Gönderen Konu: Dryfire atış simulatörü  (Okunma sayısı 10891 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Haldun KARACA

• *
Dryfire atış simulatörü
« : 08 Temmuz 2010, 11:28:55 »
Dryfire atış simulatörü ile plak ve fişek masrafı olmadan atıcılar yetiştirilebiliyor. ben yurtdışından bir tane aldım. gerçekten çok faydası oluyor. karda kışta evde antreman yapabiliyorsun. üstelik tek masrafın elektrik.

Ayrıntılı bilgi için www. dryfire.com
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2010, 17:06:56 Gönderen: Haldun KARACA »
Haldun KARACA
1975-Bursa

Çevrimdışı Bahattin ÖRTÜKOĞLU

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Dryfire atış simulatörü
« Yanıtla #1 : 05 Ağustos 2010, 16:29:54 »
GÜZEL BİR FİKİR ACABA MALİYETİ NERELERDE?
  • BROWNİNG
  • BERATTA
  • BAİKAL
Bahattin ÖRTÜKOĞLU
1970 KASTAMONU
05327153381

Çevrimdışı Haldun KARACA

• *
« Yanıtla #2 : 19 Ağustos 2010, 12:57:23 »
850 avro civarı
Haldun KARACA
1975-Bursa

Çevrimdışı Ziya ELÇİN

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 30 Eylül 2010, 18:24:15 »
Kıymetli kardeşim cihaz hakkında detaylı bilgi verebilirmisin...
Ziya ELÇİN
1960 Sivas/Balıkesir www.asyaav.com.tr

Çevrimdışı Haldun KARACA

• *
« Yanıtla #4 : 05 Ekim 2010, 10:54:22 »
Öncelikle kendi tüfeğini kullanıyorsun. Tüfeğini duvara yansıyan bir ışığa nişan alarak sıfırlıyorsun. Trap atıcıları için gereken üst atmayı  da ayarlıyabiliyorsun. Tüfeği sıfırladıktan sonra trap ta 9 tane atış şeması var. Bunlardan hangisine atacağını seçiyorsun. Bu cihaz laptop bilgisayara USB den bağlı olarak çalışıyor. Aynı poligondai gibi " At " dediğin zaman plakayı duvarda bir iz şeklinde bırakıyor. Cihazın tetik tertibatı da tüfeğine bağlı. plakayı yakaladığında tetiği çekiyorsun. eğer vurursan plaka duvarda kayboluyor. Eğer vuramazsan bilgisayar ekranında ne kadar ileri veya geride veya altta veya üst te attığını sana söylüyor. Zayıf olduğun noktalarda kulvarda çalışabiliyorsun. Örneğin 5. istasyonun sağ plağını kulvara ayarlayıp çalışabiliyorsun.

videosunu izlemek için aşağıdaki linkten  indirip  izleyebilirsin

http://www.dryfireus.com/media/dfvideo_256k.php

Tabii yalnızca trap için değil skeet, double trap ve amerika ve avrupada kullanılan diğer atış sistemleri de mevcut ( Ata-dtl vs. ) Ben trap ve skeet te denedim. Gerçekten çok başarılı. Tek masrafın elektrik.

Kullanması da çok basit

« Son Düzenleme: 05 Ekim 2010, 11:07:24 Gönderen: Haldun KARACA »
Haldun KARACA
1975-Bursa

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #5 : 12 Aralık 2010, 22:47:53 »
Güzel bir uygulama...
Yanlız videosunu izledim de atış mesafesi ekrana çok yakın değil mi ???
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Haldun KARACA

• *
« Yanıtla #6 : 31 Aralık 2010, 14:57:19 »
Açıdan dolayı tüfeğin swing'i aynı. Çok realistik. Onunla çalışan Bursadan Tugrul abi önümüzdeki sene poligonlarda rüzgar gibi esecek bak göreceksin. 
Haldun KARACA
1975-Bursa

Çevrimdışı Erdal ÇİFTÇİ

• *
« Yanıtla #7 : 14 Şubat 2011, 17:59:33 »
haldun çok iyi bilgiler paylaşmışsın bu gibi değişik faydalı konular yakaladıkça bizlerle paylaşırsan çok seviniriz teşekkürler
Erdal ÇİFTÇİ
1969 izmir 0 532 382 32 17

Çevrimdışı Haldun KARACA

• *
« Yanıtla #8 : 04 Mayıs 2011, 11:25:47 »
31 Aralık 2010 tarihindeki mesajımda  söylemiştim. Bursadan katılan Atıcı arkadaşım ve çok samimi arkadaşım Tuğrul TURAN bununla çalıştı ve çok rahat İzmir deki barajı güle oynuya geçti. Yarışmayı izleyenler dikkat ettilermi bilmiyorum ama onun kadar hızlı atabilen ve belkide vurduğu tüm plakalar karabiber olan kaç tane atıcı vardı orada...  Bursa da yalnızca Tuğrul abiyi izleme keyfi için zaman zaman poligona gidiyorum.
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2011, 13:31:53 Gönderen: Haldun KARACA »
Haldun KARACA
1975-Bursa

Çevrimdışı Güner AVCI

• *
« Yanıtla #9 : 01 Haziran 2011, 00:13:15 »
Merhaba,
Türkiyede bu sistemi satan yetkili bayi varmı acaba.
Bilginiz varsa ve paylaşırsanız sevinirim,
Teşekkürler.
Güner AVCI
1977 HALKALI

Çevrimdışı Murat TİLKİ

• *
« Yanıtla #10 : 09 Temmuz 2011, 23:41:37 »
Merhaba arkadaslar Ben Trap aticiligi aktif olarak 4 senedir yapiyorum Dryfire atış simulatörünü 1,5 senedir kullaniyorum haldun kardesimizin dedigi gibi trap,skeet,doupletrap,atis antremanlari yapiliyor.Ayrica av simulasyonu atislarida yapilabiliyor, örnegin ördek gelisi, gecisi,arti sesli olarak,. benim avrupada bulundugum yer Italya sinirina yakin italyanlar bu simulatörle cok antreman yapiyorlar, herkezin herzaman atis pologonuna gitmeye vakti olmuyor, ama bu simulatör ile günlük antreman mümkün, tek fark tüfegin geri tepmesi yok tabii. benim kullandiktan sonraki Trap atis ortalamam,22-23. trap ve diger aticiklarda Türkiyeninde artik citasinin iyice yükselmesi onur verici. imkani olan arkadaslara tavsiye ederim. Saygilar Selamlar.
Murat TİLKİ
1975 KAYSERİ / AVUSTURYA

Çevrimdışı Selami FİLİK

• *
« Yanıtla #11 : 04 Ağustos 2011, 23:54:52 »
Türkiyede satış noktası var mı bu ürünün?
Selami FİLİK
1977-Adana

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #12 : 19 Ağustos 2011, 00:26:03 »
Türkiye de herhangi bir dağıtıcısı bulunmuyor Selami bey..Yurt dışında sipariş ile geliyor..
Ana firma İngiltere'de fakat avrupanın bazı ülkelerinde de distribitörleri mevcut..
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Tugrul TURAN

• *
« Yanıtla #13 : 10 Mayıs 2012, 20:13:50 »
Haldun merhaba,

Gerçekten de yakın mesafede plakayı yakalamak için işe yaradığını ve swinglerinde düzeldiğinin farkındayım. Cihaz başarılı gerçekten. Duvar düzgün ve ışık ayarı tam olduğu sürece sıçramaları minimize ediyor. Bir oyunmuş gibi düşünüp çalışırsan bir işe yaramaz ama gerçekçi olarak aynı poligonda yüzlercesine tüfeğini yüzleyip, hep beklediğin noktada tüfeğini ayarlarsan keyif alıyorsun. poligonda aynı gün attığın skorlarlada eşit düzeyde seyretmesi cihazı başarılı kılıyor.

En Önemlisi: En açılı plaklarda bile aslında tüfeğin 40cm den daha fazla swing  yapmaman gerektiğini öğretiyor. Önüne ve üstüne atmıyorsun dolayısıyla. Bendeki cihazı da istersen satabiliriz. Ben yeteri kadar çalıştım.

Selam
Tugrul TURAN
1973-Bursa

Çevrimdışı Ersin TETİK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #14 : 10 Mayıs 2012, 22:09:54 »
müthiş bir cihaz ya
  • Duetsch Drahthaar
Ersin
1982 KOCAELİ

Çevrimdışı Aşkın ASLAN

• *
« Yanıtla #15 : 10 Mayıs 2012, 23:14:27 »
Haldun merhaba,

Gerçekten de yakın mesafede plakayı yakalamak için işe yaradığını ve swinglerinde düzeldiğinin farkındayım. Cihaz başarılı gerçekten. Duvar düzgün ve ışık ayarı tam olduğu sürece sıçramaları minimize ediyor. Bir oyunmuş gibi düşünüp çalışırsan bir işe yaramaz ama gerçekçi olarak aynı poligonda yüzlercesine tüfeğini yüzleyip, hep beklediğin noktada tüfeğini ayarlarsan keyif alıyorsun. poligonda aynı gün attığın skorlarlada eşit düzeyde seyretmesi cihazı başarılı kılıyor.

En Önemlisi: En açılı plaklarda bile aslında tüfeğin 40cm den daha fazla swing  yapmaman gerektiğini öğretiyor. Önüne ve üstüne atmıyorsun dolayısıyla. Bendeki cihazı da istersen satabiliriz. Ben yeteri kadar çalıştım.

Selam

tuğrul bey ben cihazınızı alabilirim eğer isterseniz beni 0533 291 19 59 nolu numaradan arayabilirsiniz. veya numaranızı verin ben arayayım.
Aşkın ASLAN
1978 Elazığ / Sakarya

Çevrimdışı Ali LORTOĞLU

• Müdavim Üyemiz
  • hayat kimseyi kıracak kadar uzun değildir
« Yanıtla #16 : 10 Mayıs 2012, 23:58:33 »
dry fire ı ararken harika bi oyun buldum mutlaka oynayın çok zevkli

http://www.addictinggames.com/shooting-games/dryfire.jsp
Ali LORTOĞLU
1975 istanbul

Çevrimdışı Osman LİMAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #17 : 11 Mayıs 2012, 22:40:03 »
selam arkadaşlar bu simülatörü merak ettim site adresi falan var mı bu arada bu cihazı satcak arkadaş hangi şehirde  saygılar..
  • Huğlu 401 b
  • Sarsılmaz charles daly
  • Vursan 92a
  • Drahtar (dişi),pointer(erkek)
Osman LİMAN
1980 Karaman
Artık ANAMUR...