Gönderen Konu: BU SEZON GÜZEL BILDIRCIN AVLARI YAPTIK.(AV BAHANE ASIL KONU BAŞKA)  (Okunma sayısı 6090 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Alpaslan ARANMAZ

• Ziyaretçi
Sezonun açıldığı günden bu yana arkadaşlarla birlikte güzel bıldırcın avları yaptık.Takip ettiğim kadar bu yıl bir çok ilde bıldırcın çok az ancak biz çok şükür güzel kuş vurduk video çekimlerinde yaptık fırsat olursa onlarında paylaşmayı düşünüyorum  çektiğimiz fotoğrafları Paylaşmaya fırsat bulamamıştım. Daha doğrusu geçen sezon yaşadığım bir olaydan dolayı Avlağı pek ziyaret etmiyorum olayı bilen arkadaşlar vardır. Alkan YOKSUL isimli yöneticinin yöneticilik vasfını kullanarak gecen sene şahsıma karşı asılsız suçlamalar ve hakaretlerde bulunmasıdır tabi karşılığını misli ile verdim olayın sebebi 2011-2012 sezonunda kendisini misafir etmiştim birlikte avlanmıştık geçen sezonda kendisi ile konuştuk yine bir hafta sonu misafirim olacaktı ancak cuma günü Antalya ilinden kardeşlerim ve arkadaşlarım beni aradılar ve hafta sonu beni ziyaret edeceklerini söylediler plansız bir ziyaret olunca ben bu yukarıda adı geçen şahsı cuma günü aradım bu hafta gelme önümüzdeki hafta gel benim misafirlerim geliyor dememe rağmen ısrarla geldi bende kendisi ile ilgilenemedim doğal olarak " Tabiki kardeşlerimi bırakıpda bu arkadaşı avlandıracak değildim " bunun üzerine aradan bir kaç gün geçtikten bir arkadaşım aradı dedi ki Alkan YOKSUL bir yazı yazmış isim vermeden bir hayli hakaretlerde bulunmuş seni kastetmiş dedi baktım arkadaş bize isim vermeden ahlaksızca kendince bir şeyler yazmış bende kendisine isim vererek cevap verdim tabi ben bu arkadaşı bir sezon önce misafir etmiş ve avlandırmıştım o zaman bana teşekkür yazısı yazmamıştı bir sene sonra bu olaydan sonra hakaret yazısı yazdı kendisine bunu yakıştırdı demek ki kötü söz sahibine aittir .Sebep ne olursa olsun burada bir yöneticinin başka birine hakaret etmeye hakkı yoktur zaten ismimi delikanlılık yapıpta acıkça yazmamıştır yazmış olsa mahkemede hesaplaşırdık. Asıl acı ve düşündürücü olan ise bu olayı sitenin üst yönetimine telefonla ilettim. Ancak hiç bir şey yapılmadı şahsımdan bir özür bile dilenmedi bu şahıs sitede hala yöneticilik yapmaya devam etmektedir. Yukarıda adı geçen şahıs ismini telaffuz etmek istemiyorum yazdığı yazının arkasında duramadı ve hemen yazıyı siteden kaldırdı .Bu olaydan sonra ben bu siteden soğudum ve bu yüzden avlağı eskisi kadar ziyaret etmiyorum.Haksız yere hakarete uğradığım için aradan bir yıl geçmesine rağmen hala öfkem geçmedi hak etmediğim yere böyle bir muameleye maruz kaldım ama unutulmasın bu siteye avcılar girerse bir şeyler paylaşılırsa bir anlamı olur yoksa kendini bilmez şahıslar yöneticilik vasfını kendi çıkarlarına kullanıp da insanlara böyle muamele yaparlarsa kendiler çalıp kendiler oynarlar böyle bir çok avcılık forumu var ancak burada saygı değer bir çok abilerim ve arkadaşlarım var o yüzden ara sıra girip bakıyorum belkide bu yazım ve paylaşımım bu siteden son paylaşımım olacaktır site yönetiminde sansür yiyebilirim yukarıda anlattığım olayda site yönetimi tarafından Alkan YOKSUL korunmuştur tarafıma yaptığı hakaretten dolayı kendisine hiç bir yaptırım uygulanmamıştır ben yöneticilikten ayrılmasını yada uzaklaştırılmasını ve site yönetiminin tarafımdan özür dilenmesini beklerdim ancak böyle bir şey olmadı yukarda da söylediğim gibi sebep ne olursa olsun kimsenin kimseye hakaret etmeye hakkı yok yönetici olması bir üyeye hakaret etmesi hakkını ona vermiyor düşünün ne kadar bu siteye küsmüşüm bunları 1 yıl sonra bu konu hakkında yazıyorum bu olay burada bir üyeye ne kadar değer verildiğini ve saygı duyulduğunu çok iyi gösteriyor bu yazıyı okuyan arkadaşlar belkide ikinci defa baktığınızda bu yazıyı burda göremeyeceksiniz çünkü benim geçen yıl Alkan YOKSUL a yazdığım cevap anında silindi sansürlendi eğer dediğim gibi bu yazıyı ikinci defa baktığınızda göremezseniz bilin ki sansürlemiştir ve bir üyenin değeri ve haklarına duyulan saygı ne kadar olduğuna hep beraber göreceğiz benim amacım aslında bir kaç fotoğraf paylaşıp çıkmaktı belirttiğim gibi tarafıma yapılan haksızlık o kadar beni kırmış kı bir anda bu yazıyı yazdım söylediğim gibi geçen yılki muameleye maruz kalmazsam ve benim şahsımda bu sitede üyelerin biraz değeri varsa burada ziyaretlerimi ve paylaşımlarım devam eder aksi muamele görürsem son yazım ve paylaşımım olur her ne olursa olsun ben içimi döktüm ve azda olsa rahatladım . Herkese saygılar ve sevgilerimi sunar bol avlı kazası belasız bir sezon dilerim  .Son olarak kusura bakmayın saat şu an : 04.50 bir hayli geç oldu cümleleri çok iyi toparlayamamış yada istemeden hatalı bir kelime kullanış ve birilerini kırmış olabilirim şimdiden yukarıda adı geçen şahıs dışında herkesten özür diliyorum.

Bunlardan bizden naçizane birkaç fotoğraf.

« Son Düzenleme: 22 Eylül 2013, 04:54:37 Gönderen: Alpaslan ARANMAZ »

Çevrimdışı Uğur ŞENLİK

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Alparslan bey paylaşım için teşekkürler
anladığım kadarıyla bayağı kırılmışsınız
üzerinden onca zaman geçmesine rağmen keşke böyle kalp kırıcı,gereksiz kavga ve polemik yaratacak yazılar yazılmasa
ülke olarak son senelerde çok gergin ve asabi olduk hoş görüden uzaklaştık
ama avcılık paylaşım,dostluk ve muhabbet değilmidir biz büyüklerimizden öyle görmedikmi
Saygılarımla.
  • Akkar 512 çifte
  • Akkar Altay
  • Armsan 620
Uğur ŞENLİK
1969 zonguldak

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Aslında bu konuya cevap vermeye bile değmez...
Bir yıl sonra neden bu konuyu gündeme getirdin onu da anlamadım. Yoksa yaşanan olaylardan dolayı vijdanın rahat değil mi ?

Bir avlakta sen bir tarafta, ben bir tarafta, 2 şer kişi avlanıyoruz. Senin araban ve (sonradan Kütahyalı bir kolacıya ait olduğunu öğrendiğim, kardeşlerinin de olabilir) Mitsibushisi. O kişiyle yan yana avlanıyorsunuz. Selam bile vermeden yanımdan geçip gidiyorsun. Telefonlara cevap vermiyorsun. Aradan 5 dakika geçmeden, senin komutanı olduğun Jandarma ekibi tepemizde bitiyor. Avlandığımız yerin milli park olduğunu söylüyor. Az önce aynı yerde komutanının avlandığını söyleyince, uzman çavuş arkadaş verecek cevap bulamıyor.
Ardından yaşananları belki de ben yanlış anlamışımdır diye bir hafta boyunca bekliyorum. Acaba telefon yada özel mesajla ne yaptınız, avınız nasıl geçti diye sorulur mu diye.

Sevgili avlak üyeleri, Acaba siz olsanız bu durumda ne düşünürsünüz. Eğer ben yanlış anladıysam ve hatalıysam özür dilemesini de bilirim.

Çıkarcıkık, mevki makam kullanma, bir hediye yavru alabilmek için kurulan sahte dostluklar,  bu konulara hiç girmeyelim istersen, sonunda kırıcı oluruz.

Bu siteye yıllarımı verdim, karşılığını da çok harika dostluklarla aldım. Gittiğim her şehirde çalacak bir kapım, içecek bir çayım oldu. Her zaman tarafsız olmaya çalıştım, bir gün bu görevi hakkıyla yapacak bir arkadaşa devredeceğim.
Avcılık konusunda hırslarım yoktur. İyi bir avcı olduğumu da söyleyemem. Ama birine dostum veya arkadaşım diyorsam, iyi bir dost ve arkadaş olmaya çalışırım. Aynısını da beklerim...
Yukarıda özetlediğim olaylarla ilgili, daha önce açtığım ve senin de cevap yazdığın konu ortak dostumuz Ramazan hoca tarafından kaldırılmış, sana da bilgi vermiş. Konuda belki maksadını aşan ifadeler olmuştur ama kesinlikle hakaret kastı yoktu. O konuda ben yaşadığım olayı anlattım ve tekrar anlatıyorum. Konu daha fazla uzamasın diye de silinmesine tamam dedim. Eğer bana yaptığın suçlamalar doğru olsaydı konu durur, yalnızca senin cevapların sansürlenirdi. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki en demokratik avcılık sitesi avlakforum.com dur. Bunu üye sayımız göstermektedir. Aksini iddia eden bunu ispat etmek zorundadır.

Bir önceki yıl sana teşekkür etmedlğimi söylemişsin. Demek ki o konuda da iki satır yazmak gerekecek. Sen beni bıldırcına davet ettin. Sağol bizi karakolda 1-2 saat misafir ettin, Avlanacağımız yeri gösterdin. Birlikte olduğumuz birkaç saatte adeta bütün kuşları kendin vurmak istercesine çabaladın. Ardından ben seni kekliğe davet ettim, tatsız bir av gününde av bulamasak da, iki lokma ekmeğimi seninle paylaştım. Sana evimln kapısını açtım, söz verdiğim yavruyu hediye edip,seni yolcu ettim. Yine de Allah (cc) razı olsun varsa hakkım, benden tarafa helal olsun.
Dediğim gibi bu siteye yıllarımı, saatlerimi, gecelerimi verdim. En ufak bir çıkarım olmadan. Zaten bu işten ne çıkar sağlanabilir ki. Son olarak, Benim yüzümden kimsenin siteden ayrılmasını istemem. Ama sen istiyorsun diye de durduk yere Yöneticiliği bırakacak değilim.
Hakaret vb. Yazıların olmadığı sürece de açmış olduğun bu konu kalacak...
Daha derin ve kırıcı da yazabilirdim ama değmez. Her zaman site içi huzur diyen biri olarak bana da yakışmaz. Bu konudaki tek hatam bu olayı, resim ve videoyla ispatlı hale getirip, bu işte sorumluluğu olanları üstlerine şikayet etmek yerine, sitem etmek amacıyla siteye yazmak oldu. Bunun için de hepinizden özür dilerim...
İsteyene bu konuyu özelden bütün detayıyla yazabilirim. Zaten benim için kapanmış bir konu...

Tlfndan yazdığın için cümle düşüklükleri olabilir, kusura bakmayın..
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2013, 13:30:40 Gönderen: Alkan YOKSUL »
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Selman TİMUR

• *
Abilerim iki günlük dünya kalp kırmadan yaşayalım
1982-Mardin

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Ne güzel söylemişsin beni de seni de bilen biliyor...
Telefonunu düşürdüğüne inandım diyelim. Gerçi inanmadığımdan numaranı bile sildim. Bir hafta ne yaptınız diye özel mesajla yada msn den sorabilirdin. Kaldı ki avlakta ben seni gördüğüme göre, senin beni görmemiş olman mümkün değil.
İyiki de senin gibi birine safkan köpek verememişim. Zaten o yavru safkan olmadığı için başkasına vermedin mi?Benim köpek satan biri olduğumu söylemişsin, kime kaç köpek satmışım. Olanı bir köpeğim var onu da bir sefer eşledim. Ama, Ben senin nasıl yavru sahibi olduğunu biliyorum ama ispatı yok.
Madem görevinde bu kadar dürüstsün, ben de arkadaşlarımı şikayet edecek kadar karaktersizim. O kişiler hakkında ne işlem yaptın, yoksa görevi ihmal suçu mu işledin. Yoksa bana iftira mı atıyorsun...
Sezon açılmadan beni sen davet edip,Türkiye geneli pul aldırıp, proğram yaptırmadın mı? Beni tanıyan herkes av konusunda hırsım olmadığını bilir. Olay bıldırcın vuramamak değil, arkadaşım sandığın birinin seni arkadan vurması...

Son olarak Allah (cc) adını anmışsın. Ne güzel demek ki inançlı birisin. Hesap gününü sabırsızlıkla bekleyeceğim...
Şimdllik senin anlattıklarına karşılık benim anlattıklarım.
Yarın hesap gününde Hakkın huzuruna varınca haklı, haksız belli olacak...
Benden bu kadar vermiş olduğum rahatsızlık için herkesden özür dilerim.
Varsa son cevabını yaz ve hesap gününe kadar bekle, kimsenin hakkına girip, değerli vaktini de çalma...
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2013, 14:40:02 Gönderen: Alkan YOKSUL »
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Kadir GONAYDIN

• Müdavim Üyemiz
Her ikiniz de inançlı kişiler olduğunuza göre hesap gününde inşaallh Rabbimizin ihsanı sonucu bir an önce cennete kavuşmak varken orada böyle bir konu için hesaplaşacağız diye vakit kaybetmeye değermi hiç.!!!! Yapmayın muhteremler helalleşin bitsin.

Bu konuda yaşananların diğer üyeleri etkileyici bir yönü de olmadığına göre müslüman müslüman kardeşinin ayıbını örter düsturunca bu konuyu da kaldırın.
Kadir GONAYDIN-1978 İstanbul - Beylikdüzü

Yedi yaşında ki bir çocuk kalbimizdekileri bilse dağların arkasına kaçarız. Mevla (c.c.) her şeyi biliyor, hiç utanmıyoruz.

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Alpaslan bey, talep etmediği sürece konu kaldırılmayacaktır. Alpaslan Bey rica etsem, ikimizi de hem sanal alemde, hem de gerçek hayatta tanıyan birkaç isim sayarmısınız.
Alpaslan Beyle bir kaç kez birlikte av yaptık yedik içtik. Bunlardan dolayı hakkım varsa helal olsun...
Ama Kütahya'da yaşadığım o berbat günü unutamıyorum. Bu berbat günü yaşamama kim sebebse, iki cihanda hakkım helal değildir.
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2013, 15:14:24 Gönderen: Alkan YOKSUL »
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
Alparslan bey site yönetiminide suçlayan mesajlar yamışsınız :(
Alttaki site yönetimindeki aşağıdaki isimlerden size karşı herhangi en ufak olumsuz ve aleyhinizde bir uygulama yada söz söylenmesi olmuşmudur :(
Ahmet ŞAKİROĞLU
Alkan YOKSUL
Emin VURAL
Erdal ÇİFTÇİ
Ferhat DEMİRCİ
Mahir İNCİ
Mehmet AYHAN
N.Fazıl BÜYÜKKEÇECİ
Özhan KELEŞ
Ramazan KİLLİ
Tarık ÖSTLÜER
Tuncay KANDEMiR
Uğur LEYLEK
Vet.Hekim Derya DİNÇEL
Vet.Hekim Ece ATABEYOĞLU
Vet.Hekim Kaya GİRAY
Volkan KÖYDEMİR
Yalçın AKKURT
Yavuz KORKMAZ
Ş.Burak SEZER

Geçen yıl Alkan beyle konunuza gelince Alkan bey olayı olarak değil herhangi A yada B kişileri gibi uygulama yapılmıştır,

şimdi de aynı uygulama yapılacaktır ancak site yönetimini gereksiz yere suçlamanız konusunda Alkan bey adına olumsuz bir etki olmaması için görmezden geliyoruz... konu kişisel bir konu olduğu için her zamanki gibi şunu diyoruz kalp kırmayalım dostça kalalım kişiler söz haklarını kullandıklarından konu kilitlenmiş olup silinmek üzere kilitlenmiştir.... konuyu açan Alparlaslan bey olduğundan dilerse Alkan beyin son cevap hakkı var....

taraflar dilerse silmeyebiliriz !
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Alpaslan Bey sen avukat olmalıymışsın. Ne yazılsa verecek bir cevabın uyduracak bir yalanın var.
Sorduğun soruların cevabını ikimizde biliyoruz. Benden uzak Allah a yakın ol.
Bundan sonra bu konuya cevap yazmayacağım. Bütün üyelere son bir uyarım, bu kişi sizi bir yere yada etkinliğe davet ederse iyi düşünün.
Benim sebep olduğum bir rahatsızlık varsa bütün üyelerden özür dilerim.
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Ynt: TUNCAY KANDEMİR BEY'E SORUYORUM YAZIMI NEDEN SANSÜRLEDİNİZ ?
« Yanıtla #9 : 22 Eylül 2013, 19:12:07 »
Vallahi helal olsun şaşırdım kaldım. Pes doğrusu...
Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış dedikleri bu olsa gerek...
Siteyi takip eden herkes bilir ki Tuncay Hocanın yaptığı rutin bir uygulamadır. Konu kilitlenir cevap verecek olan Tuncay Hocaya gönderir o da altına ekler.
Ben kendimi savunamayacak kadar acizmiyim ki Tuncay Hoca beni korusun.
Kaldı ki, sen ne kadar tersi gibi göstermeye çalışsan da bu olayda mağdur olan, av gününün içine edilen benim. Eminim bu olayı yaşayan, jandarma devriyesiyle avlaktan uzaklaştırılan tek kişi de ben değilimdir.
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2013, 19:30:15 Gönderen: Alkan YOKSUL »
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Ynt: TUNCAY KANDEMİR BEY'E SORUYORUM YAZIMI NEDEN SANSÜRLEDİNİZ ?
« Yanıtla #10 : 22 Eylül 2013, 20:10:26 »
Şimdiye kadar yazdıklarımı üye Alkan YOKSUL olarak yazdım.

Şimdiden sonra yazacaklarımı Yönetici Alkan YOKSUL olarak yazıyorum. Alpaslan ARANMAZ isimli üyemiz, açmış olduğunuz her iki konuda söyleyeceklerinizi söylediniz, cevaplarınızı aldınız sanırım. Sansürleme sözü de asılsız ve yakışıksız. Yazılarınız incelenecek olursa yazdıklarınızın aynen durduğu, kesinlikle herhangi bir sansürlemenin söz konusu olmadığı görülecektir. İlgilenen üyelerimiz konuyu okurlar ve konu hakkında bir fikir sahibi olurlar. Cevap hakkınız doğduğunda, Yönetici arkadaşlara mesaj göndererek konu altına eklenmesini istersiniz. Aksi takdirde hakkınızda Forum Kuralları uygulanacaktır.

FORUM KURALLARI HERKES İÇİN GEÇERLİDİR.......

Kullanıcı adınız Ad ve Soyadınız dan  oluşmalıdır yoksa üyeliğiniz onaylanmayacaktır. 

Örnek Tuncay KANDEMİR

ve geçerli bir EMAIL ADRESİ yazmalısınız

Sahte Ad Soyad  ile Foruma Mesaj Yazmanız Durumunda Hakkınızda Yasal işlem başlatılabilir.

Üyelik onayınız En geç 1 gün içinde hafta sonları ise pazartesi günü yapılacaktır ,

Hotmail ( MSN ) kullanıcılarına sitemizden onay mailleri gitmemektedir... bu kişiler bir gün içinde giriş yapabilirler

kullanıcı adınız AD SOYAD DIŞINDA  nik v.s olursa onay yapılmayacaktır !!.......

Eski üye iseniz kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için En üstteki İLETİŞİM linki ile mesaj gönderebilirsiniz

Bu forumları kullanabilmek için kullanıcılar birer kullanıcı adı, şifre ve geçerli bir e-posta adresi vermek zorundadır. Kullanıcıların kişisel bilgileri ile ilgili seçimlerinden ne Sistem Yöneticisi ne de Oturum Yöneticileri sorumlu degildir.

Unutmayınız ki bu siteye yazılan her türlü bilgi kamuya açık bilgi haline gelecektir. Bu nedenle kişisel bilgileri paylaşma kararı verirken dikkatli olunmalıdır. Başka bir kullanıcı tarafından iletilenlerin herhangi bir şekilde saldırgan ya da rahatsız edici olduğunu düşünmeniz durumunda site yöneticileri ile bağlantıya geçmeniz gerekmektedir.

Bu sözleşme ile bizi (burada ya da baska bir yerde belirtilmiş olsun ya da olmasın) tarafınızdan gönderilen verilerin herhangi bir nedenle tarafımızdan silinmesi ya da değistirilmesi konusunda, yetkili kılmaktasınız.

Bu site, başka site ya da dosyalara bağlantılar içerebilir. Bunlar üzerinde Avcı Sayfası'ın hiçbir denetimi ve sorumluluğu yoktur. Ayrıca içeriklerinin herhangi bir şekilde rahatsız edici olmaması garanti edilememektedir. Öte yandan, kurallara uygun olmayan içeriklere verilen linkler kaldırılacaktır.

Kullanıcılar kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yaparak ayarlarındakı herhangi bir bilgiyi değiştirebilir.

Şifrenizi unutmanız durumunda, şifre istek bölümünü kullanabilirsiniz.

Sizin kullanıcı adınız ile gönderilen her türlü ileti ve dosyadan siz sorumlusunuz.
Bu forumları kullanırken kaba, kin dolu, saldırgan, başkalarının kişisel haklarını zedeleyen, cinsellik içeren ya da herhangi bir yasayı ihlal eden ileti göndermemeyi kabul etmektesiniz.

Avcı Sayfası Forum Özel Kuralları:

1- Üyelerimizin köpek, tüfek, avcılık, v.b değerlerine yada sahip oldukları nesnelere karşı saygılı olunmalı, aşağılama yada hor görücü mesajlar yerine; açıklayıcı ve aydınlatıcı mesajlar yazılmalıdır aksi mesajlar silinecektir.

2- Forum geneline ve özellikle Yaşça büyük olan üyelerimize karşı hitabımızda daha dikkatli olmalı, genç arkadaslarımızada asla kusurlarında azarlayıcı itici tavırlar sergilenmemelidir Aksi mesajlar gerekirse silinecek yada teşhir edilecektir.

3- Yazı yazan hiç bir üyemiz ile yöneticiler arasında fark olmadığı asla unutulmamalı herkesin yazdıklarının kendi adına ve kendi fikirleri olduğu unutulmamalı . Sadece Forum kuralları ve ilkelerinin geçerli olduğu bilinmelidir.

4- Yasalarla yasaklanmış mesaj yada resimler gönderilmemelidir bu tip mesajları forum yöneticilerine bildirilmelidir. Mesajınızın sorumluluğu tamamen size aittir. Avcı Sayfası, söz konusu mesajın belirtilen şartlara uygun olmadığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, mesajı yazan kişi ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.

5- Yasalarla yasaklanmamış ancak etik olarak uygun bulmadıgımız mesajları öncelikle yöneticilere bildirmek ve silinmesini istemek hakkınızı kullanabilirsiniz.

2- Forumun sadece yöneticileri değil özellikle çok aktif üyeleri ve bütün üyeleride kural ve ilkelere sahip çıkmalı, uygun uslup ile yeni yada forum kullanma bilgisi az olan üyelerimize gerekli uyarıyı ÖZEL MESAJ göndererek rehberlik yapmalıdır.

AYRICA Genel Forum İlkeleri

1. Forum'da siyasi içerikli yazı,siyasi propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.Ayrıca, halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerlerini alenen aşağılayan mesajlar yazılamaz.

2. Forum katılımcıları yeni bir konu başlıgı açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için Forum'un arama özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz.

3. Yöneticiler her yazılan mesaji yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

4. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anla****a geleceği için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız.

5. Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil ve kişiye özel gibi başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada silinebilir)

6. Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır.

7. Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için saçma  kullanıcı adları seçmek, imzalara Siyasi Amaçlı yazılar yazmak, reklam yapmak yasaktır.
Forum içinde profilde yada eklenmiş olarak din,politika,örgüt veya bir partinin simgesi olan resimler kesinlikle kullanılamaz !!!
Eğer bu kural çigneniyorsa, üyenin kullandığı resim silinip, elinden resim koyma hakkı alınacaktır !!!.Ayrıca bu üye'ye Üyelere Yapılan Uyarılar !!! kısmında uyarı yapılacaktır

8. Forum'a 180 gün (6 Ay) süre ile giriş yapmayanların üyeliklerinin silinme durumları tarafımızdan gerekli görüldüğünde yapılır.

9. Forum ve Forum Yöneticilerinede kural dışı mail veya mesaj bırakmak kesinlikle yasaktır.

10. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazılarında silinmesi, veya cevaplandırılması yönetici yetkisindedir.Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz !

11. Forum Yönetimi , aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, kişinin tüm mesajlarını siler ve forum'a girişini yasaklar.Yine buna bağlı olarak aynı kişinin birden fazla e-posta adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda forum ile ilişkisi kesilir.Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar,başkası kullanır ve kural dışı yazı olursa BAN edilirler.

12. Bu forum gönüllü ve amatör katılım anlayışıyla fikir alişverişinde bulunulması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir.

13. Forum'un işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları sürekli bilgilendirmek forum'un veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

14. Forum kurallarına uymayan katılımcıların forum'a yazı yazması engellenecektir. Bu işlem ihtar verilmeden de yapılabilir.

15. Forum'un resmi dili Türkçe'dir,Bu nedenle Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeli mesajlar gönderilmeden bir kere daha okunmalıdır.

16. Herhangi bir ürün yada köpek satan üyenin, ürünle ilgili bilgileri açık bir şekilde yazarak belirtmesi gerekmektedir.Açık artırma şeklindeki hertürlü satış , ilanda belirtilen özellikler veya fiyat hakkında eleştiri amaçlı yorum yapmak yasaktır !!! Ticari amaçla ilan veren üyenin üyeliği dondurulur, gerekiyorsa üyeliği iptal edilir.!!!

17. Kullanıcılar forum içerisinde bir bölüme yazı yazarlarken herhangi bir markayı veya firmayı olduğundan daha üstün gösteremeyecegi gibi aynı şekilde aşağılayamazlar !!!

18. Firmalar veya Yayıncı Kuruluşlar ile ilgili fikirlerinizi nezaket kuralları çerçevesinde yazmalısınız,Hakaret veya kin dolu yazılar tarafımızdan engellenir.

19. Kişisel tartışma şekline dönüşen Konular derhal kapatılır !!! Kapatılan konularla ilgili PM veya Mail atılmamasını rica ederiz.

20. Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) YASAKTIR.Bu şekilde davranan üyelerin üyelikleri silinecektir !

21. Forum üzerindeki Email veya PM (ÖM) sitemini kullanarak ASLA ticari çıkar amaçlı mesaj GÖNDERİLEMEZ !!! Yönetim ticari olarak kullanım veya kural dışı kullanıma yönelik şikayet aldığı veya gerekli gördüğü durumlarda PM'leri (Özel Mesajları) okuma ve gerekiyorsa yayınlama hakkına sahiptir.

22. Forum içerisinde illegal oyun, film, mp3, warez, crack vermek, bu tür içeriklerin bulunduğu sitelere link vermek ve konu olarak açmak kesinlikle yasaktır ! (PM dahil)

23. Herhangi bir alanda kişileri,kurumları,kuruluşları veya devlet'i küçük düşürecek resim,yazı,alıntı vb. şeyler kesinlikle yasaktır.Bu gibi durumlarda uyarı yapmadan üyeyi forumdan silme hakkımız saklıdır.

24. İmza alanlarına her türlü forum linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj abartılı şekilde yazılamaz ! Ayrıca resim olarak boyu 450, yüksekliği 350 pixel ve 100 kb'den büyük 1 adet'ten fazla resim kullanmak ve 10 satırdan fazla (Satır boşlukları dahil) yazı bulundurmak yasaktır. Her üye imzasında DOĞUM YILI ve YAŞADIĞI İLİ yazmalıdır.

25-Forumda, Yönetim,  Moderatör ya da Genel Moderatörlerce yapılan bir uygulamayı, Özel mesaj yada telefonla site yönetimine sormak yerine, direk siteyi veya yöneticileri suçlayıcı mesaj yazan üyelerin üyelikleri ilk etapta 10 gün, tekrarında 30 gün süre ile askıya alınacak, ısrarcı olan üyelerin üyelikleri silinecektir. Bilginize.

Özel Kural :
Bazı konularda yazan kişilerin gerçek kimliklerini kullanmadıkları YADA
2. bir üyelik yaparak kendi konularında kendilerini övdükleri  tespit edilmiş olup bu üyelerin üyelikleri silinmiştir.

Ancak zaman zaman kişinin gerçek kimliği hakkında tereddüte düşmekteyiz bu nedenle FORUM YÖNETİMİ olarak;
Forum kullanıcıları adına ve Temiz bir forum için;

YÖNETİM ilgili kişilere açıklama yaparak aşağıdaki bilgilerini isteyip kimliklerini sorgulamak isteyebilir. kişisel bilgilerini vermek istemeyen üyelerin üyelikleri silinecektir bilginize.

T.C. Kimlik No Doğrulama Bilgileri

T.C. Kimlik No:     
Ad : 
Soyad : 
Doğum Yılı :

Not: Bilgileri Yönetim Adına Teknik Genel Moderatörler Genel Moderatörler haricinde kimse isteyemez.

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.
5651 Sayılı kanun’un 8. maddesine ve T.C.K’nın 125. maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir.
sitemizde yer alan tüm videolar VE fotoğraflar kaynak kodları ile video ve image paylaşım sitelerinden alınmaktadır.

« Son Düzenleme: 22 Eylül 2013, 20:27:07 Gönderen: Alkan YOKSUL »
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
İki konu tarafımdan birleştirilmiştir...
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
Alparslan bey Alkan bey sabır göstermiş konu kendisi ile ilgili olduğu için,
size karşı kimsenin bir tavrı yok, olmamış da varsa gösterin,
Alkan bey le olan sorununuzu da dile getirdiniz yazdıklarınıza dokunan da olmadı !!!
bizden daha ne istiyorsunuz anlamadım :( ayrıca Yönetici bir arkadaşımız hakkında yazdığınız için size fazladan bile tolerans gösteriyoruz sanırım hatamız burada :(
konu ile ilgili olarak Forum da herkese yapılan uygulama size de ugulanıyor uygulanacak bizim bir sorunumuz yok...
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Alkan YOKSUL konuyu kitleyip kendin çalıp kendin oynuyorsun bak yine yöneticilik arkasına saklanıyorsun çünkü üye alkan yoksul olarak söyleyeceğin şeyler yalan dolan. Umurumda bile değil birde beni tehdit ediyorsun neymiş yönetici olarak yazıyormuşsun elinden geleni arakan koma yönetici olabilirsin '' Herşey olabilirsin ama adam olamak önemli '' yönetici olarak beni bu siteden atmazsan adam degilsin. İlk konuda sorduğum 3 soruya hala cevap vermedin şu arkadaşlarını ihbar etmen konusunu en azından anlatsaydın insanlar seni iyice tanısaydı.

Alpaslan ARANMAZ isimli üyenin yukarıdaki mesajı Hakaret-Tehdit bölümüne taşınış olup üyeliği, bu son mesajı nedeniyle askıya alınmıştır. Durumu Site Yönetimi tarafından değerlendirilecektir.

3 Sorusunun cevabı
1- İnsanlara bir ay önceden söz verilip de son gün akşam telefon açılıp da gelmeyin denmez. İnsanlar dinlemeyip geldi diye onlara eziyet edilmez, ettirilmez.

2-İnanın sabah beri 1 yıl önce açtığım konuyu arıyorum, bulamadım. Hakaret, hakaret denilecek ne yazmışım ben de merak ettim. Bulabilsem ve hakaret ettiysem yada maksadını aşan sözler söylemişsem, özür dilemeyi de düşünüyordum...

3-İnsanlar yapmadıkları bir şeyi yapmadıklarını nasıl ispat ederler o bilgi bende mevcut değil.O zaman, benim arkadaşlarımı ihbar ettiğimi ispat etmek Alpaslan ARANMAZ'a düşüyor. Ne zaman ihbar etmişim, ne işlem yapılmış gibi...
Bu olaydan adı geçen ve benim ihbar ettiğim söylenen arkadaşlar da haberdar, onlara da söyledim, İnsanlar yapmadıkları bir şeyi yapmadıklarını nasıl ispat ederler ben bilemiyorum. Bilen varsa söylesin...
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2013, 21:34:47 Gönderen: Alkan YOKSUL »
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK