Gönderen Konu: stoeger seri atış sorunu?....  (Okunma sayısı 12003 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gürkan ONAT

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI

resİm yÜkleme
Gürkan ONAT
1982  SAMSUN / ANKARA
STOEGER MODEL 2000 DELUXE 71

Çevrimiçi Osman ALP

• Müdavim Üyemiz
Ynt: stoeger seri atış sorunu?....
« Yanıtla #26 : 25 Mayıs 2014, 19:45:42 »
.
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2014, 19:51:05 Gönderen: Osman ALP »
Osman ALP
16.11.1970 - İZMİR
Browning Auto5, Sauer Beretta s56, Remington 1187 Special Purpose, Remington Model 11, Remington 870 Express Combo, JP Sauer&Sohn Royal Çifte, Üzümlü Koop. Poze, Retay Masai Mara, Derya MK-12, Rubans Anglais Dolma Çifte

Çevrimiçi Osman ALP

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #27 : 25 Mayıs 2014, 19:50:36 »
şunuda unutmayın silahınızın tetiği sert olabilir veya kinetik silahınız gazlıya göre yavaş olabilir,bu ayarları yetkili kişilere yaptırın yada fabrikasına üreticisine tamiratlarını yaptırın,ben 2011 yılından buyana tekerlekli sandalyeye mahkum yaşıyorum malesef bi arkadaşın kendisi çiftesinin tetiğini yumuşatmak için tetik tertibatını kurcalaması sonucu silahı tetik kaçırdı ve ben 7 gün yoğun bakımda kaldım tam sırtıma 40 cm den 4no ve 7no 34 grm iki fişekle vuruldum,allah çoçuklarıma bağışladı kurtuldum.mucize oldu sağ kaldık ama silahı kurcalamak çok tehlikeli aman dikkat edin bırakın silah biraz yavaş olsun,av bazen kaçsın önemli olan doğada gezmek biraz dolaşmak herşeye değer.ben 2011 ağustostan bu yana tekerlekli sandalyeye mahkum kaldım avı bırakabildimmi hayır,devam domuz bekine,tahtalıya,üveyk avına devam pes etmek yok.genç avcılara duyrulur allah hepinize kazasız belasız av nasip etsin.
Ustam bu konuyu forumda başka bir yerde açtınız mı fark etmedim. Çok büyük geçmiş olsun, Rabbim şifa versin. Müsaadeniz olursa, başınızdan geçen bu olayı arkadaşlarımla da paylaşmak istiyorum, ibretlik bir olay. İnşallah yarınlarınız daha güzel olur.
Osman ALP
16.11.1970 - İZMİR
Browning Auto5, Sauer Beretta s56, Remington 1187 Special Purpose, Remington Model 11, Remington 870 Express Combo, JP Sauer&Sohn Royal Çifte, Üzümlü Koop. Poze, Retay Masai Mara, Derya MK-12, Rubans Anglais Dolma Çifte

Çevrimdışı Kadir TANYILDIZI

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #28 : 25 Mayıs 2014, 23:27:46 »
şunuda unutmayın silahınızın tetiği sert olabilir veya kinetik silahınız gazlıya göre yavaş olabilir,bu ayarları yetkili kişilere yaptırın yada fabrikasına üreticisine tamiratlarını yaptırın,ben 2011 yılından buyana tekerlekli sandalyeye mahkum yaşıyorum malesef bi arkadaşın kendisi çiftesinin tetiğini yumuşatmak için tetik tertibatını kurcalaması sonucu silahı tetik kaçırdı ve ben 7 gün yoğun bakımda kaldım tam sırtıma 40 cm den 4no ve 7no 34 grm iki fişekle vuruldum,allah çoçuklarıma bağışladı kurtuldum.mucize oldu sağ kaldık ama silahı kurcalamak çok tehlikeli aman dikkat edin bırakın silah biraz yavaş olsun,av bazen kaçsın önemli olan doğada gezmek biraz dolaşmak herşeye değer.ben 2011 ağustostan bu yana tekerlekli sandalyeye mahkum kaldım avı bırakabildimmi hayır,devam domuz bekine,tahtalıya,üveyk avına devam pes etmek yok.genç avcılara duyrulur allah hepinize kazasız belasız av nasip etsin.
hocam geçmiş olsun inşallah sağlığınıza en kısa sürede kavuşursunuz.Allah yardımcınız olsun.
1993 ERZİNCAN

Çevrimdışı Adnan AYDIN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #29 : 25 Mayıs 2014, 23:45:18 »
                   CİHAN BEY
  Öncelikle size RABBİMDEN  şifalar diliyorum.
 İnanın yazdıklarınızı okurken  gözlerim doldu.Takdir i ilahi  elden bişey gelmiyo malesef  bazende söyle düşünmüyo diilim  önce tedbir sonra takdir. Sizdeki  yaşama  gücü ve idaresine hayran kaldım  inşallah  tez zamanda sağlıgınıza kavuşursunuz. saygılar selamlar.
BoDrUm    1976