Gönderen Konu: Bison-dam vb.. DİĞER TÜM NEOPRAN TULUM ÇİZMELER  (Okunma sayısı 26266 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Bison-dam vb.. DİĞER TÜM NEOPRAN TULUM ÇİZMELER
« Yanıtla #25 : 20 Haziran 2013, 10:03:40 »
yok abi kayıkla değil göl kenarına gidiyoruz göbek hizasını biraz geçiyor su sazların içinde bekliyorum.ozamanda faydası olurmuki?
olmazmı kardeşim aynı benim avcılığımda ötyle. sabah bek avında 3 saatt saz kenarlarında bekliyorum sonra geçiş avı bitinceye bu sefer göl içinde gezmeye başlıyorum öğlene kadar bışldrıcın gbi ördek vuruyorum. sonra öğle yemeği botun içinde yemekten sonra dinlemnme sonra akşam bek avına beklemeye geçiyorum sonra avtince satt 7 olmuş oluyor zaten. yani gözün kapapı al kardeşim . ürünler birde tamir olayıda mevcut firma ücretsiz ytamirde yapıyor ister yırtılsın ister açılsın ek yerleri sorun yok yani. adam gibi kullandıktan sonra ömürlük diyebilirim. freemoto ara beden ölçünü ver onlar sana en rahat hareket edeceğin şeyi bedeni söyler sipariş veririsn .bunların şimdi kamuflaş deseneliside çıkmış var yeni ürünmüş ara bi sor freemoto
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Emrah GİRGİN

• Müdavim Üyemiz
  • Emrah GİRGİN
« Yanıtla #26 : 20 Haziran 2013, 10:27:25 »
şimdi aradım sordum .sazlık desenliler 15 gün sonra gelecekmiş tel. aldılar haber decekler.peki hangi modeli daha iyi abi bunların.bahçivan şeklindekimi diğerimi..

jpg image hosting
Emrah Girgin
DENİZLİ-ÇİVRİL
...İnanmak yağmur duasına giderken şemsiyeyi yanına almaktır...

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 20 Haziran 2013, 10:59:21 »
şimdi aradım sordum .sazlık desenliler 15 gün sonra gelecekmiş tel. aldılar haber decekler.peki hangi modeli daha iyi abi bunların.bahçivan şeklindekimi diğerimi..
bahçivan olan kardeşim sabit avlar için ii olur ama biz gezen adamız bizi bunaltır sen yarım olanı alacaksın. buda terletiyor ama üşüme hiç yok üşümeye engel oluyor vusut ısısı bizi sıcak tutyor.  özellikle çok fazla terleyeyim diye spor amaçlı olarak çokk çokkk fazla geziyorum futbolu bıraktıktan sonra böyle spor yapıyorum. prof futbol oynamıyorum artık yaş geçti iş bitti bizde bende böyle spor yapıyorum avcılık olmazsa halimiz nice olur bilmem :)
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Emrah GİRGİN

• Müdavim Üyemiz
  • Emrah GİRGİN
« Yanıtla #28 : 20 Haziran 2013, 11:29:00 »
hayırlısı olsun abi.boy çizmesine ne öneririsn?

jpg image hosting
Emrah Girgin
DENİZLİ-ÇİVRİL

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #29 : 20 Haziran 2013, 11:54:12 »
hayırlısı olsun abi.boy çizmesine ne öneririsn?
vala kardeşim orası muamma işte. kimseyi kötülemem ama gecen kış 3 tane gezer saz desen tulumu 1 ay içinde iade ettim. o kadar adi o kadar basit bir tulumki dışardan delik yok içerden hava yapıp kendi kendine deliniyordu . gecen seneki ürünleri gezer çok köütü idi ama abimde var 4 sene önce aldığı hala sağlam. ucuz olarak alacağın tek türkiyede tulumda işte gezer üretiyor. palaının var. çizmesi de iadere diyor işte delinmese eğer kendi lkendien. alırken karanlık bişr yere git içine ışık tut. yemin ederim delik deşik oludğunu incecik zar ile kaplandığı göreceksin. delikler o kadar inceki heryeri yıldız gibi ouluyor. tulum için birşeyu diyemiyorum kardeşim ama içlik için önerim belli. gecen sene arkadaşıma bison 1000 thinsulte tulum aldık oda çok ii idi
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Sabahattin KARAHAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #30 : 20 Haziran 2013, 22:08:06 »
beden ölçülerimi verdim sıkıntı olmaz  sanıyorum kısmetse yarın elime geçecek hayırlısı yarına senetimiz yok ama kısmet inşallah sezonda giyecez hadi rast gele diyorum sağlicakla kalın
  • YILDIZ A71 YEDEK NAMLULU
  • YILDIZ SPZ ME 66
Sabahattin KARAHAN 1974 VAN
İnsanları tanışırken değil,tartışırken tanırsınız.
Çünkü, öfke saklanan kişiliği ortaya çıkarır.

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #31 : 21 Haziran 2013, 08:12:32 »
beden ölçülerimi verdim sıkıntı olmaz  sanıyorum kısmetse yarın elime geçecek hayırlısı yarına senetimiz yok ama kısmet inşallah sezonda giyecez hadi rast gele diyorum sağlicakla kalın
inşallah avco dostum. eline geçince yazarsın. umarım küçük almadın 1 beden büyük her zaman iyidir rahat edersin gerçi sen belitrip almışsın . desenlileride varmış yeni. kuru giyiyorsun bun ları demiştim tayt gibi. dalgıç kıyafetleri gibi değil yani bunalar. allahım gönüne göre versin inşallah işini fazlasıyla görecektir emin ol. saygılar
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #32 : 21 Haziran 2013, 16:00:09 »
Nihayet elime geçti doğru harika bir şey bunla üşümek imkansız galiba giyerken ayak bölümü biraz zor geçiyor çıkarırkende keza öyle doğrusu biraz sıkıyor ne yapsam acaba geri gönderip bir beden büyüğünü mi istesem açılma olmaz sanırım ne diyorsun Adem dostum
  • YILDIZ SPZ ME 66

Çevrimdışı Emrah GİRGİN

• Müdavim Üyemiz
  • Emrah GİRGİN
« Yanıtla #33 : 21 Haziran 2013, 16:35:52 »
işte bende bundan korkuyorum tam bedenimize göre nasıl alacağız.bunun içine bişey giyiyormuyuz acabe ?

jpg image hosting
Emrah Girgin
DENİZLİ-ÇİVRİL

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #34 : 21 Haziran 2013, 18:17:21 »
 AH AHH dedimya size sorun fikir alın free motodan .  ama şunu söylim bol olmayacak sadece ayağını çok sıkmayacak parmaklarını gerisi zaten vucuda oturacak kalça ağ kısmı rahat ise ayakalrını yukarı kaldırıp indir karnına çek uzun adım at rahat ise dar olması zaten gerekiyor. ama bunaltmayacak kadar dar. yoksa pijama gibi olamayacak zaten.
Nihayet elime geçti doğru harika bir şey bunla üşümek imkansız galiba giyerken ayak bölümü biraz zor geçiyor çıkarırkende keza öyle doğrusu biraz sıkıyor ne yapsam acaba geri gönderip bir beden büyüğünü mi istesem açılma olmaz sanırım ne diyorsun Adem dostum
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #35 : 21 Haziran 2013, 18:19:33 »
işte bende bundan korkuyorum tam bedenimize göre nasıl alacağız.bunun içine bişey giyiyormuyuz acabe ?
emrah kardeşim yok bişey giymiyoruz direk çıpalk tene giyiyorsun. dar olur bunlar ama ayağın karnına çek eğil kalk rahat oturup kalkıyor isen birde dilzerini yukarı karnına kaldır rahat ise sorun yok. suda hissetmiyrosun zaten. ama çok aşırı dar ise 1 beden büyük iste
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #36 : 21 Haziran 2013, 18:27:32 »
sabahattin bey birde bu çıkarırken zaten eşofman gibi çıkmaz en son ayak kısmı ters dönüyor sonuçta ter lediği için yapışıyor ters dönerek çıkıyor. avdan sonra mutlaka ters kurusun sonra içi kuruyunca dışınıda kurut arada makinede yakanıyor diye bilyorum ama sormak lazım. avdan sonra çantada bırakmayın ömrü kısalmasın birde koku yapmasın
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #37 : 21 Haziran 2013, 20:29:15 »
Adem bey tam dediğiniz gibi bundan güzel tarifte olmaz sanırım rahatsız edecek bir sıkma yok sanırım ama emin olmak için galiba şimdi giyip bir kaç saat üzerimde kalsın ozaman tam teşhisi koyacam teşekürler her şey için
  • YILDIZ SPZ ME 66

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #38 : 21 Haziran 2013, 21:14:11 »
Adem bey tam dediğiniz gibi bundan güzel tarifte olmaz sanırım rahatsız edecek bir sıkma yok sanırım ama emin olmak için galiba şimdi giyip bir kaç saat üzerimde kalsın ozaman tam teşhisi koyacam teşekürler her şey için
sabahtin bey artık avda arkadaşların dondum diyecek siz ya soğukmu su hadi canım durumda olacaksınız emin ol. :) evde diyin canım kg sorununuz var ise emin ol süper çözüm su dışında giyilince gerçi harekeli isen . ben çok menunum dedğim gibi giyerkenufak bi içte açılma yaptı şimdi geri yollayacam ücretsi tamir yapıyorlar.güle güle kullnaın
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #39 : 04 Temmuz 2013, 16:24:57 »
Merhabalar adem kardeş hani içime sinmemişti birazcık dar olması gönderdim yarın elme geçecek bir beden büyük istedim bakalım inşallah bu sezon üşüme derdi kalmaz hasretle sezonu bekliyorum inşallah sezona kavuşma dileği ile sağlıcakla kalın avınız daim olsun
  • YILDIZ SPZ ME 66

Çevrimdışı Ömer BÜYÜK

• *
« Yanıtla #40 : 04 Temmuz 2013, 17:39:00 »
Arkadaşlar bu içlikten sipariş vermek için güvenilir bi link verebilirmisiniz. Bide su geçiriyormu onu merak ettim.
Ömer BÜYÜK
1982 NEVŞEHİR

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #41 : 04 Temmuz 2013, 17:47:51 »
Merhabalar adem kardeş hani içime sinmemişti birazcık dar olması gönderdim yarın elme geçecek bir beden büyük istedim bakalım inşallah bu sezon üşüme derdi kalmaz hasretle sezonu bekliyorum inşallah sezona kavuşma dileği ile sağlıcakla kalın avınız daim olsun
sabahattin bey inşallah istediğiniz gibi gelir ama dediğim gibi dışarda giyince sana dar geliyor ama suyun içinde anlamıyorsun emin ol. sendeki saz desenlisimiydi acaba hangisini aldın sen. bende saz desenliyi merak ettim. birde freemoto yusuf bey var aradım gecende köylüm çıktı adaam bizim köyden hanımı :) tanıdık aileden eşi . gerekli yardımı düşünmeden yapıyorlar senden benden dışardan sebep yok sıkıntı varsa hemen yollayın hemen hallederiz sormuyorlar bile nasıl oldu diye gönderin halldelim verilen cevap. bende yeminle ördek avını bekliyorum çulluk vs doydum ben galiba :) ama kekelik hiç gitmedim birde keklik avı deneyecem ama ördek herzamn 1 numara :)
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #42 : 04 Temmuz 2013, 17:49:30 »
Arkadaşlar bu içlikten sipariş vermek için güvenilir bi link verebilirmisiniz. Bide su geçiriyormu onu merak ettim.
avcı dostum tabikide ling veririz hatta freemoto yaz nete direk fabrika arıyorsun ordan bile sorarsın bana satış sitenizi verin diye.
 kardeş bu içlik motorcuların kullandığı kuru neopren malzeme. su geçirir bu. anlık geçirmez ama sürekli dalgıç gibi giyersen geçirir. bizdeki amaç üşümemek tulum zaten su geçirmezlik görevini yapsın bi zahmet :)
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #43 : 05 Temmuz 2013, 14:50:57 »
Ben direk fabrika yetkilisi ile görüşmüştüm bir önceki numarayı aradığımda bizde saz desenlisi yok fabrikanın telefonunu vermişti 7113 sonu olan tel fakat elerinde yokmuş o an için kalitede hiç bir fark yokmuş bende siyah olanı aldım doğrusunu söylemek gerekirse bende keklik avcısıym benim için keklik vazgeçilmezlerimin arasında ama ördek avıda ilk sıraya girmeye aday aslında o yüzden ekipmanları yavaş yavaş tamamlayacam birde üst alacam galiba mont olanı bizim buralar çok soğuk olyr hele avlandiğimız bölgeler hem keklite hemde ördekte kulanırım sezona kavuşma dileğiyle muhabet ve sevgi ile kalın
  • YILDIZ SPZ ME 66

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #44 : 05 Temmuz 2013, 15:19:42 »
Ben direk fabrika yetkilisi ile görüşmüştüm bir önceki numarayı aradığımda bizde saz desenlisi yok fabrikanın telefonunu vermişti 7113 sonu olan tel fakat elerinde yokmuş o an için kalitede hiç bir fark yokmuş bende siyah olanı aldım doğrusunu söylemek gerekirse bende keklik avcısıym benim için keklik vazgeçilmezlerimin arasında ama ördek avıda ilk sıraya girmeye aday aslında o yüzden ekipmanları yavaş yavaş tamamlayacam birde üst alacam galiba mont olanı bizim buralar çok soğuk olyr hele avlandiğimız bölgeler hem keklite hemde ördekte kulanırım sezona kavuşma dileğiyle muhabet ve sevgi ile kalın
vala ben üstlük almanı tavsiye etmem sakına derim keklik avında nefes darlığı geçirirsin vala . bu aldığın ürün sadece göl içinde giyilecek birşey diğer türlü rahatsız eder heleki çok gezip dağ bayır dolaşan avcı isen. ben tavsiye etmem.  altlık aldın sana sağlam güzel bi mont alırsın ördek avı için saz desenli yağmur soğuk geçirmeyen saz desenli mont istediği kadar soğuk olsun fazlaısyla iş yapar ama içlik olarak aldıüın ürünün üstlüğünü tavsiye etmem giyemezsin .
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #45 : 05 Temmuz 2013, 15:38:03 »
evet haklı olabilirsin az önce elime geçti hakikaten bir beden büyüğü almak lazımmış şimdi tam oturdu üstüme bence harika görünüyor adem sen zaten yüzde yüz üşümiyeceğimize garanti verdin üşürsek senden soracaz ama alınma şaka yaptım hakikaten kaliteli üst içinde tavsiyene uyacam galiba avcılık ruhumuza işlediğindenmidir kamuflaj bişey gördüğümüzde hemen alasım geliyor keklikçi olsan ne kadar gezdiğimizi bilirdin hakikaten güneş agarmadan tırmanişa geçiyoz en erken birde inebiliyoruz yemek molasından sonra bazen bir daha anlıyacağın ama onca yorgunluk nereyeye gidiyor bende anlamış değilim keklik avını tavsiye ederim  :)
  • YILDIZ SPZ ME 66

Çevrimdışı Mahmut ÖZTÜZÜN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK = DÜRÜSTLÜK
    • http://img199.imageshack.us/img199/690/6094299.jpg
« Yanıtla #46 : 05 Temmuz 2013, 17:01:20 »
bir ördek avcısı olarak soğuk sıkıntısına iyi bir çözüm diyorum, bende almayı düşünmüyor değilim fakat beden yönünden nasıl bir seçim yapmalıyım, pantolan bedenim 46mm boy 172 ve birazda göbek var large mi almalıyım yoksa bir beden büyüğünümü, kullanan arkadaşlar tavsiyelerini yazarlarsa sevinirim
  • fabarm xlr compozit
Mahmut ÖZTÜZÜN
0 Rh + 1981 KONYA
Avcilik  bir yaşam tarzidir babadan oğula kalan mirastır

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #47 : 05 Temmuz 2013, 17:09:12 »
evet haklı olabilirsin az önce elime geçti hakikaten bir beden büyüğü almak lazımmış şimdi tam oturdu üstüme bence harika görünüyor adem sen zaten yüzde yüz üşümiyeceğimize garanti verdin üşürsek senden soracaz ama alınma şaka yaptım hakikaten kaliteli üst içinde tavsiyene uyacam galiba avcılık ruhumuza işlediğindenmidir kamuflaj bişey gördüğümüzde hemen alasım geliyor keklikçi olsan ne kadar gezdiğimizi bilirdin hakikaten güneş agarmadan tırmanişa geçiyoz en erken birde inebiliyoruz yemek molasından sonra bazen bir daha anlıyacağın ama onca yorgunluk nereyeye gidiyor bende anlamış değilim keklik avını tavsiye ederim  :)
KARDEŞİM BEN SANA BENİM KULLANDIĞIM ÖRDEK MONTLARIMI FOTOSUNU ATAYIM Bİ BAK. ÇİLİK DE ÜŞÜMEKMİ ASLA KARDEŞ AŞIRI ISINMADA SONRA ÜŞÜME OLMAZ :) AMA DEİĞİM GİBİ AYAKKABI GİYİPDA NASIL OLSA DALGIÇ KIYAFETİ GİBİ DÜŞÜNÜP TULUMSUZ GİRME SONRA ÇON TUTARSIN :))))
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #48 : 05 Temmuz 2013, 17:13:47 »
KARDEŞİM BEN SANA BENİM KULLANDIĞIM ÖRDEK MONTLARIMI FOTOSUNU ATAYIM Bİ BAK. ÇİLİK DE ÜŞÜMEKMİ ASLA KARDEŞ AŞIRI ISINMADA SONRA ÜŞÜME OLMAZ :) AMA DEİĞİM GİBİ AYAKKABI GİYİPDA NASIL OLSA DALGIÇ KIYAFETİ GİBİ DÜŞÜNÜP TULUMSUZ GİRME SONRA ÇON TUTARSIN :))))
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #49 : 05 Temmuz 2013, 17:18:10 »
bir ördek avcısı olarak soğuk sıkıntısına iyi bir çözüm diyorum, bende almayı düşünmüyor değilim fakat beden yönünden nasıl bir seçim yapmalıyım, pantolan bedenim 46mm boy 172 ve birazda göbek var large mi almalıyım yoksa bir beden büyüğünümü, kullanan arkadaşlar tavsiyelerini yazarlarsa sevinirim
KARDEŞ BEN KULLANIYORUYM  BU ÜRÜNÜ BENİMEL AYNI BOYDASIN AMA İŞTE BENDE GÖBEK YOK :p ŞAKA ŞAKA :) KARDEŞ FREEMOTO YAZ NETE ÜRETİCİ FİRMA ARA SOR ONLAR SANA TAM OLANI YOLLARLAR. ZATEN BENİM SAYEMDE ÇOK KİŞİ ALDI BU ÜRÜNDEN ÖRDEK AVINDA ÜŞÜMYE SON BEN GECEN SENE HİÇ SUDAN ÇIKMADAN GECE 2 GÖLE GİRİP ERTESİ GÜN AKŞAM BEK AVINDAN 8 DE SUDAN ÇIKIYORUM DÜŞÜN O DERECE. DELİLİK BENİMKİ NE İŞİM VARSA O KADAR SUDA AMA GERİ ÇIK ÖRDEKLERİ GÖR BİR DAHA İÇERİ GİR İŞİME GELMİYO. YEMEK YERKEN DIŞARDA BAKIYOM SUYUN ÜSTÜ ÖRDEKLER SORTİ YAPIYOR DAYANAMIYORUM. AMAM İNAN VURMAK DEĞİL BENDEKİ MÜHRELERİME SORTİ YAPMALARINA HASTAYIM DÜDÜKLE OLDUKLARI YERDEN KALDIRIP ÜSTÜME ÇEKMEK SONRA MÜHRE GÖRÜNCE SORTİ YAPMALARI YEMİNLE SADECE ÖRDEK SEZONU BEKLİYORUM ÇULLUK AVCISIDA OLSAM ÇUULLUK AVINA DOYDUM BEN ÖRDEKDE ÇOK VURDUM AMA DOYAMIYORUM BUNA ZOR ZAHMETLİ AV OLDUĞU İÇİN GALİBA CEZBEDİYOR BENİ.
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82