Gönderen Konu: hilal av = Veli Katrancı'ya itafen  (Okunma sayısı 20589 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Umut TUNA

• *
hilal av = Veli Katrancı'ya itafen
« : 18 Mart 2013, 16:49:34 »
merhabalar arkadaşlar herkese.benim mağdur olduğum bir konuyu sizinle kısaca paylaşmak istiyorum.bundan 1 ay önce bir stoeger m 2000 almaya karar verdim.evime en yakın ki orası bile çoook uzak hilal ava gittim.tüfeği inceledim baktım zaten yabancı forumlardan çokça takip edip bilgi toplamıştım baktım yüzüme de gayet güzel oturdu almaya karar verdim.ellerinde 66 namlu yoktu 71 vardı benim zaten pozem 71 namlu ben 66 namlu istiyorum dedim tamam sipariş geçelim dediler 100 tl kapora verdim çıktım dükkandan.ertesi hafta uğradım daha gelmedi dediler üstümde para vardı nakit 750 tl verdim yine çıktım dükkandan.3-5 gün sonra geldi dediler gittim aldım tüfeği araziye çıktım denedim çokta memnun kaldım karakola ruhsatıma işletmeye gittim polis arkadaş baktı ts 870 damgası yok bunun böyle işleyemem ruhsata dedi.bayiyi aradık ordadır abi iyi bakın olmaz mı falan diye oyaladı bizi sağolsun velhasıl yok tabiki damga.karakoldan çıktım dünya kadar yol hilal ava teslim ettim tüfeği kendi tüfeklerinde de damga yokmuş baktılar tamam hocam biz bunu fabrikaya yollayalım salı günü elinde dediler.kızmadım laf etmedim çıktım dükkandan bu olay tam 2,5 hafta önceydi.salı aramadım çarşamba aradım yok gelmemiş eli kulağındaymış:)perşembe kargo yanlış yere gitmiş,cuma kesin dükkandaymış.cuma allah allah yine gelmemiş cumartesi ha keza:)hergün ama hergün gelsede gelmesede bana haber verin diyorum hergün tekrar numaramı yazdırıyorum hergün gene ben arıyorum.bugun az önce gene aradım bi bayan çıktı anlattım durumu fabrikayı arayım bi sorayım yarım saat sonra ben sizi ararım dedi tabi gene 45 dakika sonra gene ben aradım.meğersem beyefendiler fabrikayı arayıp sormamışlar bile bana da kargoda diyolar belki yarın belki de yarından yakın ulaşacakmış kargo:)velhasıl daha benim tüfeğe el sürmemişler fabrikadaki yoğunluktan efendim birkaç güne anca yaparlarmış.işte müşteriye bayinin verdiği değer tek ayak üstünde kırk yalan geldi geliyor kargo yanlış yere götürmüş falan filan:)yazıklar olsun parasını aldım işim bitti diyen bu zihniyete yazıklar olsun müşterisine kırk yalan uyduranlara.bu arada yok veli bey şöyle yok böyle demesin kimse ne zaman gitsem veli bey yok yerinde orası senin dükkanınsa bana söylenilen yalandan da mesulsunuz.hiçkimsenin benim haberim yoktu olsaydım çözerdim demeye hakkı yok.2 çalışan çok iyi allah var bi akrabasını oturtmuş patron koltuğuna ciddiyetsiz,lakayıt,müşteriyle alakasız,ilgisiz.daha çok müşteri kaybedersiniz bu kafayla.benim yalancı esnafla işim olmaz eminim sizinde olmaz.
Umut TUNA
1980 adana

Çevrimdışı Seyit ÖCAL

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: hilal av = Veli Katrancı'ya itafen
« Yanıtla #1 : 18 Mart 2013, 17:28:15 »
Talihsizliğin bu kadarı. İnsanı avdan, silahtan, hatta hayattan soğutur...
Geçmiş olsun umarızki bir an önce düzeltilir...
Allah sabır versin ben okuyunca kötü oldum, sizi düşünebiliyorum...   ???
Seyit-ÖCAL
1983-SİVAS
Arh+

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #2 : 18 Mart 2013, 17:41:03 »
geçmiş olsun silahta veya fabrikada kusur aramam bu durumlarda fabrika hata yapsada bayinin göz atması lazım pazardan meyve almıyosunuz sonuçta ateşli silah % 100 müşteri memnuniyetsizliği denir buna keşke tüketici haklarına başvursaydınız o silahın elinize ulaşması emin olun 1 bilemediniz 2 gün.. ben bir av bayisinden ata arms aldım isim vermek istemiyorum silah 2 günde elime ulaştı 3 günde ruhsat işi sürdü malum jandarma gayet normal 5 gün içinde hazırladım herşeyi
  • Kırklareli
  • İstanbul
  • https://www.facebook.com/motorlumuhre/
1986-istanbul

Çevrimdışı Hasan GÜZEL 46

• *
  • Arkandan konuşanların her daim bir adım önündesind
« Yanıtla #3 : 18 Mart 2013, 18:38:30 »
geçmiş olsun bu paylaşım için teşekkürler yazın ben de bıldırcın fişeği almıştım bana ulaşması bir hafta sürdü....
Arkandan konuşanlardan daima bir adım öndesindir...

Çevrimdışı Ayhan TAŞDEMİR

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #4 : 18 Mart 2013, 19:16:35 »
.
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2013, 22:49:07 Gönderen: Ayhan TAŞDEMİR »
  • remington 1187 premier lc
  • remington 870
  • labrador
Ayhan TAŞDEMİR
1966-Samsun

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 18 Mart 2013, 19:35:24 »
merhabalar arkadaşlar herkese.benim mağdur olduğum bir konuyu sizinle kısaca paylaşmak istiyorum.bundan 1 ay önce bir stoeger m 2000 almaya karar verdim.evime en yakın ki orası bile çoook uzak hilal ava gittim.tüfeği inceledim baktım zaten yabancı forumlardan çokça takip edip bilgi toplamıştım baktım yüzüme de gayet güzel oturdu almaya karar verdim.ellerinde 66 namlu yoktu 71 vardı benim zaten pozem 71 namlu ben 66 namlu istiyorum dedim tamam sipariş geçelim dediler 100 tl kapora verdim çıktım dükkandan.ertesi hafta uğradım daha gelmedi dediler üstümde para vardı nakit 750 tl verdim yine çıktım dükkandan.3-5 gün sonra geldi dediler gittim aldım tüfeği araziye çıktım denedim çokta memnun kaldım karakola ruhsatıma işletmeye gittim polis arkadaş baktı ts 870 damgası yok bunun böyle işleyemem ruhsata dedi.bayiyi aradık ordadır abi iyi bakın olmaz mı falan diye oyaladı bizi sağolsun velhasıl yok tabiki damga.karakoldan çıktım dünya kadar yol hilal ava teslim ettim tüfeği kendi tüfeklerinde de damga yokmuş baktılar tamam hocam biz bunu fabrikaya yollayalım salı günü elinde dediler.kızmadım laf etmedim çıktım dükkandan bu olay tam 2,5 hafta önceydi.salı aramadım çarşamba aradım yok gelmemiş eli kulağındaymış:)perşembe kargo yanlış yere gitmiş,cuma kesin dükkandaymış.cuma allah allah yine gelmemiş cumartesi ha keza:)hergün ama hergün gelsede gelmesede bana haber verin diyorum hergün tekrar numaramı yazdırıyorum hergün gene ben arıyorum.bugun az önce gene aradım bi bayan çıktı anlattım durumu fabrikayı arayım bi sorayım yarım saat sonra ben sizi ararım dedi tabi gene 45 dakika sonra gene ben aradım.meğersem beyefendiler fabrikayı arayıp sormamışlar bile bana da kargoda diyolar belki yarın belki de yarından yakın ulaşacakmış kargo:)velhasıl daha benim tüfeğe el sürmemişler fabrikadaki yoğunluktan efendim birkaç güne anca yaparlarmış.işte müşteriye bayinin verdiği değer tek ayak üstünde kırk yalan geldi geliyor kargo yanlış yere götürmüş falan filan:)yazıklar olsun parasını aldım işim bitti diyen bu zihniyete yazıklar olsun müşterisine kırk yalan uyduranlara.bu arada yok veli bey şöyle yok böyle demesin kimse ne zaman gitsem veli bey yok yerinde orası senin dükkanınsa bana söylenilen yalandan da mesulsunuz.hiçkimsenin benim haberim yoktu olsaydım çözerdim demeye hakkı yok.2 çalışan çok iyi allah var bi akrabasını oturtmuş patron koltuğuna ciddiyetsiz,lakayıt,müşteriyle alakasız,ilgisiz.daha çok müşteri kaybedersiniz bu kafayla.benim yalancı esnafla işim olmaz eminim sizinde olmaz.
senin hemşehrin bize ne diyon... :)) iki hilal av var,veli katrancının dükkanı olduguna eminmisiniz..... bende defalarca alışveriş yaptım sıkıntı çıkmadı.... ücreti iade almak en mantıklısı,vermiyoruz diyecek halleri yok geçmişolsun....
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #6 : 18 Mart 2013, 19:40:00 »
Veli Beyi yıllardır tanırım. Kendisiyle pek çok alışverişim oldu, herhangi bir sorun yaşamadım.
Umut Beyin açtığı konuyu görünce, gerek Umut Beye yardımcı olabilmek, gerekse konudan Veli Beyi bilgilendirmek amacıyla, kendisini aradım. Umut Beyin tüfeğinin durumunu yarın elemanlarıyla görüşüp bilgi vereceğini belirtti.
Veli Bey ayrıca; "Stoeger tüfekleri yabancı menşeeli bir firma olduğundan ve genelde ihracaata yönelik üretim yaptığından tüfeklerine TSE damgası vurmuyor. Eğer emniyet illa TSE damdası olacak derse biz tüfeği geri gönderip TSE damgasının vurulmasını istiyoruz. Bu sorun bütün bayiilerin  karşılaştığı bir sorun." dedi.

Umut Bey inşallah sorununuz en kısa sürede hallolur.
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Polat OLUR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #7 : 18 Mart 2013, 19:51:12 »
Bunun çözümü iç piyasaya sattıkları tüfeklere TSE damgasını baştan vurup bayilere öyle göndermesidir.Sonradan iş mi olur?
  • Browning Maxus
  • B.C.Miroku 800 SW Grade 4
  • B.C.Miroku 600
Polat OLUR
1976 İzmir/Bergama

Çevrimdışı Umut TUNA

• *
« Yanıtla #8 : 18 Mart 2013, 19:53:19 »
ilginiz için teşekkürler alkan bey.eminim kendisinin haberi yoktur keşke kendiside okusaydı benim yazdıklarımı.bu arada bende defalarca ve defalarca alışveriş yaptım hilal av veli beyin dükkanından.geçen seferde bi tatsızlık olmuştu.güvercin mühresi alacaktım çalışanlar yardımcı oldu 9 lira falandı tanesi dedim ki 15-20 tane alıcam ne olur veli bey yoktu akrabası olan çalışan yanımızdan geçerken şöyle elinin tersiyle olmaz kardeşim dedi.acayip şaşırmıştım ben müşteriyim kendisini tanımam etmem muhabbetim yok müşteriye böyle laubali nasıl davranırsın dediştim.sinirlenip çıktım taa kafkas ava gittim bastım parayı pazarlık bile yapmadan 350 tllik alışveriş yaptım.amma kardeşim oralar çaook uzak bi fişek almaya gidemem oralara 2 kutu fişek parası benzin yakar.sinirlensemde tekrar gidip alışveriş yapmaya devam ettim sonra hatta bildiğiniz üzere tüfeği de ordan aldım başıma neler geldi buyrun işte
Umut TUNA
1980 adana

Çevrimdışı Umut TUNA

• *
« Yanıtla #9 : 18 Mart 2013, 19:55:25 »
haa bide tamam eyvallah herşeye ama adamlar defalarca telefonda yalan söyledi bana.benim hazmedemediğim bu zaten
Umut TUNA
1980 adana

Çevrimdışı Mehmet GÖNEL

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #10 : 20 Mart 2013, 17:07:43 »
Umut Bey, başınıza gelen bu talihsizliğe çok üzüldüm.Ben de ekim ayı başlarıydı sanırım aynı tüfekten almıştım.Bu TSE damgası lafını yeni duydum ve şaşırdım.Böyle bir TSE damgası benim stoeger m2000 tüfeğimde de yok.Ancak ruhsata işletirken kimse bana bu konuda bir şey söylemedi.Her hangi bir şey söylemeden tüfeğimi ruhsata işlediler.İnşallah sorunun kısa zamanda çözülür.
Mehmet GÖNEL
1973 ÇANAKKALE/ LAPSEKİ

Çevrimdışı Halil KARADENİZ

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 20 Mart 2013, 18:37:03 »
Veli Beyi yıllardır tanırım. Kendisiyle pek çok alışverişim oldu, herhangi bir sorun yaşamadım.
Umut Beyin açtığı konuyu görünce, gerek Umut Beye yardımcı olabilmek, gerekse konudan Veli Beyi bilgilendirmek amacıyla, kendisini aradım. Umut Beyin tüfeğinin durumunu yarın elemanlarıyla görüşüp bilgi vereceğini belirtti.
Veli Bey ayrıca; "Stoeger tüfekleri yabancı menşeeli bir firma olduğundan ve genelde ihracaata yönelik üretim yaptığından tüfeklerine TSE damgası vurmuyor. Eğer emniyet illa TSE damdası olacak derse biz tüfeği geri gönderip TSE damgasının vurulmasını istiyoruz. Bu sorun bütün bayiilerin  karşılaştığı bir sorun." dedi.

Umut Bey inşallah sorununuz en kısa sürede hallolur.

Stoeger genelde yurtdışına ihracaat yapıyor  doğru bu işte biraz firmanın eksikliği var bazı tüfeklerde TSE 870 ibaresi var bazılarında yok zaten bu tüfeklerin türkiyede 2 tane Distribütör var komando av ve yazıcılar bu firmala gönderilen tüfekler bu TSE 870 ibarelerini yazıp gönderebilirler tüfekler AYRICA stoeger'in fabrikasında satış sonrası hizmetler sorumlusu ÜMİT BEY size yardımcı olur  bazı ruhsat şube müdürlüklerinde TSE 870 ibaresini arıyorlar tüfeklerde bazıları hiç bakmıyorlar buda sizin sansınıza benim tüfeğim stoeger TSE 870 ibaresi yok ben bunun farkındaydım jandarma hiç bakmadı ve tüfeği ruhsata kayıt etti daha önce ümit beyle görüşmüştüm TSE 870 yazısının olmadığını söylemiştim sıkıntı çıkarsa hemen yolla hallederim demişti geçmiş olsun
« Son Düzenleme: 20 Mart 2013, 18:41:11 Gönderen: Halil KARADENİZ »
Halil KARADENİZ 1982-ORDU

resim

Çevrimdışı Umut TUNA

• *
« Yanıtla #12 : 20 Mart 2013, 19:42:12 »
herkese teşekkürler.valla polis arkadaş tse 870 yok ben bunu ruhsata kaydedemem dedikten sonra yapacak bişey kalmadı tüfeği vereli13 gün oldu hala ses seda yok bekliyoruz bakalım çokkk çokkk ilgili hilal avdan bir cevap hala.alkan beyde görüşmüştü veli beyle ama ondan da ses çıkmadı
Umut TUNA
1980 adana

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #13 : 20 Mart 2013, 20:04:53 »
Umut bey; kusura bakmayın yoğunluktan sizin konunuzla ilgilenemedim. Veli beyle az önce tekrar görüştüm. Sorunun kendilerinden değil fabrikadan kaynaklı olduğunu söylüyor. Slze tavsiyem fabrikayı arayıp görüşmeniz. Veli bey 2-3 gün içinde tüfeğinizi teslim etmeyi umduğunu belirtti.
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Yücel MERT

• Müdavim Üyemiz
  • Paylaşıyorsan, işte o zaman AVCISIN...
« Yanıtla #14 : 20 Mart 2013, 20:09:53 »
geçmiş olsun umut kardeşim,
 bu tip işlerde her avcı bir defa kandırılır, ikincisini bulamazlar,
heleki birde bu internet ve forum ortamları varken  satıcının dahada dikkatli olması lazım diye düşünüyorum,
senerlerdir istanbul armerden alışveriş yaparız, tüfekte aldık her sezon fişekte, malzemede,
böyle hizmet görmedim, her defasında adamlar telefon açıyor soruyor, istediğin gibide değişiklik yapıyorsun, memnun kalmazsan fişekten koliyi iade bile edebiliyorsun,
aklınızda bulunsun, selamlar...
« Son Düzenleme: 20 Mart 2013, 20:11:59 Gönderen: Yücel MERT »
Yücel MERT
1976 Manisa/Diyarbakır

Çevrimdışı Zülküf ÖZDUMAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #15 : 20 Mart 2013, 20:18:59 »
Bir damga vurmak bir hafta veya 10 gün sürüyor ise, sezonda arızalanması durumunda sezonu kapattırır!
  • Robust 222
  • Benelli Super 90
  • Sarsılmaz Concorde
Zülküf ÖZDUMAN
1962/Diyarbakır

Çevrimdışı Umut TUNA

• *
« Yanıtla #16 : 20 Mart 2013, 21:11:06 »
bana yalan söylemeselerdi benim için hiç mesele değildi ha fabrikanın suçu ha bayinin olmuş bi kere zaten sezon da kapalı der çekerdim sineye kimseyede tek laf etmezdim.hergün aradığımda yok şöyle yok böyle yok kargo yanlış yere gitti deyip kandırdılar beni.desene be güzel kardeşim fabrika yoğun en az 15 gün sürer bende beklemeyim boşuna hergün arayıp durmayım haksız mıyım ama?neyse zaten artık başka yerlerden alışveriş yapacam zannetmiyorum ki bu kadar ilgisiz başka bi satıcı yoktur herhalde.yoksa hepsi birbirini aratır halde mi acaba?
Umut TUNA
1980 adana

onurkaragoz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 23 Mart 2013, 22:17:36 »
bana yalan söylemeselerdi benim için hiç mesele değildi ha fabrikanın suçu ha bayinin olmuş bi kere zaten sezon da kapalı der çekerdim sineye kimseyede tek laf etmezdim.hergün aradığımda yok şöyle yok böyle yok kargo yanlış yere gitti deyip kandırdılar beni.desene be güzel kardeşim fabrika yoğun en az 15 gün sürer bende beklemeyim boşuna hergün arayıp durmayım haksız mıyım ama?neyse zaten artık başka yerlerden alışveriş yapacam zannetmiyorum ki bu kadar ilgisiz başka bi satıcı yoktur herhalde.yoksa hepsi birbirini aratır halde mi acaba?
sorun cozulmedı mı hala umut bey

Çevrimdışı Ali LORTOĞLU

• Müdavim Üyemiz
  • hayat kimseyi kıracak kadar uzun değildir
« Yanıtla #18 : 23 Mart 2013, 23:07:41 »
valla umut kardeşim benim bilidiğim (yanlış değilse tabii) fatura kesildikten sonra bir de 1 ay içerisinde ruhsatına yazdırmazsan tüfeği 170 lira da ceza ödersin ben eskortumu yazdırırken emniyetteki memur abiye sormuştum (hatta bende şehir dışındaydım babam teslim almıştı benim tüfeği 15 gün sonra yazdırabilmiştim )  170 lira ceza sı olur yazdırmasaydın  1 ay içinde demişti
bi sormakta fayda var ruhsat işini yapan memur arkadaşa ...
geçmiş olsun inşallah çabuk çözülür işiniz 
ama hakikaten ayıp birşey bir esnaf veya fabrika için bu davranış  >:(
neyse vardır bi hayır diyelim yine  :(
Ali LORTOĞLU
1975 istanbul

Çevrimdışı İbrahim ÇELİK

• *
  • Gonyalı
« Yanıtla #19 : 24 Mart 2013, 00:09:00 »
 bende zamanında çok alış veriş yaptım hilal avdan veli kantarcıdan fişek sipariş ediyon farklı numarada farklı gramacda fişek yolluyorlar telefon açtığım zamanda bir bayan çıkıyor abi elimizde o numaradan kalmamıştır diyor kardeşim şipariş ettiğim ürün yoksa elinde o ürünün stoklarda olmadığını belirt sezon açıldığı zaman bunların yüzünden çok mağdur oldumm Allah kolaylık versin size inşaşllah kafanız fazla ağrımadan tüfeğiniz gelir.

İbrahim ÇELİK
1983-Konya
''Kamil odur ki koya her yerde bir eser ,. Eseri olmayanın yerinde yeller eser.''

Çevrimdışı Polat OLUR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #20 : 24 Mart 2013, 09:06:43 »
bende zamanında çok alış veriş yaptım hilal avdan veli kantarcıdan fişek sipariş ediyon farklı numarada farklı gramacda fişek yolluyorlar telefon açtığım zamanda bir bayan çıkıyor abi elimizde o numaradan kalmamıştır diyor kardeşim şipariş ettiğim ürün yoksa elinde o ürünün stoklarda olmadığını belirt sezon açıldığı zaman bunların yüzünden çok mağdur oldumm Allah kolaylık versin size inşaşllah kafanız fazla ağrımadan tüfeğiniz gelir.

bende aynı sıkıntı yüzünden alışveriş etmiyorum hilalavdan..ne istediysem farklı şeyler geldi..bıktırıyorlar.
  • Browning Maxus
  • B.C.Miroku 800 SW Grade 4
  • B.C.Miroku 600
Polat OLUR
1976 İzmir/Bergama

Çevrimdışı Mehmet TURAN

• *
    • http://www.silvercare.com.tr
« Yanıtla #21 : 24 Mart 2013, 11:36:58 »
öncelikle geçmiş olsun.
yine bir hilal av klasiği.Bence Alkan beyin bu konuda biraz daha baskı uygulaması gerekirdi.sadece bu sitede değil farklı sitelerde de hilal avdan (Veli Kantarcı) mağduriyetler okudum sonuç hep aynı !Veli Kantarcı yı eleştirdim diye beni bir avcılık sitesinden atmışlardı.Her konuda haksız olduğu aşikar olmasına rağmen neden sonucta bir bildirim veya yaptırım olmaz ki?o zaman bu sitelerde ki birliğimiz beraberliğimiz dostluğumuz ne olacak?   bence mazaret 'Sorun bizde değil fabrikada ' olmamalı bizde ticaretle uğraşıyoruz ve hiçbir zaman müşteriye bu sözü söyleme lüksünü görmüyoruz kendimizde.bence müşterinin mağduriyetini gidermek malı satan kişinin sorumluluğudur.
Mehmet TURAN
1980 PENDİK

Çevrimdışı Emin KOÇAK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #22 : 24 Mart 2013, 12:21:08 »
Neden bu kadar strese giriyorsunuz. Bence paranızı geri alın silahınızıda başka bayiden edinin ve bir dahada o bayiden alış veriş yapmayın derim.
Emin KOÇAK
1953 ANKARA
Uyum fikirlerin ortak olduğu yerde geçerlidir,
Uyum yoksa fikirler çatışıyor demektir.

Çevrimdışı Selçuk ÖLMEZ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #23 : 24 Mart 2013, 14:19:59 »
Neden bu kadar strese giriyorsunuz. Bence paranızı geri alın silahınızıda başka bayiden edinin ve bir dahada o bayiden alış veriş yapmayın derim.
Selçuk ÖLMEZ
1977 Lüleburgaz /KIRKLARELi 05354942948

Çevrimdışı Ahmet GÜÇLÜ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #24 : 24 Mart 2013, 15:25:02 »
Neden bu kadar strese giriyorsunuz. Bence paranızı geri alın silahınızıda başka bayiden edinin ve bir dahada o bayiden alış veriş yapmayın derim.böyle reklam yapildimi sitelerde mecbur kalip hatalari düzeltiyorlar bak görün en kisa zamanda hatalarini düzelteceklerdir fakat reklam yapmasaydiniz veya int.alakaniz olmasaydi sizi daha cok yarin bugün diye atlatirlardi  magdur ederlerdi gecmis olsun selamlar...
« Son Düzenleme: 24 Mart 2013, 15:29:46 Gönderen: Ahmet GÜÇLÜ »
Ahmet GÜCLÜ
1980 DENIZLI
[email protected]