Gönderen Konu: 2014 YILI ÜRETİMİ NİTRO BEAST ALAN VEYA KULLANAN VARMI?  (Okunma sayısı 31818 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kemal YILMAZ

• Müdavim Üyemiz
  • Şehit oldu!
Ynt: 2014 YILI ÜRETİMİ NİTRO BEAST ALAN VEYA KULLANAN VARMI?
« Yanıtla #25 : 06 Mayıs 2014, 11:21:47 »
Kemal bey. ben kullanmış olduğum tüfek hakkında burada yorum yapıyorum Nitro Beast için. 24 gr trap fişekleri alınan sonuclarada bakabilirsiniz av resimlerini yükledim. burada kendiniz söylüyorsunuz yıllar sonra tüfeğimde sorun olduğunu anladım diye peki o ana gelene kadar bu kadar bilgiye sahip birisi olarak gözüküyorsunuz söz etmiş olduğunuz sorunu fark etmemeniz tuaf. tüfeğinizi koop ' göndermişiniz yıllar sonra da olsa sorun çözülüp tüfeğiniz size sorunsuz bir şekilde teslim edilmiş. eminimki huğlu av tüf.koop performans testinide en kısa zamanda yayınlayacaklardır.
kartal bey sizi nitronuz ile baş başa bırakıyorum güzel avlar yaparsınız inşallah
bu arada epey bir bilgi sahibi olduğumu söylemekle beni onure ettiniz sağolun var olun 
Kemal YILMAZ
1975 KONYA- ŞEHİT OLDU

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : 06 Mayıs 2014, 11:26:20 »
Rica ederim Kemal bey. yıllar sonra da olsa tüfeğinizin sorununu bulabilmişiniz bu güzel birşey. Her zaman Huğlu av tüf.koop ' malına ve kullanıcısına sahip cıkmaktadır. saygılar.

Çevrimdışı Gürkan ONAT

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 06 Mayıs 2014, 11:35:35 »
%30 sehir efsanesi.
Eger oyle olsaydi benelli inertia driven i birakir bu sisteme gecerdi.
Penetrasyonu en iyi sistem inertia driven dir.
beretta ve browning te inertia driven cikariyor artik.

resİm yÜkleme
Gürkan ONAT
1982  SAMSUN / ANKARA
STOEGER MODEL 2000 DELUXE 71

Çevrimdışı Kemal YILMAZ

• Müdavim Üyemiz
  • Şehit oldu!
« Yanıtla #28 : 06 Mayıs 2014, 11:42:14 »
Rica ederim Kemal bey. yıllar sonra da olsa tüfeğinizin sorununu bulabilmişiniz bu güzel birşey. Her zaman Huğlu av tüf.koop ' malına ve kullanıcısına sahip cıkmaktadır. saygılar.

Huğlu onu bile beceremedi güven verip sonra da hatayı baskasında görmek bu olsa gerek
Kemal YILMAZ
1975 KONYA- ŞEHİT OLDU

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : 06 Mayıs 2014, 11:48:26 »
Gürkan bey. burada amaç satış değildir.HUĞLU markasının satışa ve reklama burada zaten ihtiyacı yoktur sadece Nitro Beast tüfeği için bir konu acılmış olup burada bilgilendirme amaçlı yorum yapılmaktadır. yinede üstüne basarak söylüyorum KULLANMADIĞINIZ TÜFEK HAKKINDA KULLANMIŞ BİR KULLANICI OLARAK YORUM YAPMAYIN. hangi tüfeği arzu ederseniz onu tercih edip alabilirsiniz. saygılar.

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : 06 Mayıs 2014, 11:56:03 »
Kemal bey. madem bu kadar laf söyleyebiliyorsunuz almış olduğunuz tüfeğin sorunlu olduğunu YILLAR sonramı fark ediyorsunuz bunu anlayamıyorum. tüfek den anlayan avcı olan bir kişi tüfeği omuzladığında yüzüne aldığında atış yaptığında tüfeğin kendisine uyumunu grupman başırısını veya başarısızlığını anlar. siz yıllar sonra atış yaptığınızı 22 cm kaydığından dipçik eğiminden söz ediyorsunuz ve fabrikaya gönderdiğinizi size tüfeğinizin sorunsuz bir şekilde teslim edildiğinide dile getiriyorsunuz. ben size bu yıllar icerisinde sizde bir sorun olamazmı , tüfeği düşürmüş carpmış v.s gibi sıkıntılar yaşamış olamazmısınız diye soruyormuyum. lütfen daha iyimser olun.

Çevrimdışı Kemal YILMAZ

• Müdavim Üyemiz
  • Şehit oldu!
« Yanıtla #31 : 06 Mayıs 2014, 12:08:57 »
Kemal bey. madem bu kadar laf söyleyebiliyorsunuz almış olduğunuz tüfeğin sorunlu olduğunu YILLAR sonramı fark ediyorsunuz bunu anlayamıyorum. tüfek den anlayan avcı olan bir kişi tüfeği omuzladığında yüzüne aldığında atış yaptığında tüfeğin kendisine uyumunu grupman başırısını veya başarısızlığını anlar. siz yıllar sonra atış yaptığınızı 22 cm kaydığından dipçik eğiminden söz ediyorsunuz ve fabrikaya gönderdiğinizi size tüfeğinizin sorunsuz bir şekilde teslim edildiğinide dile getiriyorsunuz. ben size bu yıllar icerisinde sizde bir sorun olamazmı , tüfeği düşürmüş carpmış v.s gibi sıkıntılar yaşamış olamazmısınız diye soruyormuyum. lütfen daha iyimser olun.

hala aynı mantalite kartal bey. senin bu saydıkların testle anlaşılır ilk başta sorun dipçikte mi dedik ta huğlu fabrikasına kadar gittim yaptırdım aynı tas aynı terane.
tüfeğimi düşürmedim de çarpmadım da sizde şunu anlayın artık hatayı kabul etmekte bir erdem
ben huğluya güvendim boş çıktı ama bu hep böyle demek yanlış
neticede türkiyenin en köklü firmalarından biri ama fabrikada çalışanlar hatalarını kabul ettiler siz hala beni sınıyorsunuz
yaptığnız hiç hoş değil 
Kemal YILMAZ
1975 KONYA- ŞEHİT OLDU

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : 06 Mayıs 2014, 12:20:21 »
Kemal bey . benim sizi sınadığım yok siz kendi kedinizi sınıyorsunuz burada bence. siz huğlu'a gidiyorsunuz dipçik yaptırıyorsunuz orada hiç test atışı yapılmadımı . ben kendim böyle bir sorun ile karşılaşsam İSTANBUL dan konya -beyşehir huğlu kasabasına gitsem tüfeğimin dipçiğini yaptırsam orada test atışı yapmadan dönmezdim zaten oradaki ustalarında test atışı yapmadan beni bırakacaklarınıda sanmıyorum. yinede sorununuz yıllar sonrada fark etmenize ramen cözülmüş . sizin adınıza sevindim.

Çevrimdışı Kemal YILMAZ

• Müdavim Üyemiz
  • Şehit oldu!
« Yanıtla #33 : 06 Mayıs 2014, 12:42:49 »
Kemal bey . benim sizi sınadığım yok siz kendi kedinizi sınıyorsunuz burada bence. siz huğlu'a gidiyorsunuz dipçik yaptırıyorsunuz orada hiç test atışı yapılmadımı . ben kendim böyle bir sorun ile karşılaşsam İSTANBUL dan konya -beyşehir huğlu kasabasına gitsem tüfeğimin dipçiğini yaptırsam orada test atışı yapmadan dönmezdim zaten oradaki ustalarında test atışı yapmadan beni bırakacaklarınıda sanmıyorum. yinede sorununuz yıllar sonrada fark etmenize ramen cözülmüş . sizin adınıza sevindim.
Benim adima sevindigini hic zannetmiyorum yıllar kelimesine taktin gidiyorsun bir tek tufegim huğlu değil kullamiyordum artik isguzarlik yapip durma beni m kendimi sınadığım şeklinde ki lafların hic hos olmuyr lütfen sınırını koru
Kemal YILMAZ
1975 KONYA- ŞEHİT OLDU

Emrah CANDAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : 06 Mayıs 2014, 12:59:58 »
Valla kartal kardeşim Kemal beyin de dediği gibi işgüzarlık yapıyorsun. eğer huğlu firmasında çalışıyorsan iddia ettiklerinle ilgili teknik verileri buraya koyman lazım. yok eğer çalışmıyorsan, huğluya sempati duyduğun belli, almışsın da tüfeğini, memnuniyetini dile getirirsin olur biter. ısrarla burada tüfeği savunmana gerek yok. bu tüfeği sadece sen kullanmadın, sen görmedin. sen eğer memnun kaldıysan onu yazarsın, bir başkası da sorun çıktığında onu yazar. herkesin fikrini beyan etme hakkı var.

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : 06 Mayıs 2014, 13:01:46 »
Kemal bey. burada ben sizin yazmış olduğunuz yazıları size söylüyorum extradan bir söz kullanmıyorum. amacım sizin gidip huğlu almanız değil Nitro Beast başlığı altında acılan nasıl bir tüfek kullanan varmı sorusuna kullanıcı olarak yanıt vermek. siz ister okursunuz ister okumazsınız orası size kalmış.

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : 06 Mayıs 2014, 13:04:10 »
Emrah bey . kemal beyin burada yazmış olduğu tüfek NİTRO BEAST mi ? ben kendi kullandığım tüfek hakkında NİTRO BEAST için yorum yapıyorum. yetkili kişiler söz etmiş olduğunuz testleride yaparlar merak etmeyin burada yayınlarız izlersiniz.

Çevrimdışı Kemal YILMAZ

• Müdavim Üyemiz
  • Şehit oldu!
« Yanıtla #37 : 06 Mayıs 2014, 13:14:15 »
Yazılarımı carpitmazsaniz sevinirim çünkü art niyet olarak algılıyor um size tüm olalari yaşadıklarımı noktası na virgülüne kadar yazmam mi gerekiyor kisaca özet yaptim çiksin videosu seyrederim beğenirsem de ifade ederim meraklanmayin huglu karsisi biri değilim
Artik polemik olusturmaylim
Kemal YILMAZ
1975 KONYA- ŞEHİT OLDU

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #38 : 06 Mayıs 2014, 13:24:27 »
Kemal bey. ben sizin söyledikleriniz hakkında art niyet barındıran sözler sarf etmedim. video yayınladığımızda izleyip yeniden fikirlerinizi söylersiniz. biz eleştirilere açığız . diğer markalarada saygı duyarız . ürünümüz hakkında arkadaşımız bilgi edinmek istemiş bizde bilgi veriyoruz. saygılar.

Çevrimdışı Kemal YILMAZ

• Müdavim Üyemiz
  • Şehit oldu!
« Yanıtla #39 : 06 Mayıs 2014, 13:32:26 »
Kemal bey. ben sizin söyledikleriniz hakkında art niyet barındıran sözler sarf etmedim. video yayınladığımızda izleyip yeniden fikirlerinizi söylersiniz. biz eleştirilere açığız . diğer markalarada saygı duyarız . ürünümüz hakkında arkadaşımız bilgi edinmek istemiş bizde bilgi veriyoruz. saygılar.
kartal bey ürün hakkında bilgi verin size vermeyin diyen yok zaten herkes bilgi bekliyor bende dahil ama sağlıklı bilgiler içerirse mutlu olurum.
Kemal YILMAZ
1975 KONYA- ŞEHİT OLDU

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #40 : 06 Mayıs 2014, 13:37:29 »
Merak etmeyin Kemal bey . Kullanmadığımız ve bilgimiz olmayan ürün hakkında yorum yapıp bilgi vermeyiz. içiniz rahat olabilir.

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #41 : 06 Mayıs 2014, 23:05:14 »
Kartal Bey konudaki tüfekle ilgili olarak Kooperatif'in resmi sitesinde yüzde oran olarak performans veya başka bir şeyinin daha fazla olduğunu yazmıyor. Bu performans fazlalığı hakkında resmi bir açıklama yapılacak mı, bilginiz var mı? Selamlar
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #42 : 06 Mayıs 2014, 23:12:13 »
Volkan bey. Nitro Beast performans güç atış testleri en kısa zamanda yapılıp siz kullanıcılar ile paylaşılacaktır.

Gaz basıncı ile çalışmadığı için tesirli menzili daha uzundur.
Piston ve gaz odası gibi parçaların bulunmaması,dolayısıyla tüfekte tutukluk yapabilecek bu parçalardaki kirlenme olmayacağı  için genel temizlik haricinde sık ve hassas temizlik gerektirmemektedir.
Bu özelliklerin yanısıra herhangibir ayar ve değişikliğe gerek  olmadan en az gazlı sistem kadar seri atış performansına sahiptir.
Nitro beast 24 gram ile fişek seçmeksizin sorunsuz atış yapabildiği gibi yüksek gramajlı  fişeklerle de oldukça iyi atışlar yapabilmektedir.
Ayrıca bu modelimiz her türlü hava şartlarında ve tüm atış pozisyonlarında  sorunsuz bir çalışma kabiliyetine sahiptir.

Çevrimdışı Gürkan ONAT

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI

resİm yÜkleme
Gürkan ONAT
1982  SAMSUN / ANKARA
STOEGER MODEL 2000 DELUXE 71

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #44 : 07 Mayıs 2014, 11:41:23 »
Gürkan bey gereken açıklama vermiş olduğunuz link icerisinde yapılmıştır.

Çevrimdışı Kadir MADRAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #45 : 12 Mayıs 2014, 03:30:40 »
Yorum yapmayım diyorum ama kendimi tutamadım artık. öve öve şu nitroyu. Ne tüfekmiş be. bende de var bir nitro. HİİİİÇ YÜZÜNÜ GÖRDÜĞÜM YOK TÜFEĞİN. ÇOK SEVMİŞ FABRİKAYI HUĞLUNUN. GELİYOR BİRAZ ATIŞ YAPIYORUZ ATIŞLAR HEP SOLDA. BIRAKIN BENİ GİDEYİM DİYE BAĞIRIYOR. SALIVERİYORUZ DOĞRU FİRMAYA. HANİ DERLER YA GİT GEL KONYA 6 SAAT. İŞTE BU GERÇEK OLDU. 3. KEZ NİTRO SOLA ATMA SEBEBİ İLE ŞU ANDA FABRİKADA 3 AYDIR HALA SORUNU ÇÖZEMEYEN USTALARIN ELİNDE.......... KEMAL BEY VE EMRAH KARDEŞİM SİZİN İÇİN YAZIYORUM BUNLARI.
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2014, 03:33:10 Gönderen: Kadir MADRAN »
Kadir MADRAN
1980 AYDIN-ÇİNE
0506 574 30 38
UÇAR AVCISI

Çevrimiçi Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #46 : 12 Mayıs 2014, 11:33:54 »
Kartal Bey konudaki tüfekle ilgili olarak Kooperatif'in resmi sitesinde yüzde oran olarak performans veya başka bir şeyinin daha fazla olduğunu yazmıyor. Bu performans fazlalığı hakkında resmi bir açıklama yapılacak mı, bilginiz var mı? Selamlar
Volkan hocam verdiğim linkte açıkça belirtiliyor       https://www.facebook.com/media/set/?set=a.524825730886924.1073741831.461491073887057&type=1
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE

Çevrimdışı Kadir MADRAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #47 : 15 Mayıs 2014, 02:12:28 »
Dün firmayla görüştüm. hareketli namlu olduğu için NİTRO, kurşun atışlarında tam hedefi vuramazsınız diyorlar. Benim kurşun atışı ile hiç işim olmaz. fakat insan bu kadar parayı verince tüfekte sorun çıksın istemiyor. YORUMU SİZE BIRAKIYORUM.
Kadir MADRAN
1980 AYDIN-ÇİNE
0506 574 30 38
UÇAR AVCISI

Çevrimiçi Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #48 : 03 Haziran 2014, 13:13:38 »
Kartal KAFADAR isimli arkadaşın HUĞLU firmasıyla gerçekten hiç ilgisi alakası yokmuş  :) HUĞLU`ya bukadar gönülden bağlı olduğu için herhalde İSTANBUL fuarında stantda görevlendirilmiş kendileri.                                https://www.facebook.com/photo.php?fbid=692610774108418&set=a.692609977441831.1073741851.461491073887057&type=1&theater       
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2014, 13:26:00 Gönderen: Erol ÖZTÜRK »
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK

Çevrimiçi Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK