Gönderen Konu: Yunanistandaki Fişek malzeme fiyatları  (Okunma sayısı 3893 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erdem VARDAR

• Müdavim Üyemiz
Erdem VARDAR
B Rh + 1982 Enez EDİRNE

Çevrimdışı Polat OLUR

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Yunanistandaki Fişek malzeme fiyatları
« Yanıtla #1 : 27 Temmuz 2014, 12:04:53 »
ne güzel her şey var...
  • Browning Maxus
  • B.C.Miroku 800 SW Grade 4
  • B.C.Miroku 600
Polat OLUR
1976 İzmir/Bergama

Çevrimiçi Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #2 : 27 Temmuz 2014, 22:44:23 »
Paylaşım için teşekkürler
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE

Çevrimdışı Metin GÖRGÜLÜ

• Müdavim Üyemiz
  • yelkili
« Yanıtla #3 : 28 Temmuz 2014, 09:59:29 »
Paylaşım için teşekkürler. Ne güzel her şey var. Drago Barut lazım nasıl sahip olabiliriz ? ERDEM BEY İyi bayramlar.
METİN GÖRGÜLÜ-1969- YELKİ KÖYÜ-İZMİR
TECRÜBE ÖĞRETMEN'LERİN EN İYİSİDİR.
YALNIZ OKUL MASRAFI AĞIRDIR.

resim yükle

Çevrimdışı Hüseyin ÜSTÜN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 02 Ağustos 2014, 11:41:02 »
.
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2017, 09:00:01 Gönderen: Hüseyin ÜSTÜN »
  • Mertmak MX5 Combo 61cm Slug 71cm mobil şoklu
OSMANİYE / 1980

Çevrimdışı Cengiz DUVA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 04 Eylül 2014, 11:25:02 »
biz atıp tutmakla adamların 150 yıl gerisindeyiz,onlar icratla 150 öndeler.ondansonra ne mutlu türküm diyene :D
1970 İZMİR

Çevrimdışı Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 04 Eylül 2014, 12:20:48 »
Begenmedigiz yunanistan bu  :D,
hakkimizda hayirlisi.
« Son Düzenleme: 19 Eylül 2014, 22:26:16 Gönderen: Gökhan AKDOĞAN »
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimdışı Tevfik GÜN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 04 Eylül 2014, 23:07:51 »
Tabloyu görünce içim acıdı ve bütün bunlar ekonomik  krizle kazanımlarının %30 unu kaybetmiş bir ülkede oluyor.Hadi fiyatları geçtim , kendi öz vatandaşını her yerinden öpme üzerine kurulmuş bir sistemle yönetiliyoruz onu anlarımda, çeşit bolluğuna ve erişim kolaylığına bakarmısınız?
1978 Eğirdir-Isparta

Çevrimdışı Ercan ÇETİN 39

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 04 Eylül 2014, 23:23:49 »
Ben geçen gün kavaladaki sahildeki av bayiine gittim.böyle bir çeşitlilik görmedim deniz malzemesinden kara malzemesine aradığınız herşey.bu arada bir kutu fişek fiyatı 8 Euro

1982-Lüleburgaz

Çevrimdışı Enes AHMET

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 05 Eylül 2014, 02:25:15 »
Bende yunanistanda oturuyorum.. Evet çeşitlilik mevcut çünkü talep var.. Fiyatlarda ucuzmu geldi bilmiyorum ama türkiye ile kıyaslayacak olursak kalite/fiyat açısından... 6 euroya satın aldığım yunan malı fişekleri (lambro değil), bir remington'a bir NSI'a değişmem.. Türkiyede ucuz mal almaktan şahsen ben korkuyorum.... Fakat burda öyle bişey söz konusu değil  :)
1993 Gümülcine
"Hiçbir taklidin şaheser olma şansı yoktur."

resim yüke

Çevrimdışı Ahmet ERTOĞRUL

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #10 : 05 Eylül 2014, 15:31:56 »
yünan malı ne gibi kaliteli markalar var bir yazarmısınız acaba ? . Kıbrısada ayni durum mlsf , rum tarafında fişekler hem daha ucuz hemde daha fazla çeşitlilik kalite var. Adamlar rum fişeklerini ingiltere başta olmak üzere hemen hemen dünyanın her yerine ithal ediyorlar. İngiltereye ithal ettikleri fişekleri ingilizler kaz, ördek ve sülün gibi kaliteli avlarda atıyor . Bizde mlsf yasak ...
1991 MAGOSA KIBRIS

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #11 : 05 Eylül 2014, 22:12:40 »
yünan malı ne gibi kaliteli markalar var bir yazarmısınız acaba ? . Kıbrısada ayni durum mlsf , rum tarafında fişekler hem daha ucuz hemde daha fazla çeşitlilik kalite var. Adamlar rum fişeklerini ingiltere başta olmak üzere hemen hemen dünyanın her yerine ithal ediyorlar. İngiltereye ithal ettikleri fişekleri ingilizler kaz, ördek ve sülün gibi kaliteli avlarda atıyor . Bizde mlsf yasak ...
Kıbrıs'ta çifteden hallice yivsiz tüfek bile yasaktı galiba. Hatırlatmak hoş değil ama bir vakitler adadaki Rumlarla ölüm kalım mücadelesi vermiş; Türkiye'den yardım gelmese yerli halkın silah, cephane konusunda yetersiz kaldığı insanlara ben olsam askeri tipli yivlileri bile serbest bırakırdım. Amerika'da bir iç savaş oldu; ülkesine dışarıdan saldıran oldu mu? En yakına gelen Pearl Harbor (Hawaii)'a geldi. Lakin adamların anayasası silahlanmayı anayasal hak olarak gördü ve bu hiç değişmedi. Kıbrıs'la benzer hadiseler Bosna'da yaşandı. Birleşmiş Milletler askerleri Bosnalılar'dan silahları toplamış, biz sizi savunuruz demiş. Sırplar saldırınca BM askerleri araziye uymuş, netice katliam! Ben olsam bu Bosna, Kıbrıs vb saldıralara maruz kalabilecek ülkelerde silah ucuz ve bol bol dağıtır veya ucuz, vergisiz satardım.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

The following users thanked this post: Alper AKBEY

barışgökduman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 06 Eylül 2014, 01:09:21 »
Kıbrıs'ta çifteden hallice yivsiz tüfek bile yasaktı galiba. Hatırlatmak hoş değil ama bir vakitler adadaki Rumlarla ölüm kalım mücadelesi vermiş; Türkiye'den yardım gelmese yerli halkın silah, cephane konusunda yetersiz kaldığı insanlara ben olsam askeri tipli yivlileri bile serbest bırakırdım. Amerika'da bir iç savaş oldu; ülkesine dışarıdan saldıran oldu mu? En yakına gelen Pearl Harbor (Hawaii)'a geldi. Lakin adamların anayasası silahlanmayı anayasal hak olarak gördü ve bu hiç değişmedi. Kıbrıs'la benzer hadiseler Bosna'da yaşandı. Birleşmiş Milletler askerleri Bosnalılar'dan silahları toplamış, biz sizi savunuruz demiş. Sırplar saldırınca BM askerleri araziye uymuş, netice katliam! Ben olsam bu Bosna, Kıbrıs vb saldıralara maruz kalabilecek ülkelerde silah ucuz ve bol bol dağıtır veya ucuz, vergisiz satardım.

Volkan abicim
Yüreğimden geçenleri bir solukta yazıvermişsiniz.. Allah razı olsun.
Selam ve saygılar
 O0

Çevrimdışı Enes AHMET

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #13 : 06 Eylül 2014, 01:32:17 »

En bariz karşımıza çıkan marka "Lambro"dur (Benim tüfekte randıman vermedi)
"Wolf/Likos" (Bildiğim kadarıyla sadece Yunanistan dahilinde bulunur eski avcıların ve bizlerin vazgeçilmezi. Drama'dan getiriyorlar)
"GM3" (Birçoğumuzun kullandığı bir marka... Fiyatı modellerine göre 6 ila 8 euro arası genelde ve çok iyi bir fişek)
"Zagoraios" (Sahibinin vefatı üzerine kapandı.. Eski ama iyi bir markaydı)
"Stokas" ( Kullanmadım fakat tutulan bir marka olduğunu biliyorum )
 Daha da varda aklima gelmedi   ^-^
1993 Gümülcine
"Hiçbir taklidin şaheser olma şansı yoktur."

resim yüke