Gönderen Konu: Doxca Arms  (Okunma sayısı 33464 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yavuz YILDIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Doxca Arms
« Yanıtla #125 : 03 Haziran 2015, 22:27:53 »
Yavuz bey bu tüfek hakkında bilginiz var mı? sürgülü olmasından dolayı çok hoşuma gidiyor ama iki günde elimizde dağılır mı bilmiyorum.
merhaba mustafa bey tüfek hakkında bilgim yok maalesef namlusu etli kolu sağlam ise bende alabilirim ama bu tip tüfeklere 12 no kaba kalır 20 no güzel olur36 no da işe yaramaz Quantum daha güzel bence ve sağlam ondanmı alsam acaba
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2015, 22:31:11 Gönderen: Yavuz YILDIZ »
yavuz yıldız 1978 sivas.İkamet: istanbul

Çevrimdışı Tunç GEÇGİL

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • 1978 / BURSA
« Yanıtla #126 : 03 Haziran 2015, 23:52:10 »
ben bir kere o hatayı yaptım bir daha av (avcı) tüfeğine benzemeyen tüfeği hayatta almam.
tek kırmayı da av tüfeği sayarım ama quantum, taktik tüfekler, delta filan hikaye...
1978 Bursa
Bir aptalın hatasını düzeltmeye kalkmayın, sizden nefret edecektir. Bir bilgenin hatasını düzeltin, size minnettar kalacaktır.

Çevrimdışı Mustafa GÖRAL

• *
« Yanıtla #127 : 04 Haziran 2015, 01:31:33 »
merhaba mustafa bey tüfek hakkında bilgim yok maalesef namlusu etli kolu sağlam ise bende alabilirim ama bu tip tüfeklere 12 no kaba kalır 20 no güzel olur36 no da işe yaramaz Quantum daha güzel bence ve sağlam ondanmı alsam acaba
bende aynı fikirdeyim 20 ga en iyisi olur şarjörlü modelide iyiymiş. Delta veya Quantum biraz araştırdıktan sonra tek kurşun atışı için birinden almak istiyorum. Ayrıca herkeze yorumları için teşekkür ederim.
1991-ADANA

"Ey Türk! Üstte mavi gök çökmedikçe, altta yağız yer delinmedikçe, senin ilini ve töreni kim bozabilir"

Çevrimdışı Zeki ATİK

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #128 : 04 Haziran 2015, 01:39:48 »
Ustam yanlış anlama ben deltanın sadece standart tek kırmasını önerdim sürgülüde nedir ne olur bilmiyorum tek kırma ilk geldiğinde fişek yatağının altındaki mekanizma kilit yayının arasında çapak vardı yani ben uğraştımda hallettim malzeme sağlamdır sıkıntı yok fakat sürgülüsü nedir ne değildir bilmem yorumlar iyi değil bence türkiyede sürgülü av tüfeği almak biraz kumar gibi burda standart tornada taşlama gibi olur bi süre sonra bozulursa sıkıntı olabilir, catüs yada husan taktical öneririm.yada o kdar bütce yoksa ben derya anakon u çok araştırdım olumlu yanıtlar aldım 750 tl süper taktical ama standart otomatik gibi özellikleri şarjörü sadece görüntü.
1990 Ankara

Çevrimdışı Mustafa GÖRAL

• *
« Yanıtla #129 : 04 Haziran 2015, 01:52:37 »
Ustam yanlış anlama ben deltanın sadece standart tek kırmasını önerdim sürgülüde nedir ne olur bilmiyorum tek kırma ilk geldiğinde fişek yatağının altındaki mekanizma kilit yayının arasında çapak vardı yani ben uğraştımda hallettim malzeme sağlamdır sıkıntı yok fakat sürgülüsü nedir ne değildir bilmem yorumlar iyi değil bence türkiyede sürgülü av tüfeği almak biraz kumar gibi burda standart tornada taşlama gibi olur bi süre sonra bozulursa sıkıntı olabilir, catüs yada husan taktical öneririm.yada o kdar bütce yoksa ben derya anakon u çok araştırdım olumlu yanıtlar aldım 750 tl süper taktical ama standart otomatik gibi özellikleri şarjörü sadece görüntü.
aslında şarjörlü hevesim yok sayılır bunun sürgülü olması cezbediyor ama haksızsınız da diyemem ne kadar güvenilir karar vermek zor olacak galiba ???
1991-ADANA

"Ey Türk! Üstte mavi gök çökmedikçe, altta yağız yer delinmedikçe, senin ilini ve töreni kim bozabilir"

Çevrimdışı Yavuz YILDIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #130 : 05 Haziran 2015, 23:10:11 »
2 tane gazlı tüfeğim var çatüs 28 no almak istiyorum Quantum şarjörlü almak istiyorum birde pompalı birtane satın alma belgem mevcut şuan pompalıyı sona bırakayım çatüsmü alsam önce quantum mu alsam çatüse bir bakacağım gövdesi metalse büyük ihtimal ondan alırım çok karasızım ama 12 şarjörlü tüfekleri bedava verseler almam husan bora gibi tüfekler çok kaba duruyorlar
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2015, 23:12:22 Gönderen: Yavuz YILDIZ »
yavuz yıldız 1978 sivas.İkamet: istanbul

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #131 : 14 Temmuz 2015, 23:34:10 »

imalathane de olsa nere de yağıldığını bilmek güzel bence
  • Charles Daly otomatik,
  • Cesa otomatik, Mertmak Mx5 otomatik
  • Akkar Karatay Pompalı, Hatsan Pompalı
Düzce  1985