Gönderen Konu: Bison-dam vb.. DİĞER TÜM NEOPRAN TULUM ÇİZMELER  (Okunma sayısı 26266 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sabahattin KARAHAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Bison-dam vb.. DİĞER TÜM NEOPRAN TULUM ÇİZMELER
« Yanıtla #50 : 05 Temmuz 2013, 19:13:27 »
Mahmut bey içlik görünüş itibarı ile dikiş kalitesi ve dalgıç malzemesinden yapıldıği için bence yeterli iş görecektir beden konusuna gelince bedeninin bir büğünü almanı tavsiye ederim hafif sıkması beni huylandırdı belkide alışık olmadığımdan çümkü daha önce aldığım tayt türü içliği giyemedim dolapta duruyor nette dolaşırken balık marketim diye bir sitede outoor bölümünde neopran kıyafetler bölümünde bedenine göre alman gerekeni yazıyor beden çizelgesi var adem kardeş ilgin için tşk tulumsuz giyilmeyeceğini biliyom muhabetle kalın
  • YILDIZ A71 YEDEK NAMLULU
  • YILDIZ SPZ ME 66
Sabahattin KARAHAN 1974 VAN
İnsanları tanışırken değil,tartışırken tanırsınız.
Çünkü, öfke saklanan kişiliği ortaya çıkarır.

Çevrimdışı Emrah GİRGİN

• Müdavim Üyemiz
  • Emrah GİRGİN
« Yanıtla #51 : 06 Temmuz 2013, 10:41:50 »

jpg image hosting
Emrah Girgin
DENİZLİ-ÇİVRİL
...İnanmak yağmur duasına giderken şemsiyeyi yanına almaktır...

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #52 : 06 Temmuz 2013, 11:03:17 »
güzel olmuşlar. vala artık sağlam bir türk firması sağlam tulum işine girse diyorum. ek yerinden su almayacak sağlam üşütmeyecek bir tulum. ling girdim vala güzel görüyorlar tulumlarda öyle
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Mahmut ÖZTÜZÜN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK = DÜRÜSTLÜK
    • http://img199.imageshack.us/img199/690/6094299.jpg
« Yanıtla #53 : 06 Temmuz 2013, 11:55:45 »
kamuflaj olanlarda çok güzelmiş. adem bey tavsiyeleriniz için tşkkr ederim, gerçekten ördek avı benim için yeri çok ayrı olan bir av, çok eziyetler çekiyorum her seferinde bi daha gitmeyecem deyip daha sonra gelecek haftanın proğramını yapıorum :D tam teşkkül 2 saat çamurda yürümek nedir çok iyi bilirim, ah bir de toplanıp geri dönüş yokmu asıl  eziyet o zmaan başlıyor işte saygılarımla hoşçakalın
  • fabarm xlr compozit
Mahmut ÖZTÜZÜN
0 Rh + 1981 KONYA
Avcilik  bir yaşam tarzidir babadan oğula kalan mirastır

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #54 : 06 Temmuz 2013, 12:13:59 »
kamuflaj olanlarda çok güzelmiş. adem bey tavsiyeleriniz için tşkkr ederim, gerçekten ördek avı benim için yeri çok ayrı olan bir av, çok eziyetler çekiyorum her seferinde bi daha gitmeyecem deyip daha sonra gelecek haftanın proğramını yapıorum :D tam teşkkül 2 saat çamurda yürümek nedir çok iyi bilirim, ah bir de toplanıp geri dönüş yokmu asıl  eziyet o zmaan başlıyor işte saygılarımla hoşçakalın
kardeşim herşeyin dönüşü kötü zaten :) avda şunu bilir bunu söylerim geri dönerken acele etmeyecek kimse ortamdas. rahat rahat toparlanacaksın. ben ördeğe giderken zodia bot 20 tane sabit mühre 1 tane motorlu 2 atne motursuz rüzgarile dönen mühre fişekler neaz  150 tane tüpler semevar demlik tabak çanak çatal bıcak tencere yiyecekler aklına gelebilecekler herşey 1 günlük av için değermi ama değer bence. en sevdiğim şey göl içind eyemek yapıp yemek. hele arada yemek yaparken üstüme ördek geliyorsa tüfeği kapmam ile atış yapmam bir oluyor. o arada yemek dökülmemsi şart ama :)
 inanın en güzelide gece hazılrık karanlıkda sazlık aralrında bot ile gitmek yarı yolda artık inme vakti sıklık bot itekleme gitmesi gerekli. sonra gece mühre dizimi aaa bi bakmşsın ezan sesi vakit geldi hemen herkez sazlık içi,ne kamufle amaçlı sonra vıkır vıkır bi ördek orda birisi diğer taraftan kalkanlar yatanlar dişili erkekli seslerin karışımı ben boş dururmuyum hiç bende düdükle eşlik sonra tam vakti şovvvv başlıyor saz içinde vede hayvanların yattığı yerde oludğum için saz mesafasesi en fazl yükseklik 15 metre aman allahım hangisine atacağımı şaşırıyorsun . bi bakıyon arkandan mührelerin yanına sürü konmuş göremişisin . ama hele yokmu o ördeklerin mührelere sortisi emin olun ben başka avı gözüm görmüyor. gelecek haftayı iple çekiyorum .yani haftada 1 gün ava gidiyorum işim sebepden dolayı onunda tadını alıyorum.
 gecen sene son gün sezon kapanışı  arkadaşlar bizden önce çıktılar cuma akşamsında cumatesi akşam geri geldiler sakın gitme günlük gülistnalık 1 tane bile ördek yok vala ben gidecem dedim yatağında bulurum onları ben uyurken ve deidğim oldu gölde ki,mse ördek görmezken ben ve arkadaşlar ile 20 yakın ördek vurudk hep yeşil alaş.  foıtoları gören kafayı yiyor nerden buldunuz bunları. artık adem sen nereye biz oraya arabanı takip edecez millet peşimde . karar aldım bende arabayı g,izlmeye köylü dostlarımın evinin arkasına saklıyorum takipde millet ne yapim :) seviyorum sesszi sakin vede yoğun avcı olmadığı alanlrda avlanmayı.

1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #55 : 07 Temmuz 2013, 00:36:30 »
Adem kardeş öyle balandıra ballandra anlatıyonki içimin yaglarını erittin ne yapsak kalkıp avamı gitsek bizi suç işlemeye teşfik ediyon inşallah birgün yolum düşerde oralara beraber bir ördek ızgarası yesek beraber bir avlansak orta okuldan matamatik hocamız vardı aynı soyadına sahiptik hiç unutmam hep tabancadan tüfekten bahsederdi birgün derste kim 50 şınav çekerse on verecem demişti yanlız ben çekebilmiştim çarşambalıydı ölmemişse burdan slm olsun ölmüşsede gani gani rahmet olsun diyorum muhabetle kalın
  • YILDIZ SPZ ME 66

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #56 : 07 Temmuz 2013, 11:05:02 »
Adem kardeş öyle balandıra ballandra anlatıyonki içimin yaglarını erittin ne yapsak kalkıp avamı gitsek bizi suç işlemeye teşfik ediyon inşallah birgün yolum düşerde oralara beraber bir ördek ızgarası yesek beraber bir avlansak orta okuldan matamatik hocamız vardı aynı soyadına sahiptik hiç unutmam hep tabancadan tüfekten bahsederdi birgün derste kim 50 şınav çekerse on verecem demişti yanlız ben çekebilmiştim çarşambalıydı ölmemişse burdan slm olsun ölmüşsede gani gani rahmet olsun diyorum muhabetle kalın
  inşallah kardeşim kapım evim gönlüm sonuna kadar açık herzaman . inşalah nasip olur gelirsin kardeş. hocanızın ismi nedir acaba. belki tanırım. tabanca dediyse doğrudur. hasta bizxim milletimiz tabancaya. bende hayatta hiç ilgi alanıma girmez bendede tüfek farklı farklı olsun :)
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Göksel DERMEN

• *
« Yanıtla #57 : 09 Temmuz 2013, 16:21:14 »
Merhaba,

Aşağıdaki cabelas tablosuna göre hangisi hangi bedene denk geliyor bilgisi olan var ise yazabilirmi ? Ayak 42 numara - 100 kg boy 1.80 ne göre aşağıdan hangisini seçmeliyim. Yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı ?

Men's Bootfoot Size Chart - Stout
Bootfoot size   8   9 & 10   11   12   13   14   15
Chest Stout    40-43    44-47    44-47    46-49    48-51    50-53    51-53
Inseam Stout    27-30    29-32    29-32    30-33    30-33    30-33    30-33
Göksel DERMEN
1979 AVCILAR / İST

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #58 : 09 Temmuz 2013, 17:26:55 »
http://www.balikmarketim.com/?kategori-4666-Neopren-Kiyafetler.html
 avcı dostlarım burda çok güzel şekilde verilmiş ölçüler.
 ling tıklayın gayet net ve açık şekilde beden beden yazılmış ölçüler
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2013, 17:28:47 Gönderen: Adem KOCA »
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Süleyman ARSLAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #59 : 09 Temmuz 2013, 17:49:21 »
Bu balıkmarketimden ben geçen ay bir palet aldım almaz olaydım arkadaşlar.Bir mal bu kadarmı berbat olur.Sakına bu siteden bişey almaya kalkmayın derim.Ne ilgilenen var ne başka bişey o kadar mesaj attım aradım bir kere bile geri dönen olmadı.Bence internetten alışveriş için sıfır müşteri hizmeti diyebilirim. Kendilerine de mesaj attım sizin gibi ilgisiz bir site daha görmedim diye tanıdıklarıma söyleyecem edecem diye hiç bir ses seda çıkmadı kendilerinden.Bende dalış yapıyorum neopran elbise aldım çağlarav diye bir siteden yüzde yüz müşteri hizmeti arayın istediğinz soruyu sorun hemen size dönsünler.Apnea dükkanı birebir görüşlerinizi bildirin hemen isteğinizi karşılasınlar.Balıkmarketim yanından bile geçmeyin derim pişman olmayın benim gibi
Süleyman ARSLAN
1981 zonguldak/alaplı

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #60 : 09 Temmuz 2013, 17:54:12 »
Bu balıkmarketimden ben geçen ay bir palet aldım almaz olaydım arkadaşlar.Bir mal bu kadarmı berbat olur.Sakına bu siteden bişey almaya kalkmayın derim.Ne ilgilenen var ne başka bişey o kadar mesaj attım aradım bir kere bile geri dönen olmadı.Bence internetten alışveriş için sıfır müşteri hizmeti diyebilirim. Kendilerine de mesaj attım sizin gibi ilgisiz bir site daha görmedim diye tanıdıklarıma söyleyecem edecem diye hiç bir ses seda çıkmadı kendilerinden.Bende dalış yapıyorum neopran elbise aldım çağlarav diye bir siteden yüzde yüz müşteri hizmeti arayın istediğinz soruyu sorun hemen size dönsünler.Apnea dükkanı birebir görüşlerinizi bildirin hemen isteğinizi karşılasınlar.Balıkmarketim yanından bile geçmeyin derim pişman olmayın benim gibi
süleyman kardeşim bi dur yaaa :) ne yaptılar sana öyle neler :) kardeşim bu ling verirken burda alışveriş yapın diye vermedimki arkadaşımız ileti yazmış beden ölçü hakkında bilig sortmuş ordada ölçüler çok güzel şekjilde açık aleni yazılmış. o bakımdan ling attım yoksa bu malzemeyi alacak çok site var.
 2. kardeşim bu malzeme dalgıç malzemesi değil bilmiyorum dikkat çektimi bu motorcuların kulladığı içlik dalgıçlarınki gibi değil yani giyerken ıslak giymiyorsun direk normal pijoma tayt gibi kuru giyiyorsun bu güzelliğide o zaten. sadece ördek avı için kullanıyoprum ben bunu herkezede tavsiye ediyorum
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Süleyman ARSLAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #61 : 09 Temmuz 2013, 18:01:04 »
adem kardeş ben malzemeyi demiyorum zaten siteyi diyorum :) yanlış anlaşıldım galiba özür dilerim. Dalgıç olduğum için malzemeden az çok anlarım :) sadece site için demiştim.İlgisiz alakasız sanki malım satılsın gerisi beni ilgilendirmez der gibi.Geçen ay palet aldım bu siteden palet biraz sorunlu gibi aradım ilgilenen yok mesaj attım cevap veren yok yoksa malzemeye lafım yok yanlış bilgilendirmeyeyim kimseyi.Çağlarav demiştim ama ordaki elbiselerde demen gibi dalgıçlar için yani biz avcılara gelecek elbise değil.tekrardan özür dilerim iyi akşamlr
Süleyman ARSLAN
1981 zonguldak/alaplı

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #62 : 09 Temmuz 2013, 18:29:18 »
adem kardeş ben malzemeyi demiyorum zaten siteyi diyorum :) yanlış anlaşıldım galiba özür dilerim. Dalgıç olduğum için malzemeden az çok anlarım :) sadece site için demiştim.İlgisiz alakasız sanki malım satılsın gerisi beni ilgilendirmez der gibi.Geçen ay palet aldım bu siteden palet biraz sorunlu gibi aradım ilgilenen yok mesaj attım cevap veren yok yoksa malzemeye lafım yok yanlış bilgilendirmeyeyim kimseyi.Çağlarav demiştim ama ordaki elbiselerde demen gibi dalgıçlar için yani biz avcılara gelecek elbise değil.tekrardan özür dilerim iyi akşamlr
KARDEŞİM YA AYIPSIN SORUN DEĞİL . BALIK MARKETİMDEN KARDEŞİM BENDE 2 KARA ZODAİC 2 KERA MOTOR ALDIM SORUN OLMADI AMA ALALI 2 SENDEN FAZLA. HEP DİYORUM NETTE SATIŞ YAPMAK ZORDUR NORMAL DÜKKANA GÜND EBELLİ SAYIDA İNSAN GİRER ALIŞLVERİŞ İÇİN NETTE İSE TÜRKİYE DÜNYA BAKIYOR SİPARİŞ VERİYOR. ALT YAPIN YOKSA EĞER SİSTEM ÇÖKER ZATEN. HERKEZ HERYERDEN ŞİKAYETÇİ YYANİ KARDEŞİM YAPACAKDA BİŞEY YOK . CANINI SIKMA BÖYEL ŞEYLER İÇİN HALLEDERSİN SEN. HAYIRLI RAMAZANLAR HAYIRLI İFTArlar
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #63 : 10 Temmuz 2013, 17:53:46 »
Hocamım ismi mustafa karahan idi benim bahsettiğim sene 1986 lardan bahsediyorum ortaokulda okurken muhabetle kalın
  • YILDIZ SPZ ME 66

Çevrimdışı Göksel DERMEN

• *
« Yanıtla #64 : 14 Temmuz 2013, 07:43:07 »
Merhaba,

Beden ararken ben aradığımı buldum ve aşağıdaki tulumu aldım İyi olmuş mu ?

http://www.cabelas.com/catalog/largeImagePopup.jsp?productId=749461&cImage=s7_830390_016_01
Göksel DERMEN
1979 AVCILAR / İST

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #65 : 10 Ağustos 2013, 17:31:53 »
ÇOK  güzel görünüyor güle güle giy fiyatı ne kadar acaba
  • YILDIZ SPZ ME 66

Çevrimdışı Göksel DERMEN

• *
« Yanıtla #66 : 12 Ağustos 2013, 14:28:25 »
Ben getirtip satan bir arkadaştan temin ettim. 850 tl para verdim. İnş. üşümeyiz.
Göksel DERMEN
1979 AVCILAR / İST

Çevrimdışı Emrah GİRGİN

• Müdavim Üyemiz
  • Emrah GİRGİN
« Yanıtla #67 : 12 Ağustos 2013, 15:20:48 »
850 tl çok değilmi ya

jpg image hosting
Emrah Girgin
DENİZLİ-ÇİVRİL

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #68 : 12 Ağustos 2013, 18:19:21 »
O PARAYI VERİPTE ÜŞÜRSEN İYİ SENDE KARDEŞİM . EV SATIN ALMIŞSIN DAYALI DÖŞELİ KAT KALORİFERLİ.
 VALA BU ÜŞÜTÜRSE HEMEN GİDİN GERİ VERİN:)
 BİSON TULUM ARKADAŞIMA ALDIM O BİLE FIRIN GİBİ ÇOK GÜZEL. BU ARADA DECOTHLON  DA VAR SAMSUN MAĞAZSINDA SAZ DESENLİ HARİKA Bİ,R ÜRÜN YAKININDA BU MAĞAZA OLANLAR BAKSIN BENCE CAPERLAN MARKASI
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Emrah GİRGİN

• Müdavim Üyemiz
  • Emrah GİRGİN
« Yanıtla #69 : 12 Ağustos 2013, 18:28:42 »
adem abi ben içilten aldım yeni saz desenli olandan en büyük olanı tam üzerime oldu.birde onun üzerine giyeceğim tulum önerirmisin abi.

jpg image hosting
Emrah Girgin
DENİZLİ-ÇİVRİL

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #70 : 13 Ağustos 2013, 07:52:44 »
adem abi ben içilten aldım yeni saz desenli olandan en büyük olanı tam üzerime oldu.birde onun üzerine giyeceğim tulum önerirmisin abi.
emrah kardeşim güle güle sıcacık kullan inşallah. kardeşim türkiyede jaten üretim olarak seçenek yok. saz desenli gezer tulum var gerisi naylon gibi aynı. gerçi gezer mallarıda kalite değil ama işte olmaytınca. en azından çizmesi kalın diğer ucuz tulumlar gibi çizmesi yazlık değil. ince değil. zaten tuylum artık sadece su geçirmesin diye kullancaksın ben öyle düşünerek aldım içlik. içerden sıcak tutacak ürün güzel olunca dışardaki tulum su geçirmesin yeter deyip içlik aldım tulşumda gezer  kullanıyorum . varya emin ol gezer tulum iç su geçirmeyen katmanını daha sağlam daha dayanıklı kalın yapsa emin ol cabelas bile gerek yok . yeterli ördek avı için ama iç su geçirmeyen katman çok ince zar gibi ordan bile çalmış bizim türk milleti :)
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Emrah GİRGİN

• Müdavim Üyemiz
  • Emrah GİRGİN
« Yanıtla #71 : 13 Ağustos 2013, 08:58:18 »
emrah kardeşim güle güle sıcacık kullan inşallah. kardeşim türkiyede jaten üretim olarak seçenek yok. saz desenli gezer tulum var gerisi naylon gibi aynı. gerçi gezer mallarıda kalite değil ama işte olmaytınca. en azından çizmesi kalın diğer ucuz tulumlar gibi çizmesi yazlık değil. ince değil. zaten tuylum artık sadece su geçirmesin diye kullancaksın ben öyle düşünerek aldım içlik. içerden sıcak tutacak ürün güzel olunca dışardaki tulum su geçirmesin yeter deyip içlik aldım tulşumda gezer  kullanıyorum . varya emin ol gezer tulum iç su geçirmeyen katmanını daha sağlam daha dayanıklı kalın yapsa emin ol cabelas bile gerek yok . yeterli ördek avı için ama iç su geçirmeyen katman çok ince zar gibi ordan bile çalmış bizim türk milleti :)
abi fiyatları ne civarda gezerinki.birde nasıl anlarız aldığımız yerden delik olup olmadığını?

jpg image hosting
Emrah Girgin
DENİZLİ-ÇİVRİL

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #72 : 13 Ağustos 2013, 10:37:47 »
abi fiyatları ne civarda gezerinki.birde nasıl anlarız aldığımız yerden delik olup olmadığını?
kardeşim  gezer 70tl ile 75 tl arası fiyatı.  ya kardeşim emin ol sıfır tulum al karanlık yerde içine ışık tut  inan sanki yıldızlar havada  uçuyor sanki. ama sıfır tulum . diyorumya türk milleti işte o kadar hırsız bir milletizki o kadar ince yapacağına koruma katmanını az dfaha kalın yap . emin ol piysada başka tulum satılmaz.
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Göksel DERMEN

• *
« Yanıtla #73 : 13 Ağustos 2013, 10:51:41 »
850 tl çok değilmi ya
Doğru pahalı ama bende çok düşündüm almadan önce hazır varken aldık. Kendi sitesinde aynı ürün 1600 gr thınsulate olanı 240 dolar artı buraya getirme ve gümrük masrafı var, burda satış fiyatı 1300 tl bu fiyatlara göre  normal 850 tl benim düşünceme göre. Aynı zamanda 600 - 800 gr thınsulate olanı 750 tl ye veriyorlar. Ben kendim ipsala - karpuzlu'lu olduğum için benim için ihtiyaç olmuştu. Çünki soğuk havada çizme, polar çorap vs. ile en fazla 1 saat sonra ayak parmaklarından üşüme başlıyor ava gittiğin adam giymiş onda sıkıntı yok sen adama sıkıntı olmaya başlıyorsun ve vurulan ördeği almak için gidilirken bazı yerler çizme boyunu geçiyor. Amaç bu üşümenin önüne geçmekti herhalde amacıma ulaştım. Zaten seneden en fazla 15 - 20 kere giyilecek bi ürün bu kalitede üründe 5-10 yıl kullanılır ise sıkıntı olmaz. Senede 85 tl üşümemek için çok iyi.
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2013, 10:53:11 Gönderen: Göksel DERMEN »
Göksel DERMEN
1979 AVCILAR / İST