Gönderen Konu: setterclub-istanbul derneğinin 2011 yılı değerlendirme buluşması..  (Okunma sayısı 1143 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kadridemir

• Ziyaretçi
              Setterclub- İstanbul Derneği Başkanımız Serdar ABİK , yönetim Kadromuz ve üyeleriyle Zekeriyaköy'de  akşam yemeğinde Avcı Arif'in yerinde buluştu..
            Derneğimiz 2011 yılında yapmış olduğu faaliyetlerin kısaca bir değerlendirilmesi yapıldı..2012 yılı faaliyetleri ve etkinlikler hakkında fikir alış verişinde bulunuldu yeni faaliyet yılı  etkinlikleri tartışıldı.220 üzerindeki üye sayımız ve yıl içerisinde camiamızın Ülkemiz setterciliğine katkı sağlamak adına,  üyelerimiz tarafından  gerek yurt dışından ,gerekse yurt içinde üyelerimize ait setterlerin aralarında yapmış oldukları eşleşmeler ile toplamda derneğimize kayıtlı setter sayısı  523 adet ulaştığı,bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonrada setterclub -istanbul olarak;dev bir camiaya sahip olduğumuzu ve bu camiayı en iyi şekilde temsil edip ülkemiz köpekçiliğine katkı sağlamaya devam edeceğimizin kararı oy birliğince alınmıştır.

YÖNETİM

« Son Düzenleme: 30 Haziran 2011, 20:48:24 Gönderen: Kadri DEMİR »

Çevrimdışı Cihan ŞEN

• Müdavim Üyemiz
  • Kınalı kekliğim uç uçabildiğin kadar!
    • Benim sitem
Maşallah Kadri Abi dostlar ile güzel kareler ve güzel kararlar çıkmış..
Cihan ŞEN
1976 istanbul-Alaşehirli Avcı

Çevrimdışı Zafer ATASOY

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
    • C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\329CANON\IMG_2885.JPG
bukadar sevdalının  bi arada olması güzel günlere yol almanın  bir resmidir yolunuz açık olsun dostlara slm lar
Zafer ATASOY
TRABZON 1983

Çevrimdışı İsmail MANAV

• *
dostları bır arada gormek benı mutlu ettı bende gelıyordum fakat cok onemlı bır ısım cıktı yoldan donmek zorunda kaldım cok guzel sohbet olmus haberını aldım daım olsun durmak yok yola devam
İsmail MANAV
15.04.1965
İSTANBUL

Çevrimdışı Ulvi ŞAFAK

• *
hadi hayırlı olsun , daha yapıcak çok şey var
Ulvi ŞAFAK
1965-Tekirdağ/Malkara   0545 4510569