Gönderen Konu: ŞAMPİYONLAR SOYUNDAN '"' PALAZİENSİS MAURO ''"  (Okunma sayısı 27603 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erdal ERGUN

• Müdavim Üyemiz
Ynt: ŞAMPİYONLAR SOYUNDAN '"' PALAZİENSİS MAURO ''"
« Yanıtla #25 : 01 Kasım 2010, 13:14:35 »
murat bey hayırlı olsun maşallah çok güzel bir seter ömrü uzun avı bol olsun sitede resmini görünce mevlüt kardeşimden bilgi aldım fakat mesaj atmak bugüne nasip oldu nasib olurda yalvaç a gelmek nasip olursa inşallah canlı görme şansımız olur
Erdal ERGÜN
0 541 499 79 79       BURDUR 1971

Çevrimdışı Hasan ŞAHİN

• *
« Yanıtla #26 : 01 Kasım 2010, 20:30:47 »
murat hayırlı uğurlu olsun abimden duymuştum seter aldığını fakat bugün görmek nasip oldu  daha çok güzel bir seterin var.  sende seter tutkuna geri döndün galiba :)
Hasan ŞAHİN
1978 ANTALYA
A RH (-)

hızırcan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : 07 Kasım 2010, 21:36:15 »
avların devamını dilerim

Çevrimdışı İsmail MANAV

• *
« Yanıtla #28 : 10 Kasım 2010, 17:29:49 »
murat kardes hayırlı olsun cok guzel bır setter ınsallah gonlunce olur
fakat o avlandıgın meralar cok kötu kopege yazık olur
İsmail MANAV
15.04.1965
İSTANBUL

Çevrimdışı Mustafa ORDU

• Free Üye
  • *
  • ORDULU AV MARKET
« Yanıtla #29 : 10 Kasım 2010, 17:43:34 »
Abi maşallah MAURO harika olmuş.İş güç derken birbirimizi unuttuk.Hadi ben arayamıyorum sen neden aramaz oldun. Abimsin, bi tanesin. Kendine iyi bak...
ORDULU AV MARKET - Mustafa ORDU -1984-
Elmalı / Antalya 0544 356 6252

Çevrimdışı Necati ÖZTAŞ

• *
« Yanıtla #30 : 10 Kasım 2010, 19:31:18 »
şampiyonlar soyuna devam yalvacımıza degerli bi kan daha . başarılarının devamını dilerim
Necati ÖZTAŞ
1979. YALVAÇ

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #31 : 15 Kasım 2010, 13:58:48 »
Hayırlı olsun çok güzel MAŞALLAH
Özhan KELEŞ
28/05/1962-İstanbul

Çevrimdışı Sabri AKDENİZ

• *
« Yanıtla #32 : 02 Aralık 2010, 21:41:14 »
Hayallerinin peşinde koşan insanları hep takdir etmişimdir.Benim yaşım 58 ama hala daha gerçekleştirmek istediğim okadar çok şey varki tahmin edemessiniz.Sizi kutlarım ve avcı biri olarakta böyle yeni kanları getirdiğiniz için teşekkürederim.Bol şanslar,yolunuz açık olsun.Rastgele.

Sabri AKDENİZ
1953 BURSA/AKÇALAR - BALIKESİR/EDREMİT - MARDİN
0 533 654 18 93 http://sabrihoca.wordpress.com - Blog Sayfam için tıklayınız...

Çevrimdışı Haydar USTA

• *
  • tüm avcı dostlara slm
« Yanıtla #33 : 03 Aralık 2010, 21:31:52 »
yine döktürmüşsun be usta  köpeğin çok güzel avı bol sun ayağı yere düz bassın olsun eşimizde dostumuzda en iyisi  zararı olmaz faydası olur 
karadeniz aile pide salonu  haydar usta 05305220698

Çevrimdışı Murat AKGÜN

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #34 : 07 Aralık 2010, 16:42:37 »
yine döktürmüşsun be usta  köpeğin çok güzel avı bol sun ayağı yere düz bassın olsun eşimizde dostumuzda en iyisi  zararı olmaz faydası olur 
Hayallerinin peşinde koşan insanları hep takdir etmişimdir.Benim yaşım 58 ama hala daha gerçekleştirmek istediğim okadar çok şey varki tahmin edemessiniz.Sizi kutlarım ve avcı biri olarakta böyle yeni kanları getirdiğiniz için teşekkürederim.Bol şanslar,yolunuz açık olsun.Rastgele.
tekrar hayırlı olsun Muratım bu güzelliklerin devamını diliyorum.... emeği geçen abilerime kardeşlerimede teşekkür ediyorum.
Hayırlı olsun çok güzel MAŞALLAH
şampiyonlar soyuna devam yalvacımıza degerli bi kan daha . başarılarının devamını dilerim
maşallah köpeğin güzel allah uzun yıllar avlanmak nasip etsin ANKARADAN selamlar
murat çok doğru setterler aldın seceresi için söylüyecek bişey yok  rambo italyanın en iyi damızlıklarından 1 tanesi  ,, met  Pezzotta Ernesto  iyi setterlerinden  fakat diğer kardeşi miro ile bir çok  başarılara imza atmıştır kadir abiye teşekkürler 
maşallah çok güzel bir seter allah iyi günlerde saglıkılı kazasız belasız avlar dilerim selamlar.
Kardeşim tekrar hayırlı olsun... çok doğru ve mükemmel bi setter.. Fermalarında bol kuşlar vurman dileklerimle...
Kadir abimize de ülkemize kazandırdığı mükemmel setter ve pointerler için ayrıca teşekkür ederim...
Selamlarımla.
maşallah. gerçekten çok güzel.
allah omur versin abii bol bol avlara:)
MAaşallah Murat abi yakışır sana... ;)
Önünde bol avlar vurman dileğiyle...
murat kardeşim.gerçek bi seterci olarak şunu yazabilirim.çok doğru işlere imza atıyosun.seni gıpta ile takip ediyorum.başarıların daim olsun kardeşim.ısparta ya selamlar
murat bey maşallah çok güzel bir seter allah iyi günlerde saglıklı kazasız belasız avlar nasip etsin.rastgele
TÜYÜ KADAR AVI BOL OLSUN GÜZEL KARELER
İşte görmek istediğimiz güzel hareketler bunlar Murat abi.Öncelikle Kadir Hocama burdan sonsuz teşekkürler.bu kanları Ülkemize kazandırdığı için adı altın harflerle yazılması gereken abimiz,sana bir setter aşığı olarak burdan şükranlarımı sunuyorum.Ve mauroo mükemmel bir kan.Allah ayağını düz bastırsın.İyinin de iyisi bu olsa gerek:) Maşallah.Allah kem gözlerden ,beladan kazadan,nazardan sakınsın.
Güzel kan :) gönlünce olmasını dilerim....
hayırlı uğurlu olsun, umarım doyumsuz avlarınız olur, ALANYADAN selamlar
hayırlı olsun avı bol olsun
hayırlı uğurlu olsun, umarım doyumsuz avlarınız olur, ALANYADAN selamlar
hayırlı olsun avı bol olsun
hayırlısı olsun murat..
ülkemize çok iyi kanları getiriyorsun her biri harika çok daha iyilerine sahip olacağından şüphemiz yok..
 ve bu arada ülkemize sayısız pointer ve seter kazandırıp ülkemiz av köpekleri kalitesini yükselten YUNANİSTAN DAN sayın KADİR MEMİŞ abimizide tebrik ederiz...
hayırlısı olsun murat.
memleketimiz böyle kanlar görmek insanı mutlu ediyor.

Murat kardeşim maşallah biliyorumki ben bir setter tutkunu olarak birgün her avcıda bir setter olacak çünkü setter bir tutkudur.
çok güzel kanlar sana bizim memleketimize bu kanları kazandırdığın için teşekkür ederim.
italyada bassana Türkiye'dede YALVAÇ olacak heralde setter de.

Murat kardeşim sıradışı bu karaoğlan süper, tam benimde hayalimdeki seter, hayırlı uğurlu olsun. Allah kötü gözlerden korusun. Yalvaç'a selamlar..
Murat bey araştırmalarınızı ve iyi kanları bulmanızı ilgiyle izliyorum komşu ilde olmanız ayrıca memnuniyet verici,selamlar
murat bey maşallah çok güzel bir seter allah iyi günlerde saglıklı kazasız belasız avlar nasip etsin.rastgele

murat bey hayirli olsun cok guzel bir setter masallah.
böyle kaliteli kanları ülkemizde görmek oldukça keyif verici
gerçekten çok güzel bir kan ve çok güzel bir setter
öncelikle hayırlı olsun
41 kere maşallah
bu arada sizin vesilenizle de ülkemize böyle kaliteli kanları kazandırmada
fedakarca yardımcı olan değerli Kadir usta'ya saygılar sunmak isterim

tekrar tekrar yeni köpeğiniz hayırlı olsun
sağlıcakla
Hayırlı olsun murat abi. imrenmemek elde değil. önünde nice avlar yapman dileklerimle.Allah yolunu bahtını açık etsin.Her şey gönlünce olsun..........
  saygılar...
Hayırlı olsun murat  imrenmemek elde değil. önünde nice avlar yapman dileklerimle.Allah yolunu bahtını açık etsin.Her şey gönlünce olsun..........
  saygılar... en yakın zamanda ferma fotolarınıda görmek isteriz.
çok güzel bir köpek maşallah.italyanlar sayesinde böyle değişik renk seterlerede gözlerimiz alışacak anlaşılan.hayırlı olsu nazar değmesin
Murat kardeşim böylesine güzel çalışmalarından ve paylaşımlarından ötürü seni cani gönülden tebrik eder başarıların devamını dilerim...PALAZİENSİS MAURO Gerçekten çok kaliteli bir setter olmasıyla birlikte Türkiye'ye kazandırılması adına çok üst düzey ve profosyonel bir çalışma olarak görüyorum...

Bu köpeğin Türkiyeye kazandırılmasında Sevgili Kadir MEMİŞ abimede her zaman büyük bir saygı ve sevgiyle söylenecek çok şeylerin olduğunu yapıcı ve yol gösterici centilmen cömert kişiliğini...Özellikle avcılık ve yetiştiricilik adına Türk avcısına sahip çıkması her anlamda ve her alanada örnek olduğunu bir kez daha söylemekten ve bu duygularımı satırlarıma dökmekten büyük bir gurur ve mutluluk alıyorum...

Bende fanatik bir setterci olaraktan elimde Sevgili Kadir MEMİŞ abimin kendi ürettiği setterlerle avlanıyor ve damızlıklarımı onun ürettiği yetiştirdiği köpekleri kullanıyorum herkeze Mauro gibi setterlerle avlanmak temenni ediyorum...

Bu resimdeki setter Sevgili Kadir MEMİŞ abimin Kendi ürettiği bir yavrudur Adı martha Bu seneki Setter Club düzenleyeceği Field Trial yarışmada koşacak ve iddalı bir yavrudur bu resmi Murat kardeşime Ve Kadir MEMİŞ abime değerli arkadaşlarıma armağan ediyorum herkeze saygı ve sevgiler....

murat bey hayırlı olsun maşallah çok güzel bir seter ömrü uzun avı bol olsun sitede resmini görünce mevlüt kardeşimden bilgi aldım fakat mesaj atmak bugüne nasip oldu nasib olurda yalvaç a gelmek nasip olursa inşallah canlı görme şansımız olur
murat hayırlı uğurlu olsun abimden duymuştum seter aldığını fakat bugün görmek nasip oldu  daha çok güzel bir seterin var.  sende seter tutkuna geri döndün galiba :)
avların devamını dilerim
murat kardes hayırlı olsun cok guzel bır setter ınsallah gonlunce olur
fakat o avlandıgın meralar cok kötu kopege yazık olur
Abi maşallah MAURO harika olmuş.İş güç derken birbirimizi unuttuk.Hadi ben arayamıyorum sen neden aramaz oldun. Abimsin, bi tanesin. Kendine iyi bak...

degerli avcı dostlarım abilerim elimden geldigi kadar her zaman için çıtayı daha yüksege taşımak için ugraş vermekteyim inşallah ülkemizde daha da güzel kanlar olacak tüm dostlarda iyi köpekle avlanacaklar..
deger verip zahmette bulunup, benim için çok kıymetli olan yorumlarınız için ,çok ama çok teşekkür ederim..YALVAÇ tan tüm dostlara selamlar...

Murat AKGÜN
1981-ısparta/Yalvaç cep: 0 533 212 42 22     

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• *
  • POİNTER HERZAMAN :)
« Yanıtla #35 : 07 Aralık 2010, 17:52:12 »
sana suprızım var dedıgın kopek buyduu demekkı :D bana hedıyee edıcen demı :D :D
masalalhh baskaa soze gerek yok
ESREF YILDIZ SAMSUN CARSAMBA 1987

resim yülke

Çevrimdışı Arif KAŞLIOĞLU

• *
  • (0532 452 78 44) 0Rh+ ORTAKENT/BODRUM
« Yanıtla #36 : 07 Aralık 2010, 18:45:04 »
hayırlısı olsun murat.
memleketimiz böyle kanlar görmek insanı mutlu ediyor.

BİR LAFA BAKARIM LAF MI DİYE,BİRDE SÖYLEYENE BAKARIM "ADAM MI DİYE"

Çevrimdışı Serkan ÖZDEMİR 07

• *
  • POINTER : Onun Benzeri Yok...
« Yanıtla #37 : 11 Aralık 2010, 14:10:43 »
Hayırlı olsun Murat,selamlar...
Serkan ÖZDEMİR
1983 Alanya ANTALYA / 0532 587 22 08

Çevrimdışı Durmuş KİRİŞ

• *
« Yanıtla #38 : 25 Aralık 2010, 18:03:57 »
TAKTİR ETMEMEK MÜMKÜNMÜ ? BÖYLE KANLAR ÜLKEMİZE GELDİKÇE ÇITA DAHADA ÜST SEVİYEYE ÇIKACAK EMEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER
Durmuş KİRİŞ
1979-Konya

Çevrimdışı Murat AKGÜN

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #39 : 27 Aralık 2010, 17:20:16 »
sana suprızım var dedıgın kopek buyduu demekkı :D bana hedıyee edıcen demı :D :D
masalalhh baskaa soze gerek yok

Kardeşim yavrunun lafımı olur senin canın sagolsun eşref YALVAÇtan selamlar..
Murat AKGÜN

Çevrimdışı Murat AKGÜN

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #40 : 27 Aralık 2010, 17:22:42 »
Hayırlı olsun Murat,selamlar...

arif abi teşekkür ederim selamlar...

serkancım teşekkürler selamlar..
Murat AKGÜN

Çevrimdışı Murat AKGÜN

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #41 : 27 Aralık 2010, 17:24:30 »
TAKTİR ETMEMEK MÜMKÜNMÜ ? BÖYLE KANLAR ÜLKEMİZE GELDİKÇE ÇITA DAHADA ÜST SEVİYEYE ÇIKACAK EMEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

teşekkür ederim iyi dilekleriniz için..
Murat AKGÜN

Çevrimdışı İlkay KETEN

• *
« Yanıtla #42 : 27 Aralık 2010, 20:51:18 »
kalite başarıyı getirir..bu köpekle başarı garanti..tüm settercilere hayırlı olsun...
İlkay Keten
1979 - Sakarya

Çevrimdışı Abdullah KOŞUCU

• *
« Yanıtla #43 : 08 Ocak 2011, 22:56:56 »
Murat abi senin avcılara iyi bi kandan gelen köpekleri bulabilmek için eminimki çok uğraşıyorsun çok arıyosundur ve bu işe önem verip uğraştığın için en iyisin hak ediyorsun.
Mauro da senin hak ettiğin bi köpek, senin uğraşlarının en iyi şekilde karşılığını verir
Ömrü uzun avı bol olsun...

Abdullah KOŞUCU
1992
YALVAÇ/ISPARTA

Çevrimdışı Hasan ŞAHİN

• *
« Yanıtla #44 : 08 Ocak 2011, 23:07:32 »
mauroyu yakından görmek nasip oldu maşallah çok yakışıklı aynı zamanda güzel kızın zinada öyle onunda maiallahı var kıpır kıpır ben bi seter tutkunu olarak senin pointerleri çok beğendim hepsi birbirinden güzel hepsine allah can pekliği versin kardeşim. ilk fırsata tekrar gelmek istiyorum görüşmek dileğiyle
Hasan ŞAHİN
1978 ANTALYA
A RH (-)

Çevrimdışı Berkay PORSUK

• *
« Yanıtla #45 : 13 Ocak 2011, 12:21:40 »
Hayırlı olsun Murat kanı süper kostümde harika Allah nazardan saklasın
Berkay PORSUK
1977-Gemlik

Çevrimdışı Kazım KARİP

• *
« Yanıtla #46 : 16 Ocak 2011, 23:14:12 »
murat bey sizi yakından takip ediyorum çok güzel setter hayırlı olmasını dilerim
Kazım KARİP
1991 ANTALYA /BELEK

Çevrimdışı Murat AKGÜN

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #47 : 07 Mart 2011, 17:05:24 »
teşekkürler degerli yorumlarınız için selamlar yalvaçtan...
Murat AKGÜN

Çevrimdışı Süleyman ÇAVDAR

• *
« Yanıtla #48 : 21 Mart 2011, 00:01:54 »
hayırlı uğurlu olsun, umarım doyumsuz avlarınız olur
Süleyman ÇAVDAR
1982 aydın/söke

Çevrimdışı Zeki BAKIRLI

• *
« Yanıtla #49 : 01 Nisan 2011, 01:07:46 »
bir köpegin dedesi, babası,amcası dünya şampiyonuysa bir düşünmek lazım bence tek kelimeyle harika bir kan.
Zeki BAKIRLI
1976-Afyon