Gönderen Konu: Ordu-Persembe genc kopaylar  (Okunma sayısı 18262 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aziz BAŞ

• *
Ynt: Ordu-Persembe genc kopaylar
« Yanıtla #25 : 14 Mart 2011, 19:48:27 »
evet halil abi o kadar domuz tepede av yaptık bi sorun olmadı tabi çöplere atılan ilaçlardan dolayı olmuştur sanırım ilaçlama yapıyorya belediye ondan olsa gerek. senin köpeğede üzüldüm gercekten ben o gün avda yoktum arkadaşımın köpeği öldüğünde kahrollurdum yoksa zaten gitmesemde çok kötü oldum o kadar av yaptık o köpekle anıları cok bende resimde gördüğün domuzu bile o köpek getirdi benim karşımada vurdum. o gün avda iki köpek birden öldü. demek köpeklerin ömrü o kadar diyoruz başka bişi gelmiyor elden. ALLAH bundan sonra kazasız belasız avlar diliyorum. tüm avcı arkadaşlarıma
Aziz BAŞ
1982 ORDU

Çevrimdışı Halil KAYA

• *
  • TÜRKLÜK KANIMIZ iSLAM CANIMIZ
« Yanıtla #26 : 14 Mart 2011, 20:56:58 »
aziz  biliyorum  kocum o gün 2tane kopoy gitti yazik o gün bana da haber verildi ava bende gelecektim nasip olmadi tahmin ettim aksam haberleri aldim kardesim ne demis atalarimiz nerde cokluk ordan sakincan yanlis bizlerin neden kaza usta avci kazaga yapmaz usta olmayan elinde otomatik 8 tane birden gözlerini kapayip sikiyolar yazik o köpeklerin sucu ne dikkat diyorum ben herkezle ava gitmem beni bilen bilir kardes böyle kazagalar olmaz insallah bütün avci doslara kazagasiz avlar diliyorum prrsembeye arkadaslara selam
Halil KAYA
1976-Ordu/Persembe

Çevrimdışı Aziz BAŞ

• *
« Yanıtla #27 : 15 Mart 2011, 13:15:54 »
cemil abi kobay köpeği  paraylamı veriyor arkadaşın...
Aziz BAŞ
1982 ORDU

Çevrimdışı Aziz BAŞ

• *
« Yanıtla #28 : 17 Mart 2011, 20:39:10 »
evet halil abi haklısın ben o gün yoktum avda. bizim grup cok iyidi 5,,6 kişi giderdik hep aynı kişi ikinci bi grupda dahil olursa cokluk afedersin orda ....... luk olur.  domuz dan korkan heyecanlanan kesinlikle hata yapar hemde adam vurur doğrudur zaten kesinlikle bir ava ateş etmeden düşünceksin öncelikle neye atıyorum diye birde domuz avında  domua cok yakınsa köpek ateş etmiceksin. ben cok rastladım ama atmadım atmamda inşallah bir gün beraber av yaparız abi görüşmek dileğiyle. kendime güzel bir köpek bulup yetiştiricem saygılar.
Aziz BAŞ
1982 ORDU

Çevrimdışı Mesut ÇİLESİZ

• *
« Yanıtla #29 : 21 Mart 2011, 08:03:35 »
abı  sen o arkadasınLa bı konuşşsan ben giderim. gelmesi sorun değil ama.. ücret fiLan . nasıl anLaşıcaz. şu an lık para werme gibi bi şansım yokk. eğer hediye etmek istersen . köpeğe çok iyi bakarım . hemde benım gibi genc bı avcıya verılırse  çokk sevinirim. senın msjını bekLıcem halıl aßi. arkadasınla konus haber verr. bu iyiliğide yaparsan. bana iyi ßi aßilik yapmış olursun.. sayhılar aßi
Mesut ÇİLESİZ
1987 ORDU

Çevrimdışı Mesut ÇİLESİZ

• *
« Yanıtla #30 : 23 Mart 2011, 08:04:41 »
abisenden cevap bekliyorum tam abi numaranı gönder konusalım abi saygılar abi k.i.b
Mesut ÇİLESİZ
1987 ORDU

Çevrimdışı Cemil ÖZTÜRK

• *
  • Barakla domuz avı ayrıcalıktır
« Yanıtla #31 : 30 Mart 2011, 19:57:02 »
Aziz  arkadasım bunlar yavru köpek değilki bedava verilsin 4 sene uğrasıyosun bakıyosun tabiki belli ücret istiyolar senin usta köpeğin olsa bedava verirmisin 4 veya 5 sene bakıp emek veripde saygılarımla
Cemil ÖZTÜRK
1979-Ordu

Çevrimdışı Ümit BERBEROĞLU

• *
  • hemşinli
« Yanıtla #32 : 31 Mart 2011, 23:04:48 »
tebrikler ordulu avcı dostlar bakıyorum orduda bayağı kopoy avcısı var.maşallah
Ümit yaşar BERBEROĞLU
1974 karasu

Çevrimdışı Mesut ÇİLESİZ

• *
« Yanıtla #33 : 04 Nisan 2011, 08:12:16 »
abı fiyatı ne .. bi bilgi verebilirmisin.. ona göre kendımı hazırLarım uygun bıı fıyatsada aLırım hemen. saygılarımla
Mesut ÇİLESİZ
1987 ORDU

Çevrimdışı Aziz BAŞ

• *
« Yanıtla #34 : 18 Nisan 2011, 18:36:03 »
doğru diyorsun cemil abi ne diyeyim haklısın. iyi avlar dişi bi macar köpeğim var yeni aldım 8,9 aylık felan abi inşallah güzel ay yapmayı öğrenir saygılar.
Aziz BAŞ
1982 ORDU

Çevrimdışı Cemil ÖZTÜRK

• *
« Yanıtla #35 : 18 Nisan 2011, 20:56:48 »
aziz kardeşim o köpeği sakın tek ava salma birde ondan çok şey bekleme çünkü kopay köpeği domuza erken yatmaz sürü köpeklerle salarsan daha erken ava başlar ama dişi köpek 2,5 yasından sonra randımanlı av yaptırırtek gine sana av yaptırır ama suan o köpeği domuz peşinde korkutursan dahada gitmez önemli olan yasına girene kadar domuz horlayarak kovmasın sonra zaten alışır saygılarımla
Cemil ÖZTÜRK
1979-Ordu

Çevrimdışı Aziz BAŞ

• *
« Yanıtla #36 : 19 Nisan 2011, 14:03:23 »
anladım cemil abi saol inşallah umarım iyi av yapar saygılarımla.
Aziz BAŞ
1982 ORDU

Çevrimdışı Cemil ÖZTÜRK

• *
« Yanıtla #37 : 19 Nisan 2011, 18:34:33 »
aziz birde köpeğin cinsi önemli damarı iyi ise o köpek av yapar ama iyi ırk değilse uğraşma derim benim macar kopayım vardı dişi 6 aylıkken domuz kesti diğer köpeklerle beraber kesik gine peşinden gitti domuzun önemli olan ırkı macarlar domuz ve tavsan icin çok iyi köpek inş. istediğin gibi bir köpek olur
Cemil ÖZTÜRK
1979-Ordu

Çevrimdışı Aziz BAŞ

• *
« Yanıtla #38 : 19 Nisan 2011, 19:11:04 »
valla abi bir iki kez götürdüm daha ormana girdiğini görmedim ama araması hoşuma gidiyor bahcede birde ben bizim evin orda köpeği almadan önce domuz vurmuştum sabah 7 civarında erkek yayılıyordu daha doğrusu ayı kulağı dediğimiz bitkiden yiyordu onu vurdum ve 1 ay kadar oldu o domuzdan sadece geriye tüğ felan kalmıştı öle elimde ilk aldığım gün tasmasıyla gezdirdim o domuzun tüğsünü buldu ben görmediğim halde o zaman daha cok hoşuma gitti inşallah güzel av yaptırı bana saygılar.
Aziz BAŞ
1982 ORDU

Çevrimdışı Cemil ÖZTÜRK

• *
« Yanıtla #39 : 25 Nisan 2011, 21:21:45 »
aziz normaldir onun tek basına gidipde ormana girmemesi ama açık alanda güzel gider o tüğleri bulur çünkü değişik koku ama macar kopoyların domuza yatkın olanı çok gider ama ince avı daha çok severler tavsan çakal tilki v.s ama inş.istediğin gibi olur köpeğin 1 liralık tüfek on liralık köpek
Cemil ÖZTÜRK
1979-Ordu

Çevrimdışı Aziz BAŞ

• *
« Yanıtla #40 : 27 Nisan 2011, 13:27:26 »
bir hafta öncede ben yokken babam ormana doğru gitmiş galdirik toplayama köpeğide götürmüş ama tüfeği almamış evden köpek de o sırada ormanın içine doğru cok hucum etmiş yani sarmış cok havlamış hatta bi ara babamın yanına tekrar kaçmış büyük ihtimalle domuz ola bileceğinden şüpheleniyorum köpekler kolay kolay geriye kaçmaz domuz olmadığı sürece sırmalıkdamış neyse görmedim ama babam öle dedi ben olsaydım o sırmada ne varsa köpeğe destek verir ne olduğunu anlardım benim köpeiğimi kim gördüyse sert bi tibi var diyorlar av yapar diyorlar yani anlican abi inşallah dediğim gibi av yapar saygılar.
Aziz BAŞ
1982 ORDU