Gönderen Konu: Bir Huğlu rezaleti daha  (Okunma sayısı 18590 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Doğukan POYRAZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Bir Huğlu rezaleti daha
« Yanıtla #25 : 04 Ağustos 2015, 22:03:23 »
Sanırım 20 iş gününü bekleyeceğim abi satıp kurtulmak bence çözüm değil peşine düşmek lazım belki ozaman bu kadar rahat davranamazlar diye düşünüyorum ben
1994 Antalya

Çevrimdışı Emrah TUNCA 57

• *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #26 : 05 Ağustos 2015, 14:08:11 »
Sanırım 20 iş gününü bekleyeceğim abi satıp kurtulmak bence çözüm değil peşine düşmek lazım belki ozaman bu kadar rahat davranamazlar diye düşünüyorum ben
Benim tavsiyem huğludan hiç birşey olmaz bende kullandım ve dayanamadım ve sonunda sattım. Şimdi diyorum ki iyi yapmışım. Boşa zaman harcamadan başka bir şey değil. Tüfeğin ömrü kargolarda geçeçek... ;) :) :)
  • Armsan A612W Yarı Otomatik
  • Setter-Paşa
1994/SİNOP

Çevrimdışı Hüseyin ŞAHİN

• SİNOP'LU AVCI
  • Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #27 : 05 Ağustos 2015, 14:37:03 »
Huğlu'nun yada Huğlu'da pek çok tüfek yapan usta yada imalathane var diye biliyorum. Ancak eski yani orijinal Huğlu'da böyle sorunlar olduğunu duymamıştım. Huğlu'dan ayrılıp kendi de huğlu adı altında silah yapan firmalar vardı sanırım bunlardan birimi yoksa orijinal çift başlı kartal amblemi olan Huğlu firması mı bunu yapan...? burada sitede Huğlu'dan ustalarımızda vardı...!!!
Hüseyin ŞAHİN
SİNOP'LU AVCI
1977 - ANKARA

• *
« Yanıtla #28 : 05 Ağustos 2015, 14:43:20 »
Bu sorunların çoğu ambleminde çift başlı yani selçuklu kartalı bulunan firma yani huğlu koop. ta yaşanıyor malesef.... 
  • Setter-Paşa
1994/SİNOP

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #29 : 05 Ağustos 2015, 19:19:39 »
Evet evet bildiğimiz cift başlı kartal amblemi olan 1914 den beri silah yapan son yıllarda tadını kaçıran meşhur huģlu evet abi sat kurtul diyorsunda yarı fiyatına satmaya gönlüm razı değil daha 100 fişek bile atamamisken
1994 Antalya

• *
« Yanıtla #30 : 05 Ağustos 2015, 22:18:26 »
Tavını bulursan (denk gelirse) sat. Bende 200 fisek atmamışken satmıştım. Yapacak başka birşey yok mucize bekleme. Servis yapsa bile hep aklında kalacak tekrar yapacak mı diye. İçine nasıl siniyor ise öyle yap yoksa tüfeği düşüncem diye av yapamazsın... ;)
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2015, 08:20:50 Gönderen: Emrah TUNCA »
  • Setter-Paşa
1994/SİNOP

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #31 : 05 Ağustos 2015, 23:06:45 »
Şuan tamda o durumdayım abi ama benim sinir olduğum nokta burda okuyorum nerdeyse herkezle ilgilenmis bu firma o kadar silah yolladım 1 kere aramadılar bakıyorum beni aradılar başka bir isteginiz varmı diye sordular 2 arzada degisim kabul ettiler yok şöyle ilgilendi böyle ilgilendi neden bizimle ilgilenilmiyor ???
1994 Antalya

• *
« Yanıtla #32 : 06 Ağustos 2015, 08:22:53 »
Sanırım artık yaptıkları 10 tüfekten 9 u arızadan dolayı garantiye geliyor da başları dolu... :) :)
  • Setter-Paşa
1994/SİNOP

Çevrimdışı Ahmet YILDIZ 34

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #33 : 06 Ağustos 2015, 09:02:58 »
Sizin aramanız daha iyi olur büyük firmalar da yoğunluktan dolayı gecikme olabiliyor sonuçta herkez oturup sadece sizin tüfeği beklemiyor. benim şuan Samsung marka cep telefonum serviste ne arayan var ne soran . bunun için Samsung kullanmam diyemem adamlar güzel telefon yapıyor :))
1979 Istanbul

The following users thanked this post: Doğukan POYRAZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #34 : 06 Ağustos 2015, 14:38:07 »
Yo Hayır arayıp aramamaları sorun değil sadece şaşırdım arıyorum birde ulaşıp derdimi anlatabilsem güzel olacakta yakında 10 da 10 olacak abi o sayı :)
1994 Antalya

Çevrimdışı Kenan ÇITAK

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #35 : 23 Ağustos 2015, 00:05:14 »
103 ce tufegimle 15 -16 agustos ilk kez avlandim tufek gayet guzel ve oturakli vurusu yakisi ejektorler selektor sorunsuz calisiyor; ufak bir sorunum oldu acma mandali sert zor aciyorum 18 agustos sabahi mng kargo ile karsi odemeli icine  sikayetimi yazarak huglu koop gonderdim; 22 agustos sabah mng kargo ile ucreti odenmis ve sikayetim gayet basarili bir sekilde giderilmis olarak tarafima gonderilmistir.. Buradan emegi gecen Huglu Koop calisanlarina tesekkur ederim ...
1978 istanbul

Çevrimdışı Ahmet YILDIZ 34

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #36 : 03 Eylül 2015, 08:49:04 »
Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim.

Ahmet Bey, amacım olası bir arızayı bedavaya tamir ettirmekten ziyade çevremde ve nette sürekli duyduğum 'Tüfeği fabrikaya yolladım' sözünün devamını öğrenmekti. Çünkü herkes fabrikaya tüfeğin gittiğini söylüyor ama Devamında ne kadar bir Ücret istendiğini belirtmiyor. Bende kendimce acaba tüfeklerimizin metal yoğunluklu bir ürün olması sebebiyle uzun Süreli bir garantisi mi var diye düşündüm ve o mesajı yazdım.

Herkese kazasız belasız avlar/günler dilerim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fatih kardeşim millet hep şikayet ediyor haklısınız sonrasında tüfeği düzeldimi iademi etti ses çıkmıyor . hepsi sırra kadem basıyorlar sanki. bu konuda katılıyorum size.
1979 Istanbul

Çevrimdışı Fatih DENİZ

• *
  • Avcı
« Yanıtla #37 : 14 Eylül 2015, 14:24:19 »
Ahmet Bey,

Sizinle forumda yazışmamızdan 2 hafta sonra sezon açıldığında "huğlu 130 de" tüfeğimde ufak tefek sıkıntılar oluştu, huğlu ile görüştüm sağolsunlar çok yardımcı oldular ve ücret istemeden sıkıntılarımı giderdiler.
1987-Ankara

Çevrimdışı Şevki MİRZA

• Müdavim Üyemiz
  • PARTRİDGE HUNTER
« Yanıtla #38 : 13 Kasım 2015, 00:52:23 »
doğukan poyraz kardeşim kuru kuru kotulemeyelım bukadar kısının vaktını alıyosun gerek yok boyle cumle kurmya bukadar kotulemeye dedığıklerın bır kısmı doğru ama sadece bır kısmı
  • Huğlu 103 Ce Süper poze
  • Huğlu Renova
  • Canik 55 shark fc
  • Huğlu 200AC
1985 - Ankara

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #39 : 25 Kasım 2015, 04:24:27 »
Şevki abi olanların hepsini sanada tek tek anlattım faceden fotoğraflı ve delilli bir şekilde kuru kuruya kötüleme yok sende çok sasirmistin öğrenince
1994 Antalya

Çevrimdışı Savaş KARAUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #40 : 25 Kasım 2015, 09:26:53 »
şu ana kadar elime gelmiş geçmiş en sorunsuz, en iyi, en dengeli ve en fişek seçmeyen tüfeklerim
2004 yapımı  huğlu 61 namnulu 601 g 
1992 yapımı 71 namnulu 104 a pozeydi. adamların hakkını yiyemem.

ancak en son   fuara gittim inceledim son yaptıkları  üzümlü tüfekleri gibi,hiç   elektrik alamadım.
2005-2004  öncesi pozesi denk gelse belki alırım. o yılların silahları çok sağlam ve sorunsuz.
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2015, 12:03:42 Gönderen: Savaş KARAUZ »
1978-İZNİK

The following users thanked this post: Ertuğrul GÖRÜŞÜK

Çevrimdışı Yücel YUMAK

• *
« Yanıtla #41 : 25 Kasım 2015, 10:39:33 »
Merhaba tüm avlak dostlarına.Kimseyi kastederek yazmıyorum ama şöyle bir yanlışlığıda yazma ihtiyacı duydum:Arızayı gideremediler sattım kurtuldum,tavını bul sat kurtul,randıman alamadım sattım kurtuldum vs.vs. vs. Peki alanların suçu ne size güvenenlerin.Satarken kusurlarını yazıyormusunuz hiç?Sattığınız kişi bu silahı duvara asmayacakki oda ava gidecek ve hüsran ozaman ne diyecek peki!
Yücel YUMAK
1966 AMASYA

Dönen dönsün ben dönmezem yolumdan

Çevrimdışı Cemal MADEN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #42 : 25 Kasım 2015, 11:38:45 »
Merhaba tüm avlak dostlarına.Kimseyi kastederek yazmıyorum ama şöyle bir yanlışlığıda yazma ihtiyacı duydum:Arızayı gideremediler sattım kurtuldum,tavını bul sat kurtul,randıman alamadım sattım kurtuldum vs.vs. vs. Peki alanların suçu ne size güvenenlerin.Satarken kusurlarını yazıyormusunuz hiç?Sattığınız kişi bu silahı duvara asmayacakki oda ava gidecek ve hüsran ozaman ne diyecek peki!
+1

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Hatsan Supreme Combo 61/71
1972 ANKARA (SİNOP)

Çevrimdışı Bülent BERBER

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #43 : 25 Kasım 2015, 12:32:05 »
acıkca görülüyo ticari bi karalama kampanyası var yazıyımda kalsın hesabı bunlar nedense hep iki firmanın tufeklerini övenlerden baskası cıkmıyo
1973-SAKARYA

resim yuklemek

Çevrimiçi Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #44 : 25 Kasım 2015, 13:37:38 »
acıkca görülüyo ticari bi karalama kampanyası var yazıyımda kalsın hesabı bunlar nedense hep iki firmanın tufeklerini övenlerden baskası cıkmıyo
Mesela negibi biraz açarmısınız.
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE

• *
« Yanıtla #45 : 25 Kasım 2015, 14:10:07 »
Kullananlar yorum yapamıycak mı ?  Nasıl bir karalama çok merak ettim.. :)
  • Setter-Paşa
1994/SİNOP

• *
« Yanıtla #46 : 25 Kasım 2015, 14:12:42 »
Siz benim gibi yorum yapanlara yorum yapmıyorsunuz. Suçluyorsunuz iftira atıyorsunuz. Sizin bundan çıkarınız nedir bilmek isterim.
  • Setter-Paşa
1994/SİNOP

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #47 : 25 Kasım 2015, 14:42:27 »
bende geçen sene huğlu eagele pozemin  kubuz pimi düştüğü için fabrikayı aradım pim gönderebilirmisiniz dedim karşı tarafta o bizim ayıbımız tüfeği karşı ödemeli gönderin yapalım dedi ben gerek yok dedim onlar gönderin yapalım dedi bende gönderdim 1 hafta sonra tüfeğim geldi kargodan alırkende bu seferde onlar karşı ödemeli göndermişler :) :) birde 4 sene önce 66 namlu karafa eagele siparişi vermiştim fabrikadan süleyman bey adında bir yetkili aradı 66 namlularda boya hatası var isterseniz beyaz yada 71 gönderelim demişti bende 71  karakafa almıştım :)
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2015, 14:48:47 Gönderen: Özgür ATAŞ »
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus armsan phenoma argentum, akkar churcıll 812, doxcarms sp, doxcarms mx2 , tuka çifte

Çevrimdışı Bülent BERBER

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #48 : 25 Kasım 2015, 15:16:07 »
bende geçen sene huğlu eagele pozemin  kubuz pimi düştüğü için fabrikayı aradım pim gönderebilirmisiniz dedim karşı tarafta o bizim ayıbımız tüfeği karşı ödemeli gönderin yapalım dedi ben gerek yok dedim onlar gönderin yapalım dedi bende gönderdim 1 hafta sonra tüfeğim geldi kargodan alırkende bu seferde onlar karşı ödemeli göndermişler :) :) birde 4 sene önce 66 namlu karafa eagele siparişi vermiştim fabrikadan süleyman bey adında bir yetkili aradı 66 namlularda boya hatası var isterseniz beyaz yada 71 gönderelim demişti bende 71  karakafa almıştım :)

yanlıs alıntı olmuş size değildi duzelttim özr
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2015, 15:17:55 Gönderen: Bülent BERBER »
1973-SAKARYA

resim yuklemek

Çevrimdışı Bülent BERBER

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #49 : 25 Kasım 2015, 15:18:33 »
Siz benim gibi yorum yapanlara yorum yapmıyorsunuz. Suçluyorsunuz iftira atıyorsunuz. Sizin bundan çıkarınız nedir bilmek isterim.

pardon ne cıkarım olacak....isim vermedimki ben ustunuze alınıyosunuz ...sacma sapan kişisel isim vererek yorumlara gerek yok forumu herkes okuyo herkeste herseyin farkında ben gözlemimi yazdım bi kac kişi alkıscımda yok
1973-SAKARYA

resim yuklemek