Gönderen Konu: ata neo çulluk  (Okunma sayısı 1846 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kadir ÇALIKLI

• Müdavim Üyemiz
ata neo çulluk
« : 13 Ağustos 2014, 10:09:14 »
bu sezon yeni aldığım atanın 2700 gr çulluk tüfeği ile avlanacağım kullanan varmı bilgi verebilirmiiniz
Kadir ÇALIKLI
1972 UŞAK

Çevrimiçi B.Ulaş EREN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: ata neo çulluk
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2014, 10:44:10 »
bu sezon yeni aldığım atanın 2700 gr çulluk tüfeği ile avlanacağım kullanan varmı bilgi verebilirmiiniz
valla abı 61 namlu 2+1 dıye bılıyorum estetık güzel duruyor bende ata neo kınetık aldım ata aılesındense gerısı yalan :)
  • D.K MAYA
ULAŞ EREN
Antalya / konyaaltı

Çevrimiçi B.Ulaş EREN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 13 Ağustos 2014, 10:46:42 »
ama kullanan arkadaşım var çokta memnun onlarda ıstanbulda çulluk yapıyorlar keşke once alsaydık dıyorlar ama fısek secımıne dıkkat et ata her fısegı sevmıyor benım deneme atışlarımda önceden de lambro kullanıyodum güzel calsıyor tavsıye ederım lambro dırect 32 gram 8 no bıde dırect 34 gram 7.5 no çullukta süper dağılım var keklık ve tavsan ördekte bıle kullanıyorum süper etkı var tavsıye ederım dene gor
  • D.K MAYA
ULAŞ EREN
Antalya / konyaaltı

The following users thanked this post: Caner KALE

Çevrimdışı Mustafa BAŞHAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 16 Ağustos 2014, 23:55:15 »
çulluk bıldırcın ve üveyik için tek fişek yavaşçalar 30 gram keçe tapa 9 numara çok güzel randıman veriyor.ördek avında ise ful şokla bp  32 gram f2 klasik 2 numara çok iyi sonuçlar veriyor.
1977-Lapseki-Çanakkale

Çevrimdışı Kadri AĞRALI

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #4 : 17 Ağustos 2014, 00:56:55 »
İki sezon kullandım,her fişeği çatır çatır atar.Ancak arka arkaya yapılan atışlarda namlu şahlanmasına dikkat edin!Nede olsa hafif ve kısa namlu tüfek...Ha...birde soğuk havalarda wd-40 ile sakın yağlamayın,donma yapar,çalışması sıkıntı yaratabilir.Tecrübem ile sabittir.İyi tercih güzel tüfek,hayırlı olsun.
Kadri AĞRALI
1974 - Balıkesir