Gönderen Konu: sarsılmaz  (Okunma sayısı 3133 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gökhan AKSOY

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
sarsılmaz
« : 14 Kasım 2013, 10:44:53 »
Merhaba degerlı arkadaslar bugun sarsılmazın sıtesıne gırdım bı urun gordum ınanılmaz guzeldı cok sasırdım acaba sarsılmaz mı bu dedım fabrıkayı aradım ocak ta bayılere dagıtılacakmıs http://www.sarsilmaz.com.tr/tr-tr/noble/517/Page.aspx
Gökhan AKSOY
1986 KIRSEHİR

selçukkaygısız

• Ziyaretçi
Ynt: sarsılmaz
« Yanıtla #1 : 14 Kasım 2013, 11:38:23 »
gerçekten de çok güzel bir tasarım ama 2000 liradan aşağı vermezler bu silahı

Çevrimdışı Hamza CİVİL

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 14 Kasım 2013, 13:11:36 »
Evet Gökhan bey sial güzel görünüyor,Dağıtıa başlandığında alan arkadaşlar olursa grupman ve randımanı nasıl olur? bkmak lazım..Ama Selçuk beyin de dediği gibi 2000 tl den aşağı olmaz gibi geliyor bana da..
1983 ANKARA

Çevrimdışı Gökhan AKSOY

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2013, 18:24:13 »
Abi işlemesine bakılırsa en az 4 mılyar vardır ısın garıp tarafı sp 303 felan yok sıtesınde fabrıkayı aradım sordum uretım duracakmıs galıba onların. sarsılmaZ kendını bastan yaratıyor galıba bence gec de kaldı turk av tufeklerı arasında en gerıde olanlardan bırı huglu ata hatsan yıldız akus bunların cok gerısınde kaldı
Gökhan AKSOY
1986 KIRSEHİR

Çevrimdışı Polat OLUR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 14 Kasım 2013, 18:55:33 »
sarsılmaza altın gravür yapsan yine sarsılmaz..
  • Browning Maxus
  • B.C.Miroku 800 SW Grade 4
  • B.C.Miroku 600
Polat OLUR
1976 İzmir/Bergama

Çevrimdışı Gökhan AKSOY

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 14 Kasım 2013, 19:56:56 »
İlk bende sarsılmaz sp303 alacaktım fakat garantı sonrası parca destegı olmaması asırı pahalı parcaları olması nedenıyle yıldız aldım sarsılmaz ısterse perazzı gıbı tufek yapsın satıs sonrası destek vermıyorsa bos
Gökhan AKSOY
1986 KIRSEHİR

Çevrimdışı Murat DİNGİZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 21 Kasım 2013, 21:36:31 »
herkese malatyadan slm tüfeği gördüm gerçekten güzel yapmışlar eminim atışıda sarsılmaza yakışır bir şekildedir bazı arkadaşlar sarsılmazı begenmyo aman sarsılmazmı diyip geçiyo onlara şunu sormak istiyorum sarsılmazın hangi tüfeğini kullanmışlar yanlış anlamayın sarsılmazla bir ortaklığım yok yada baisi değilim ama sarsılmaz kullanıcısıyım yerliler içerisinde bir çok tüfekle karşılaştırma yaparak atarak deneyerek aldım ve onların içerisinde tek geçerim birde şu servisi pahalıymış yedek parçası çok paraymış bilmem ne bilmem ne çalıştığım köyde bir abinin on yıllık sarsılmazını yolladık sadece kargo parası aldılar sorununu çözüp temizleyip yolladılar adamlar en azından ilgililer senle ilgileniyorlar sorununla kusura bakmayın ama peh sarsılmazmı salla gitsin derken nedenlerinide söyleyin
  • fabarm l4s
Murat DİNGİZ
1983 MALATYA/Darende

Çevrimdışı Fatih ERKAN

• *
« Yanıtla #7 : 21 Kasım 2013, 22:59:06 »
çok şık görünüyor, fiyatı da uygun olursa piyasada iyi yer kapar sarsılmaz
1990
Elazığ - Sofya

Çevrimdışı Ünal SAYGILI

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #8 : 22 Kasım 2013, 11:46:31 »
yıl 1993 il sarsılma otamatik tüfegimialdım sarsılmaz boeing huglu veüzümlü tüfekler 15 milyon ken ben bu tüfege 85 milyon verdim ve bu güne kadar yaklaşık 50 ila 70 bin arasımermi attım ve çok soguk havalarda -30 larda dahi kullandım her tür mermi attım   hala en kral tüfekle yarışır  durumda hala en gözde tüfegim - 20 ve - 30 larda kaz ördek avında herkes çift tüfek taşırken ben sadece sarsılmaz tüfegimi taşırdım o soguk havalarda bir çok yerli ve avrupa tüfekler arıza ve tutukluk yaparken benim emektar hiç bir zaman yolda bırakmadı 2 defa fabrikaya gönderdim ve yayını ve şarjör borusunu degiştirdim çok kullanmaktan yıpranmıştı ama benimle aynı dönemde huğlu ve üzümlü otamatik alıpta bana gülen çok para verdin diyen arkadaşlarımız benim üzeime 3 veya 5 tane tüfek hurdaya çıkardılar  buda nacizane görüşüm ve tecrubem
1974-Marmaris
muğla
angaralı