenmiş oluruz.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Süleyman KUKUDAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 29 Ağustos 2013, 00:33:55 »
11-12 bin mi?uçmuşlar bunlar :D
resim yüke
Süleyman KUKUDAS
1969 BANDIRMA 0 532 38 77 061

Çevrimdışı Akın AKDENİZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 29 Ağustos 2013, 16:50:00 »
Bu tüfek gösterişiyle yüksek fiyat hakediyor aslında ama daha detayını şahsen bilmiyorum ve o modeli aramızda kullanan olduğunu da duymadım. Size önerim, yazdığım iki kişiye telefon açın ve kafanıza takılanları sorun. İsterseniz aldığınız cevabı buraya da yazın. Biz de öğrenmiş oluruz.

10 güne kadar Turkıyeye geliyorum ve arkadaşla ırtıbata gececegım. Fakat 11-12 bın tl fıyat yerlı bır poze ıcın cok fazla bence...AKUS  ler bıle en ıyı kalıtede 7 bın tl kı bence yerlıde tek gecerım... Ayrıca bır dıp not vereyim arkadaşlar sıze... Browıng marka bır pozeyı Belcıkada 2-3 bın euroya alabılırsınız. Bu ülkede asgarı ucret 1500 Euro cıvarıdır kı yaklaşık olarak 2 aylığa denk gelır... Sız 800 tl asgarı ucret olan bır ülkede 12 bın lıraraya sılah satmaya kalkarsanız ( 1.5 senelik maasa denk gelır) bu ınsanları gerzek yerıne koymaktan başka bırsey degıldır... Evet suslemesı güzel ama sadece süsleme fıyatı bu kadar artırmamalı. Sonucta elmas yada yakut kaplama degıl bu...Tum avcı arkadaşlar ve avcılığı düşünenler bu duyarsızlığa ve dalga geçmeye tepkı gostermelı yerlı sılahta daha başka alternatiflere yonelmelıdırler dıye düşünüyorum...SAYGILARIMLA EFENDIM...
« Son Düzenleme: 29 Ağustos 2013, 16:53:28 Gönderen: Akın AKDENİZ »
DOĞUM YILI YAZINIZ
HOLLANDA

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #10 : 29 Ağustos 2013, 19:59:40 »
11-12 bin mi?uçmuşlar bunlar :D

sormak lazım hugluya 11-12 bine hiç tüfek satmışlarmı diye...

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Can EMiR

• *
  • Kırmızı ve Beyaz
« Yanıtla #11 : 31 Ağustos 2013, 14:26:49 »
Tesekkurler arkadaslar...Ama fiyat olarak 11 ila 12 bin tl konmus... Bu fiyata oldukca iyi yabanci pozeler alinabilir diye dusunuyorum. Sizin dusuncelerinizi alabilirmiyim acaba?

Şahsen o parayı verecek olsam şunları alırım.

Merkel 200 C Süperpoze Av Tüfeği : Fiyatı    :    12.480,00 TL
Beretta SV10 Perennia III - Kick-off ® Süperpoze Av Tüfeği : Fiyatı    :    9.000,00 TL
Beretta 687 Silver Pigeon IV Süperpoze : Fiyatı    :    8.850,00 TL

Bu liste böyle uzar gider :)

İşini şansa bırakma derim, al güzelinden ithal bir silah bak keyfine.
Avcılık Merhamet ve Vicdan Gerektiren Bir Sorumluluktur. İkisini Bir Arada Taşımayana Avcı Değil, İNSAN Bile Denemez. EMİR

https://www.facebook.com/kirmizivebeyaz
0542 560 EMiR

Çevrimdışı Mehmet AKKUŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #12 : 31 Ağustos 2013, 14:51:44 »
11 ila 12 bin tl konmus mu??? şok oldum resmen.tüfekte kaliteyi başta namlu çeliği belirler.beraberinde kullanılan ceviz gravür işleme gelir.standart şartlarda bir çeliği gold da yapsan en zor gravürüde yapsan 5 no cevizde koysan 11-12 bin tl etmez.ama tabiki bu fiyat  ın gerçekliği üreticisinden teyit edilmeli bugüne kadar telafuz edilen en büyük rakam çünkü yanlışlık olması muhtemel
  • Webley Scott (AKUS) SxS 20/66
  • Akus SxS 12/66
  • Özkanlar FX017 12/66
Mehmet AKKUŞ
1973 Kemaliye-ERZİNCAN

Çevrimdışı Akın AKDENİZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #13 : 31 Ağustos 2013, 15:45:05 »
11 ila 12 bin tl konmus mu??? şok oldum resmen.tüfekte kaliteyi başta namlu çeliği belirler.beraberinde kullanılan ceviz gravür işleme gelir.standart şartlarda bir çeliği gold da yapsan en zor gravürüde yapsan 5 no cevizde koysan 11-12 bin tl etmez.ama tabiki bu fiyat  ın gerçekliği üreticisinden teyit edilmeli bugüne kadar telafuz edilen en büyük rakam çünkü yanlışlık olması muhtemel

Hugluya attigim mesaja istinaden fabrikadan bana gelen cevabi mesajdir...

Sayın Müşterimiz,

Ürünümüz bütün opsiyonları içermektedir.5 no. Kundak, katlı yanak, metal taban, special gravür, isimlik, geniş ceylan el kundağı..

Ürünün fiyatı 12.500 TL’dir.

Saygılar,

Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi

Huglu Hunting Firearms Cooperative

Tel  : 0090 332 516 1600

Fax : 0090 332 516 1031

E-mail : [email protected]

Huglu-Logo

www.huglu.com.tr
DOĞUM YILI YAZINIZ
HOLLANDA

Çevrimdışı Süleyman DALAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #14 : 31 Ağustos 2013, 17:01:37 »
11_12tl cok pahali huglu tufekleri iyi dayanikli ama vatanim avcilarina pahaliya satiliyo fransa av bayinde huglu egagle modelleri 129 ero gordum
Turkiyede armsan ata modelleri her yil tatilde inceledim yurt disina gonderdikleri tufeklerden yurdum avcilarina verilmiyo haksizlik yapiliyo yurdum avcilarina amacim kotulemek deyil yapilan haksizlik
Süleyman DALAR
1973 FRANSA afyon

Çevrimdışı Can EMiR

• *
  • Kırmızı ve Beyaz
« Yanıtla #15 : 31 Ağustos 2013, 18:17:51 »
11_12tl cok pahali huglu tufekleri iyi dayanikli ama vatanim avcilarina pahaliya satiliyo fransa av bayinde huglu egagle modelleri 129 ero gordum
Turkiyede armsan ata modelleri her yil tatilde inceledim yurt disina gonderdikleri tufeklerden yurdum avcilarina verilmiyo haksizlik yapiliyo yurdum avcilarina amacim kotulemek deyil yapilan haksizlik

+1.500.000.000

Hep bunu savunuyorumum ama bazıları inadına halen daha tersini iddia ediyor. Karar aldım geçen seneden sonra yerli silaha HAYIR kampanyası başlattım :)
Avcılık Merhamet ve Vicdan Gerektiren Bir Sorumluluktur. İkisini Bir Arada Taşımayana Avcı Değil, İNSAN Bile Denemez. EMİR

https://www.facebook.com/kirmizivebeyaz
0542 560 EMiR

Çevrimdışı Yavuz YILDIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #16 : 31 Ağustos 2013, 22:12:04 »
ah keşke paramız olsa şöyle bir çelik kasa otomatik alsak ama nerde mecburen yerli kullanıyoruz birde şu mesele var okadar para verip tüfeği nasıl ava götüreceğiz
valla ben kıyamam alsam bile motor alma niyetim var 4000 tl kadar hadi motor almayayım gidip yabancı otomatik tüfek alayım ama değermi orası var
yavuz yıldız 1978 sivas.İkamet: istanbul

Çevrimdışı Ali AĞIR

• Free Üye
  • *
  • HUĞLUDA AV BAYİSİYİM+TÜFEK USTASIYIM
« Yanıtla #17 : 01 Eylül 2013, 11:36:01 »
slm arkadaşlar öncelikle bu konuda Akın beye yardımcı olabilmemiz hususunda bizi tavsiye ettiği için Birol DEMİRTAŞ beye teşekkür ederim ama Akın bey bizi hiç aramadı arasaydı sizlerin güveninini boşa çıkartmazdık ve en iyi şekilde yardımcı olurduk bahsi geçen tüfeğide çok daha uygun fiyata sahip olmasını sağlardık teklifimiz yine geçerlidir hem Akın bey hemde tüfeklerle ilgili her konuda(YERLİ YABANCI TÜFEK TAMİRLERİNİZ,YENİ İMALAT VS) ihtiyacı olan herkes  05334587124 den ulaşıp bilgi alabilirler
ALİ AĞIR+ HUĞLU-KONYA + TÜFEK USTASI+AV BAYİİ+ 05334587124+ İNSANLARIN GÜVENİNİ KAYBETMEKTENSE PARA KAYBETMEYİ TERCİH EDERİM---- BOSCH