Gönderen Konu: Devlete isyan edilen,kalkışma bölgesinde yine şehitler var...  (Okunma sayısı 10911 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İlyas ISI

• Müdavim Üyemiz

Elin iç işlerine burnunu sokar,Devletine isyan ettirirsen,muhalifleri İstanbulda toplar,ellerine silah,ceplerine para verirsen,bi başkasıda şemdinlide sana aynısını yaptırır..
İnsan yazacak bişey bulamaz ya ,veya konuşmaya mecali kalmaz hani...Bu mübarek günlerde,işte bu çaresizliği yaşıyoruz...Küfredemiyoruz...Sizin ananızı,avradınızı diyemiyoruz mesela...Sizin gibi piçi hangi umuma hizmet veren kadın doğurmuştur diyemiyoruz..
Her seçim döneminde oyunu artırırarak gelen bu siyasi partiye;ırakta mihraplarda puro içip,hutbelerde postallarıyla gezmesine imkan tanıyan,guatemalada erkeklerini çıplacık edip,kancıklarıyla üzerlerine pislettiren,kadınına kızına tecavüz ettirip,ÖZGÜRLÜK götürülmesine sebebiyet veren kim varsa;
Suriyede devletine isyan ettiren,isyancının eline silah verip,devleti aciz hale düşüren,esad yıkılınca abd yi oraya sokup,komşumuzuda pkk eden kim varsa,bunun zeminini hazırlayan kim varsa....
Libyada,sen kıbrısta yenilme diye sırtında uçağa kendi eliyle bomba yükleyen kaddafiye ölürken arkasından parmak atmasına sebebiyet veren piçe, o imkanı kim sağladıysa....

BİLMİYOSANIZ BİLİN DİYE YAZIYORUM.....
Patates,kömür,odun,alarak sattığınız her oyla bunlar yapıldı....ırzına geçilen her kadının vebalinde senin PARMAĞIN VAR.
Mındar mısmıl,şerefsiz köpeklerin cami içinde gezmesinde,orda puro içip dans etmesinde VEBALİN VAR...
esadı yıktırıp,sınırında pkk bayrağı asılmasında,senin parmağında var....
şimdi ve yukaarda yazılan ne varsa,ve sonrasında dünyaya özgürlük götürürken kim kime zulüm yapacaksa,senin ülkende ki bopUn eş başkanına sen destek verdiğin için,o zulme ortaksın....
itirazı olan varsada,numaram var.arayında anlattıkların yanlış diye beni ikna edin...
http://haber.mynet.com/hakkaride-karakola-saldiri-8-sehit-644430-guncel/
ER MEYDANINDA,KILIÇ ARKADAN SALLANILMAZ
İlyas ISI Kırıkkale -keskin
Kan ve kemik tüm insanlarda bulunur ; Farklı olan yürek ve niyettir...
0545 768 64 63

tolgaozhan

• Ziyaretçi
Ynt: Devlete isyan edilen,kalkışma bölgesinde yine şehitler var...
« Yanıtla #1 : 05 Ağustos 2012, 12:14:33 »
Şehitlerimize rahmet, yalnız ülkeme ve YÜCE TÜRK MİLLETİNE baş sağlığı dilerim.
İlyas Bey ;
Oylarımızı yardım sandıklarına değil, seçim sandıklarına attığımızda görevimizi bir nebze yapmış olacağız. Vatan toprağının kutsallığını fark edememiş, Mustafa Kemal Atatürk'ün devlet adamlığının inceliğini öğrenememiş kadroların yerini hak eden kadrolara bırakmasında kilit rol oy kullanan millettir.
Tekrar başımız sağ olsun.

Çevrimdışı İlyas ISI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #2 : 05 Ağustos 2012, 12:19:00 »
İlyas Bey ;
Oylarımızı yardım sandıklarına değil, seçim sandıklarına attığımızda görevimizi bir nebze yapmış olacağız. Vatan toprağının kutsallığını fark edememiş, Mustafa Kemal Atatürk'ün devlet adamlığının inceliğini öğrenememiş kadroların yerini hak eden kadrolara bırakmasında kilit rol oy kullanan millettir.
Tekrar başımız sağ olsun.
Hem fikiriz...
0545 768 64 63

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #3 : 05 Ağustos 2012, 12:23:25 »
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

tolgaozhan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 05 Ağustos 2012, 13:08:38 »
Dünya'da bir kamuoyu oluşturulması isteniyorsa, olimpiyat kafilesi eksiksiz olarak yurda "bugün" dönüş yapmalıdır. Milli yas ilan edilmeli ve kimseden izahat alınmadan kara ve hava harekatı top yekun başlatılmalıdır. Aksi takdirde bu elim kayıplar her geçen gün, normalmiş gibi algılanacak, şehit gelmeyen günümüze şükür eder halde bulacağız kendimizi.
Bu arada bir bakanımız (ismi lazım değil !);
     "Hakkari Çukurca'da bir karakolumuz gece sahur vakti terör saldırısına maruz kaldı. Orada şehitlerimiz var. 6 asker, 2 korucu şehidimiz var. ÇOK SAYIDA TERÖRİST KAYBI VAR. Tabi üzgünüz ama bu sürüp giden bir mücadele. Hükümet olarak Türk devleti olarak terörle mücadelemizi bütün boyutlarıyla sürdürüyoruz." dedi.

Bir bakan böyle bir gafı nasıl yapar?!?!?!?!
Umarım sadece dil sürçmesidir.
Başımız sağ olsun.

Çevrimdışı İlyas ISI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 05 Ağustos 2012, 14:04:32 »
Cennet Mekan Abdulhamit han demiş ki;Kılıç kınından çıkmadıkça,it sürüsü dağılmaz...
Bugün,milletimizin sıradanlaştırılmış şehit haberlerine  alıştırıldığını görüyoruz.Bir çok haber sitesindeki ilk,flaş,son dakika haberlerinde bile önemsiz yerlerde sıradan basit bi olay gibi;hakkaride 8,mardinde 5 cudi de3 vs vs gibi şehit haberleri veriliyo.
Şimdi açın bakın haber sitelerine,Cem bilmem kimin Kemal bebeği,avradının doğumu,bebenin isminin nihat doğandan esinlendiğini,açılımdan sorumlu keskinli bi öküzün,suriyedeki asıl olaya, esadın zulümlerine bakın,pkknın üç beş eylemine odaklanmayın sözlerine rastlarsınız.
Adamlar;o bölgede şemdinlide devletin binalarını ele geçirip,isyan hazırlığı,topyekün bi kalkışma hareketinin ciddi hazırlığı içindeyken,eş başkanları alenen,Halkı davet edip 13 gündür devlet o bölgeye neden giremiyo bi sorun deme cüretini gösterirken,

Suriyeye özgürlük götürmek bizim işimiz değil arkadaş...
Pkk alenen sınır komşumuz oluyor..Allah aşkına bu kadar kör olunmaz....Bu millet bu kadar uyuşturulamaz...duyarsız,tepkisiz,naaptığından bi haber bi millet değiliz biz...Uyanıp,olayların farkına varma zamanıdır...
0545 768 64 63

Çevrimdışı Ahmet ŞAKİROĞLU

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #6 : 05 Ağustos 2012, 20:56:08 »

Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
Kayseri Merkez Avcılar ve Atıcılık Kulubü
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
« Yanıtla #7 : 05 Ağustos 2012, 22:36:06 »

Şehitlerimize rahmet, yalnız ülkeme ve YÜCE TÜRK MİLLETİNE baş sağlığı dilerim :(
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

Çevrimdışı Ali EDİZ

• *
« Yanıtla #8 : 05 Ağustos 2012, 22:52:54 »
Şehitlerimize Allahtan rahmet diler yüce Türk milletine baş sağlığı dilerim.Bugün başbakan atv de konuşurken biz iktidara geldik ohal kalksın biz bişey istemiyoruz dediler isteklerin ardı arkası bitmedi tatmin edemedik dedi.E amacı ülkeyi bölmek olan insalara isteklerini karşılamaya devam edersen yarın bayrağı diki verirler haberin olmaz sivrilttiğimiz kazıklar hepmi bize batacak bırakın kazık sivriltmeyi artık..
Ali EDİZ
1977
 ANKARA

Çevrimdışı Ethem EYİLER

• *
  • HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR.MEKANI CENNET OLSUN
« Yanıtla #9 : 06 Ağustos 2012, 01:02:50 »

Dün oğlu için testis kanseri raporu alan ve askere göndermeyenler,yurt dışında oğlunu işçi gösterip bedelli askerlik yaptıranlar,yarın musalla taşına yattığında hakkınızı helal ediyormusunuz diye sorulduğunda İŞTE OGÜN HEP BİR AĞIZDAN yalakalar evet diyecek.YA SİZ ?

ethemeyiler

antalya 1968

Çevrimdışı A.Recai DEMİRCİ

• *
« Yanıtla #10 : 06 Ağustos 2012, 02:05:09 »
    Ömrüm olduğu müddetçe ne bu dünyada, ne de ahirette hakkımı helal etmiyorum.Vatanını canından çok seven evlatlarımızın mekanı cennet olsun.Anlayanlara.
A.Recai DEMİRCİ
Emekli Memur-1957
Atabey-Isparta

Çevrimdışı İlyas ISI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #11 : 06 Ağustos 2012, 03:06:40 »
Şehitlerimize Allahtan rahmet diler yüce Türk milletine baş sağlığı dilerim.Bugün başbakan atv de konuşurken biz iktidara geldik ohal kalksın biz bişey istemiyoruz dediler isteklerin ardı arkası bitmedi tatmin edemedik dedi.E amacı ülkeyi bölmek olan insalara isteklerini karşılamaya devam edersen yarın bayrağı diki verirler haberin olmaz sivrilttiğimiz kazıklar hepmi bize batacak bırakın kazık sivriltmeyi artık..
Sonra;beni kenyadan getiren adamların yaptıkları zoruma gitti,onlarıda içeri almanız lazım dedi..
Sonra terörle mücadele eden paşalar var,hani gözü kara olanlar,çok belimizi büktü,onlarda bedelini ödesin dedi...
Sonra,biz evlerden kurşun sıkalım ama siz bize sıkamayın,bunuda kanunlaştırın eğer ölürsek,öldürenleri tutklayın dedi,19 asker 2 pkklı öldürmekten yargılandı...
Taviz tavizi doğurur...
0545 768 64 63

Çevrimdışı Serkan ERTENLİCE

• *
« Yanıtla #12 : 06 Ağustos 2012, 09:22:55 »
YÜCE PEYGAMBERİMİZİN SÖZÜ AKLA GELİYOR
NASIL HAK EDERSENİZ ÖYLE YÖNETİLİRSİNİZ

NE DEMİŞTİ MEHMET AKİF ERSOY
HAKKIDIR HAKKA TAPAN MİLLETİMİN İSTİKLAL.

Demek oluyorki Her Karış Toprağında ŞEHİT Kanı Olan Bu Vatan Düşmanlarına Gerek birkaç kuruşa gerek koltuğa
peşkeş çekiliyor bunları yapanlarda hala alkışlanıyor ya söylenecek sözmü var.

Serkan ERTENLİCE
1977 GAZİANTEP
KARDEŞ MECBURİ ARKADAŞTIR,ARKADAŞ SEÇİLMİŞ KARDEŞTİR

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #13 : 07 Ağustos 2012, 00:07:29 »
Upuzun bir şeyler yazmıştım sildim. Devlet yönetiminden anlamam. Şu anda devletin elindeki verileri ve gelişmeleri bilmiyorum. Açıkcası ne düşünsem eksiğim olacağı belli. Yine de görünen kadarına yorum yapacağım.

Keşke bu diktatör gitse de hem kendi halkı hem biz kurtulsak. Fakat bundan 80 küsur sene önce, işgalci ülkelerin önümüze koydukları bir harita vardı. Acaba o emellerinden vazgeçmiş olabilirler mi? Geçmedilerse şu son zamanlarda olup bitenler onların maksadlarına ulaşmalarına hizmet etmiyor mu? Eğer bu komşumuz da Irak gibi olursa vay halimize. Çevremizde geçindiğimiz komşu kalmayacak. Açıkcası endişeliyim.

Suriye diktatörü zaten ülkemize düşmanlık için bahane arıyordu, bir de fırsat verdik görünüşe göre. Ne diyeyim, boşuna. Allah bize güç versin. Şehitlerimiz için diyeceklerimi buraya yazmıyorum.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı İlyas ISI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #14 : 07 Ağustos 2012, 03:05:53 »
Upuzun bir şeyler yazmıştım sildim. Devlet yönetiminden anlamam. Şu anda devletin elindeki verileri ve gelişmeleri bilmiyorum. Açıkcası ne düşünsem eksiğim olacağı belli. Yine de görünen kadarına yorum yapacağım.

Keşke bu diktatör gitse de hem kendi halkı hem biz kurtulsak. Fakat bundan 80 küsur sene önce, işgalci ülkelerin önümüze koydukları bir harita vardı. Acaba o emellerinden vazgeçmiş olabilirler mi? Geçmedilerse şu son zamanlarda olup bitenler onların maksadlarına ulaşmalarına hizmet etmiyor mu? Eğer bu komşumuz da Irak gibi olursa vay halimize. Çevremizde geçindiğimiz komşu kalmayacak. Açıkcası endişeliyim.

Suriye diktatörü zaten ülkemize düşmanlık için bahane arıyordu, bir de fırsat verdik görünüşe göre. Ne diyeyim, boşuna. Allah bize güç versin. Şehitlerimiz için diyeceklerimi buraya yazmıyorum.
Abi,ecdadın meydanda her tepelediği haçlı ordusunun kırıntılarının kuyruk acıları her depreştiği dönemde,yeni yeni entirika desise farklı yollarla ve farklı maşalarla sahneye konmaktadır.Onlardaki kuyruk acısı,bizdeki evlat acısı devam ettikçe bir araya gelme olasılığımız sadece bizim safça düşüncelerimizden öteye gidemeyecektir.Dünün haçlı ordusunun adı avrupa birliği,abd ve siyonist uşaklardır.isim değişir kin ve öfke bakidir.
Ortaya konan haritayı gerçekleştirmek için her daim bi gönüllü eş başkan,bop temsilcisi,koltuk budalası,din,millet,bayrak simsarcısı çıkacaktır.çıkıyorda...
Esad rejimine gelince:BİZENE...
Devletine isyan edene hangi devlette onur nişanı,şilt,madalya,armağan taltif veriliyorda,esad versin..esad'a bakalım ama muhaliflerinede bakalım.ona silah verene,istanbulda toplayıp arka çıkana,arkandayız yürü be aslanlarım diyenede bakalım..görelim..
Mübarek'i sevmezdim,sevilecek yanıda yoktu siyonist uşağın..ama tahrirde ellerinde silahla orduya baş eğdiren üç çapulcumuydu acaba?
Kaddafiyi tepeleyip,kan revan içinde bırakanlar,ölürken kıçına parmak atanlar,acaba özgürlük hürriyet budalalarımıydı?
Saddamın büstünü 20 günde yıktırıp,sınırdan giren conilerin ellerini öpmeye çalışanlar acaba Halkının özgürlük meşalesinin yılmaz savunucularımıydı?
13-14 gündür Devletin giremediği pkk nın yol kesip asker kaçırıp,kimlik kontrolu yapmasına sebebiyet veren şımarıklığı pervasızlığı,çadır mahkemeleri kurup,bayrak indirip ayaklarına savcı gönderip berat verenler değilmidir?orada bi kalkışmanın,isyanın istihbaratını alamayan istihbaratın ne işe yaramaktadır?vs vs kim kime hizmet ediyo?kim kimiğn emir eri görmek lazım.görmezsek elinde bezbol sopasıyla poz verip gösterirler..
0545 768 64 63

Çevrimdışı İlyas ISI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #15 : 07 Ağustos 2012, 03:16:10 »
Komşularla sıfır sorun demek,komşusuz kalmak demek değil sanırım.Adamların sarılıp öptüğü kim varsa,toprağı öpmeye başladı...Ama onların iktidardan düşmesi bize yaradımı ona bakmak lazım.Esada kurşun sıktırırsan,iran için malatyaya üst kurdurursan,o da sana gül göndermez..şemdinliye giren isyan edenleri zamanında belirleyemez ama ne hikmetse suriyenin verdiği silahlarla 8 sehit verdik diye demeç verirsen,ama bunu ilk günde nasıl öğrendiğinin muamması devam ederken,suriyeye vurmak için bahane üstüne bahane üretirken,ben burda derim ki hooppp burda senin kandırabileceğin bi salak yok derim..konuyu genişletmeye fazla gerek yok bence...olaylar çok net ve açık...GÖRMEK İSTEYENE,GÖREBİLENE....
0545 768 64 63

Çevrimdışı Ramazan KİLLİ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #16 : 07 Ağustos 2012, 03:52:05 »
BİLMİYOSANIZ BİLİN DİYE YAZIYORUM.....
Patates,kömür,odun,alarak sattığınız her oyla bunlar yapıldı....ırzına geçilen her kadının vebalinde senin PARMAĞIN VAR.

İlyas Bey ;
Oylarımızı yardım sandıklarına değil, seçim sandıklarına attığımızda görevimizi bir nebze yapmış olacağız.

Arkadaşlar,
Şehitlerimizin acı haberleri hepimizin canını acıtmakta.
Bu şerefsiz hainlerin topu, bir vatan evladının tırnağı kadar değerli değildir elbette.

Yalnız yorumlarınızda rencide edici tabirler  var.
Mübarek günlerde orucun ve acı haberlerin etkisiyle yazıldığını düşünüyorum.
Sevseniz de sevmesenizde, sizin gibi düşünmeyen, farklı yönde özgür iradesini kullanan vatandaşlarımıza ağır sözler kullanmanız doğru değil. Size duyulduğu gibi, sizler de onlara saygı duymalısınız. Aksi takdirde bizi bölmeye çalışanların amacına hizmet etmiş olursunuz. Sizin hakkınızda da kötü sözler yazılmasına vesile olursunuz. Bize yakışmaz.

Kaldı ki sitemiz siyasi paylaşımlar yapılan bir site değildir.
Vatan hainlerine hepimiz karşıyız ve lanetliyoruz.
Son olaylar nedeniyle öfkeliyiz de.
Ama birbirimizi kıracak yorumlardan sakınmalıyız.
Bu tarz yorumların sitemizde daha önce pek çok huzursuzluğa neden olduğunu gördük.
Konuyu siyasi bir boyuta taşımamanızı ÖZELLİKLE rica ediyorum.
1970 Antalya (İkamet Eşme/UŞAK) 

Çevrimdışı İlyas ISI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #17 : 07 Ağustos 2012, 08:53:10 »
Gerekli uyarılarınız için teşekkür eder saygılarımı sunarım..Diğer moderatör arkadaşların yorum atıp göremediği ama sizin dikkat edip açığa çıkarttığınız siyasi üsluptan dolayı çok üzgünüm..Bi daha ki sefere şehit haberlerinde bastırılmış duygularımızla mesaj yazar,daha nazik bi üslup kullanırım..
Bazı şeylerin siyaset üstü değerler olduğunu unutmuşuz,hatırlattıığınz bu gerçek karşında da saygılarımı sunarım..
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2012, 10:21:43 Gönderen: İlyas ISI »
0545 768 64 63

Çevrimdışı Ramazan HAK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #18 : 07 Ağustos 2012, 10:02:22 »
İşte Onlar Bunu Anlayamazlar!!!

Ne şehitlerimize yaktığımız ağıtları

Ne vatanına kurban olsun diye Mehmedimin eline yaktığımız kınayı

Ne gözlerimiz yaşla, yüreğimiz feryatla aldığımız şehit haberlerini

Ne de otobüste askere yer vermeye çalışan hamile kadının bu ülkenin insanının ordusuna nasıl değer sunduğunu göstermesinin anlamını

Ne şehit eşinin başı dimdik gururla hainleri sevindirmeden şehidini selamlamasını

Ne oturup arkalarından ettiğimiz duaları

Ne acaba geri dönecekler mi diye babalarının yolunu bekleyen acı dolu asker çocuklarını

Ne büyük sıkıntılarla doğularda zor şartlar altında görev yapıp şehit olan çocuklarının arkasından "vatan sağolsun" diyebilen anne-babaların yangınlarını

Ne sahip olduğumuz sabrımızı,

Ne Türk Silahlı Kuvvetleri'nin gücünü ve cesaretini,

Ne metanetimizi, cesaretimizi, sevdamızı, birliğimizi, beraberliğimizi, Türk Milletinin yüceliğini, Türk askerinin ve polisinin kahramanlığını...

ONLAR ANLAYAMAZLAR!

sizin ölünüz leş

diriniz kalleştir,,
Ramazan HAK  1971  ARH+  Muğla

Çevrimdışı Emin VURAL

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #19 : 07 Ağustos 2012, 10:28:53 »
  • Le Fusil Darne Saint-Etienne V 19 Paris France

Çevrimdışı Ramazan KİLLİ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #20 : 07 Ağustos 2012, 11:04:38 »
İlyas Bey,
Askerliğimi Şemdinli de jandarma komando asteğmen tim komutanı olarak yaptım.
Defalarca çatışma yaşadım.Yaklaşık 150/200 gecemi dağda pusu da geçirdim.
Şehit askerlerimizin aziz naaşını elimle taşıdığım oldu.

Bu vatan hainleri hakkındaki duygularımız hepimiz için aynı.

Devletim gel desin yine koşarak giderim göreve.
 Benim uyarımda art niyet aramayın.
Sadece mesajlarımızda birbirimizi kırıcı suçlayıcı olmayalım diyorum.

Türk'ü Türk e bile düşman etmeyi başarttık dedirtmeyelim bu hainlere.
Selamlarımla.

Çevrimdışı İlyas ISI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #21 : 07 Ağustos 2012, 11:31:27 »
İlyas Bey,
Askerliğimi Şemdinli de jandarma komando asteğmen tim komutanı olarak yaptım.
Defalarca çatışma yaşadım.Yaklaşık 150/200 gecemi dağda pusu da geçirdim.
Şehit askerlerimizin aziz naaşını elimle taşıdığım oldu.

Bu vatan hainleri hakkındaki duygularımız hepimiz için aynı.

Devletim gel desin yine koşarak giderim göreve.
 Benim uyarımda art niyet aramayın.
Sadece mesajlarımızda birbirimizi kırıcı suçlayıcı olmayalım diyorum.

Türk'ü Türk e bile düşman etmeyi başarttık dedirtmeyelim bu hainlere.
Selamlarımla.
Abi,biz kavganın anarşinin,düzensizliğin ne yanında oluruz,ne de taraftarı olduk..İnsanlar aksi bi tutum ve davranış sergilemediği müddetçe,hepimizin ortak değerlerine alenen bi saldırı vuku bulmadıkça tavrımızda sertlik,kırıcılık olmaz..Ama takdir edersiniz ki hitabet,belagat,herkesin lisanında farklı yansır..Dolayısıyla farklı da anlaşılabilir.Biz ortaya karışık bi menü hazırladık,ismen sen şunu, sen şunu ,sen de şunu yiyeceksin demedik.Dileyen dilediğini de alsın demedik...Ki bu ,bu sitede de bunları yapanlar var anlamına gelirdi,o da hakaret içereceği için abesle iştigal etmiş olurduk.Bundan dolayı sizleri tenzih ederek,anlattıklarımdan mesulüm anladıklarınızdan değil de diyebilirdim.Ama dimağlarda tatlı lezzet bıakmak istediğimizden ve herkeste rahatlıkla maksadımızı anlasın istediğimizden mesajları detaylandırma gereği doğdu..
Bu nedenlerle kibar ikazınıza tekrar teşekkür ederm..saygı ve hürmetlerimle..
0545 768 64 63

Çevrimdışı Ramazan KİLLİ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #22 : 07 Ağustos 2012, 11:52:22 »
Estağfirullah İlyas Kardeşim.
Hepimizin gönülleri vatan sevgisiyle yanmakta.

Bu acı günlerimizde bizler birlikte olmayıpta ne yapacağız?

Ne diyor Milli Şairimiz,

"Toplu vurdukça yürekler, onu top sindiremez."

Selam ve sevgilerimle...

Çevrimdışı Nuri ÖNEL

• Müdavim Üyemiz
    • www.ekomakkazan.com.tr
« Yanıtla #23 : 07 Ağustos 2012, 12:09:53 »
Başta İlyas ısı bey olmak üzere tüm yapılanlar her şeyiyle doğru artık bunun kırılacak üzülecek yanı kalmadı, tek sorun bu gün devleti yönetenlerin bop da söz verdikleri sözleri yerini getirirken ileride Türkiye'nin başına gelecekleri hesap edememektedirler. Farkında değiller ama bu gün yönettiklerini sandıkları yöneticilierin  sonları binladin gibi olacak. Görevleri bitince buruşturulup bir kenara atılacaklar.
Artık Türk milleti uyanmalıdır ve Atatürk kurduğu bu cumhuriyeti sonsuza dek yaşatmak için gerekirse ölüm bile göze alınmalıdır.
Artık gözümüzü açalım. Sandıkların başına gidince BOP işbilikçilerini unutmayalım.
Harkese RASGELE
Nuri ÖNEL
1957 NAZİLLİ

Çevrimdışı Hakan AKMAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #24 : 07 Ağustos 2012, 12:36:01 »
BİZ MİLLET OLARAK ANCAK KONUŞUR DURURUZ..
Ne okuruz,,ne düşünürüz,,ne tarihten ders çıkarırız,,
ancak yumurta folluğa geldikten sonra aklımız başımıza gelir..
100 yıl önce balkan savaşları ile 1911-1912 yılında başlayan 1914-1918 yıllarındaki 1.dünya savaşı ile devam eden süreç sonunda yıkılan osmanlı imparatorluğunun ve paylaşılan ortadoğu ENERJİ PASTASI ve jeopolitik konumunun
100 yıl sonra tekrar paylaşımı yapılıyor,,şu an olanlar bundan ibaret başka hiç bir şey değil ve neyazıkki bizde buna MİLLET OLARAK hükümet eliyle ÜLKE VE DEVLET ADINA..... maşalık ,,eş başkanlık,,taşeronluk,,artık adını siz koyun ne yapılıyorsa onu yapıyoruz......
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2012, 12:37:29 Gönderen: Hakan AKMAN »
Hakan AKMAN
1970 ANKARA / AFYONKARAHİSARC:\Users\2012\Pictures\photog254iw0.jpg