Gönderen Konu: Ata Arms firmasına teşekkürü borç bilirim.  (Okunma sayısı 1945 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ali AKKAYA

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ata Arms firmasına teşekkürü borç bilirim.
« : 22 Mayıs 2015, 19:53:01 »
Öncelikle Bütün avcı dostlara selamlar. Nisan ayının 24'de geçen sene almış olduğum ata venza tüfeğimi servise gönderdim.Gönderme sebebim dipçiğinin bana uzun gelmesi ve kasada tetiğin sol tarafında sürtünmeden dolayı hafif boya atması idi.Venzanın tetik çekme mesafesi 37 cm olmasından dolayı bana uzun geliyordu.Ben firmadan 1,5 cm dipçiğin kesilmesini  ve kasadaki boya atan yerin düzeltilmesini istedim.Sonuç olarak bugün tüfeğim elime ulaştı.dipçiği ama yeniden yaptılar ama kestiler inanın ben ayıramadım.Çünkü dipçiğin başka yerlerinde de çizikler vardı onlarda yoktu.Kasayı da yeniden boyamışlar ve temizleyip,yağlayıp göndermişler.şunu da söyleyeyim özel bir istek olmasına rağmen dipçik için hiçbir ücret de talep etmediler. öncelikle göstermiş oldukları ilgiden dolayı bana bu süreçte yardımcı olan başta tüfeği aldığım av bayime ,özler av yetkililerine ve son olarak Ata Arms firmasına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2015, 19:55:19 Gönderen: Ali AKKAYA »
1980-MANİSA

The following users thanked this post: Alper BEKRET, Erol ÖZTÜRK

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
Ynt: Ata Arms firmasına teşekkürü borç bilirim.
« Yanıtla #1 : 23 Mayıs 2015, 01:12:55 »
Çok hoş. Yeni tüfekten farkı yok. Gülegüle kullanın.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Burak BAYGENÇ

• *
« Yanıtla #2 : 23 Mayıs 2015, 02:00:21 »
bu derece itina ile isteklerin giderilmesi gerçekten yerli frimalar arasında sayılır yeri vardır benim için ATA Arms'ın temiz ve yeni bir biçim de yeni sezonda avınız bol olsun
Kırklareli/Lüleburgaz    17.06.1990    0rh(+)
Armsan-Phenoma Carbo

Çevrimdışı Ali AKKAYA

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 23 Mayıs 2015, 13:12:54 »
iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
1980-MANİSA

Çevrimdışı Ersun ERDOĞAN

• *
« Yanıtla #4 : 23 Mayıs 2015, 13:16:18 »
çoğu avcı bayramları ve atış müsabakalarında sponsor oluyorlar buda avcılara verdikleri önemi gösteriyor.
Ersun ERDOĞAN
1979 malatya