Gönderen Konu: SARSILMAZIN HANGİ TÜFEĞİNİ ALMALIYIM  (Okunma sayısı 14910 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hasan AKSU

• Müdavim Üyemiz
Ynt: SARSILMAZIN HANGİ TÜFEĞİNİ ALMALIYIM
« Yanıtla #25 : 16 Temmuz 2014, 14:43:02 »
yaw millet adam korsanlık yapmış bunca yıl, 18 yaşına yeni girmiş, bu alışkanlıklada öyle gider.
Kadir TANYILDIZI kardeşim başta söylemiş ama hiç üzerine alınmamış,
Ömer kardeşim avını avlağını koru yasal olarak avlanmak için gerekenleride yapman gerekiyor. tüfekten önemli. yinede sen bilirsin emri vaki anlama.
1981 / Samsun / Malatya

Çevrimdışı Ömer ÖZTÜRK

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
1996 şile

Çevrimdışı Ömer ÖZTÜRK

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 17 Temmuz 2014, 13:16:08 »
murat bundanmi seninki
1996 şile

Çevrimdışı Ömer ÖZTÜRK

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #28 : 17 Temmuz 2014, 13:17:00 »
zaten avlanma belgesinide alicam
1996 şile

Çevrimdışı Murat DİNGİZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #29 : 17 Temmuz 2014, 18:06:04 »
murat bundanmi seninki
kuslu olandan sarsilmaz gecen sene tufek ustu resimleri degisti anlayacagin ewet aynisi
  • fabarm l4s
Murat DİNGİZ
1983 MALATYA/Darende

Çevrimdışı İbrahim ONAK

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #30 : 08 Eylül 2014, 22:38:42 »
 2013 senesinde concorde saw 700 L aldım ve çok memnunum, ne tutukluk yaptı ne de başka bir sorun çıkardı çok şükür, maşallahı var. :)
1979 Balıkesir

Çevrimdışı Bilal KAHVECİ

• *
« Yanıtla #31 : 09 Eylül 2014, 12:15:27 »
2014 şubatta franchi aldım namlu paslandı fabrikaya yolladım 2 hafta içinde yapıp yolladılar.tüfek 1 kere bile sıkıştırma yapmadı. yıkıcılığıda deliciliğide çok sağlam.ayrıca nişan hattıda çok güzel.
hayırlı forumlar
Bilal KAHVECİ
1984 KARABÜK
Sarsılmaz SP 303
Sarsılmaz Franchi
Franchi Affinity

Çevrimdışı Ersan ARGIÇ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #32 : 04 Ekim 2014, 19:53:52 »
Yav arkadaşlar burada bi arkadaşta sarsılmaz saw 700 s varmış adam tüfeği öve öve bitiremiyor.150 adımda kaz vurdum diyor.geçen yıl bi tavşan vurmuş, bugün vurduğu mesafeyi gösterdi, şaştım kaldım.tavşana atıp atmamakta kararsız kalmış neyse atayım demiş bi çaktım diyor tavşan titredi kaldı diyor. O KADAR TÜFEK KULLANDIM, BEN BÖYLE TÜFEK GÖRMEDİM DİYOR
  • Stoeger 2000
1973
memleket fethiye-iş burdur

Çevrimdışı Yavuz YILDIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #33 : 04 Ekim 2014, 22:47:02 »
biz şimdiye kadar sarsılmazı es geçtik reklamı yok birşey yok önceki aylarda yaban tv deki dr ali bürkev fabrikasına gitmişti tüm parçaları  kendileri üretiyor
benimde hoşuma sa x 700 r gitti yılbaşından sonra bir aksilik çıkmazsa alacağım
yavuz yıldız 1978 sivas.İkamet: istanbul

Çevrimdışı Hakan ATASOY

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #34 : 04 Ekim 2014, 23:12:49 »
Yav arkadaşlar burada bi arkadaşta sarsılmaz saw 700 s varmış adam tüfeği öve öve bitiremiyor.150 adımda kaz vurdum diyor.geçen yıl bi tavşan vurmuş, bugün vurduğu mesafeyi gösterdi, şaştım kaldım.tavşana atıp atmamakta kararsız kalmış neyse atayım demiş bi çaktım diyor tavşan titredi kaldı diyor. O KADAR TÜFEK KULLANDIM, BEN BÖYLE TÜFEK GÖRMEDİM DİYOR

Bazı avcılar "atıcılıkta" sınır tanımıyor. O mesafeler normaldir.Helal sana Ziya deseydin.
Bu memleket tarihte Türktü, bugün de Türktür ve ebediyyen de Türk olarak yaşayacaktır.Türkiye Türklerindir! Ne mutlu, Türküm diyene!1980 BURSA

The following users thanked this post: Selim UYGUN

Çevrimdışı Mehmet GÖNEL

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #35 : 05 Ekim 2014, 01:02:19 »
            Ben geçen hafta aldım bir sa-w 700 61 namlu, ilave şoklu bir sarsılmaz.Beni en çok cezbeden 2,805 gr gelen ağırlığı oldu.Eski adıyla concord modeli oluyormuş.Sarsılmaz tüfekleri yenilemiş ve hafifletmiş sanırım.2 haftada tüfeğe hayran kaldım, 28,30 gr yaf fişekleriyle bıldırcında müthiş.Şu an uzatma şokları hiç kullanmadım, avda gayet etkili, sanırım beni memnun edecek bir silah.Bakalım  hayırlısı artık.
Mehmet GÖNEL
1973 ÇANAKKALE/ LAPSEKİ

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #36 : 05 Ekim 2014, 11:18:56 »
            Ben geçen hafta aldım bir sa-w 700 61 namlu, ilave şoklu bir sarsılmaz.Beni en çok cezbeden 2,805 gr gelen ağırlığı oldu.Eski adıyla concord modeli oluyormuş.Sarsılmaz tüfekleri yenilemiş ve hafifletmiş sanırım.2 haftada tüfeğe hayran kaldım, 28,30 gr yaf fişekleriyle bıldırcında müthiş.Şu an uzatma şokları hiç kullanmadım, avda gayet etkili, sanırım beni memnun edecek bir silah.Bakalım  hayırlısı artık.
haylısı olsun mehmet hocam  ama bu özelliklere sahip akkar otomatiğin vardı yanlış hatırlamıyorsam 
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2014, 11:21:07 Gönderen: Özgür ATAŞ »
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus armsan phenoma argentum, batsas 121h poze, doxcarms sp, doxcarms mx2 , tuka çifte

Çevrimdışı Kenan ÖZKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #37 : 05 Ekim 2014, 11:43:50 »
bence eski modeleri daha iyi bir işçilik ve daha güzel tipi var eniştemde sarsılmaz lx var arkadaşımda aynı özelikte sentetik olanı var Boeing 2si 61 namlu dıştan şoklu bir akrabamızda daha var ondaki 71 namlu oda çok menmun bir forumda tanıştığım bir sitede kombo namlu var 61 71 olarak 1998 yılı imalatı eniştemdekide 98 ve teyze oluyla almışlar on franchi almış ital tutkusu ama aynı tüfek fark yok ben eski köşeli kasaları öneririm ama yenileri bana çok yapmacık geliyor ama sarsılmaz iyi ve köklü bir firma bir arkadaşımdada sarsılmaz cobra pompalı var çok severek kulanıyor ve domuz avında da çok menmun  sarsılmazın mercandaki bayisine gittim ve tüfeği omuzladım güzeldi orada biri geldi dediki benim sarsılmazım komple başlandı neyapacam dedi sordum otomatikmi pozemi pompalımı otomatik dedi ve adam sonra köşeye çekti fazla konuşamadım ama bu olayı bizzat kullanıcısından duydum ve fabrika adresini veriyordu adama sonra tüfeği bıraktım çıktım belki zamanında boya kalitesi farklı boya denemişte olabilirler onuda bilemem saygılar
_____SiVeR öLüMüNe SeVeR____ KeNaN ÖzKaN 1989 B Rh+ istanbul  SİVASLI YİĞİDO

Çevrimdışı Seyfu ŞENER

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #38 : 22 Şubat 2015, 13:11:24 »
Bende 2000 model concorde l var süper silah tek geçerim fişek seçmez , tutukluk yapmaz, benimki kaynaşlı namlu tavşan çil kınalı  bıldırcında kullandım çok iyi verim aldım. Şiddetle tavsiye ederim.
1982 bayburt