Gönderen Konu: ATA & YILDIZ SİZİN GÖNLÜNÜZDE HANGİ ARSLAN YATIYOR????  (Okunma sayısı 20498 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Özgür DÜDEN

• *
Ynt: ATA & YILDIZ SİZİN GÖNLÜNÜZDE HANGİ ARSLAN YATIYOR????
« Yanıtla #50 : 04 Ocak 2013, 18:04:18 »
Mrb volkan bey.Torunun bahsetmiş olduğum bu pozesini bu sezon başından beri kullanıyorum.Birçok ava götürdüm.Fakat torunun bahsetmiş olduğum 405 A modeli yeni bir model olup internetten araştırdığınızda bulamayabilirsiniz.Eğer poze düşünüyorsanız hiç düşünmeyin alın derim.Süper bir poze gerçekten.
Özgür DÜDEN
1980 ISPARTA

Çevrimdışı Osman ÇALIŞÖREN

• *
« Yanıtla #51 : 04 Ocak 2013, 18:44:40 »
torun 405 a modelini bilmiyorum ama arkadasım aliminyum kasa aldı ejektorler full sıkıntı tufek naideren tek patlıyor genelde çift patlıyor 15 günce önce fabrikada yapıldı kasa laska oldu ve bu tufek daha sezonu bitirmeden bu hale geldi :)
Osman ÇALISÖREN
1984 KONYA....

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #52 : 04 Ocak 2013, 19:50:03 »
torun zayıf kalır mukayese etmeye bile gerek yok bence.
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

Çevrimdışı İsmail ÇELİK

• *
  • AvCıLıK BiR YaŞaM TaRzıDıR
« Yanıtla #53 : 04 Ocak 2013, 20:03:51 »
Atanın otomatiğini kullanıyorum çok memnunum süper pozesini kullanan arkadaşlarım var onlarda çok memnun süper pozesini inceleme fırsatı buldum gerçekten çok güzel bir silah ve çok hafif ama  çok sağlam şahsen çok hoşuma gitti kesinlikle ata diyorum.
  • Franchi First Class 61 cm
  • Akus Hunter Delux Superpoze 71 cm
  • Sarsılmaz Vurucu Süperpoze 71 cm
  • Belçika Çifte 65 cm
İsmail ÇELİK
BURSA

Çevrimdışı Zafer YILDIRIM

• *
« Yanıtla #54 : 04 Ocak 2013, 20:06:51 »
ata ejektör problemini cözdü ise tercih edilebilir,yildiz da ise sikayet cook az ...
Zafer YILDIRIM / 1985 / SAMSUN/TERME

Çevrimdışı Yusuf AKSU

• *
  • www.AksuAv.com.tr - 1982' den Beri Sizlerle..
    • Online Av Malzemeleri
« Yanıtla #55 : 04 Ocak 2013, 20:26:49 »
merhabalar, süperpozede ata'nında yıldız'ında gerçekten kaliteli ve sağlam ürünleri var..biraz daha uygun fiyatta bir süperpoze düşünürseniz sağlam ve kaliteli olarak arthemisin süperpozelerini de düşünmenizi öneririm..
Yusuf Polat AKSU - Online Av Malzemeleri - http://www.aksuav.com.tr - Karaman

Çevrimdışı Özgür DÜDEN

• *
« Yanıtla #56 : 05 Ocak 2013, 22:21:36 »
Arkadaşlar torunun eski pozelerinden bahsetmiyorum.405 A diye yeni çıkardığı bir model bu ve gerçekten harika.Ne enjektör problemi ne çift patlama nede başka bir problemim olmadı.İkinci silahım benelli vinci bazı avlarda torunu bazı avlarda benelliyi alıyorum yanıma.Torunda bahsetmiş olduğunuz sıkıntılar eski pozelerinde vardır belki ama bu modelinde hiçbir sıkıntı yok.Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
Özgür DÜDEN
1980 ISPARTA

Çevrimdışı Osman ÇALIŞÖREN

• *
« Yanıtla #57 : 16 Ocak 2013, 15:22:50 »
Arkadaşlar torunun eski pozelerinden bahsetmiyorum.405 A diye yeni çıkardığı bir model bu ve gerçekten harika.Ne enjektör problemi ne çift patlama nede başka bir problemim olmadı.İkinci silahım benelli vinci bazı avlarda torunu bazı avlarda benelliyi alıyorum yanıma.Torunda bahsetmiş olduğunuz sıkıntılar eski pozelerinde vardır belki ama bu modelinde hiçbir sıkıntı yok.Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
benim hakkında yorum yaptıgım torun poze 307 modeliymiş birde özgür bey tüfek çok güzel çok kaliteli demek için biraz erken degilmi bir sezon kullanılmamıs daha tüfek.
Osman ÇALISÖREN
1984 KONYA....