Gönderen Konu: BİR ÇİFSAN SÜPERPOZEDE BENDEN OLSUN  (Okunma sayısı 21944 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: BİR ÇİFSAN SÜPERPOZEDE BENDEN OLSUN
« Yanıtla #50 : 10 Kasım 2015, 20:25:09 »
Ersin kardeşim, her şey gayet  uyumlu.Çift tetiği de alıştın maşallah.Çok güzel fitillemiş çifsan.İlacı keçe tapaymış demekki.Hadi bakalım rastgele.
tşk ederim ismail abi fitilleme işi çok güzel saçmanın çevresi tüğ yumagı olmustu resmen  keklikte bir hayli yaşlı olunca keyfim yerine geldi... çift tetiğe de alıştım sayılır sıkıntı görünmüyor...  ama otomatik arayışı içindeyim :D yedek bulunsun  :D
  • dede yadigarı huğlu kop 16 cal tek kırma
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
  • Fabarm l4s grey hunter 71 namlu
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Berkay TOPUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #51 : 10 Kasım 2015, 20:26:51 »
Daha iyileri rasgelir İnşallah :) Sizdeki cifsanın aynısı beraber ava gittiğim arkadaşlarımdan birinde var beraber cok güzel ördek ve tavşan avlarımız oldu.Bende birkaç defa atış yapma imkanım olmuştu bana cift tetiği sevdiren tüfek desem yeridir :) Av üzerinde fitil yapmasıda ayrıca cok dikkat ettiğim olaydır.
KIRKLARELİ/Lüleburgaz
A Rh+
1991

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #52 : 10 Kasım 2015, 20:29:09 »
Daha iyileri rasgelir İnşallah :) Sizdeki cifsanın aynısı beraber ava gittiğim arkadaşlarımdan birinde var beraber cok güzel ördek ve tavşan avlarımız oldu.Bende birkaç defa atış yapma imkanım olmuştu bana cift tetiği sevdiren tüfek desem yeridir :) Av üzerinde fitil yapmasıda ayrıca cok dikkat ettiğim olaydır.
tşk ederim kardeşim daha güzelleri sana da nasip olsun  çift tetiğe alışıncaya kadar  biraz keklik kaçırdım :D :D ama  şimdi daha iyiyim
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Osman BUDAK

• *
« Yanıtla #53 : 09 Aralık 2015, 20:25:56 »
öncelikle herkese merhaba ersin kardeşime bu tüfeği ben sattım yıllardır av yaparım bu tüfeğin verdiği zevki hiç bir tüfekte alamadım.özellikle tavşan avı. aquala 34 gr 5 numara fişek bu tüfeğin ilacı. ersin kardeşim tüfeği istediğin zaman geri iade edebilirsin. kim ne derse desin yerli markalar arasında çok açık farkla birinci sırada yer alır.bu tüfeği sattıktan sonra bir huğlu poze birde huğlu çifte aldım. çifsanın yanından bile gecemez hiç biri. ersin güle güle kullan. satıpta pişman olacağın tek tüfektir diyebilirim.
  • stoger m3000 otomatik
  • genç huğlu çifte
  • huğlu süperpoze
  • üzümlü süperpoze
  • huğlu tek kırma
Osman BUDAK
1973 SİVAS

The following users thanked this post: Ersin ŞİMŞEK

Çevrimdışı İsmail METE

• *
« Yanıtla #54 : 09 Aralık 2015, 20:37:04 »
öncelikle herkese merhaba ersin kardeşime bu tüfeği ben sattım yıllardır av yaparım bu tüfeğin verdiği zevki hiç bir tüfekte alamadım.özellikle tavşan avı. aquala 34 gr 5 numara fişek bu tüfeğin ilacı. ersin kardeşim tüfeği istediğin zaman geri iade edebilirsin. kim ne derse desin yerli markalar arasında çok açık farkla birinci sırada yer alır.bu tüfeği sattıktan sonra bir huğlu poze birde huğlu çifte aldım. çifsanın yanından bile gecemez hiç biri. ersin güle güle kullan. satıpta pişman olacağın tek tüfektir diyebilirim.
''kim ne derse desin yerli markalar arasında çok açık farkla birinci sırada yer alır''
Osman Bey kullandıktan sonra size katılmamak mümkün değil.
Ersin kardeşimizde tekrar güzel avlarda kullansın.
İsmail METE
1981 DENİZLİ

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #55 : 10 Aralık 2015, 18:07:24 »
osman abi satmak hiç aklıma gelmedi  sadece çift tetikte bazen  kalkan sürünün arasında kalınca  hangi tetiği ateşleyim diye düşünürken  bazen keklikler tepeyi aşıyor bende fişek atmadan arkalarından bakıyom  :D :D :D.. normalde keçe tapa kullanırım ama  o bile  15 m mesafede  fayda etmiyor tüfek  güzel toplu atıyor .. geçen emmoğlunun  torun süperpozesi ile yarıştık  çok açık ara öndeydi  rc fişekleri begendim lakin namluyu kirli bırakıyor .. meca fişeklerin de denemesini yaptım namluda hiç kir bırakmıyor  rc den sonra meca atıyom namlu temizlensin diye :D :D :D  yakın mesafeden çok keklik kaçırdım  bazen kekliği büyük piynarların arasında uzamasına izin veremiyorsunuz hemen gözden kayboluyor ... ama az açık arazide uzat gitsin keklik kalkınca bi su iç  arkasından ateş et vurmaz diye şüphen olmasın .. özellikle fitillemesi çok güzel resimlerde görünüyor zati ..  tek saçma işi bitiriyor ... geçenlerde  keklik biraz uzasın diye bekledim  rc 32 gr 6 numarayla 35 - 50m arası tahminen  ateş ettim  ve bir ayagı sarkıp gidiyordu 20 metre havada giderken   birden  keklik sendeledi şok geçirir gibi olup düştü  normal adımlayarak ateş ettiğim yerden 92 adım ileride keklik vardığımda ölmüş ve bacağından da 1 saçma girmişti ...
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #56 : 10 Aralık 2015, 18:09:27 »
''kim ne derse desin yerli markalar arasında çok açık farkla birinci sırada yer alır''
Osman Bey kullandıktan sonra size katılmamak mümkün değil.
Ersin kardeşimizde tekrar güzel avlarda kullansın.
ismail abi tşk ederim ...
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #57 : 10 Aralık 2015, 18:12:25 »
bu arada osman abimede tşk ederim  tüfek 2. el ve eski tüfek olmasına rağmen sattıgı malın arkasında durmuş begenmezsen geri paranı veririm demiş ve kaç kez de beni aramış  tüfeğin durumunu ve performansını sormuştur .... sitedeki tüfek alınabilecek  abilerimdendir  sağolsun ...
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Osman BUDAK

• *
« Yanıtla #58 : 10 Aralık 2015, 20:01:47 »
ersin tüfeğin çok güzel güle güle kulan. sitede en çok yorum yapılan ve ses getiren tüfek oldu bu arada. ava bir sacması bile isabet etse cansız düşürür. fakat sacması çok sert ve hızlı  değdiği için av vurulduktan sonra özellikle ucar avı  vurulduğunu anlamıyor. ilerde düşüyor. keklikte çok ince sacma kullan.ama tavşan avı yap o zaman anlayacaksın farkı.  kimse inanmaz belkı ama eve götürdüğümde tavşandan tek saçma cıkmıstı.gerisi size kalmış  hayırlı ve bol bereketli avlar herkese.
  • stoger m3000 otomatik
  • genç huğlu çifte
  • huğlu süperpoze
  • üzümlü süperpoze
  • huğlu tek kırma
Osman BUDAK
1973 SİVAS

Çevrimdışı Yavuz ACAR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #59 : 10 Aralık 2015, 20:02:03 »
Ersin kardeşim avin daim olsun.Gördüğüm kadarıyla aldığın ciftsan namludan zehir kusuyor.Güzel kekliler vurmuşsun.Otomatik ne dusunuyosun bu arada
  • Beretta 687 EELL Classic
  • Huglu koop. SR 112 KE
  • Browning maxus one composite
  • Stoeger m3000
1985 MUT

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #60 : 10 Aralık 2015, 20:10:50 »
ersin tüfeğin çok güzel güle güle kulan. sitede en çok yorum yapılan ve ses getiren tüfek oldu bu arada. ava bir sacması bile isabet etse cansız düşürür. fakat sacması çok sert ve hızlı  değdiği için av vurulduktan sonra özellikle ucar avı  vurulduğunu anlamıyor. ilerde düşüyor. keklikte çok ince sacma kullan.ama tavşan avı yap o zaman anlayacaksın farkı.  kimse inanmaz belkı ama eve götürdüğümde tavşandan tek saçma cıkmıstı.gerisi size kalmış  hayırlı ve bol bereketli avlar herkese.
tşk ederim osman abim  zati keklikte 6 7 kullanıyorum 30 32 gramlar işimi fazlası ile görüyor.. tavşana  atış yapmak kısmet olmadı  ama  bazı avcıların tüfek kaldırmadığı mesafeden güzel keklik vurdum  hele ki keklik havada kağıt gibi buruşunca  içim bir hoş oluyo  saçma yerleri yanmış gibi  kararıyor  ve en güzelide  hayvandan hiç kan akmıyor  ... vurduğum avları hep tek atışta vurdum  hiç yaralı giden ve  bıçak kullandığım avım olmadı ...
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #61 : 10 Aralık 2015, 20:23:52 »
Ersin kardeşim avin daim olsun.Gördüğüm kadarıyla aldığın ciftsan namludan zehir kusuyor.Güzel kekliler vurmuşsun.Otomatik ne dusunuyosun bu arada
sağolasın yavuz abim  .. çifsanı böyle bilmezdim  mesafe tanımıyor   bende çift tetiğe  alışmaya çalısıyorum  biraz alıştım da tam  kıvamında kullanamıyorum ... bir tek tetik olsaymış  tadından yenmezmiş ama olsun ...  otomatik olarak  stoegeri çok araştırdım ama pas sorunundan avcılar biraz dertli gibi bende stogeri askıya almıştım  sarsılmaz boing alacaktım ruhsat vizesi falan  biraz  zaman aldı vazgeçtim ...yabancıya para biriktiremedim  sen ne yaptın aldın  mı yeni tüfek
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

The following users thanked this post: Yavuz ACAR

Çevrimdışı Yavuz ACAR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #62 : 10 Aralık 2015, 20:53:50 »
sağolasın yavuz abim  .. çifsanı böyle bilmezdim  mesafe tanımıyor   bende çift tetiğe  alışmaya çalısıyorum  biraz alıştım da tam  kıvamında kullanamıyorum ... bir tek tetik olsaymış  tadından yenmezmiş ama olsun ...  otomatik olarak  stoegeri çok araştırdım ama pas sorunundan avcılar biraz dertli gibi bende stogeri askıya almıştım  sarsılmaz boing alacaktım ruhsat vizesi falan  biraz  zaman aldı vazgeçtim ...yabancıya para biriktiremedim  sen ne yaptın aldın  mı yeni tüfek
Ersin kardeşim biliyorsun bendede stoeger m3000 var ben paslanma sorunu yaşamadım hatta tüfeği aldıktan sonra bi kaç atış yaptım temizlemeden kılıfa falanda koymadan oylece yurt dışına gittim geldiğimde en ufak bi paslanma falan yoktu.Paslanma sorununu bende duydum ama bazı tüfeklerde olmuş onuda fabrika gidermis.Ersin şuan izindeyim muttayim olmazsa bi ara buluşur tüfeği incelersin
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2015, 20:59:07 Gönderen: Yavuz ACAR »
  • Huglu koop. SR 112 KE
  • Stoeger m3000
1985 MUT

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #63 : 11 Aralık 2015, 09:20:41 »
Ersin kardeşim biliyorsun bendede stoeger m3000 var ben paslanma sorunu yaşamadım hatta tüfeği aldıktan sonra bi kaç atış yaptım temizlemeden kılıfa falanda koymadan oylece yurt dışına gittim geldiğimde en ufak bi paslanma falan yoktu.Paslanma sorununu bende duydum ama bazı tüfeklerde olmuş onuda fabrika gidermis.Ersin şuan izindeyim muttayim olmazsa bi ara buluşur tüfeği incelersin
abim bende muttayım  numaram özelden numaramı yazıyorum   bir av yapalım hafta sonu
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Yavuz ACAR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #64 : 11 Aralık 2015, 20:14:36 »
abim bende muttayım  numaram özelden numaramı yazıyorum   bir av yapalım hafta sonu
Ersin numaranı kaydettim haberleşiriz uygun bi hafta sonu av yaparız.Ersin bu arada sen fişekleri nerden alıyosun?
  • Huglu koop. SR 112 KE
  • Stoeger m3000
1985 MUT

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #65 : 11 Aralık 2015, 22:14:41 »
Ersin numaranı kaydettim haberleşiriz uygun bi hafta sonu av yaparız.Ersin bu arada sen fişekleri nerden alıyosun?
abim internetten getirdiyordum  da herhalde kargolar fişek getirmeyi  yasaklamış ama tl aç ben detaylı anlatırım bizim burası için fişek alacağın yeri ben yarın gidiyom ava istersen senide götüreyim
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Yavuz ACAR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #66 : 11 Aralık 2015, 22:52:02 »
abim internetten getirdiyordum  da herhalde kargolar fişek getirmeyi  yasaklamış ama tl aç ben detaylı anlatırım bizim burası için fişek alacağın yeri ben yarın gidiyom ava istersen senide götüreyim
Abicim teşekkür ederim.Gelmeyi çok isterdim yalnız yarın okuldan arkadasın düğünü var onun için konyaya gidecem.Kargolar fişek getiriyorlar sorunu halletmişler benim amca oglu bugün kargodan aldı.Bi ara seni arıyayım detaylıca konuşuruz.Sana şimdiden rast gelsin,avın daim olsun
  • Huglu koop. SR 112 KE
  • Stoeger m3000
1985 MUT

Mustafa KABADAYI

• Ziyaretçi
« Yanıtla #67 : 29 Aralık 2015, 18:30:48 »
Güle güle  güzel avlarda kullanmanızı dilerim.rasgele.

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #68 : 31 Aralık 2015, 23:20:39 »
Güle güle  güzel avlarda kullanmanızı dilerim.rasgele.
tşk ederim mustafa abim
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul