Gönderen Konu: BÖYLE BİŞEY GÖRMEDİM...  (Okunma sayısı 23167 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Özcan KARA

• *
BÖYLE BİŞEY GÖRMEDİM...
« : 21 Kasım 2012, 08:42:24 »
2004 SENESİNDE İZMİTTE AV BAYİİ VAHİTTEN AKKAR SİLVER MARKA BİR TÜFEK ALDIM.GEÇEN HAFTAYA KADAR HİÇ Bİ PROBLEM  YAŞAMADIM VE TÜFEĞİMDEN ÇOK AMA ÇOK MEMNUNDUM.KEKLİKK İÇİN YENİ NAMLU YAPTIRMAK İSTEDİM FABRİKAYI ARADIM.ERSİN BEY ADINDA BİRİYLE GÖRÜŞTÜM.BANA ÇOK AKILLICA BİR FİKİR VERDİ 10CM.NAMLU UZATMASI İŞİNİ GÖRMEZMİ DİYİNCE ÇOK SEVİNDİM.NAMLU UZATMASINI TÜFEĞİN MODELİNİ TARİF EDİP ADRESİME YOLLATTIM.DAHA İLK DENEMEMDE NAMLU ŞİŞTİ BENDE KENDİLERİNİ ARADIM FAKAT MALININ ARKALARINDA BU KADAR DURACAKLARI AKLIMIN UCUNDAN GEÇMEZDİ.ZATEN DİYOLOĞA KARŞIMDAKİ BEYEFENDİ SİZE BİŞEY OLDUMU DİYE BAŞLAYINCA ŞAŞIRDIM VE SEVİNDİM.HİÇ SORUN DEĞİL HEMEN TÜFEĞİNİZİ YOLLAYIN DEDİ.TÜFEĞİ FABRİKAYA YOLLADIM.BANA YENİ BİR NAMLU,10CM UZATMA VE ŞOK TAKIMI  YOLLADILAR VE TÜFEĞİN TEPEDEN TIRNAĞA BAKIMINI YAPTILAR BUNUN İÇİNDE TEK KURUŞ ALMADILAR AMACIM BU FİRMAYA VEYA BİRİLERİNE DALKAVUKLUK DEĞİL FAKAT BU GÜZEL HİZMETİ AV CAMİASININ BİLMESİNİ İSTEDİM TEŞEKKÜRLER AKKAR SİLAH VE ERSİN BEY.VALLAHİ BEN BÖYLE BİŞEY GÖRMEDİM.......
Özcan KARABULUT
yalova/izmit

Çevrimdışı Ahmet ŞAKİROĞLU

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
Ynt: BÖYLE BİŞEY GÖRMEDİM...
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2012, 08:59:38 »
Örnek teşkil edicek güzel bir ticaret anlayışı...Hani derlerya hep klişeleşmiş bir sözdür ama günümüz ticaretinde özlenilen bir durum ''Müşteri memnuniyeti''...Camiamız adına bizde memnunuz...

Teşekkürler Akkar Silah San. ve Ersin Bey...
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
Kayseri Merkez Avcılar ve Atıcılık Kulubü
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2012, 09:08:42 »
Şikayetleri yapabildiğimiz gibi övgüleride yapmalıyızki gerçek kalite ve müşterisine önem veren firmalar ortaya çıksın.
Öncelikle size birşey oldumu diye sorması örnek alınacak bir davranış AKKAR SİLAH SANAYİ ve Ersin beyi müşteri memnuniyetinden ve işlerine olan saygılarından dolayı tebrik ediyorum
Özhan KELEŞ
28/05/1962-İstanbul

Çevrimdışı Ramazan KİLLİ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #3 : 21 Kasım 2012, 09:53:51 »
Örnek teşkil edicek güzel bir ticaret anlayışı...Hani derlerya hep klişeleşmiş bir sözdür ama günümüz ticaretinde özlenilen bir durum ''Müşteri memnuniyeti''...Camiamız adına bizde memnunuz...

Teşekkürler Akkar Silah San. ve Ersin Bey...

Şikayetleri yapabildiğimiz gibi övgüleride yapmalıyızki gerçek kalite ve müşterisine önem veren firmalar ortaya çıksın.
Öncelikle size birşey oldumu diye sorması örnek alınacak bir davranış AKKAR SİLAH SANAYİ ve Ersin beyi müşteri memnuniyetinden ve işlerine olan saygılarından dolayı tebrik ediyorum

Takdire şayan davranış.
1970 Antalya (İkamet Eşme/UŞAK) 

Çevrimdışı Uğur ŞENLİK

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 21 Kasım 2012, 10:07:34 »
helal olsun
  • Akkar 512 çifte
  • Akkar Altay
  • Armsan 620
Uğur ŞENLİK
1969 zonguldak

Çevrimdışı Kadri KASAPOĞLU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 21 Kasım 2012, 10:43:38 »
gerçekten helal olsun...

Kadri KASAPOĞLU  05374961110
1985 ANTALYA / ALANYA

Çevrimdışı İbrahim ÇELİK

• *
  • Gonyalı
« Yanıtla #6 : 21 Kasım 2012, 10:47:03 »
malının arkasında duran bir firma helal olsun

İbrahim ÇELİK
1983-Konya
''Kamil odur ki koya her yerde bir eser ,. Eseri olmayanın yerinde yeller eser.''

Çevrimdışı Mustafa ÖZKOL

• Müdavim Üyemiz
  • Mustafa ÖZKOL 07.07.1977 KAYSERİ 532 776 89 56
« Yanıtla #7 : 21 Kasım 2012, 10:49:06 »
yazmadan edemeyeceğim....kaza olduğunda eliniz kolunuz sakat kalsa fabrikada silahınızı yenilese o zamanda bu silah fabrikası hakkında  bu kadar

iyi niyetli düşünecekmiydiniz...???  kayseriden bir arkadaşımızın beretta marka silahıda bu tarz bir kaza yaşattı baya bir sıkıntı yaşadı elinde...

sıfır bir 687 verdiler yerine....sizce unuttururmu bu kazayı verilen silah...yada elindeki yaraya baktıkça ne düşünür....
  • Akus 20 ga çifte
  • Beretta 686 silver pigeon 12 ga
  • Benelli s90 12 ga
  • Radentis Queen Setter 6 yaşında

Çevrimdışı Bülent PEKPAK

• *
« Yanıtla #8 : 21 Kasım 2012, 10:51:17 »
Helal olsun keşke şu diğer firmalarda böyle olsa.en ufak şeye bile dünyanın parasını istemeseler.
Bülent PEKPAK
1978 KÜTAHYA

Çevrimiçi Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #9 : 21 Kasım 2012, 10:51:37 »
Böyle birşey ne gördük nede duyduk,helal olsun böyle firmaya tebrikler.Birçok firmanında yapacağını zannetmiyorum,kullanıcı hatası deyip işin içinden çıkıverir pekçoğu.Bu şekilde her şartta kazanırlar.
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE

Çevrimdışı Mehmet AKKUŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #10 : 21 Kasım 2012, 12:25:49 »
Örnek teşkil edicek güzel bir ticaret anlayışı keşke şu diğer firmalarda böyle olsa
  • Webley Scott (AKUS) SxS 20/66
  • Akus SxS 12/66
  • Özkanlar FX017 12/66
Mehmet AKKUŞ
1973 Kemaliye-ERZİNCAN

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #11 : 21 Kasım 2012, 12:35:46 »
akkar dan benzer memnuniyetler daha öncede duymuştuk... akkarı bu konuda tebrik ediyorumi,diger firmalarada örnek olması dilegimizdir.......
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Akif ARSLAN

• *
« Yanıtla #12 : 21 Kasım 2012, 12:51:33 »
Adını ilk defa duyduğum bir firma ama bundan sonra ürünlerini takip edeceğim.Özcan Bey'e bu örnek ticari anlayışı bizimle paylaştığı için ve de Akkar Silah Sanayisine avcı arkadaşımızı böylesine memnun ettiği için çok teşekkür ederim.Umarım Akkar Silah Sanayi bu piyasada daha iyi yerlere gelir.
Akif ARSLAN
1980 KARAMAN

Çevrimdışı Özcan KARA

• *
« Yanıtla #13 : 21 Kasım 2012, 13:37:51 »
yazmadan edemeyeceğim....kaza olduğunda eliniz kolunuz sakat kalsa fabrikada silahınızı yenilese o zamanda bu silah fabrikası hakkında  bu kadar

iyi niyetli düşünecekmiydiniz...???  kayseriden bir arkadaşımızın beretta marka silahıda bu tarz bir kaza yaşattı baya bir sıkıntı yaşadı elinde...

sıfır bir 687 verdiler yerine....sizce unuttururmu bu kazayı verilen silah...yada elindeki yaraya baktıkça ne düşünür....
   hocam yalnız bi noktayı kaçırıyosun ben tüfeğin modelini telefon ile söyledim adama tahmini bir parça geldi ve ne bileyim yollasaydın  ağzı  tıkanmıştır vb. çirkin ağızlarda yapabilirlerdi diyeceğim odur ki ben çok ama çok memnun kaldım teşekkürler ediyorum tekrardan...
Özcan KARABULUT
yalova/izmit

Çevrimdışı Mustafa SUNAR

• *
« Yanıtla #14 : 21 Kasım 2012, 13:46:09 »
Helal olsun keşke şu diğer firmalarda böyle olsa
Mustafa SUNAR-1981
0543 716 7018 Gölhisar/BURDUR

Çevrimdışı Ahmet GÜÇLÜ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #15 : 21 Kasım 2012, 13:49:12 »
Ahmet GÜCLÜ
1980 DENIZLI
[email protected]

Çevrimdışı M.Can KARADAYI

• Free Üye
  • *
  • CAN AV BAYİİ- 5399436700
« Yanıtla #16 : 21 Kasım 2012, 13:49:51 »
akkar silah fabrikasını tebrik ediyorum...
Mehmet Can KARADAYI
1986 KDZ EREĞLİ
539 943 67 00

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı Serhat ÇELEBİOĞLU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #17 : 21 Kasım 2012, 14:12:07 »
İşin hilesi dürüstlüktür.....Helal olsun adamlara hizmet verince böyle ver ki yedi düvel arkandan adam gibi konuşsun.

Çevrimdışı Mustafa ÖZKOL

• Müdavim Üyemiz
  • Mustafa ÖZKOL 07.07.1977 KAYSERİ 532 776 89 56
« Yanıtla #18 : 21 Kasım 2012, 14:24:25 »
   hocam yalnız bi noktayı kaçırıyosun ben tüfeğin modelini telefon ile söyledim adama tahmini bir parça geldi ve ne bileyim yollasaydın  ağzı  tıkanmıştır vb. çirkin ağızlarda yapabilirlerdi diyeceğim odur ki ben çok ama çok memnun kaldım teşekkürler ediyorum tekrardan...
güle güle kullanın...
  • Akus 20 ga çifte
  • Beretta 686 silver pigeon 12 ga
  • Benelli s90 12 ga
  • Radentis Queen Setter 6 yaşında

Çevrimdışı Kamil ÜNLÜTÜRK

• Expert Üye
« Yanıtla #19 : 21 Kasım 2012, 15:04:58 »
Yapılan iş takdiri hakediyor ama yeterli değil bence de.Sn.Mustafa Özkol un da değinmek istediği gibi ya daha vahim sonuçları olsaydı.Vahim sonuçlar veya sadece namlu şişmesinin sebebini imalatçı kullanıcı ile beraber sorgulamalı,dikkatsizlik mi yanlış fişek kullanımımı,yoksa defektif malzememi veya uygunsuz parça mı gönderildi.

Misal geçenlerde üveyik için fişek tavsiyesi istedim bir av bayiinden, bana şu fişekten çok memnunlar tavsiye ederim dedi, baktım fişeğin üzerinde steel yazıyor ve skeet fişeği.Bu çelik saçmalı deyince şaşırdı,tabi ingilizce bilmek zorunda değil ama toptancı satarken mutlak belirtmeli bunu.Her neyse o fişeğin uygun olmayan namlu veya uygun namlu 1 veya 2 şokla atıldığını düşünün,sonuç felaket olabilir.

Belki yukarda ki örnekte de bilmeden çelik saçma attınız ve yeni gelen namlu ile de atacaksınız.Bunu demek istedim.Olayın sebebini mutlak fabrikanın araştırması gerekli.
  • P.Beretta 687 SP5 67cm
  • P.Beretta ES100 71cm
Kamil ÜNLÜTÜRK
1965 - Bartın

Çevrimdışı Raha BOLAT

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #20 : 21 Kasım 2012, 15:22:16 »
Namlu şişmiş,patlamamış enteresan,nedeni neki? Acaba uzatma tam oturmadımıki? Birde şişmiş patlamamış,buda namlu kalitesini gösterir,yanlışmı düşünüyorum?
Zaten kaliteli namludan istenen böyle kritik durumlarda patlamaması değilmi.birde bu açıdan incelemek lazım.
Raha BOLAT
1977 kırıkkale

Çevrimdışı Özcan KARA

• *
« Yanıtla #21 : 21 Kasım 2012, 16:03:55 »
tüfeği ve son kullandığım fişeklerden 2 tane numune istediler inceleyelim bakalım dediler bana gelen uzatma yeni modelin uzatmasındanmış sanırım benim tüfeğim eski modelinmiş tam oturmamış bir dişmi ne eksik kalmış..fişeklerde 6 numara 32gr.keçe tapa imperyal fişekti ben bu tüfeği 3 şok ile 2004 den beri kullanırım ve en sevdiğim tüfeğim ve hiç bir sorun çıkarmamıştı.benim burada sözünü ettiğim tüfeğin kalitesi vs. değil ben tüfeği yolladım yeni namlu uzatma şok seti geldi.tüfeğin tetik tertibatının oralar parlatılmış oring conta değişmiş sıfır gibi olmuş tüfek ve hiç bir ücret talep etmediler buda benim hoşuma gitti ve sizinle paylaşmak istedim... olay budur ....
Özcan KARABULUT
yalova/izmit

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #22 : 21 Kasım 2012, 16:22:40 »
daha önce bir tane akkar churcill poze de ben yollamıştım.namlu  kaplama tetik tertibatı ve komple bakımı yapılıp tabiri caizse cillop  gibi yolladılar bir kuruşta talep etmediler.sitede de yazmıştım.akkar çok yeni bir firma değildir.y oto ve pompalı üzerine çok tittiz çalışan şimdilerde churhill çiftede  yapan müşteri memnuniyeti çok üst düzey çalışan bir firmadır.satışta  şevket bey serviste  ersin bey çok alakalı insanlardır.kısacası bir çok markayıda bozacak kaliteli tüfekler üretir.fiyatlarıda öyle  can yakıcı değildir.eğer elinizdeki tüfek AKKAR sa hiç korkmayın.ömür boyu garanti  altındadır.size yapılan muamele ilk değildir.müşteri memnuniyeti üst düzeyde çalışan bir firmadır.
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

Çevrimdışı Kamil ÜNLÜTÜRK

• Expert Üye
« Yanıtla #23 : 21 Kasım 2012, 16:26:06 »
tüfeği ve son kullandığım fişeklerden 2 tane numune istediler inceleyelim bakalım dediler bana gelen uzatma yeni modelin uzatmasındanmış sanırım benim tüfeğim eski modelinmiş tam oturmamış bir dişmi ne eksik kalmış..fişeklerde 6 numara 32gr.keçe tapa imperyal fişekti ben bu tüfeği 3 şok ile 2004 den beri kullanırım ve en sevdiğim tüfeğim ve hiç bir sorun çıkarmamıştı.benim burada sözünü ettiğim tüfeğin kalitesi vs. değil ben tüfeği yolladım yeni namlu uzatma şok seti geldi.tüfeğin tetik tertibatının oralar parlatılmış oring conta değişmiş sıfır gibi olmuş tüfek ve hiç bir ücret talep etmediler buda benim hoşuma gitti ve sizinle paylaşmak istedim... olay budur ....
Olması gerekeni(olayın nedenini sorgulama açısından) yapmışlar,firmayı tebrik ederim.Bu konularda firmalar ne kadar titiz davransalar az,tabi ki kullanıcılar da çok dikkat etmeli güvenli kullanıma,bakıma .
  • P.Beretta 687 SP5 67cm
  • P.Beretta ES100 71cm
Kamil ÜNLÜTÜRK
1965 - Bartın

Çevrimdışı Hasan AKSU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #24 : 21 Kasım 2012, 20:16:39 »
AKKAR SİLAH SANAYİ ve Ersin beyi canı gönülden tebrik ediyorum,
1981 / Samsun / Malatya