Gönderen Konu: BULUNMA KÖPEĞİN SAHİBİ OLUNMAZ????GERÇEK AVCILARDAN YARDIM BEKLİYORUM  (Okunma sayısı 9093 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet YANIT

• *
    • www.eserticaret.com.tr
         25.12.2009 saat 19:30-20:00 arası bağcılar meydanında kahverengi beyaz kırçıllı köpeğimi kaybettim köeğimi görenlerin bulanların benimle irtibata geçmesini dilerim.arkadaşlar köpeğimi soğanlı ,kocasinan,bahçelievler,yıldıztepe,inönü mh. civarında  görüldüğü tarafıma ulaştı.ben tüm aramalarıma rağmen şu ana kadar bir sonuca ulaşamadm.bu bölgede oturan veya çevresi olan arkadaşlarımızdan yardım bekliyorum.köpeğimi çok özledim . selam tüm avcı dostlara         (gsm):0 533 723 58 38    tel:0 212 462 85 00

« Son Düzenleme: 13 Mart 2010, 11:38:35 Gönderen: Ahmet YANIT »
Ahmet YANIT
1968 İSTANBUL

Çevrimdışı Selim PAZAR

• *
Ynt: DİKKAT!!!!!! KAYIP KURZHAAR
« Yanıtla #1 : 29 Aralık 2009, 17:57:03 »
Allah yardıncınız olsun maşallah şiir gibide köpekmiş
Selim PAZAR
1985 BALIKESİR

Çevrimdışı Salim YILDIZ

• *
  • "DEUTSCH DRAHTHAAR" Almanların en çirkin icadı (:
« Yanıtla #2 : 29 Aralık 2009, 18:08:40 »
ALLAH yardımcınız olsun inşallah tez zamanda bulunur
Salim YILDIZ
Arh + 1982 Başkarcı DENİZLİ  [email protected]

resİm yÜkleme

Çevrimdışı Ahmet YANIT

• *
    • www.eserticaret.com.tr
« Yanıtla #3 : 10 Ocak 2010, 18:38:05 »
         arkadaş lar hiç bir haber bize ulaşmadı.bu köpek 15 saniyede nasıl kayboldu anlamadım.lütfen etrafınız da bir kurzhaar la ilgili gelişme olursa haber verebilirseniz çok memnun olurum. 0533 723 58 38
Ahmet YANIT
1968 İSTANBUL

RIFAT KAYA

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 18 Ocak 2010, 21:10:41 »
allah yardımcınız olsun aynı korkuyu bende yaşadım köpeğinizde pek güzelmiş şiir gibi resmen

Çevrimdışı Ahmet YANIT

• *
    • www.eserticaret.com.tr
« Yanıtla #5 : 20 Ocak 2010, 12:29:22 »
 arkadaşlar köpeğimi hala bulamadım.bahçelievler.soğanlı,kocasinan arasında görüldüğü söyleniyor.fakat tüm aramalara rağmen ben ulaşamadım.bu bölgede avcı arkadaşlarımız var ise yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.
Ahmet YANIT
1968 İSTANBUL

« Yanıtla #6 : 20 Ocak 2010, 13:26:23 »
Ahmet Bey merhaba
bence forumun baska bir basligina mesela marmara bolgesine buyuk harflerle Istanbul'lular dikkat vb. yeni bir baslik acarak olayi anlatirsaniz,size yardimci olacak Istanbul'lu avci arkadaslar olucaktir diye dusunuyorum,kopeginizi en yakin zamanda bulmaniz dilegiyle...
Uğur ADALIZADEOĞLU
1964 Kuşadası/Aydın

Çevrimdışı Berşan UÇAR

• *
« Yanıtla #7 : 20 Ocak 2010, 13:33:44 »
Geçmiş olsun kardeşim .İnşaallah bulursun. Av köpeğinin  meraklısıda hırsızı da çok oluyor.15 saniyede demişsin , Adamlar arabayı köpeğin yanına durduruyor ve bagajı açıp atla demesiyle köpeğin atlaması bir oluyor(araca binmeye alışkın ve ava bu şekilde gidiyorsa tabii) bunun için 10 saniye bile çok,benim evimin önünden bu şekilde çalındı köpeğim. gören komşumda çok yaşlı ve plakayı alamamış, gitti ... inşallah çıkar gelir bir yerden.
Mehmet Berşan UÇAR
1977-Osmaniye
İlahi Azrail, Sen adamı öldürürsün!!![img=http://s5.postimg.org/ot7rd4lab/Foto_raf_0045.jpg]

Çevrimdışı Ahmet YANIT

• *
    • www.eserticaret.com.tr
« Yanıtla #8 : 21 Ocak 2010, 12:47:35 »
  arkadaşlar istanbul bölgesi avcı dostlar,arkadaşlarınıza köpeğim ile ilgili bir bilgi ulaşmışsa lütfen benimle paylaşmalarını sağlarsanız çok memnun olurum.köpeğimi çok özledim.selamlar.
Ahmet YANIT
1968 İSTANBUL

Çevrimdışı Ahmet YANIT

• *
    • www.eserticaret.com.tr
« Yanıtla #9 : 23 Ocak 2010, 14:36:51 »
 arkadaşlar köpeğimle ilglli çevrenizdeki avcı arkadaşlarınızada bilgilerinin olup olmadığını  sorarsanız.çok memnu olurum.konu ile ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
Ahmet YANIT
1968 İSTANBUL

Çevrimdışı Ahmet YANIT

• *
    • www.eserticaret.com.tr
« Yanıtla #10 : 28 Ocak 2010, 13:48:07 »
        merhaba arkadaşlar
hala köpeğimden hiç bir haber yok.soğanlı,bahçelievler,kocasinan tarafından görüldüğü ile ilgili bilgiler geliyor ama netice yok,aramaya devam ediyoruz.işallah köpeğimi bulurum.

Ahmet YANIT
1968 İSTANBUL

Çevrimdışı Ahmet YANIT

• *
    • www.eserticaret.com.tr
« Yanıtla #11 : 02 Şubat 2010, 19:53:16 »
   neredesin ,kimlerin elindesin,seni çok özledim,hadi çık gel artık yeter beni üzdüğün oğlum.
Ahmet YANIT
1968 İSTANBUL

Çevrimdışı Ahmet YANIT

• *
    • www.eserticaret.com.tr
« Yanıtla #12 : 09 Şubat 2010, 11:39:07 »
    arkadaşlar hala köpeğimi bulamadım.
kacosinan ,soğanlı ,yenibosna,çobançeşme taraflarında görüldüğü söyleniyor fakat tam olarak tespit edemedik.09/02/2010 akşamı saat 21.00 de yaban tv.Ali birerdinç ve Erdoğan islamoğlu nun hazırladıkları programda köpeğim ile ilgili kayıp anonsunu yapacaklarını haber verdiler.kendilerine ve tüm yayın ekibine şimdiden ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim.işallah bir haber çıkar ve köpeğime kavuşurum.
Ahmet YANIT
1968 İSTANBUL

Çevrimdışı Ahmet YANIT

• *
    • www.eserticaret.com.tr
« Yanıtla #13 : 15 Şubat 2010, 09:51:42 »
      merhaba
köpeğimi hala bulamadım.ama köpeğimi bulup sahiplenen kişiye sözüm.bir köpek bu kadar aranır,ve sen sahibinin aradığını bilip ona köpeğini teslim etmiyorsun,bunun vebalinin altından nasıl kalkacağını da düşünüyormusun,sahibine yaşattığın üzüntüyü de düşünmeni isterim.bu dünya çok büyük vede okadar küçük ki allah ayağına dolaştırır.ben sana söylüyorum köpeğimi çıkar ve teslim et bu iş dahada uzarsa sonuçlarına da katlanırsın.
Ahmet YANIT
1968 İSTANBUL

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• *
  • POİNTER HERZAMAN :)
« Yanıtla #14 : 15 Şubat 2010, 10:03:45 »
allah yardımcın olsun abı ınsallahh bulursun ıstanbul ıse ıllakı avcıların bulundugu kuluplere sorabılırsın sevgılerle
ESREF YILDIZ SAMSUN CARSAMBA 1987

resim yülke

Çevrimdışı Halil ARIK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #15 : 15 Şubat 2010, 11:24:40 »
inşallah en kısa zamanda köpeğinizi bulursunuz benim köpeğimde 20 gündür kayıp bütün aramalarıma rağmen sonuç alamadım.

bedava köpeğe alışmış avcı geçinenler olduktan sonra köpek kaybolmaları hep olacaktır
halil arık
1984 afyonkarahisar
5464458072
Türk`ü,Türklüğü,Vatanı sevmek faşistlikse, Hitler yanımızda komünist kalır..

Çevrimdışı Ahmet YANIT

• *
    • www.eserticaret.com.tr
« Yanıtla #16 : 16 Şubat 2010, 18:26:41 »
       bulana kadar araştırmaya devam edeceğim.gerçek avcı arkadaşlarında yardımını bekliyorum.köpeğimin en son soğanlı,kocasinan,yenibosna civarında görüldüğü söyleniyor.bu bölgelerde erkek bir kurzhaar la ilgili duyumu olan olursa haber verirse beni ve oğlumu çok sevindirir.ilgilenen herkeze şimdiden çok teşekkür ederim.
Ahmet YANIT
1968 İSTANBUL

Çevrimdışı Ahmet YANIT

• *
    • www.eserticaret.com.tr
     köpeğimi bulana kadar aramaya devam edeceğim.yardımlarınızı bekliyorum.
Ahmet YANIT
1968 İSTANBUL

Çevrimdışı T.Levent SÜKAN

• *
Geçmiş olsun Ahmet bey. Sizin  köpeğinize karşı olan duygularınıza ve endişelerinize gerçek bir avcı olarak hak veriyorum.  Sizin başınıza gelen şubat tatilindede site yönetiminden sayın Tuncay KANDEMİRİN başına geldi hala arıyoruz ama haber yok. Hatta belediyelerin başıboş kedi köpek toplayıcılarının toplayıp götürdükleri hayvan barınaklarınada haber bıraktık. Size tavsiyem, birde  çevrenizde en yakın ilçe belediyelerin barınaklarınada bir bakın derim. Köpeğinizin fotoğrafı nasılsa burda yayınlandı bizlerde tanıdığımız avcı arkadaşlara bildirelim. Umarım bir insaflı vatandaş çıkarda bulur ve haber verir.
Ankaralı avcı  Levent Sükan

photo storage
Yıl 1996 köpeklerim prens ve prenses

Çevrimdışı Erhan ACAR

• Müdavim Üyemiz
üzücü bi durum inşallah en kısa zamanda köpeğinizi bulursunuz.. fakat ne yazıkki büyük şehirlerde kaybolan bi hayvanı bulmak çok daha zor.
Erhan ACAR
BODRUM MUĞLA/İstikamet Diyarbakır

[url=ht

Çevrimdışı Ahmet YANIT

• *
    • www.eserticaret.com.tr
        araştırmaya devam ediyorum.
Ahmet YANIT
1968 İSTANBUL

Çevrimdışı Ahmet YANIT

• *
    • www.eserticaret.com.tr
        bulunma köpeğin sahibi olunmaz.
Ahmet YANIT
1968 İSTANBUL

Çevrimdışı Ercan ÖZTÜRK

• *
  • Evcil hayvanların en vahşisi dalkavuklardır.
ALLAH yardımcınız olsun inşallah tez zamanda bulunur
Ercan ÖZTÜRK
1975 KAYSERİ
Asalet Boyda Değil, Soyda Olmalı...
İncelik Belde Değil, Dilde Olmalı...
Doğruluk Sözde Değil, Özde Olmalı... Güzellik Yüzde Değil, Yürekte Olmalı...

Çevrimdışı Ahmet YANIT

• *
    • www.eserticaret.com.tr
   bulunma köpeğin sahibi olunmaz
Ahmet YANIT
1968 İSTANBUL

Çevrimdışı Vedat HAMURCU

• Müdavim Üyemiz
dediginiz cıvarlarda ise mutlaka bulursunuz duyarlı arkadaşlarımız mutlak haber verir bu kadar üzmeyin kendinizi bilyorum zor durum
Vedat HAMURCU
1960-Balıkesir/Edremit