Gönderen Konu: 2.EL HELİKOPTER FİYATLARI HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI?  (Okunma sayısı 14976 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet ŞAKİROĞLU

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
En son çare 2.el bir helikopter almak... ;D ;D Bu arabalarda giremezse hiç bir araba giremez...Sabri başkanım bana dedin durdun mitsubishi olsa girerdi girerdi al bak bakalım girebilmişmi  ;D ;D Ama hala idda ediyorum 1 mt kardan cıktığımıza şükredelim :) :)Yürümek sorun değil ama ördek avında yürüdükten sonra kalın kıyafetlerle terleyip,ördek bekine oturmak insanı hastalandırır...O kadar eşya ile imkanı yok gidilmez...Ne diyelim bu hafta kekliklerin ve ördeklerin vadesi yetmemiş,bizde off road yapmış olduk ;D ;D ;D

Bu arabalar çamur arabası,karda bi işe yaramaz...

5400 MOTOR 4X4' araç gidemedi,hiçbiri gidemez idda ediyorum >:(

online photo sharing
Sabri başkanım Umudunu kaybetmiş olanın yitirecek başka birşeyi yokmuş dedi,bizde balık tuttuk:)

picture sharing

free photo hosting

photo sharing sites
Ahhh ahhh dediler,necmettin abi olsaydı o buraları geçerdi ama oda kendi derdine düşmüş :D :D :D

image

pic upload
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2013, 15:22:13 Gönderen: Ahmet ŞAKİROĞLU »
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
Kayseri Merkez Avcılar ve Atıcılık Kulubü
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

musa karakuşçu

• Ziyaretçi
Ynt: 2.EL HELİKOPTER FİYATLARI HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI?
« Yanıtla #1 : 14 Ocak 2013, 15:24:12 »
Demekki bir ben değilmişim helikopter işini düşünen :) bu zorlu çamur şartları :) biz avcıları gerçekten zorluyor....

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #2 : 14 Ocak 2013, 15:27:05 »
Demekki bir ben değilmişim helikopter işini düşünen :) bu zorlu çamur şartları :) biz avcıları gerçekten zorluyor....

Amma ne güzel olur Musa Bey,geçerken senide alırız,çevreyola çıkta ipi sallıyoruz aşağı diye ;) ;) ;) Hele birde kaz avına gidersek bak sen keyfine ama helikopterim olursa çamurlu ayakkabılarla girmek yok :D :D :D 1 saat oto yıkamacıda bekledim pazar günü :) :)
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı İsmail CANDOĞAN

• *
« Yanıtla #3 : 14 Ocak 2013, 15:37:56 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hava-araclari-helikopter-kit-helikopter-turkiyede-ilk/detay ahmedim hacı babana bir söyle bak hemde lpg li km de 230 kuruş anca yakıyor değişen boyası yok yalnız ön takımları bir bakım istiyor gayseriliye dokanırmı sudan ucuz amma ne kaz nede ördek bunla trofe bile yaparsın bu arada kış ve soğuk havalar için çorum kalerüferi var üstünde

Çevrimdışı İsmail CANDOĞAN

• *

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #5 : 14 Ocak 2013, 15:41:27 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hava-araclari-helikopter-kit-helikopter-turkiyede-ilk/detay ahmedim hacı babana bir söyle bak hemde lpg li km de 230 kuruş anca yakıyor değişen boyası yok yalnız ön takımları bir bakım istiyor gayseriliye dokanırmı sudan ucuz amma ne kaz nede ördek bunla trofe bile yaparsın bu arada kış ve soğuk havalar için çorum kalerüferi var üstünde

Takas düşünürlermi ;D ;D ;D
Şimdi almak mesele değilde,ben helikopteri alırım bu sefer helikopterden ateş etmek yasak,helikopterli avcılara iniş izni MAK bir sürü yeni kanun çıkarır...Ben askeri ihalelerden panzer almayı düşünüyorum ;D ;D Ama alırsam Hasan abinin kopoylar için özel arkaya kafes yaptırıcam ;)
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #6 : 14 Ocak 2013, 15:43:28 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hava-araclari-planor-rotax-582-motor-ve-tirike-106890017/detay

fazla yakmasın dersen bunu al ama yazlık bu (:-))

Arkadan küfül küfül eserki es yiğidin bağrına essss :D :D :D
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı Taşkın GESİLİ

• Taşkın GESİLİ
  • Müdavim Üyemiz
  • Taşkın GESİLİ
« Yanıtla #7 : 14 Ocak 2013, 15:52:25 »

Bu hafta 5 gündür yollardayım güneydoğuda nerdeyse gitmedğim il kalmadı ,çok şükür ben bu durumlara düşmedim ama yinede şifayı kaptım... PAzarı evde ava giden arkadaşlardan dakika skor alarak ve yatarak geçirdim... Herkes karla mücaeleden kuşla mücadeleye geçememiş... Sağlık olsun zaten bu hırsla arabayı vakitli kurtrsaydınız kuşların vay haline....

Selamlar.....

Taşkın GESİLİ
1976 KAYSERI
BLUE PICARDY SPANIEL

Çevrimdışı Sabri KESKİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 14 Ocak 2013, 15:54:55 »
Helikopoter olsa dayı oda gimezdi hava mualefetinden Nazar var abii bizde iyice bir  okunmamız lazım
Sabri KESKİN
keskin nişancı
1979-Kayseri

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #9 : 14 Ocak 2013, 15:56:42 »
Bu hafta 5 gündür yollardayım güneydoğuda nerdeyse gitmedğim il kalmadı ,çok şükür ben bu durumlara düşmedim ama yinede şifayı kaptım... PAzarı evde ava giden arkadaşlardan dakika skor alarak ve yatarak geçirdim... Herkes karla mücaeleden kuşla mücadeleye geçememiş... Sağlık olsun zaten bu hırsla arabayı vakitli kurtrsaydınız kuşların vay haline....

Selamlar.....

Abi biz işte yatamadık sıkıntı orda :D :D :D Sıcak suyla yapamadık çay demledik ;D ;D
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı Kemal YILMAZ

• Müdavim Üyemiz
  • Şehit oldu!
« Yanıtla #10 : 14 Ocak 2013, 15:58:42 »
sen zoru seversin ahmet durmak yok yola devam eninde sonunde nasip olur inşallah ördekler
Kemal YILMAZ
1975 KONYA- ŞEHİT OLDU

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #11 : 14 Ocak 2013, 15:59:12 »
Helikopoter olsa dayı oda gimezdi hava mualefetinden Nazar var abii bizde iyice bir  okunmamız lazım

Hadi başkanım kürekle lastikleri açtın işin rast gelsin,helikopter kalsa ne yapacaz ;) ;)Amma kabul et iyi şöförüm yaww
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2013, 16:10:04 Gönderen: Ahmet ŞAKİROĞLU »
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #12 : 14 Ocak 2013, 16:05:33 »
sen zoru seversin ahmet durmak yok yola devam eninde sonunde nasip olur inşallah ördekler

Abi bu sefer iyi zorladık ama kısmet nasip...Bu hafta garanti inş 4x4 kabinli traktör ayarladım hemde cd çaları bile var  :D :D Bizim işimiz keklik Kemal abi...Kar kış kıyamet hikaye bize ama bi niyeyse kaz gördük gaza geldik :)
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimiçi Necmettin TACETTİN

• Müdavim Üyemiz
  • BU DA BİZİM SEVDAMIZ
« Yanıtla #13 : 14 Ocak 2013, 16:19:35 »
AHMEDİM ÇAMURDA BANAMISIN DEMEDİ AMA KARDA ÇAMURU ÇIKARANA KADAR BİRAZ UĞRAŞTIK. EE NE YAPALIM. KISMETTE SON KEKLİK HAFTASINDA DA KEKLİKLERE ARABADAN EL SALLAMAK VARMIŞ. ÇOK ŞÜKÜR Kİ ÇEKİCİYE FELAN DA GEREK KALMADAN ÇIKABİLDİK. AMA BU HAVALARDA ARABANA DA FAZLA GÜVENMEMEK GEREK MUTLAKA BİR KÜREK TAŞIMAK ŞART. 
Beretta 426-12cal
Beratta 391 urika 12cal
Beretta 391urika gold-20cal
Beretta S56-20 cal
Çatus 36 cal otomatik

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #14 : 14 Ocak 2013, 16:22:28 »
AHMEDİM ÇAMURDA BANAMISIN DEMEDİ AMA KARDA ÇAMURU ÇIKARANA KADAR BİRAZ UĞRAŞTIK. EE NE YAPALIM. KISMETTE SON KEKLİK HAFTASINDA DA KEKLİKLERE ARABADAN EL SALLAMAK VARMIŞ. ÇOK ŞÜKÜR Kİ ÇEKİCİYE FELAN DA GEREK KALMADAN ÇIKABİLDİK. AMA BU HAVALARDA ARABANA DA FAZLA GÜVENMEMEK GEREK MUTLAKA BİR KÜREK TAŞIMAK ŞART. 

Bizim mehmet gibi büyük kürek için erineceksin almaya sanki sırtımızda götürüyoruz,küçük ateş küreği alacaksın :D Ama çok şükür çıktık kısmet nasip...
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

musa karakuşçu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : 14 Ocak 2013, 16:27:20 »
Amma ne güzel olur Musa Bey,geçerken senide alırız,çevreyola çıkta ipi sallıyoruz aşağı diye ;) ;) ;) Hele birde kaz avına gidersek bak sen keyfine ama helikopterim olursa çamurlu ayakkabılarla girmek yok :D :D :D 1 saat oto yıkamacıda bekledim pazar günü :) :)
sen al al çamur işi kolay  ben seni üzmem.....yapıştır ordan kırşehir seyfeye :) kaz işinide orda hallederizde..bunda bagaj yok port bagajda olmaz ki napsak :)

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #16 : 14 Ocak 2013, 16:37:30 »
sen al al çamur işi kolay  ben seni üzmem.....yapıştır ordan kırşehir seyfeye :) kaz işinide orda hallederizde..bunda bagaj yok port bagajda olmaz ki napsak :)

Helikopteri bi alalımda,bagajımızı sırtımıza alırız Musa Bey...Rabbimin hazinesi geniş kısmet nasip bi bakmışın 2.el tüplü az yakan bişi bulurum ;) ;)
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

musa karakuşçu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 14 Ocak 2013, 16:41:11 »
Allah c.c gönlünüze göre versin Ahmet bey....:)olurken olur bu işler... inş denk gelir ama bayandan olsun ki satarken zorluk çekme :)

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #18 : 14 Ocak 2013, 16:52:31 »
Allah c.c gönlünüze göre versin Ahmet bey....:)olurken olur bu işler... inş denk gelir ama bayandan olsun ki satarken zorluk çekme :)

Amin Musa Bey.Rabbim cümlemizin gönlüne göre versin.Almak mesele değilde şimdi sanırsam normal araba gibi değil biraz kullanımı farklı olsa gerek ;D ;D ;D ;D ;D
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

musa karakuşçu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 14 Ocak 2013, 17:03:27 »
zaten ehliyet için ayrı bir kursa gitmen gerekecek.. kursta biraz öğrenirsiniz.. ileri git geri gel felan sonra havaya çıkınca allah c.c ne veirir bilmem...:D

Çevrimdışı Serkan ÇAKAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #20 : 14 Ocak 2013, 17:27:16 »
dostum....batığı çıkarırken dertte.....çıkardıktan sonra hatırlamak keyifli oluyor.....
serkan çakar 1979 MERZİFON / AMASYA
05423436587

Çevrimdışı Rıdvan KOCATAŞ

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #21 : 14 Ocak 2013, 17:41:37 »

Size bundan lazım. O dodgeyi alacak para bunuda alır. ;D ;D ;D Fiyatlar hakkında bilgi alırsanız benide bilgilendiriverin..  Boşver Helikopteri. Ben alıcaktım geçenlerde mazot heryerden bulunmuyor. ;D ;D

Rıdvan KOCATAŞ - 0545 464 4805
1980 Antalya - İkamet  ISPARTA

Çevrimdışı M.Emin OLGAÇ

• Müdavim Üyemiz
  • (Keklik Uzmanı)
« Yanıtla #22 : 14 Ocak 2013, 17:59:45 »
siz 4x4 lerle takıldınız kara ben ise buzlu yollara hacı doğan ile daldım zincir takmama rağmen arabayı köyde bırakmak zorunda kaldım. bu iş böyle olmayacak en kısa sürede bir 4x4 lazım araba dediğin arazili olsun çamurdan olsun. avcılık merakınız varsa. selamlar  8)
  • Falcor 958 (Robust) (Poze) (70)
  • Vursan 92 A Europa (65)
  • Vursan 92 A Europa (71)
  • Üzümlü MKE çifte (71)
  • İngiliz Setter (MARKO)
Emin OLGAÇ B Rh (+)  1967 TEİAŞ/MARDİN  

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #23 : 14 Ocak 2013, 18:57:11 »
siz 4x4 lerle takıldınız kara ben ise buzlu yollara hacı doğan ile daldım zincir takmama rağmen arabayı köyde bırakmak zorunda kaldım. bu iş böyle olmayacak en kısa sürede bir 4x4 lazım araba dediğin arazili olsun çamurdan olsun. avcılık merakınız varsa. selamlar  8)

Aman Emin Abi

Hacı Doğan diyip geçme, yagmurda karda beni ava götüremedikten sonra jeep olsa ne olur.Doğanı dişine tak çek, 1 günde motor iner biner bakkalda parcası var, onuda geç marsına bastınmı soba gibi ısıtır.Bu arabalar başa bela alıcaksan helikopter al :)
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #24 : 14 Ocak 2013, 19:04:03 »

Size bundan lazım. O dodgeyi alacak para bunuda alır. ;D ;D ;D Fiyatlar hakkında bilgi alırsanız benide bilgilendiriverin..  Boşver Helikopteri. Ben alıcaktım geçenlerde mazot heryerden bulunmuyor. ;D ;D

Bir gün bir benzin istasyonum olursa birde bundan alırız abi,ama teklifim geçerli Kayseriden sizin oraya çam dağına mazota ortaksan helikopter alalım ;) ;)
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2013, 19:05:08 Gönderen: Ahmet ŞAKİROĞLU »
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com