Gönderen Konu: ALİ AĞIR USTANIN BANA ÖZEL OLARAK YAPTIĞI HUĞLU KOOP. 202 B ÇİFTE  (Okunma sayısı 12763 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hamza CİVİL

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Tüfeğin hayırlı uğurlu olsun Hamza kardeşim, Allah kazasız belasız avlarda kullanmayı nasip etsin....
,

Hayirlisi olsun gule gule kullanin. Bende yeni aldim huglu 202b kutunun icinde olmasi gerekenler nedir acaba askı kayışı falan kutuda olmasi gerekiyor mu ilk deneyimim yardimci olur musunuz.

Hakan AKÇİL abim ve Yücel KOBAK bey güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim,Daha iyileri sizlerin olsun..
1983 ANKARA

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
Gülegüle kullanın, güzel tüfek.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Hamza CİVİL

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Volkan abi güzel düşüncelerin için teşekkür ederim,Sağolsun Ali AĞIR usta tam istediğim gibi bir tüfek yaptı..
1983 ANKARA

Çevrimdışı Hamza CİVİL

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Hayirlisi olsun gule gule kullanin. Bende yeni aldim huglu 202b kutunun icinde olmasi gerekenler nedir acaba askı kayışı falan kutuda olmasi gerekiyor mu ilk deneyimim yardimci olur musunuz.

Yücel bey merhaba,sizde tüfeğinizi güle güle kullanın, Tüfek size geldiğinde ( Huğlu koop için söylüyorum ) 5 adet mobil şok , açma anahtarı ve tüfeğin kendisi gelir. Askı kayışını ayriyeten kendin dışardan alman lazım..
1983 ANKARA