Gönderen Konu: STOEGER TÜFEKLERİ  (Okunma sayısı 41083 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hasan DURU

• *
  • 100 verip adam ettiysem 0 la çarpar YALAN EDERİM !
STOEGER TÜFEKLERİ
« : 22 Ağustos 2008, 14:32:31 »
ARKADAŞLAR BEN TÜFEK ALMAK İSTİYORUM 600 650 YTL ARASI PARAM VAR STOEGER KULLANANINIZ VARMI NASIL Bİ TÜFEKTİR SAĞLAMMIDIR VURUŞU NASILDIR..SADECE OTOMATİK YAPIYORMUŞ...
Hasan DURU
1986-BALIKESİR

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
Ynt: STOEGER TÜFEKLERİ
« Yanıtla #1 : 22 Ağustos 2008, 14:43:10 »
slm bir abimiz kullanıyor çok memnun..92 a eski modeli vardı onu ogluna verdi mod200 yeni modelini aldı..slug namlusuyla birlikte 750 ytl ye almıştı..hilal av  veli katrancı beyde degişik modelleri var fiyat ve kargo konusundada yardımcı olacaktır...tşk
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Hasan DURU

• *
« Yanıtla #2 : 23 Ağustos 2008, 09:20:31 »
M 2000 deluxe almayı düşünüğyorum birolkardeş 825 ytl dediler...huğlu nasıldır 550 ytl civarıda bi otomatiği var fakat otomatiğini tavsiye etmiyorlar...kimisi 5 lisi diyor 8 lisi iyi değildir diyor...bilemedim..yıldız tüfeklerinin pozesi nasıldır..
Hasan DURU
1986-BALIKESİR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 23 Ağustos 2008, 14:27:21 »
kardeş adres belirttim..google ye hilal av  yazdıgında ilk sırada çıkar ikinci ve üçüncü çıkanlarda hilal avdır.ama veli katrancı beyin dükkanı ilk sırada çıkandır..m200 deluxe modelini bile 700-750  arası bir fiyata alabilecegini düşünüyorum..veli veyle pazarlıkda edilir..sitesini bir incele derim..avrupa yerli markalar mevcut..ayrıca veli bey için söylüyorum çok güvenilir dost canlısı bir insandır...her konuda yardımcı olmak isticektir..yıldızı sp yi sormuşsun ideal fişegi en fazla 30-32 gr dır..34-36 gr da atarım diyorsan tavsiye etmem...işçiligi kundak kalitesi estetigi harika tüfeklerdir..avrupada birçok dünya markası arasından grupman dalında birinciligi oldugunu biliyorum...yani attın vuramadın kendinde hata arayacaksın  öyle bir tüfektir  yeni modelleri için söylüyorum..mercury  modeli sp sini inceledim ve hayran hayran kaldım...huglu otomatikten uzakdur derim.çifte sp kaliteleri malum bendede huglu sp var .o otamatiklerin fason üretim olduklarını düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 23 Ağustos 2008, 14:41:09 Gönderen: M.Birol DEMİRTAŞ »

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Hasan DURU

• *
« Yanıtla #4 : 23 Ağustos 2008, 22:12:46 »
arkadaşlar torun super pozeleri hakkında ne biliyorsunuz elektörlü selektörlü 680 ytl fiyat çektiler nasıl bir tüfektir elime aldım hafif bir tüfek.... Aslında ben YILDIZ ın pozesini almayı düşünüyordum ama aynı özellikleri söylediğimde 1000 ytl civarında fiyata çıkıyor...Lütfen bana bi yardımcı olun ilk defa bi tüfek alıcam ömürboyu kullanmak istiyorum 650 ytl civarında bi para ayırım...
Hasan DURU
1986-BALIKESİR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 23 Ağustos 2008, 23:08:47 »
tavsiye etmem nedeni torun oldugu için degil..ilk defa tüfek alacagım diyorsun..bu işin ilki olur sonu olmaz..ilk tercihin sıkıldıgın yada degiştirmek istediginde elinden en kolay çıkarabilecegin bir marka seç derim...huglu sarsılmaz yıldız vs bilinen tanınan bir markadan yana tercihini kullanmanı öneririm...

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Hasan DURU

• *
« Yanıtla #6 : 24 Ağustos 2008, 01:35:25 »
sağlam değilmidir diyorsun yani birol kardeş...ya bi sorun olduğunda muhatabım yok..ben balıkesirliyim ve konyaya çok uzak bi şehir..stoeger alsam komando av var ana dağıtıcı..yıldız alsam rastgele av bayisi var..ama torun satan tek bi yer var ve küçük bir dükkan 3 5 tane tüfek satıyor...yani tüfeği aldığımda garantisi yok...fakat ejektörlü tek tetik ve 2700 gr olması beni cezbetti...aynysının yıldızı 1100 civarında ben 650 ytl ayırdım...
Hasan DURU
1986-BALIKESİR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #7 : 24 Ağustos 2008, 01:49:55 »
kardeş saglamlıgına yada kalitesine birşey demedim..hatda bizzat hilal av ın sahibi veli beyde bana torunu önermişti..usa ya ihraç ettiginide biliyorum simit wesson firmasına tüfek yapıyorlar..diyelimki aldın..ama hiç memnun kalmadın..10 gün sonra satayım desen kime satacaksın..yarı fiyatına versen de alıcısını bulmak zor olur..ayrıca özellikle ejektörlü yerli tüfekler tavsiye edilmez..pekçok yerli ünlü markanın ejektörü sorun çıkarır..ayrıca yerlilerde huglunun bile tek tetik pozelerinde çiftelerinde çift patlatma gibi sorunlar çıkıyorken kaldıki torun..madem çok begendin al ozaman nedeyim..daha sonra bizle tecrübelerini paylaşırsın...tşk

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Hasan DURU

• *
« Yanıtla #8 : 24 Ağustos 2008, 12:29:08 »
nedeni otomatikleri ömürboyu kullanabileceğimi zannetmiyorum...m 2000 deluxe piyasa fiyatı nekadar en ucuzu ne kadara alabiliriz mesela...
Hasan DURU
1986-BALIKESİR

Çevrimdışı Hasan DURU

• *
« Yanıtla #9 : 24 Ağustos 2008, 16:07:48 »
ve vursanın yani eski modelleri kadar iyi tüfek yapmıyorlar herkes aynı şeyi söylüyor...
Hasan DURU
1986-BALIKESİR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #10 : 24 Ağustos 2008, 16:20:55 »
arkadaşın ayırabildigi bütçe dahindedir önerilerimiz..750-800 ytl ye benelli baretta vs bulabiliyorsa almayanı döverler zaten..

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Hasan DURU

• *
« Yanıtla #11 : 24 Ağustos 2008, 16:40:51 »
750 ytl ye benelliyi nerde bulacağımbirol kardeşim..stoeger tüfekleri için ne diyorsunuz arkadaşlar değerli fikirlerinizi bekliyorum..
Hasan DURU
1986-BALIKESİR

Çevrimdışı A.Selçuk KARAKÖY

• *
    • REMINGTON
« Yanıtla #12 : 24 Ağustos 2008, 16:43:32 »
İyi tüfek iyi firma oldu artık...
Ansam Selçuk KARAKÖY
B Rh + 1976 ÇORLU
0535 347 99 99
[email protected]
 ''İyi düzenlenmiş bir Milis, özgür bir Devlet’in güvenliği için şart olduğundan, halkın silah bulundurma ve taşıma hakkı ihlâl edilemez.” Amerikan Anayasası

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #13 : 24 Ağustos 2008, 16:48:21 »
hasan kardeşim imkanın elveriyorsa ve otomatikde kara kıldıysan..stoeger i tavsiye edebilirm..kalite işçilik parformans fiyat ölçülerinde iyibir seçim derim..bıldırcın çulluk domuz avları içinde ayrıca slug namluları mevcut bununla birlikte uçar kaçar hertürlü avda kullanabilirsin tşk...

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Hasan DURU

• *
« Yanıtla #14 : 24 Ağustos 2008, 17:30:02 »
slug namlusu ne işe yarar? slug namlularını yanında mı veriyorlar acaba...m2000 deluxe almayı düşünüyorum...bu tüfekte slug namlu yok galiba?
Hasan DURU
1986-BALIKESİR

Çevrimdışı Hüseyin DÖNER

• *
  • doğru ok menzil alır,eğri yay elde kalır.
« Yanıtla #15 : 24 Ağustos 2008, 20:08:51 »
tüm avcı lara selamlar
Hasan bey öncelikle bu benim şahsi fikrim tabi kimseylede polimiğe girmek istemem bir çok marka tüfek tüfek kullandım eski vursanlar olsa diyecek bir şeyim yok ama stoeger i tüfek diye elime almam.
saygılar.
Hüseyin DÖNER
1974 Malkara TEKİRDAĞ

Çevrimdışı Hasan DURU

• *
« Yanıtla #16 : 24 Ağustos 2008, 20:32:00 »
hüseyin abi öncelikle selamlar...evet eski vursanların daha kaliteli olduklarını herkes söylüyor...tüfek ne kadar eskiyse o kadar kaliteli oluyor artık silah sanayii rant kavgasına dönüştü...bizim buralarda birçok kişide üzümlünün tüfekleri var ve sapasağlam eskiden olsaydı tüfek alırken bu kadar araştırmazdım...ama artık silah fabrikalarına güvenmiyorum Neden mi çünkü eskiden tüfekler ellerde işlenir demiri elde dövülür kısacası el emeği göz nuruyla işlenirdi...ama artık makinalar var ve seri üretimde bir fabrika günde yüzlerce tüfek üretiyor nu tüfeğe ne kadar güvenebiliriz ki Ben Vursanın 92 a modelini çok uydum ama çevremde stoeger kullanan kimse yok.
Hasan DURU
1986-BALIKESİR

• *
    • REMINGTON
« Yanıtla #17 : 24 Ağustos 2008, 21:35:02 »
HAsan kardeş aşşada verdiğim linkleri bir incele

http://www.stoegerindustries.com/

http://www.stoeger.com.tr/

selamlar...
Ansam Selçuk KARAKÖY
B Rh + 1976 ÇORLU
0535 347 99 99
[email protected]
 ''İyi düzenlenmiş bir Milis, özgür bir Devlet’in güvenliği için şart olduğundan, halkın silah bulundurma ve taşıma hakkı ihlâl edilemez.” Amerikan Anayasası

Çevrimdışı Hasan DURU

• *
« Yanıtla #18 : 24 Ağustos 2008, 22:01:10 »
teşekkürler selçuk abi bu site yabancı bir site. m2000 camonun videosunu inceledim.....stoeger firması iç pazara yani türkiyeye bu tüfekleri sunduğunu zannetmiyorum...inşallah yanılıyorumdur...
Hasan DURU
1986-BALIKESİR

• *
    • REMINGTON
« Yanıtla #19 : 24 Ağustos 2008, 22:30:11 »
yok aynı tüfekler..burda tabanca ve tüfek yapıyolar stoeger ayrıca benelli ve franchi ile de yedek namlu v.s
Ansam Selçuk KARAKÖY
B Rh + 1976 ÇORLU
0535 347 99 99
[email protected]

• *
    • REMINGTON
« Yanıtla #20 : 24 Ağustos 2008, 22:31:19 »
Hasan kardeş Beretta holding bu Türkiye için yapmıyoki tüfekleri yapsa fabrikaya mağaza açar eskiden vursanın olduğu gibi....Emin ol tüfekler yurtdışına Amerikaya giden tüfekler...

selamlar..
Ansam Selçuk KARAKÖY
B Rh + 1976 ÇORLU
0535 347 99 99
[email protected]

Çevrimdışı Hasan DURU

• *
« Yanıtla #21 : 24 Ağustos 2008, 23:51:05 »
selçuk abi sen kullandınmı bu tüfeklerden...sen ne kullanıyorsun...arkadaşar bu tüfeklerden kullanan varmı m 2000 serisi...
Hasan DURU
1986-BALIKESİR

Çevrimdışı Hasan DURU

• *
« Yanıtla #22 : 24 Ağustos 2008, 23:55:44 »
selçuk abi bu verdiğin sitede sadece m 2000 kamufulaj var ...türkiyeden sadece bu serimi ihraç edilmekte amerikaya....m2000 deluxeyi bulamadım bu sitede. sadece türkiye pazarına sunulan bir tüfek bu sanırım...
Hasan DURU
1986-BALIKESİR

Çevrimdışı Hüseyin DÖNER

• *
  • doğru ok menzil alır,eğri yay elde kalır.
« Yanıtla #23 : 24 Ağustos 2008, 23:59:57 »
hasan kardeşim sen gel geç bu stoeger sevdasından
selçuk bey kendiside benim gibi remington kullanır
Hüseyin DÖNER
1974 Malkara TEKİRDAĞ

• *
    • REMINGTON
« Yanıtla #24 : 25 Ağustos 2008, 00:00:08 »
hayır kardeşim verdiğim sitelerden biri amerika sitesi diğeri Türkiye
Sen amerikan sitesinden kamuflajı görüyosun resimde namlunun altında renkler var onlara tıkla tüfeğin rengi değişecek....

Ansam Selçuk KARAKÖY
B Rh + 1976 ÇORLU
0535 347 99 99
[email protected]