Gönderen Konu: HUĞLU NİTRO BEAST KULLANAN VARMII !!!  (Okunma sayısı 40774 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ersen ÖLMEZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: HUĞLU NİTRO BEAST KULLANAN VARMII !!!
« Yanıtla #50 : 09 Mayıs 2014, 10:22:00 »
Kartal Bey, bu forum amacından sapmış, işi paraya dökmüş, oysa bir forum tamamen tarafsız olmalı. Hayretler içinde okuyorum, neler yazılıyor neler. Saçma sapan tüfekleri, kendilerini authority (otorite) olarak ilan eden firmaları," kaldı ki bir şeyi veya birisini otorite ilan etmek halkın ya da kullanıcının takdirindedir, aklı başında olan hiçbir firma kendini otorite ilan etmez", beretta çakması tüfek yapanları, 200-300 Tl ye üzümlüde tütek toplatıp vatandaşa 1000 liraya kakalayanları yücelten ve aslı astarı olmayan yorumlara çanak tutuluyor bu forumda. Huğlu Koop hakkında iyi şeyler söyleyen, memnuniyetini aktarmaya çalışanlara da hemen "kimliğinizi doğrular mısınız, sizin Huğlu Koop çalışanı olduğunuzu düşünüyoruz" yaftası vuruluyor. İçler acısı...

Eminim benim bu yazdıklarımı da ya silerler ya da benden de kimlik doğrulaması isterler

Sn. yönetici . HUĞLU AV TÜF. KOOP çalışanı değilim. VOLKAN beye bilgilerimi gönderdim. burada kullanmış olduğum tüfek hakkında bilgi paylaşımında bulunuyorum. burada başka markaları savunan kişiler olduğunu gördüm bende HUĞLU sever olarak burada sevdiğim bir markanın nedense hep kötülendiğini görüyorum. hiç bir yazımda paylaşımımda HUĞLU harici bir marka model kötüleme asla belirtmedim. amacım bilgi paylaşımı. sadece tüfekler ve çalışma sistemleri hakkında bilgi sahibiyim.
1983 ANKARA

Çevrimdışı Mehmet AKKUŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #51 : 09 Mayıs 2014, 10:27:25 »
Kartal Bey, bu forum amacından sapmış, işi paraya dökmüş, oysa bir forum tamamen tarafsız olmalı. Hayretler içinde okuyorum, neler yazılıyor neler. Saçma sapan tüfekleri, kendilerini authority (otorite) olarak ilan eden firmaları," kaldı ki bir şeyi veya birisini otorite ilan etmek halkın ya da kullanıcının takdirindedir, aklı başında olan hiçbir firma kendini otorite ilan etmez", beretta çakması tüfek yapanları, 200-300 Tl ye üzümlüde tütek toplatıp vatandaşa 1000 liraya kakalayanları yücelten ve aslı astarı olmayan yorumlara çanak tutuluyor bu forumda. Huğlu Koop hakkında iyi şeyler söyleyen, memnuniyetini aktarmaya çalışanlara da hemen "kimliğinizi doğrular mısınız, sizin Huğlu Koop çalışanı olduğunuzu düşünüyoruz" yaftası vuruluyor. İçler acısı...

Aynen sizinle beraberim sitemiz ve paylaşımlarımız nereye koşuyor belli değil
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2014, 10:28:34 Gönderen: Mehmet AKKUŞ »
  • Webley Scott (AKUS) SxS 20/66
  • Akus SxS 12/66
  • Özkanlar FX017 12/66
Mehmet AKKUŞ
1973 Kemaliye-ERZİNCAN

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #52 : 09 Mayıs 2014, 10:40:35 »
Ersen bey ve Mehmet bey. size katılıyorum. burada nedense bütün firmalar çok kaliteli tüfek ürün yapıyorlar 1 tek Huğlu koop kötü kalitesiz bozuk tüfek üretiyor damgası vuruluyor. forumdaki konuları inceledim sizinde arz etmiş olduğunuz gibi kullanıcısına teknik servis hizmeti veremeyecek kadar ucuz firmalar varki ama nedense bunlar burada çok üst düzeyde el üstünde tutuluyor. fiyatlarını düşük tutup malzeme kalitesini kısmış sadece görsel olarak önem verilmiş o kadar markanın tüfeklerini görüyoruz ava hevesli olan kullanıcılara ne yazıkki bu ürünler kaliteliymiş gibi reklamları yapılıp iteleniyor. nedense bu duyarlı avcı arkadaşlarımızın hiç sesi cıkmıyor. kimse 100 yılını doldurmuş bir firmanın başarısını 6000 tüfeğin icerisinden cıkan bir kaç sorunlu tüfek için karalayamaz . biz HUĞLU AV TÜF. KOOP ' sevenler olarak buna müsade edemeyiz . kimsede kusurabakmasın. internette Huğlu koop ' tüfeklerinden memnun olan o kadar kişininde hakkını yemesin. dünkü firmaların renkli tüfekleri ile bu işler yürümüyor ne yazıkki . saygılarımla.

Çevrimdışı Selçuk KAYGISIZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #53 : 09 Mayıs 2014, 10:56:02 »
kimse 100 yılını doldurmuş bir firmanın başarısını 6000 tüfeğin icerisinden cıkan bir kaç sorunlu tüfek için karalayamaz . biz HUĞLU AV TÜF. KOOP ' sevenler olarak buna müsade edemeyiz

öncelikle şunu belirteyim huğlu çifte sahibiyim ve bu tüfeğimden çok memnunum,yanlız huğlu kooperatifin çıkarmış olduğu eagle beş para etmez aldım kullandım ve hemen sattım,ki site içerisinde araştırma yapılırsa huğlu eagleden kullanıcılarının memnun kalmadığını ve elden çıkarmaya çalıştığını ya da ha bire fişek araştırması yaptığını görürsünüz,bu tür üretimler köklü bir firmaya ait olursa mutlaka eleştireni bol olur,tüfeğe bin lira veriyorsun,4-5 ay sonra 600 tlye satıyorsun,sonra kimse bizden fabrikayı alkışlamamızı beklemesin,
  • Kral Arms Signatüre I

1984 KIRŞEHİR

Emrah CANDAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #54 : 09 Mayıs 2014, 10:58:47 »
Kaç gündür okuyorum da forumda Huğlunun nitrosu olay oldu gitti :)  evet huğlu otomatikte pek başarılı sayılmaz, bu açığı kapamak için yeni bir sistemle yeni bir tüfek piyasaya sürdü. Zaten çok uzun zamandır istanbul tüfekleriyle konya tüfekleri sürekli yarıştırılır. reklamlar, şişirmeler propagandalar havada uçuşur. kopya yapmayan bir tane yerli tüfek firması varmı ki ? diğer firmaların da huğlunun da ister şekil isterse teknik kopyalama yaptıkları modeller var. gazlı tüfekte icra yayını dipçiğe takmayı kim akıl etmiş ? beretta a300 de görülmüş alınmış huğlu 901g modelinde uygulanmış. yine diğer firmaların tüfekleri avrupa tüfeklerden kopyalama hatta kendi içlerinde bile kopyalıyorlar. ben  şunu gördüm, nitro beast, yeni bir sistem, gazlıdan biraz daha etkili, kinetiğe göre de fişek seçmeden çalışıyor. ele yatkın hafif dengeli vs iyi tarafları var. ama kullanıcıların en büyük sıkıntısı namlu sola çekme şikayeti. bu hatanın kaynağı da sanırım tüfek tasarlanırken gözden kaçan ufak bir noktanın seri üretime yansıması.. hepsinde yok bu hata bazılarında var. sorun şu ya da bu, firma ilgilenir bakar yapar ama avcı yine de 1700 tl lik tüfeğinde sorun çıkmasın ister ki bu en doğal hakkı.
ata venzayı ele alalım.. tamamen pazar payı amaçlı üretilmiş bir model. akıllı piston basınç sistemi ? hatsanda da var aynı sistem. yeni bir şey mi ? hayır...  tüfek şahlanmasın diye namlu hareketi, zaten huğlu nitroda var.. yeni mi ? hayır. genel hatlarıyla şekline baksan ilginçtir yine nitroya benziyor... zaten ata venzanın piyasaya yegane çıkma sebebi huğlu nitroyu piyasadan silmek. amaç rekabet. bütün bunların özeti.. her firmanın tüfeğinin iyisi kötüsü var. nitroyu alıp her kuruşu helal olsun diyeni de gördüm, nerden bulaştım diyeni de.. ata neoyu alıp öve öve bitiremeyen de var, haftasına varmadan bayiye geri iade eden de var hem de kaç tane... armsan a612 lerden hiç şikayet yok Allah için iyi tüfek yapmışlar. ama phenoma alıp memnun olan da var, bela okuyan da var.huğlunun poze-çifteleri efsane iken 2008 den sonra neden memnun olmayanların sayısı arttı ? usta mı değişti malzeme mi değişti ? hepsi kötü mü değil tabi ki ama değişen birşeyler var orası kesin... neden bizim firmalarımız standartı yakalayamıyor. biri iyi iken biri kötü oluyor? ne oluyorsa oluyor ama olan sonunda müşteriye oluyor. çünkü türkiyedeki müşteri, deneme tahtası...

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #55 : 09 Mayıs 2014, 11:26:55 »
Emrah bey . siz  ARMSAN kullanıcısı olarak sanırım yalnış bölümdesiniz burası HUĞLU AV TÜFEKLERİ bölümü .  HUĞLU av tüfeği kullanıcılarının bölümü burası. ben 103 DE tüfeğimi alalı 2 sene olucak hiç bir şikayetim yok. şunu unutmayın gün geçtikce kalite artar düşmez neden derseniz teknoloji ilerliyor bugün 1930 1940 da yapılan tüfek ile 2014 de yapılan tüfek arasında fark vardır. şuanki teknoloji o dönemde yoktu. şuanda hemen hemen hata oranı çok düşürüldü . artık bir tüfeğin bütün test aşamaları yapılmadan banta sürülmüyor. yerli ve ital tüfeklerde servise gitmeyen bana 1 marka söylermisiniz desem kaç kişi cevap verebilecek bilmiyorum. bugün dünyanın en iyi ital tüfek markalarının ürünleri bile servise gidiyor. bir huğlu kullanıcısı olarak 1 tüfek için burada huğlu markasının kötülenmesini hoş bulmuyorum.

piyasadaki diğer tüfekler de av yaptırıyor, namlu hareketli diye o para verilmez o tüfeğe.. daha iyileri de vardır mutlaka bırakın şu nitroyu
« Son Düzenleme: 06 Mart 2014, 22:10:45 Gönderen: Emrah CANDAN »

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #56 : 09 Mayıs 2014, 11:31:06 »
Ersen, Mehmet ve Kartal Beyler sizleri iddianızı ispata davet ediyorum. Ne parasından bahsediyorsunuz, kimin cebine ne parası girmiş. Lütfen Forum Kurallarını iyice okuyun.
Bu site gönüllü katılımcılardan oluşan bir platform. Bizler hepimiz avcıyız ve bu işi amatörce, zamanımızdan fedakarlık ederek yapmaya çalışıyoruz.
Burada herkes fikrini söylemekte özgürdür. Ancak, iş iftira ve karalamaya geldi mi değişir. Sizlerden İddianızı ispat etmenizi yada bütün Forum Yönetimi ve üyelerinden özür dilemenizi bekliyoruz.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2014, 11:54:53 Gönderen: Alkan YOKSUL »
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #57 : 09 Mayıs 2014, 11:42:38 »
FORUM KURALLARI HERKES İÇİN GEÇERLİDİR.......

Kullanıcı adınız Ad ve Soyadınız dan  oluşmalıdır yoksa üyeliğiniz onaylanmayacaktır. 

Örnek Tuncay KANDEMİR

ve geçerli bir EMAIL ADRESİ yazmalısınız

Sahte Ad Soyad  ile Foruma Mesaj Yazmanız Durumunda Hakkınızda Yasal işlem başlatılabilir.

Üyelik onayınız En geç 1 gün içinde hafta sonları ise pazartesi günü yapılacaktır ,

Hotmail ( MSN ) kullanıcılarına sitemizden onay mailleri gitmemektedir... bu kişiler bir gün içinde giriş yapabilirler

kullanıcı adınız AD SOYAD DIŞINDA  nik v.s olursa onay yapılmayacaktır !!.......

Eski üye iseniz kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için En üstteki İLETİŞİM linki ile mesaj gönderebilirsiniz

Bu forumları kullanabilmek için kullanıcılar birer kullanıcı adı, şifre ve geçerli bir e-posta adresi vermek zorundadır. Kullanıcıların kişisel bilgileri ile ilgili seçimlerinden ne Sistem Yöneticisi ne de Oturum Yöneticileri sorumlu degildir.

Unutmayınız ki bu siteye yazılan her türlü bilgi kamuya açık bilgi haline gelecektir. Bu nedenle kişisel bilgileri paylaşma kararı verirken dikkatli olunmalıdır. Başka bir kullanıcı tarafından iletilenlerin herhangi bir şekilde saldırgan ya da rahatsız edici olduğunu düşünmeniz durumunda site yöneticileri ile bağlantıya geçmeniz gerekmektedir.

Bu sözleşme ile bizi (burada ya da baska bir yerde belirtilmiş olsun ya da olmasın) tarafınızdan gönderilen verilerin herhangi bir nedenle tarafımızdan silinmesi ya da değistirilmesi konusunda, yetkili kılmaktasınız.

Bu site, başka site ya da dosyalara bağlantılar içerebilir. Bunlar üzerinde Avcı Sayfası'ın hiçbir denetimi ve sorumluluğu yoktur. Ayrıca içeriklerinin herhangi bir şekilde rahatsız edici olmaması garanti edilememektedir. Öte yandan, kurallara uygun olmayan içeriklere verilen linkler kaldırılacaktır.

Kullanıcılar kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yaparak ayarlarındakı herhangi bir bilgiyi değiştirebilir.

Şifrenizi unutmanız durumunda, şifre istek bölümünü kullanabilirsiniz.

Sizin kullanıcı adınız ile gönderilen her türlü ileti ve dosyadan siz sorumlusunuz.
Bu forumları kullanırken kaba, kin dolu, saldırgan, başkalarının kişisel haklarını zedeleyen, cinsellik içeren ya da herhangi bir yasayı ihlal eden ileti göndermemeyi kabul etmektesiniz.

Avcı Sayfası Forum Özel Kuralları:

1- Üyelerimizin köpek, tüfek, avcılık, v.b değerlerine yada sahip oldukları nesnelere karşı saygılı olunmalı, aşağılama yada hor görücü mesajlar yerine; açıklayıcı ve aydınlatıcı mesajlar yazılmalıdır aksi mesajlar silinecektir.

2- Forum geneline ve özellikle Yaşça büyük olan üyelerimize karşı hitabımızda daha dikkatli olmalı, genç arkadaslarımızada asla kusurlarında azarlayıcı itici tavırlar sergilenmemelidir Aksi mesajlar gerekirse silinecek yada teşhir edilecektir.

3- Yazı yazan hiç bir üyemiz ile yöneticiler arasında fark olmadığı asla unutulmamalı herkesin yazdıklarının kendi adına ve kendi fikirleri olduğu unutulmamalı . Sadece Forum kuralları ve ilkelerinin geçerli olduğu bilinmelidir.

4- Yasalarla yasaklanmış mesaj yada resimler gönderilmemelidir bu tip mesajları forum yöneticilerine bildirilmelidir. Mesajınızın sorumluluğu tamamen size aittir. Avcı Sayfası, söz konusu mesajın belirtilen şartlara uygun olmadığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, mesajı yazan kişi ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.

5- Yasalarla yasaklanmamış ancak etik olarak uygun bulmadıgımız mesajları öncelikle yöneticilere bildirmek ve silinmesini istemek hakkınızı kullanabilirsiniz.

2- Forumun sadece yöneticileri değil özellikle çok aktif üyeleri ve bütün üyeleride kural ve ilkelere sahip çıkmalı, uygun uslup ile yeni yada forum kullanma bilgisi az olan üyelerimize gerekli uyarıyı ÖZEL MESAJ göndererek rehberlik yapmalıdır.

AYRICA Genel Forum İlkeleri

1. Forum'da siyasi içerikli yazı,siyasi propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.Ayrıca, halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerlerini alenen aşağılayan mesajlar yazılamaz.

2. Forum katılımcıları yeni bir konu başlıgı açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için Forum'un arama özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz.

3. Yöneticiler her yazılan mesaji yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

4. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anla****a geleceği için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız.

5. Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil ve kişiye özel gibi başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada silinebilir)

6. Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır.

7. Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için saçma  kullanıcı adları seçmek, imzalara Siyasi Amaçlı yazılar yazmak, reklam yapmak yasaktır.
Forum içinde profilde yada eklenmiş olarak din,politika,örgüt veya bir partinin simgesi olan resimler kesinlikle kullanılamaz !!!
Eğer bu kural çigneniyorsa, üyenin kullandığı resim silinip, elinden resim koyma hakkı alınacaktır !!!.Ayrıca bu üye'ye Üyelere Yapılan Uyarılar !!! kısmında uyarı yapılacaktır

8. Forum'a 180 gün (6 Ay) süre ile giriş yapmayanların üyeliklerinin silinme durumları tarafımızdan gerekli görüldüğünde yapılır.

9. Forum ve Forum Yöneticilerinede kural dışı mail veya mesaj bırakmak kesinlikle yasaktır.

10. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazılarında silinmesi, veya cevaplandırılması yönetici yetkisindedir.Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz !

11. Forum Yönetimi , aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, kişinin tüm mesajlarını siler ve forum'a girişini yasaklar.Yine buna bağlı olarak aynı kişinin birden fazla e-posta adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda forum ile ilişkisi kesilir.Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar,başkası kullanır ve kural dışı yazı olursa BAN edilirler.

12. Bu forum gönüllü ve amatör katılım anlayışıyla fikir alişverişinde bulunulması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir.

13. Forum'un işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları sürekli bilgilendirmek forum'un veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

14. Forum kurallarına uymayan katılımcıların forum'a yazı yazması engellenecektir. Bu işlem ihtar verilmeden de yapılabilir.

15. Forum'un resmi dili Türkçe'dir,Bu nedenle Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeli mesajlar gönderilmeden bir kere daha okunmalıdır.

16. Herhangi bir ürün yada köpek satan üyenin, ürünle ilgili bilgileri açık bir şekilde yazarak belirtmesi gerekmektedir.Açık artırma şeklindeki hertürlü satış , ilanda belirtilen özellikler veya fiyat hakkında eleştiri amaçlı yorum yapmak yasaktır !!! Ticari amaçla ilan veren üyenin üyeliği dondurulur, gerekiyorsa üyeliği iptal edilir.!!!

17. Kullanıcılar forum içerisinde bir bölüme yazı yazarlarken herhangi bir markayı veya firmayı olduğundan daha üstün gösteremeyecegi gibi aynı şekilde aşağılayamazlar !!!

18. Firmalar veya Yayıncı Kuruluşlar ile ilgili fikirlerinizi nezaket kuralları çerçevesinde yazmalısınız,Hakaret veya kin dolu yazılar tarafımızdan engellenir.

19. Kişisel tartışma şekline dönüşen Konular derhal kapatılır !!! Kapatılan konularla ilgili PM veya Mail atılmamasını rica ederiz.

20. Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) YASAKTIR.Bu şekilde davranan üyelerin üyelikleri silinecektir !

21. Forum üzerindeki Email veya PM (ÖM) sitemini kullanarak ASLA ticari çıkar amaçlı mesaj GÖNDERİLEMEZ !!! Yönetim ticari olarak kullanım veya kural dışı kullanıma yönelik şikayet aldığı veya gerekli gördüğü durumlarda PM'leri (Özel Mesajları) okuma ve gerekiyorsa yayınlama hakkına sahiptir.

22. Forum içerisinde illegal oyun, film, mp3, warez, crack vermek, bu tür içeriklerin bulunduğu sitelere link vermek ve konu olarak açmak kesinlikle yasaktır ! (PM dahil)

23. Herhangi bir alanda kişileri,kurumları,kuruluşları veya devlet'i küçük düşürecek resim,yazı,alıntı vb. şeyler kesinlikle yasaktır.Bu gibi durumlarda uyarı yapmadan üyeyi forumdan silme hakkımız saklıdır.

24. İmza alanlarına her türlü forum linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj abartılı şekilde yazılamaz ! Ayrıca resim olarak boyu 450, yüksekliği 350 pixel ve 100 kb'den büyük 1 adet'ten fazla resim kullanmak ve 10 satırdan fazla (Satır boşlukları dahil) yazı bulundurmak yasaktır. Her üye imzasında DOĞUM YILI ve YAŞADIĞI İLİ yazmalıdır.

25-Forumda, Yönetim,  Moderatör ya da Genel Moderatörlerce yapılan bir uygulamayı, Özel mesaj yada telefonla site yönetimine sormak yerine, direk siteyi veya yöneticileri suçlayıcı mesaj yazan üyelerin üyelikleri ilk etapta 10 gün, tekrarında 30 gün süre ile askıya alınacak, ısrarcı olan üyelerin üyelikleri silinecektir. Bilginize.

Özel Kural :
Bazı konularda yazan kişilerin gerçek kimliklerini kullanmadıkları YADA
2. bir üyelik yaparak kendi konularında kendilerini övdükleri  tespit edilmiş olup bu üyelerin üyelikleri silinmiştir.

Ancak zaman zaman kişinin gerçek kimliği hakkında tereddüte düşmekteyiz bu nedenle FORUM YÖNETİMİ olarak;
Forum kullanıcıları adına ve Temiz bir forum için;

YÖNETİM ilgili kişilere açıklama yaparak aşağıdaki bilgilerini isteyip kimliklerini sorgulamak isteyebilir. kişisel bilgilerini vermek istemeyen üyelerin üyelikleri silinecektir bilginize.

T.C. Kimlik No Doğrulama Bilgileri

T.C. Kimlik No:     
Ad : 
Soyad : 
Doğum Yılı :

Not: Bilgileri Yönetim Adına Teknik Genel Moderatörler Genel Moderatörler haricinde kimse isteyemez.

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.
5651 Sayılı kanun’un 8. maddesine ve T.C.K’nın 125. maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir.
sitemizde yer alan tüm videolar VE fotoğraflar kaynak kodları ile video ve image paylaşım sitelerinden alınmaktadır.
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #58 : 09 Mayıs 2014, 11:46:53 »
Alkan bey. para derken hangi paradan söz ediyorsunuz ? burada sadece Huğlu nitro beast tüfeği hakkında bilgi paylaşılıyor .

Emrah CANDAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #59 : 09 Mayıs 2014, 11:46:58 »
Emrah bey . siz  ARMSAN kullanıcısı olarak sanırım yalnış bölümdesiniz burası HUĞLU AV TÜFEKLERİ bölümü .  HUĞLU av tüfeği kullanıcılarının bölümü burası. ben 103 DE tüfeğimi alalı 2 sene olucak hiç bir şikayetim yok. şunu unutmayın gün geçtikce kalite artar düşmez neden derseniz teknoloji ilerliyor bugün 1930 1940 da yapılan tüfek ile 2014 de yapılan tüfek arasında fark vardır. şuanki teknoloji o dönemde yoktu. şuanda hemen hemen hata oranı çok düşürüldü . artık bir tüfeğin bütün test aşamaları yapılmadan banta sürülmüyor. yerli ve ital tüfeklerde servise gitmeyen bana 1 marka söylermisiniz desem kaç kişi cevap verebilecek bilmiyorum. bugün dünyanın en iyi ital tüfek markalarının ürünleri bile servise gidiyor. bir huğlu kullanıcısı olarak 1 tüfek için burada huğlu markasının kötülenmesini hoş bulmuyorum.

piyasadaki diğer tüfekler de av yaptırıyor, namlu hareketli diye o para verilmez o tüfeğe.. daha iyileri de vardır mutlaka bırakın şu nitroyu
« Son Düzenleme: 06 Mart 2014, 22:10:45 Gönderen: Emrah CANDAN »
huğlu bölümü olduğunu gayet iyi biliyorum, yorum yaparken insanları cahil yerine koymaya gerek yok. yazıyı dikkatli okursan armsan ya da başka bir marka kullanıcısı olduğumu da yazmadım. benim yazdıklarım ordan bakınca nasıl okunuyor acaba ? ben genel konuştum. türkiyede firmaların daha ilerlemesi gereken yollar var. evet avrupa tüfeklerde sorun çıkmıyor mu çıkıyor elbette. ama benim avcım niye binlerce lira para ödesin tüfeğe.. yerli firmalarımız işini adam gibi yapsa ya ? bugün türkiyede 6000 tl ye satılan benellinin etiket fiyatı 1500 $ yani 3000 tl civarı. benelli alırken benim avcım tüfeğin parası kadar ekstra vergi ödüyor. türkiye tüfekleri benelli ayarında olsa ithal tüfeğe bakarlar mı sanıyorsun? millet çok mu meraklı avrupa tüfeğe? ben nitroyu kötülemedim. herkesin bildiği duyduğu gördüğü sorunlardan bahsettim. ya bak senin tüfeğin çok güzel çıkmış iyi mübarek olsun. arkadaşım aldı tüfeği, onda sola çekme sorunu falan yok. tüfek güzel ama bir koli fişek atınca tetik tertibatı arıza yaparmı bir tüfeğin ? dili tutan parça resmen aşınmış bitmiş. düşünsene 1700 tl ye tüfek aldım abi ee peki 200 fişek attım arıza yaptı.. bu hoş bir durum mu ? sen diyosun ki fabrika yapar ilgilenir, tamam yapar da arıza çıktıktan sonra fabrika yapması mı daha iyi arıza çıkmaması mı daha iyi ? bak, tüfek fabrikaya gitti, tetik tertibatını komple değişmişler. eski tetik tertibatıyla arasında çook fark var her yerinden kalite çelik olduğu belli. tüfek geldikten sonra 500-600 fişek sıktı bu arkadaş daha tık yok şimdi. madem elinde bu iyi malzeme var, niye ilk üretimde bunu koymuyorsun ? illa arıza çıkacak sonra yaparken daha iyisini takacaksın ? senin açından bakarsak, firma tüfeğinin arkasında,yaptı sorunu giderdi. ama başkası o açıdan bakmıyor işte anlatabildim mi Kartal Bey kardeşim ? ben istiyorum ki tüm firmalarımız kaliteyi standart haline getirsin. aynı ayarda kaliteli tüfek üretsin. piyasaya yeni model sürdüğünde bunu avcı üzerinde denemesin. sen diyosun ya huğlu köklü firma, evet bütün bu markaların daha adı sanı ortada yokken huğlu vardı bu doğru. ama işte ortaya çıkan bazı durumlar, bu ismi yavaş yavaş gölgelemeye başladı. biz istemiyormuyuz iyi şeyler anlatalım konuşalım. memnun olalım. orada fabrikada 100 lerce kişi ekmek yiyor, onların da emeği büyük, ama böyle oldukça yazık oluyor. bazı şeylerin çook daha iyi seviyeye gelmesi lazım. bu yazdıklarımı da sana karşı muhalefet olsun diye yazmadım. kendi fikirlerimi paylaşıyorum. beni taraf olarak görme...
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2014, 11:58:49 Gönderen: Emrah CANDAN »

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #60 : 09 Mayıs 2014, 11:59:57 »
Alkan bey. para derken hangi paradan söz ediyorsunuz ? burada sadece Huğlu nitro beast tüfeği hakkında bilgi paylaşılıyor .
Ben de onu soruyorum hangi paradan bahsediyorsunuz..

Eminim benim bu yazdıklarımı da ya silerler ya da benden de kimlik doğrulaması isterler

Aynen sizinle beraberim sitemiz ve paylaşımlarımız nereye koşuyor belli değil

Ersen bey ve Mehmet bey. size katılıyorum. burada nedense bütün firmalar çok kaliteli tüfek ürün yapıyorlar 1 tek Huğlu koop kötü kalitesiz bozuk tüfek üretiyor damgası vuruluyor. forumdaki konuları inceledim sizinde arz etmiş olduğunuz gibi kullanıcısına teknik servis hizmeti veremeyecek kadar ucuz firmalar varki ama nedense bunlar burada çok üst düzeyde el üstünde tutuluyor. fiyatlarını düşük tutup malzeme kalitesini kısmış sadece görsel olarak önem verilmiş o kadar markanın tüfeklerini görüyoruz ava hevesli olan kullanıcılara ne yazıkki bu ürünler kaliteliymiş gibi reklamları yapılıp iteleniyor. nedense bu duyarlı avcı arkadaşlarımızın hiç sesi cıkmıyor. kimse 100 yılını doldurmuş bir firmanın başarısını 6000 tüfeğin icerisinden cıkan bir kaç sorunlu tüfek için karalayamaz . biz HUĞLU AV TÜF. KOOP ' sevenler olarak buna müsade edemeyiz . kimsede kusurabakmasın. internette Huğlu koop ' tüfeklerinden memnun olan o kadar kişininde hakkını yemesin. dünkü firmaların renkli tüfekleri ile bu işler yürümüyor ne yazıkki . saygılarımla.
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #61 : 09 Mayıs 2014, 12:04:04 »
Emrah bey. benim anlatamadığım konu şu . siz 6000 tüfeğin içinden secip sorunlu olanları göz önünde bulundurarak huğlu daha sağlam tüfek üretsin bırakın nitro tüfeğini v.s laflar söylüyorsunuz. bunu burada defalarca dile getireceginize arkadaşınızın memnuniyetini dile getirin. ve kadir beyede merak etmeyin sorununuz cözülür demeniz gerekirken burası huğlu tartışmasına döndü. ben burada kullanmış olduğum tüfek ve marka adına yorum yapıyorum. sizinde evinizde HUĞLU av tüfeği var ise kullanıyorsanız müşteri hizmetleri ile diyalogunuz oldu ise burada bizim ile paylaşmasınızı dilerdim.

SN . yönetici . dün bana huğlu çalışanı muamelesi yaptınız . kimlik bilgilerimi istediniz gönderdim. şimdi buradan özürdilememi istiyorsunuz kullanıcılardan . aslında siz bana bir özür borclusunuz . bana karşı böyle bir söz kullandığınızdan dolayı. ben söylediğiniz bilgileri yerine getirdim. şimdi siz bu isteğimi lütfen yerine getirin. PARA KONUSUNUDA ANLAMADIM K. BAKMAYIN.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2014, 12:05:20 Gönderen: Kartal KAFADAR »

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #62 : 09 Mayıs 2014, 12:11:05 »
SN . yönetici . dün bana huğlu çalışanı muamelesi yaptınız . kimlik bilgilerimi istediniz gönderdim. şimdi buradan özürdilememi istiyorsunuz kullanıcılardan . aslında siz bana bir özür borclusunuz . bana karşı böyle bir söz kullandığınızdan dolayı. ben söylediğiniz bilgileri yerine getirdim. şimdi siz bu isteğimi lütfen yerine getirin. PARA KONUSUNUDA ANLAMADIM K. BAKMAYIN.
Kartal Bey, dün size Huğlu çalışanımısınız diye soran Volkan Bey. Ben sizden kimlik bilgilerinizi isteyrek sadece görevimi yaptım. Foruma üye olurken kuralları okudunuz ve bunu kabul ettiniz. Bunun için de özür dilemem gerektiğini düşünmüyorum.
Siz 3 arkadaş özür dilemez ya da iddianızı ispat edemezseniz. Konu Site Yönetimi tarafından değerlendirilecektir.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2014, 12:46:10 Gönderen: Alkan YOKSUL »
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Emrah CANDAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #63 : 09 Mayıs 2014, 12:15:43 »
Emrah bey. benim anlatamadığım konu şu . siz 6000 tüfeğin içinden secip sorunlu olanları göz önünde bulundurarak huğlu daha sağlam tüfek üretsin bırakın nitro tüfeğini v.s laflar söylüyorsunuz. bunu burada defalarca dile getireceginize arkadaşınızın memnuniyetini dile getirin. ve kadir beyede merak etmeyin sorununuz cözülür demeniz gerekirken burası huğlu tartışmasına döndü. ben burada kullanmış olduğum tüfek ve marka adına yorum yapıyorum. sizinde evinizde HUĞLU av tüfeği var ise kullanıyorsanız müşteri hizmetleri ile diyalogunuz oldu ise burada bizim ile paylaşmasınızı dilerdim.
paylaşayım tabi ki ne demek... bende 77 model tek kırma ve modelini tam hatırlamıyorum ama en az 20 seneyi aşkın eski bir poze var. ikisi de huğlu. zaten o yıllarda tüfek alanlar huğludan başka tüfeğe bakmıyordu ki.. 1 defa bile servise gitmediler, memnunmuyum çoook ! ama şimdi dikkat et : emekli polis bir abimiz benim pozenin aynısından alıyor 2 yıl öce sıfır 2012 model. tüfekte namlu birleşme hatası çıkıyor alt ve üst namlu farklı farklı yerlere atıyor. ve ördek avında peşpeşe 3-4 kez 36 gam fişekten sonra namlu üst bant yarıya kadar açılıyor. al sana örnek. sonradan fabirkaya yaptırdı tabi fabrika malının arkasında duruyor tabi !!!  ama tüfek gelir gelmez de sattı. şimdi sen bu adama dünyaları anlatsan yazsan döksen birdaha bu tüfekten aldıramazsın... anlatmak istediğim bu şimdi anladın mı ?

Çevrimdışı Ersen ÖLMEZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #64 : 09 Mayıs 2014, 12:18:55 »
Alkan Bey, işi paraya dökmüş derken, işi ticarete dökmüş anlamında kullandım. Neden? Forumun üst bölgesinde gördüğüm Armsan reklamı için... Bu tabi ki en doğal hakkınız, reklam alabilirsiniz. Yalnız bana, forum içerisinde varsa da benim gözden kaçırdığım, Armsan ya da Ata veya bir başka marka tüfekleri sen çok övüyorsun, kimlik doğrulaman gerekiyor diye herhangi bir kullanıcıyı engellediyseniz lütfen beni bilgilendirin, tabi ki de özür dilerim. Özür dilemek de bir erdemdir.
1983 ANKARA

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #65 : 09 Mayıs 2014, 12:20:57 »
sn yönetici benim ne iddiam var onu anlamadım ? iddiamı yazarmısınız bana  . Emrah bey  .bende 103 DE kullanıyorum 2 sene oldu alalı böyle bir sorun yaşamadım etrafımdada yaşayan duymadım okumadım. sanırım size hep sorunlular denk geliyor.

Emrah CANDAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #66 : 09 Mayıs 2014, 12:29:54 »
Emrah bey  .bende 103 DE kullanıyorum 2 sene oldu alalı böyle bir sorun yaşamadım etrafımdada yaşayan duymadım okumadım. sanırım size hep sorunlular denk geliyor.
Benim gördüklerim sorunlu diye hepsi sorunlu demiyorum. Ama sana iyisi denk geldi diye de hepsini kusursuz sanma...
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2014, 13:10:01 Gönderen: Emrah CANDAN »

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #67 : 09 Mayıs 2014, 13:01:03 »
Ersen Bey, reklamlar konusunda Tuncay Hoca size gerekli açıklamayı yapar. Huğlu reklem vermek istedi de Site Yönetimi kabul etmedi mi...
Sizden ricam Profilimden mesajlarıma bakın. Hangi arkayı övmüş yada yermişim.Kullanmadığım tüfek hakkında yorum yapmamaya çalışırım.
Armsan, Huğlu vb. Kullanmadığım tüfekler hakkında olumlu olumsuz, yorum yaptığımı hatırlamıyorum.
Ata Neo, Yıldız kullandım yeri geldiğinde de fikir beyan ederim.
Bu nedenlerle bu ve benzeri konularda fikir belirtmediğimi görebilirsiniz.
Son olarak arkadaşlar her markanın iyisi kötüsü vardır. Futbol takımı tutar gibi Marka fanatikliği yapar, eleştirilerden pay çıkartmazsak, iyileşme yolunda bir arpa boyu yol alamayız. Avrupa tüfeklere gıptayla bakmaya devam ederiz.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2014, 13:05:54 Gönderen: Alkan YOKSUL »
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #68 : 09 Mayıs 2014, 13:09:36 »
sn yönetici benim ne iddiam var onu anlamadım ? iddiamı yazarmısınız bana  . Emrah bey  .bende 103 DE kullanıyorum 2 sene oldu alalı böyle bir sorun yaşamadım etrafımdada yaşayan duymadım okumadım. sanırım size hep sorunlular denk geliyor.
Ersen ve Mehmet Beylerin mesaj(iddia)larına katılıyorum demişslniz ya...
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı S.Emre ÇALIK

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #69 : 09 Mayıs 2014, 13:49:41 »
Forum kurallarini iyi oku hic bir sey uretemeyip kopyalayan ATAyi oversen iyisin uretmeye calisan Hugluyu oversen kotusun yada uyesisin :))
1982 osmaniye

Emrah CANDAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #70 : 09 Mayıs 2014, 13:56:13 »
Nitroda şu nadiren ufak tefek teknik problemler bir tarafa da eğerki bu tüfekte namlu sol atma gibi çok konuşulan bir sorun çıkmasaydı,
( kaç tanesinde çıktığı önemli değil ) fiyatı da biraz daha makul seviyede olsaydı türkiye piyasasını bir hayli etkilerdi. tepiyormuş falan filan onların hepsi bahane. aslında çok güzel tüfek ama her güzelin bir kusuru olurmuş..
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2014, 13:58:06 Gönderen: Emrah CANDAN »

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #71 : 09 Mayıs 2014, 14:06:30 »
en çok şeyi merak ediyorum,neden bu sitede 2010 yılı ve sonrası üretilen 2. el huğlu satışları yüksek,neden avcılar elinden çıkarmaya çalışıyor (Türk markalarına kıyasla) avcılar neden beğenmiyorlar bu açıklansın lütfen,
  • Kral Arms Signatüre I

1984 KIRŞEHİR

Emrah CANDAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #72 : 09 Mayıs 2014, 14:15:42 »
en çok şeyi merak ediyorum,neden bu sitede 2010 yılı ve sonrası üretilen 2. el huğlu satışları yüksek,neden avcılar elinden çıkarmaya çalışıyor (Türk markalarına kıyasla) avcılar neden beğenmiyorlar bu açıklansın lütfen,
hele de '' fabrikaya siparişle özel yaptırılmış '' yazıyor ilanlarda. özel yaptırılmış tüfek senesini doldurmadan neden satılır ki ? bahaneler de öyle çok ta inandırıcı değil. 10 senelik 20 senelik huğlu tüfeğini satan yok. bırak satmayı benim en az 20 yıllık pozenin yerine aynısından 2 tane sıfır verseler ben şahsen değişmem. ama yenisini alanlar bunu diyemiyor...

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #73 : 09 Mayıs 2014, 14:22:24 »
Forum kurallarini iyi oku hic bir sey uretemeyip kopyalayan ATAyi oversen iyisin uretmeye calisan Hugluyu oversen kotusun yada uyesisin :))
Sayın S.Emre ÇALIK, burası özgür bir site, karşılıklı hakaret ya da tehdit olmadığı sürece isteyen istediğini yazıp paylaşabilir. Tıpkı şimdiye kadar ve şimdi sizin yaptığınız gibi.
Burada konunun beni ilgilendiren tek yönü Foruma ve Forum Yönetimine yapılan "bu forum amacından sapmış, işi paraya dökmüş, oysa bir forum tamamen tarafsız olmalı." suçlamasıdır.

Konuyla ilgilenen arkadaşlar olursa
Bu sizin Profiliniz...
http://avlakforum.com/forum/profile/?area=showposts;u=67854

Bu Ersen ÖLMEZ Beyin Profili
http://avlakforum.com/forum/profile/?area=showposts;u=65107

Bu da Kartal KAFADAR Beyin Profili.
http://avlakforum.com/forum/profile/kartalkafadar/?area=showposts;start=0

Üye arkadaşlar gerekli değerlendirmeyi yapacaklardır.

Unutmadan bu da benim Profilim
http://avlakforum.com/forum/profile/alkanyoksul/?area=showposts;start=0

O Çok övdüğümü söyleyenen marka Tüfeklerim de satılık.

Bizim üyelerimiz zeki avcılardır, gerekli değerlendirmeyi yapacaktır.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2014, 14:31:31 Gönderen: Alkan YOKSUL »
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #74 : 09 Mayıs 2014, 14:24:30 »
hele de '' fabrikaya siparişle özel yaptırılmış '' yazıyor ilanlarda. özel yaptırılmış tüfek senesini doldurmadan neden satılır ki ? bahaneler de öyle çok ta inandırıcı değil. 10 senelik 20 senelik huğlu tüfeğini satan yok. bırak satmayı benim en az 20 yıllık pozenin yerine aynısından 2 tane sıfır verseler ben şahsen değişmem. ama yenisini alanlar bunu diyemiyor...
buna katılıyorum bende de 1996 model 202 b var, kesinlikle satmam ve değişmem,bazen teknoloji her şey değildir,el işçiliği,emek ön plana çıkar,alın teri ve hakkaniyet önem kazanır,
  • Kral Arms Signatüre I

1984 KIRŞEHİR