Gönderen Konu: EN SONUNDA STOGER M3000 MAX-4 ALMAYA KARAR VERDİM VE SİPARİSİNİ VERDİM.HAYİRLİSİ  (Okunma sayısı 4080 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet YAŞA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
UMARİM STOGER M3000 ORDEK VE KAZ AVİ OLARAK BENİM İCİN İYİ BİR TERCİH OLMUSTUR.TUFEGİM GELİNCE MERAK EDİLENLERİ VEDE AYRİNTİLARİNİ PAYLASACAGİM İNSALLAH..BU TUFEGİ ALMAMDA BANA YARDİMCİ OLAN YİLMADAN USANMADAN SORULARİMİ CEVAPLAYİP FİKİR VE DUSUNCELERİNİ BENİMLE PAYLASAN TUM AVLAK UYELERİ VE ARKADASLARİMA ABİLERİME KARDESLERİME TESEKKUR EDİYORUM...HEPİNİZDEN ALLAH RAZİ OLSUN..ALLAH HEPİNİZİN GONLUNE GORE VERSİN...SAYGİLAR SEVGİLER....SAGOLUN...VAROLUN...
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2014, 20:37:57 Gönderen: Mehmet YAŞA »
Mehmet yaşa
1980-İPSALA / EDİRNE

Emrah CANDAN

• Ziyaretçi
Tüfeğin şimdiden hayırlı olsun. tüfek eline ulaştığında gerekli bilgilendirmeleri yaparsan memnun oluruz tabiki. ben şahsen güzel bir seçim yaptığına inanıyorum. inşallah tüfekle ilgili her şey istediğin gibi olur.

Çevrimdışı Mehmet YAŞA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Tüfeğin şimdiden hayırlı olsun. tüfek eline ulaştığında gerekli bilgilendirmeleri yaparsan memnun oluruz tabiki. ben şahsen güzel bir seçim yaptığına inanıyorum. inşallah tüfekle ilgili her şey istediğin gibi olur.
sagol tesekkur ederim insallah gelir gelmez gereken bilgilendirmeleri sizinle paylasacagim..allah herkeze gonlunden geceni versin...saygilar...
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2014, 20:54:19 Gönderen: Mehmet YAŞA »
Mehmet yaşa
1980-İPSALA / EDİRNE

Çevrimdışı Zafer YILDIRIM

• AvlakForum Üye
  • *
Şimdi den hayirli olsun.gule Güle bol avlar da kullanırsınız insallah.tufeginiz elinize geçtiğinde detaylı fotoğraf paylaşırsaniz güzel olur.selametle kalin.
Zafer YILDIRIM / 1985 / SAMSUN/TERME

Çevrimdışı Mehmet YAŞA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Şimdi den hayirli olsun.gule Güle bol avlar da kullanırsınız insallah.tufeginiz elinize geçtiğinde detaylı fotoğraf paylaşırsaniz güzel olur.selametle kalin.
sagolun insallah detayli bi sekilde paylasimlarda bulunacagim zamanim oldukca test edecegim bu zehir kusan namluyu....:)
Mehmet yaşa
1980-İPSALA / EDİRNE

Çevrimdışı Gürkan ONAT

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Simdiden hayirli olsun,siz yinede atis testlerini yapmadan ruhsata isletmeyin hatta mumkunse fatura kestirmeyin

resİm yÜkleme
Gürkan ONAT
1982  SAMSUN / ANKARA
STOEGER MODEL 2000 DELUXE 71

Çevrimdışı Engin MAKAS

• AvlakForum Üye
  • *
Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın. Fotolari bekliyoruz.
Torungil
İzmir / Kemalpaşa. 1979
arh +
KALİTE KONTROL AUDATÖR
Bazı tüfekler fişek seçmez. Bazı avcılar tüfek seçmez.

Emrah CANDAN

• Ziyaretçi
Simdiden hayirli olsun,siz yinede atis testlerini yapmadan ruhsata isletmeyin hatta mumkunse fatura kestirmeyin
O0 Gürkan bey çok doğru diyor. işi sağlam yapmak en iyisi...

Çevrimdışı Mehmet YAŞA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
sagolun verdiginiz bilgiler icin bende oyle dusunmustum bi deneyip ole fatura kestirecegim vede ruhsata isletecegim...av bayisi yakin arkadasim o imkani saglayacak sagolsun..saygilar...
Mehmet yaşa
1980-İPSALA / EDİRNE

Çevrimdışı Muzaffer KUZU

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Kardeşim hayırlı olsun.İnşallah iyi avlar yaparsın.Bu dünyada şunu yapamadım ,bunu yapamadım demek yerine merak ettigin hoşuna giden,zevk alacagın, mutlu olacagın şeyleri yap.
  • Huğlu Süperpoze 12 Skeet Özel yapım 71 namlu
  • Huğlu Çifte 12 Çukurbant 71 namlu 1-2 şok
  • Marocchı 12 Süper Poze 71 namlu 2-4 şok
  • Üzümlü Çifte 12 jetli yüksek bant 71 namlu 1-3 şok
İZMİR 1957   0Rh+     05344463032
Branş Kodu:2036

Çevrimdışı Hasan BAŞKARA

• Müdavim Üyemiz
UMARİM STOGER M3000 ORDEK VE KAZ AVİ OLARAK BENİM İCİN İYİ BİR TERCİH OLMUSTUR.TUFEGİM GELİNCE MERAK EDİLENLERİ VEDE AYRİNTİLARİNİ PAYLASACAGİM İNSALLAH..BU TUFEGİ ALMAMDA BANA YARDİMCİ OLAN YİLMADAN USANMADAN SORULARİMİ CEVAPLAYİP FİKİR VE DUSUNCELERİNİ BENİMLE PAYLASAN TUM AVLAK UYELERİ VE ARKADASLARİMA ABİLERİME KARDESLERİME TESEKKUR EDİYORUM...HEPİNİZDEN ALLAH RAZİ OLSUN..ALLAH HEPİNİZİN GONLUNE GORE VERSİN...SAYGİLAR SEVGİLER....SAGOLUN...VAROLUN...
Hayırlı uğurlu olsun..Kazasız belasız bol avlı günlerde kullan...
  • Fabarm AXIS 71cm ,Remington 1187 Premier
  • 12ga Beretta urika 2, 20ga Beratta urika 2

Çevrimdışı Mehmet YAŞA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Degerli yorumlariniz icin hepinize tesekkur ederim....saygilar...
Mehmet yaşa
1980-İPSALA / EDİRNE